Announcement - Drop (Stanówka)

 

Brief horse details
Horse name:
Drop
Father:
Mother:
Birth date: 2001-11-06
Breed: malopolska (polish angloarab)
Colour: bay
Sex: Stallion
Breeder: SK Janów Podlaski
Origin: Poland
Full datails: click here (new window)

Price: 400,00 PLN

Extra description
Stanówka ogierem małopolskim, DROP. To Syn słynnego Vis Versa, którego SK Janów Podlaski sprowadziła z Francji w 1998 roku ze względu na wybitnie sportowy rodowód, poparty osiągnięciami na zawodach jeździeckich. W Janowie krył zostawiając bardzo udane potomstwo, wyróżniające się predyspozycjami do sportu. Matka ogiera Drop, Dratwa reprezentuje janowską rodzinę klaczy Baśka, urodzonej w Babolnej. Konie z tej rodziny są bardzo dzielne i twarde, charakteryzujące się wybitnym ruchem. Dratwa to Czempionka Klaczy Małopolskich na Krajowej Wystawie Zwierząt Hodowlanych w 1998 roku w Poznaniu.
DROP wym. (168-196-22), 83 pkt. bon. Koń urodziwy, o poprawnej budowie, niezwykle ambitny i wytrzymały, o doskonałym ruchu. Drop to Czempion Ogierów i Najlepszy Koń Pokazu VI Ogólnopolskiego Czempionatu Koni Małopolskich w 2003 roku w Białce. Jako trzylatek ukończył trening wierzchowy w Bogusławicach 6m/ce/28 z oceną dobrą. Sprawdzony we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego - Vice Czempion w Mistrzostwach Polski Młodych Koni w kategorii koni 5-letnich oraz Vice Czempion juniorów. Ogier czołowy SK: Janów Podlaski i Walewice, stał również w Bogusławicach, Michałowie i Białce.
Sprawdzony reproduktor. Jego potomstwo odnosi sukcesy zarówno w sporcie jak również na wystawach regionalnych i ogólnopolskich. Ogier dopuszczony do krycia klaczy objętych Programem zasobów genetycznych.
Możliwość pozostawienia klaczy na czas stanówki, POLECAM

Attachments
drop strzegom.jpg (97.76 kB)

drop praw.jpg (77.58 kB)

drops.jpg (85.99 kB)


Contact
Full name:Gądek Stanisław
Phone:664544385
City:Ujście Jezuickie 49
Province:małopolskie
 
You can also send a message with the below form:
Full name
Contact
Retype text
Message
  
polski english