Login
Login
Password
remember me
Lost password
New account
sign in with FB
Database
Main page
Search
Advanced search
Test mating
Events
What's new
Submit a new horse
Contact us
Shoutbox
Classifieds
Classifieds
Browse map
Sprzedaż koni
Stanówka
Dzierżawa
Sprzedaż pozostałe
Kowalstwo
Pensjonat dla koni
Wakacje / Ferie
Transport koni
Jazda konna
Hodowla koni
Praca
Szkolenie koni
Add a new ad
Articles
Database description
Updating data
Adding data
Relation
Notifications
Regulations
Thanks
Who is online
Now on-line:
·
visitors:
1518
·
users:
4
Languages
Toggle navigation
Main page
Search
Classifieds
Event details
Name:
XIV Dni Huculskie
Type:
National competition
Place, organizer:
Regietów, SKH Gładyszów
Start date:
2008-09-19
End date:
2008-09-21
List of horses
Jumping
Horse [father mother]
Rider
Position
Contest
♂
Powiew
[
Hroby XXI-50
-
Powiastka
]
Dziamba Damian
I
konkurs skoków
♀
Pralinka
[
Jaśmin
-
Powiastka
]
Szymczyk Agnieszka
II
konkurs skoków
♂
Afisz
[
Prislop IX-81
-
Alaska ex Nelka
]
Szymczyk Andrzej
III
konkurs skoków
♀
Biela
[
Wawel
-
Bibiana
]
Wieczorek Aleksandra
IV
konkurs skoków
♂
Nimbus
[
Agat
-
Negura / Negura Polan
]
Huber Theres (Austria)
V
konkurs skoków
♂
Szlak
[
Saracen
-
Szamanka
]
Puławska Ewa
VI
konkurs skoków
♂
Napis / Goral Napis
[
Parter / Goral Parter
-
Nastia
]
Wrześniak Katarzyna
VII
konkurs skoków
♀
Okowita
[
Satelita
-
Okazja
]
Holewa Beata
VIII
konkurs skoków
♀
Roma
[
Pasza
-
Różanka
]
Tuzimek Elżbieta
IX
konkurs skoków
♂
Nasir / Gurgul XV
[
Jaśmin
-
Neretwa
]
Kita Sebastian
X
konkurs skoków
♂
Pac
[
Rygor
-
P-Smolna
]
Szeleść Daniel
XI
konkurs skoków
♀
Puma
[
Baca
-
Pożoga
]
Gruca Mateusz
XII
konkurs skoków
♀
Goral Ulrika Boglarka
[
Goral XVI-82 Zeno / Goral XIX
-
Polan Ostya
]
Kovacs Ilona (Węgry)
XIII
konkurs skoków
♀
Polan Ekes
[
Rapsod (Polan Rapsod)
-
Hroby Gyonyoru
]
Szabados Andor (Węgry)
XIV
konkurs skoków
♂
Narcyz
[
Puszczyk
-
Nasturcja
]
Wrześniak Katarzyna
XV
konkurs skoków
♂
Pegaz Goral
[
Piast_95
-
Płoska
]
Huber Theres (Austria)
XVI
konkurs skoków
♀
Wanta II
[
Fant
-
Wydra
]
Kowalski Tomasz
elim.
konkurs skoków
♀
Goral Tincs
[
Goral XVI-82 Zeno / Goral XIX
-
Ousor Mici
]
Felsobuky Noemi Kata (Węgry)
elim.
konkurs skoków
Harness racing
Horse [father mother]
Driver
Position
Notes
♂
Wir
[
Piaf
-
Worynia
]
Peregrym Andrzej
I
maraton + kegle
♀
Weneda
[
Piaf
-
Westa
]
♀
Patera
[
Piaf
-
Pepsi
]
Zygadło Tadeusz
II
maraton + kegle
♀
Bagatela
[
Sonet
-
Bona
]
♀
Wena
[
Prislop IX-81
-
Westa
]
Michalak Janusz
III
maraton + kegle
♂
Nepit
[
Jaśmin
-
Neretwa
]
♀
Goral Uncia
[
Ploskor / Goral Ploskor
-
Ousor Edina
]
Wojdyło Marek
elim.
