Ogłoszenie - Drop (Stanówka)

 

Szczegóły konia
Imię konia:
Drop
Ojciec:
Matka:
Data urodzenia: 2001-11-06
Rasa: małopolska
Maść: gniada
Płeć: Ogier
Hodowca: SK Janów Podlaski
Pochodzenie: Polska
Pełne dane: kliknij tutaj (w nowym oknie)

Cena: 400,00 PLN

Dodatkowy opis
Stanówka ogierem małopolskim, DROP. To Syn słynnego Vis Versa, którego SK Janów Podlaski sprowadziła z Francji w 1998 roku ze względu na wybitnie sportowy rodowód, poparty osiągnięciami na zawodach jeździeckich. W Janowie krył zostawiając bardzo udane potomstwo, wyróżniające się predyspozycjami do sportu. Matka ogiera Drop, Dratwa reprezentuje janowską rodzinę klaczy Baśka, urodzonej w Babolnej. Konie z tej rodziny są bardzo dzielne i twarde, charakteryzujące się wybitnym ruchem. Dratwa to Czempionka Klaczy Małopolskich na Krajowej Wystawie Zwierząt Hodowlanych w 1998 roku w Poznaniu.
DROP wym. (168-196-22), 83 pkt. bon. Koń urodziwy, o poprawnej budowie, niezwykle ambitny i wytrzymały, o doskonałym ruchu. Drop to Czempion Ogierów i Najlepszy Koń Pokazu VI Ogólnopolskiego Czempionatu Koni Małopolskich w 2003 roku w Białce. Jako trzylatek ukończył trening wierzchowy w Bogusławicach 6m/ce/28 z oceną dobrą. Sprawdzony we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego - Vice Czempion w Mistrzostwach Polski Młodych Koni w kategorii koni 5-letnich oraz Vice Czempion juniorów. Ogier czołowy SK: Janów Podlaski i Walewice, stał również w Bogusławicach, Michałowie i Białce.
Sprawdzony reproduktor. Jego potomstwo odnosi sukcesy zarówno w sporcie jak również na wystawach regionalnych i ogólnopolskich. Ogier dopuszczony do krycia klaczy objętych Programem zasobów genetycznych.
Możliwość pozostawienia klaczy na czas stanówki, POLECAM

Załączniki
drop strzegom.jpg (97,76 kB)

drop praw.jpg (77,58 kB)

drops.jpg (85,99 kB)


Kontakt
Nazwisko i imię:Gądek Stanisław
Telefon:664544385
Miasto:Ujście Jezuickie 49
Województwo:małopolskie
 
Możesz wysłać wiadomośc korzystając z poniższego formularza:
Nazwisko i imię
Kontakt
Przepisz tekst
Wiadomość
  
polski english