The announcement you have requested has expired
Announcement - Szkolenie koni - praca z ziemi, naturalna i klasyczna (Szkolenie koni)

 
Title: Szkolenie koni - praca z ziemi, naturalna i klasyczna
Price: 50,00 PLN

Extra description
Opieka i trening koni

Masz mało czasu, planujesz wyjazd, jesteś chory lub po prostu nie zawsze możesz dojechać do stajni?
Szukasz kogoś, kto profesjonalnie zajmie się Twoim zwierzakiem podczas Twojej nieobecności?
Oferuję opiekę nad końmi: czyszczenie i zabiegi pielęgnacyjne (w tym poprawa stanu kopyt miedzy wizytami kowala, zakładanie opatrunków itp.), karmienie (napełnianie i wieszanie siatek na siano, szykowanie "pudełek" z mieszanek klienta itp.), praca z ziemi (naturalna - metody JNBT i PNH oraz klasyczna - lonżowanie, Dual Aktivierung, dwie lonże itp.) z dojazdem do stajni w której stoi koń.

O mnie
Metodami naturalnymi pracuję od 2 lat, a klasycznymi od dziecka. Zaczęłam się szkolić, aby lepiej zrozumieć moje konie i ich potrzeby. Na dzień dzisiejszy odbyłam kursy JNBT poziomu 1 i 2 (w niedalekiej przyszłości planuje poziom 3), szkolenie z Katarzyną Jasińską (system PNH, który dalej zgłębiałam na własną rękę) oraz szkolenie z metody Dual Aktivierung z Pauliną Ferdek. Dwa razy byłam uczestnikiem szkoleń z Joanną Smulską na temat ziołolecznictwa i żywienia koni zgodnie z ich naturalnymi potrzebami. Zgłębiam wiedzę dotyczącą werkowania – pod okiem kowala oraz na kursach (nie podejmuję się jeszcze całkowitej opieki nad kopytami koni innych niż moje, ale drobne korekty miedzy wizytami kowala mogę bez problemu wykonać). Moją wiedzę w miarę możliwości planuję poszerzać o kolejne kursy: na wiosnę planuję kurs hipoterapii i instruktora jeździectwa, bardzo poważnie myślę o kursie masażu, a wszystko po to, by jak najlepiej dbać o swoje konie. Dodatkowo swoją wiedzę pogłębiam codziennie, sięgając po literaturę. Na mojej półce nie mogłoby zabraknąć książek autorów takich jak Karen Rohlf, Gillian Higgins, Cherry Hill i wielu innych. Niezmiernie fascynuje mnie biomechanika, motoryka i gimnastyka koni, poprawa jakości ich ruchu i równowagi z ziemi, co później przekłada się na lepszą i pewniejszą prace w siodle.
Aby móc realizować swoją pasję, jaką są konie, szukam podopiecznych, którym będę mogła poświęcić swój czas, wiedzę i zaangażowanie, a zarobione dzięki temu pieniądze planuję przeznaczyć na dalszy rozwój w obranym przeze mnie kierunku.

Jeśli więc szukasz kogoś, kto pomoże Ci z Twoim koniem, nauczy go czegoś nowego i zadba o niego jak o swojego, to trafiłeś w dobre miejsce. Zapraszam do kontaktu. Zakres obowiązków ustalany indywidualnie dla każdego konia, w pełnej konsultacji z właścicielem zwierzęcia i zgodnie z jego zaleceniami.

Ceny usług i dojazdu ustalane indywidualnie.

Attachments
fb_img_1548363295387.jpg (93.22 kB)

fb_img_1548363302827.jpg (64.49 kB)

temp5.jpg (71.43 kB)


Contact
Full name:Sonia
Phone:796262690
City:Warszawa
Province:mazowieckie
 
  
polski english