Ogłoszenie - Poker (Sprzedaż koni)

 

Szczegóły konia
Imię konia:
Poker
Ojciec:
Matka:
Data urodzenia: 2018-02-20
Rasa: małopolska
Maść: gniada
Płeć: Ogier
Hodowca: Sajdak Wacław
Pochodzenie: Polska
Pełne dane: kliknij tutaj (w nowym oknie)

Cena:

Dodatkowy opis
Oferuję na sprzedaż dwa konie rasy małopolskiej, klaczka i ogierek urodzone w lutym 2018, maści gniadej, bardzo ładna para, klaczka od POLANKA (m) [Eblis (oo) Pigonia (m)] i ogierek od POLKA (m) [Makler II (m) Polanka (m)] po jednym ogierze APORT (m) [Frazes (m) x Awelana (m) po Arcus (xx)]. Konie grzeczne, wychowane w stadzie na pastwiskach, odrobaczane, szczepione. Sprzedaż najlepiej w parze.
Aport jest to młody ogier, który łączy w sobie wszystko co najlepsze w rasie małopolskiej. Ma duże predyspozycje sportowe, o czym świadczy zdobycie pierwszego miejsca pod Pawłem Warszawskim w 2016 roku podczas Mistrzostw Polski Młodych Koni w WKKW w kategorii koni 5-letnich oraz najwyższa ocena za galop wytrzymałościowy, bo aż 9,3 pkt, podczas próby dzielności w Bielicach.
Ogier ten również został wysoko oceniony zdobywając drugie miejsce w grupie ogierów dwuletnich działu II na Narodowym Czempionacie Koni Angloarabskich we Francji podczas XX edycji „Grande Semaine de Pompadour” w 2013 roku. W tym samym roku brał udział w Narodowym Czempionacie Koni Małopolskich w Białce, gdzie za skoki luzem uzyskał najwyższą ocenę w swojej stawce, a podczas oceny w ręku uzyskał trzeci najlepszy wynik wśród koni dwuletnich.
Ojciec Aporta to znakomity siwy ogier małopolski (angloarabski) Frazes, który odnosił liczne sukcesy w skokach i WKKW. Jako 4-latek zdobył tytuł Mistrza Polski Młodych Koni w WKKW. Swoje ogromne umiejętności pokazywał podczas startów w zawodach skokowych w latach 2007-2009. Potomstwo Frazesa pozytywnie prezentowało się na Narodowym Młodzieżowym Czempionacie Koni Małopolskich w Białce oraz w Zakładzie Treningowym.
Matka ogiera to wybitna klacz małopolska Awelana, która zdobyła tytuł czempionki 5-latków w Mistrzostwach Polski Młodych Koni w Skokach w Łącku. W kolejnym roku jako 6-latka zajęła drugie miejsce podczas kolejnej edycji Mistrzostw Polskich Młodych Koni w Skokach.

Położenie
Długa, 33-170 Tuchów, Polska
21°03'4,03''E 49°54'16,98''N
zobacz na mapie
Odległość od Twojej lokalizacji domowej: Ustaw swoją lokalizację

Załączniki
1.jpg (70,61 kB)

10.jpg (109,00 kB)

3.jpg (58,00 kB)


Kontakt
Nazwisko i imię:Sajdak Tadeusz
Telefon:662025003
Województwo:małopolskie
 
Możesz wysłać wiadomośc korzystając z poniższego formularza:
Nazwisko i imię
Kontakt
Przepisz tekst
Wiadomość
  
polski english