maraton
♀
Goral Uganda
[
Ploskor / Goral Ploskor
-
Polan Picur
]
♀
W-Finezja (Finezja-W)
[
Paw
-
Figa
]
Wrześniak Katarzyna
elim.
maraton
♂
Narcyz
[
Puszczyk
-
Nasturcja
]
♀
Alba
[
Hroby XXI-50
-
Alaska ex Nelka
]
Łukasik Antoni
elim.
maraton
♀
Syberia
[
Sonet
-
Spisa
]
♀
Goral Uncia
[
Ploskor / Goral Ploskor
-
Ousor Edina
]
Wojdyło Marek
I
kegle
♀
Goral Uganda
[
Ploskor / Goral Ploskor
-
Polan Picur
]
♂
Fryderyko
[
Okoń
-
Fajka
]
Biedroń Radosław
II
kegle
♂
Gwiazdor
[
Len
-
Gejsza
]
♀
Wena
[
Prislop IX-81
-
Westa
]
Michalak Janusz
IV
kegle
♂
Nepit
[
Jaśmin
-
Neretwa
]
♀
Iliada / Iluzja
[
Prislop IX-81
-
Iryska
]
Kita Sebastian
V
kegle
♀
Literka
[
Rewir
-
Litwa
]
♂
Wir
[
Piaf
-
Worynia
]
Peregrym Andrzej
VI
kegle
♀
Weneda
[
Piaf
-
Westa
]
♀
Patera
[
Piaf
-
Pepsi
]
Zygadło Tadeusz
VII
kegle
♀
Bagatela
[
Sonet
-
Bona
]
♀
W-Finezja (Finezja-W)
[
Paw
-
Figa
]
Wrześniak Katarzyna
VIII
kegle
♂
Narcyz
[
Puszczyk
-
Nasturcja
]
♀
Alba
[
Hroby XXI-50
-
Alaska ex Nelka
]
Łukasik Antoni
IX
kegle
♀
Syberia
[
Sonet
-
Spisa
]
♂
Luzifer / Prislop Luzifer
[
Prislop IX
-
Goral XVI-112 Hurilh
]
Szeleść Daniel
X
kegle
♂
Wicher
[
Lotnik
-
Waga
]
Hucul's Path
Horse [father mother]
Rider
Position
Contest
♂
Pac
[
Rygor
-
P-Smolna
]
Szeleść Daniel
I
ścieżka - czempionat
♀
Lutnia
[
Baca
-
Lira
]
Szot-Bodek Magdalena
II
ścieżka - czempionat
♂
Narcyz
[
Puszczyk
-
Nasturcja
]
Wrześniak Katarzyna
III
ścieżka - czempionat
♀
Graba
[
Safian
-
Grzywka
]
Rumel Karolina
IV
ścieżka - czempionat
♀
Biela
[
Wawel
-
Bibiana
]
Wieczorek Aleksandra
V
ścieżka - czempionat
♀
Grenada-O
[
Tuhaj-Bej
-
Gniewoszówka
]
Zając Rafał
VI
ścieżka - czempionat
♀
W-Finezja (Finezja-W)
[
Paw
-
Figa
]
Wrześniak Katarzyna
VII
ścieżka - czempionat
♀
Okowita
[
Satelita
-
Okazja
]
Holewa Beata
VIII
ścieżka - czempionat
♂
Powiew
[
Hroby XXI-50
-
Powiastka
]
Dziamba Damian
IX
ścieżka - czempionat
♀
Pralinka
[
Jaśmin
-
Powiastka
]
Szymczyk Agnieszka
X
ścieżka - czempionat
♂
Opar
[
Jaśmin
-
Olimpia
]
Michalec Maciej
XI
ścieżka - czempionat
♂
Głuszec
[
Okoń
-
Gotka ex Goral XIX-16
]
Zięć Damian
XII
ścieżka - czempionat
♂
Nasir / Gurgul XV
[
Jaśmin
-
Neretwa
]
Kita Sebastian
XIII
ścieżka - czempionat
♀
Wanta II
[
Fant
-
Wydra
]
Kowalski Tomasz
XIV
ścieżka - czempionat
♀
Agnes
[
Olaf
-
Anda
