Ogłoszenie - Jazzman (Jaffar, Ovation, Jazzmann) (Stanówka)

 

Szczegóły konia
Jazzman (Jaffar, Ovation, Jazzmann)
Imię konia:
Jazzman (Jaffar, Ovation, Jazzmann)
Matka:
Data urodzenia: 1996-05-17
Rasa: KWPN
Maść: skarogniada
Płeć: Ogier
Pochodzenie: Holandia
Pełne dane: kliknij tutaj (w nowym oknie)

Cena: 2 400,00 PLN

Dodatkowy opis
JAZZMAN (Jaffar, Ovation) – CHARYZMA, PIEKNO I JAKOŚĆ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE,
Jazz x Rossini
Wzrost: 174 cm
Maść: skarogniada
Rok urodzenia: 1996
Księga hodowalna: NRPS
Uznany w: Związku Oldenburskim, Reńskim, Bawarskim, Saksońskim, KWPN, NRPS, AES, ESB (w trakcie uznawania w polskich księgach stadnych)


Informacje ogólne: Jazzman to bardzo elegancki, atletyczny i chwytający za oko ogier ujeżdżeniowy. Bardzo poprawnie zbudowany, odznacza się wspaniałą linią grzbietu oraz długą i okrągłą szyją. Ten niezwykle urokliwy syn legendarnego ogiera ujeżdżeniowego Jazza, jako młody koń udzielał się w sporcie dresażowym w Holandii, gdzie osiągał bardzo dobre wyniki (wytrenowany został do klasy CC w ujeżdżeniu). Według opinii jeźdźców holenderskich Jazzman wykazywał w pracy pod siodłem większą siłę nośną zadu i odznaczał się lepszą akcją tylnych nóg niż jego ojciec Jazz, a także wykazywał talent do „pracy w zebraniu”. Po kontuzji Jazzman rozpoczął swoją karierę jako reproduktor. Z jego udziałem wyhodowano wiele pięknych i utalentowanych koni z predyspozycjmi do wysokiego sportu w Niemczech, Szwajcarii, Holandii, Wielkiej Brytanii, USA i Estonii.
Jeżeli chcecie Państwo poprawić u swojej klaczy akcję tylnych nóg, motorykę zadu, budowę, jakość i obszerność chodów oraz jezdność, a jednocześnie uzyskać elitarnego źrebaka i potencjalnego medalistę aren sportowych, Jazzman stwarza ku temu unikalną i niepowtarzalną okazję.
Testy: Jazzman ukończył 100-dniowy test dla ogierów w Neustadt-Dosse z bardzo dobrymi wynikami: 9,0 za character, budowę, kłus i galop oraz 8,0 za stęp, uzyskując indeks ujeżdżeniowy na poziomie 126,05.
Linia męska: Jazz (Cocktail x Ulster) wiele lat pojawiał się na czołowych miejscach w rankingu top ogierów-reproduktorów WBSFH (2018 zajął 4 miejsce). Jest wielokrotnym medalistą ujeżdżenia poziomu Grand Prix (2002 Światowe Igrzyska Jeździeckie). Wielu synów Jazza osiągało podobnie jak on sukcesy sportowe w wysokich zawodach sportowych (Parzival). Wiele z tych utalentowanych koni nadal z powodzeniem uczestniczy w sporcie: Glock’s Johnson (2015 Mistrzostwa Europy w Aachen) Wynton, Olivi, Jazz Time, Boston.
Linia żeńska: Hidaula (Rossini x Sovereign Bill xx) jest reprezentantką znanej, holenderskiej linii sportowej ‘Daula Line’. Ojciec matki Jazzmana, Rossini jest wnukiem słynnego, elitarnego, westfalskiego ogiera Romadour II, (łączna wygrana suma w sporcie potomstwa tego ogiera to ok. 908.790.00 EU).
Potomstwo: Jazzman jest ojcem wielu elitarnych koni. Wśród nich spotkać można uznane ogiery (np. old Jazz Rubin-łączna wygrana suma potomstwa szacowana jest na 60.787.00 EU oraz old Jazzdream), klacze z premiami państwowymi (np. NRPS Jade, NRPS Urzilona, old Jaqueline) oraz źrebięta aukcji elitarnych (np. old Finlandiana H). Obecnie wiele potomstwa Jazzmana aktywnie uczestniczy w sporcie, odnosząc sukcesy na wysokim poziomie zawodów dresażowych (np. KWPN Umhlanga, old Jazzqueen).
Indeks hodowlany Jazzmana wynosi 131.
Miejsce pobytu: Res Equestris Stajnia Małgorzaty Hansen pod Warszawą
Cena nasienia świeżego: 2400 PLN (nielimitowane próby inseminacji na 2019 I 2020, możliwość płatności w dwóch równych ratach, dla płatności jednorazowej 10 % upustu, a z krycie kolejnej klaczy 30 % zniżki od ceny wyjściowej). Możliwość inseminacji na miejscu w klinice dr n medycznych Sylwstra Zająca (100 % gwarancji skutecznego zaźrebienia).

Kontakt
Nazwisko i imię:Monika Ewa Kołakowska
Adres e-mail:monikakolakowska6@gmail.com
Telefon:662055794
Miasto:Warszawa
Województwo:mazowieckie
 
Możesz wysłać wiadomośc korzystając z poniższego formularza:
Nazwisko i imię
Kontakt
Przepisz tekst
Wiadomość
  
polski english