The announcement you have requested has expired
Announcement - Dream Rubin (Stanówka)

 

Brief horse details
Dream Rubin - Ogier Dream Rubin<br />&copy; Kirstin Weigel
Horse name:
Dream Rubin
Father:
Mother:
Birth date: 2002-04-13
Breed: oldenburg
Colour: black
Sex: Stallion
Origin: Germany
Full datails: click here (new window)

Price:

Extra description
Dream Rubin to ogier oldenburski urodzony w 2002 roku. Koń o wzorcowej budowie w nowoczesnym typie konia sportowego o niesamowitej urodzie i z obszernym elastycznym ruchem we wszystkich trzech chodach. Te cechy potwierdziły wyniki zawodów. W 2006 r. został zwycięzcą 70-dniowego testu ogierów w Neustadt/Dosse, w części ujeżdżeniowej z indeksem 134,61. Zwyciężył jedenaście razy Prix St. Georges oraz wielokrotnie zajął podium w zawodach Kl.S.
Jego ojciec De Luxe został kupiony jako dwuletni ogier przez Paula Schockenmöhlera i przygotowany do aukcji P.S.I. Według Johannesa Westerndarpa "De Luxe jest najpiękniejszym synem De Niro" . De Niro zajmował przez wiele lat pierwsze miejsce w rankingu WBFSH. Ma także wiele osiągnięć na poziomie klasy Grand Prix, m.in. zwycięstwa w GP i GP Special w Saumur i Berlinie. Jego potomkowie zdobyli w międzynarodowych zawodach nagrody o wartościach imponujących trzech milionów Euro i jest ojciec 70 reproduktorów.
Linia matki Dream Rubina Schikoness jest także wyśmienita. Rubinstein to podstawa hodowli koni ciepłej krwi westfalskiej. Pół brat czterokrotnego mistrza olimpijskiego Rembrandt. W roku 1990 zwyciężył körung ogierów oldenburskich, dwa lata póżniej został Vize-Bundeschampionem a w 1994 wygrał Norymberdzki Burgpokal a w 1996 został przyjęty do kadru olimpijskiego. Pozostawił 62 reproduktorów i 78 premiowanych klaczy. Jego synami są m.in. Royal Diamond, Rohdiamant, Regazzoni, Rubins Ass
W rodowodzie Dream Rubin znajdują się wybitni przodkowie o wyjątkowych cechach ujeżdżeniowych, które z powodzeniem są przekazywane następnym pokoleniom. Ważnym atutem jest również bardzo spokojny, wyrównany i przyjazny do ludzi charakter. Dopuszczony do krycia w rasie SP i Wielk. Dt. Sportpferd oraz Süddt. Verbände.
Miejsce postoju : woj. Opolskie , 47-143 Olszowa , Janków 1 tel. +48 600 437 588


Contact
Full name:Beata Kaluza
Email address:kaluza.horses@gmail.com
Phone:48600437588
City:Olszowa
Province:opolskie
 
  
polski english