]
Iskrzycka Karolina
XV
ścieżka - czempionat
♀
Pozerka
[
Rewir
-
P-Rabka
]
Pelc Damian
XVI
ścieżka - czempionat
♀
Prehyba
[
Jaśmin
-
Passa
]
Chomicz Piotr
XVII
ścieżka - czempionat
♀
Juma
[
Puszkar
-
Jurata
]
Woźnica Bartłomiej
XVIII
ścieżka - czempionat
♀
Walentynka
[
Tuhaj-Bej
-
Wisłoka
]
Malmuk Adam
XIX
ścieżka - czempionat
♂
Luzifer / Prislop Luzifer
[
Prislop IX
-
Goral XVI-112 Hurilh
]
Szeleść Daniel
XX
ścieżka - czempionat
♀
Roma
[
Pasza
-
Różanka
]
Tuzimek Elżbieta
XXI
ścieżka - czempionat
♀
Goral Ulrika Boglarka
[
Goral XVI-82 Zeno / Goral XIX
-
Polan Ostya
]
Kovacs Ilona (Węgry)
XXII
ścieżka - czempionat
♀
Puma
[
Baca
-
Pożoga
]
Gruca Mateusz
XXIII
ścieżka - czempionat
♂
Szlak
[
Saracen
-
Szamanka
]
Puławska Ewa
XXIV
ścieżka - czempionat
♀
Goral Suta
[
Goral XVI-82 Zeno / Goral XIX
-
Polan Orgona
]
Felsobuky Noemi Kata (Węgry)
XXV
ścieżka - czempionat
♀
Oleśnica
[
Puszkar
-
Olszanica
]
Halejcio Jacek
XXVI
ścieżka - czempionat
♀
Normanka
[
Piołun
-
Norma
]
Holewa Beata
XXVII
ścieżka - czempionat
♂
Neron
[
Puszkar
-
Nela
]
Dutka Piotr
XXVIII
ścieżka - czempionat
♀
Borówka
[
Wangar
-
Nida
]
Puławska Ewa
XXIX
ścieżka - czempionat
♀
Osada
[
Piaf
-
Ożanka
]
Gruca Mateusz
XXX
ścieżka - czempionat
♀
Polan Ekes
[
Rapsod (Polan Rapsod)
-
Hroby Gyonyoru
]
Bence Kisida
XXXI
ścieżka - czempionat
♂
Orzeł-O
[
Lotnik
-
Ofirka
]
Pelc Kamil
XXXII
ścieżka - czempionat
♂
Napis / Goral Napis
[
Parter / Goral Parter
-
Nastia
]
Wrześniak Katarzyna
XXXIII
ścieżka - czempionat
♀
Sobótka
[
Jaśmin
-
Sewilla
]
Szymczyk Agnieszka
XXXIV
ścieżka - czempionat
♀
Wisia
[
Ludwik vel Rokosz
-
Wersja
]
Korytowska Magdalena
XXXV
ścieżka - czempionat
♂
Pegaz Goral
[
Piast_95
-
Płoska
]
Huber Theres (Austria)
XXXVI
ścieżka - czempionat
♂
Hroby Huncut HL
[
Hroby XXI-32 Donci
-
Hroby Kedves I
]
Liptak Brigitta (Węgry)
XXXVII
ścieżka - czempionat
♀
Czuha
[
Piast
-
Czata
]
Szymczyk Adam
XXXVIII
ścieżka - czempionat
♂
Fryderyko
[
Okoń
-
Fajka
]
Przybylska Dorota
XXXIX
ścieżka - czempionat
♂
Nimbus
[
Agat
-
Negura / Negura Polan
]
Huber Theres (Austria)
XL
ścieżka - czempionat
♂
Wicher
[
Lotnik
-
Waga
]
Szeleść Daniel
XLI
ścieżka - czempionat
♀
Liana
[
Piaf
-
Lisna
]
Malmuk Adam
XLII
ścieżka - czempionat
♂
Powiew
[
Hroby XXI-50
-
Powiastka
]
Dziamba Damian
I
ścieżka sportowa
♂
Nasir / Gurgul XV
[
Jaśmin
-
Neretwa
]
Kita Sebastian
II
ścieżka sportowa
♀
Okowita
[
Satelita
-
Okazja
]
Holewa Beata
III
ścieżka sportowa
♂
Narcyz
[
Puszczyk
-
Nasturcja
]
Wrześniak Katarzyna
IV
ścieżka sportowa
♂
Pac
[
Rygor
-
P-Smolna
]
Szeleść Daniel
V
ścieżka sportowa
♀
Biela
[
Wawel
-
Bibiana
]
Wieczorek Aleksandra
VI
ścieżka sportowa
♂
Głuszec
[
Okoń
-
Gotka ex Goral XIX-16
]
Szot-Bodek Magdalena
VII
ścieżka sportowa
♀
Wanta II
[
Fant
-
Wydra
]
Kowalski Tomasz
VIII
ścieżka sportowa
♀
Polan Ekes
[
Rapsod (Polan Rapsod)
-
Hroby Gyonyoru
]
Szabados Andor (Węgry)
IX
ścieżka sportowa
♀
Goral Ulrika Boglarka
[
Goral XVI-82 Zeno / Goral XIX
-
Polan Ostya
]
Kovacs Ilona (Węgry)
X
ścieżka sportowa
♀
Pralinka
[
Jaśmin
-
Powiastka
]
Szymczyk Agnieszka
XI
ścieżka sportowa
♂
Opar
[
Jaśmin
-
Olimpia
]
Michalec Maciej
XII
ścieżka sportowa
♀
Graba
[
Safian
-
Grzywka
]
Iskrzycka Karolina
XIII
ścieżka sportowa
♀
Goral Suta
[
Goral XVI-82 Zeno / Goral XIX
-
Polan Orgona
]
Felsobuky Noemi Kata (Węgry)
XIV
ścieżka sportowa
♂
Pegaz Goral
[
Piast_95
-
Płoska
]
Huber Theres (Austria)
XV
ścieżka sportowa
♀
W-Finezja (Finezja-W)
[
Paw
-
Figa
]
Wrześniak Katarzyna
XVI
ścieżka sportowa
♂
Nimbus
[
Agat
-
Negura / Negura Polan
]
Huber Theres (Austria)
XVII
ścieżka sportowa
♀
Agnes
[
Olaf
-
Anda
]
Komendera Aneta
elim.
ścieżka sportowa
♂
Hroby Huncut HL
[
Hroby XXI-32 Donci
-
Hroby Kedves I
]
Szabados Andor (Węgry)
elim.
ścieżka sportowa
Other
Horse [father mother]
Rider
Position
Contest
♀
Lutnia
[
Baca
-
Lira
]
Szot-Bodek Magdalena
I / czempion
czempionat użytkowy
♀
W-Finezja (Finezja-W)
[
Paw
-
Figa
]
Wrześniak Katarzyna
II / v-ce czempion
czempionat użytkowy
♀
Pralinka
[
Jaśmin
-
Powiastka
]
Szymczyk Agnieszka
III
czempionat użytkowy
♂
Nasir / Gurgul XV
[
Jaśmin
-
Neretwa
]
Kita Sebastian
IV
czempionat użytkowy
♀
Okowita
[
Satelita
-
Okazja
]
Holewa Beata
V
czempionat użytkowy
♂
Opar
[
Jaśmin
-
Olimpia
]
Michalec Maciej
VI
czempionat użytkowy
♀
Prehyba
[
Jaśmin
-
Passa
]
Chomicz Piotr
VII
czempionat użytkowy
♂
Powiew
[
Hroby XXI-50
-
Powiastka
]
Dziamba Damian
VIII
czempionat użytkowy
♀
Wanta II
[
Fant
-
Wydra
]
Kowalski Tomasz
IX
czempionat użytkowy
♀
Juma
[
Puszkar
-
Jurata
]
Woźnica Bartłomiej
X
czempionat użytkowy
♀
Grenada-O
[
Tuhaj-Bej
-
Gniewoszówka
]
Zając Rafał
XI
czempionat użytkowy
♀
Pozerka
[
Rewir
-
P-Rabka
]
Pelc Damian
XII
czempionat użytkowy
♂
Luzifer / Prislop Luzifer
[
Prislop IX
-
Goral XVI-112 Hurilh
]
Szeleść Daniel
XIII
czempionat użytkowy
♂
Pac
[
Rygor
-
P-Smolna
]
Szeleść Daniel
XIV
czempionat użytkowy
♀
Graba
[
Safian
-
Grzywka
]
Rumel Karolina
XV
czempionat użytkowy
♀
Agnes
[
Olaf
-
Anda
]
Iskrzycka Karolina
XVI
czempionat użytkowy
♀
Oleśnica
[
Puszkar
-
Olszanica
]
Halejcio Jacek
XVII
czempionat użytkowy
♂
Głuszec
[
Okoń
-
Gotka ex Goral XIX-16
]
Zięć Damian
XVIII
czempionat użytkowy
♀
Biela
[
Wawel
-
Bibiana
]
Wieczorek Aleksandra
XIX
czempionat użytkowy
♀
Puma
[
Baca
-
Pożoga
]
Peregrym Paweł
XX
czempionat użytkowy
♂
Narcyz
[
Puszczyk
-
Nasturcja
]
Wrześniak Katarzyna
XXI
czempionat użytkowy
♀
Walentynka
[
Tuhaj-Bej
-
Wisłoka
]
Malmuk Adam
XXII
czempionat użytkowy
♀
Borówka
[
Wangar
-
Nida
]
Puławska Ewa
XXIII
czempionat użytkowy
♂
Szlak
[
Saracen
-
Szamanka
]
Puławska Ewa
XXIV
czempionat użytkowy
♀
Osada
[
Piaf
-
Ożanka
]
Gruca Mateusz
XXV
czempionat użytkowy
♂
Orzeł-O
[
Lotnik
-
Ofirka
]
Banasiewicz Krzysztof
XXVI
czempionat użytkowy
♀
Roma
[
Pasza
-
Różanka
]
Tuzimek Elżbieta
XXVII
czempionat użytkowy
♀
Normanka
[
Piołun
-
Norma
]
Holewa Beata
XXVIII
czempionat użytkowy
♀
Sobótka
[
Jaśmin
-
Sewilla
]
Szymczyk Agnieszka
XXIX
czempionat użytkowy
♂
Neron
[
Puszkar
-
Nela
]
Dutka Piotr
XXX
czempionat użytkowy
♀
Wisia
[
Ludwik vel Rokosz
-
Wersja
]
Korytowska Magdalena
XXXI
czempionat użytkowy
♀
Czuha
[
Piast
-
Czata
]
Szymczyk Adam
XXXII
czempionat użytkowy
♂
Pegaz Goral
[
Piast_95
-
Płoska
]
Huber Theres (Austria)
XXXIII
czempionat użytkowy
♂
Fryderyko
[
Okoń
-
Fajka
]
Krzyżak Bernadeta
XXXIV
czempionat użytkowy
♂
Nimbus
[
Agat
-
Negura / Negura Polan
]
Huber Theres (Austria)
XXXV
czempionat użytkowy
♂
Wicher
[
Lotnik
-
Waga
]
Szeleść Daniel
XXXVI
czempionat użytkowy
♀
Liana
[
Piaf
-
Lisna
]
Malmuk Adam
XXXVII
czempionat użytkowy
♂
Nagan / Nicpoń
[
Piaf
-
Nektarynka
]
Kita Sebastian
XXXVIII
czempionat użytkowy
All rights reserved by KB © 2008-24
Currently the database has 574 112 horses and 5 289 events
Registered users: 67 110
powered by
Andrzej Sobczyk
Counter: 595 341 941
Polityka cookies
polski
english