Event details

 
Name: VIII Zawody Konne "Z Hucułem do Krakowa"
Type: National competition
Place, organizer: Rzeszotary
Start date: 2019-07-06
End date: 2019-07-07

List of horses


Jumping
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Lokaj z Bacówki [Puszkar - Laka ]Zgłobiś Martyna skoki - juniorzy 
Pędziwiatr [Prislop IX-81 - Plamka ]Bielanin Natalia II skoki - juniorzy 
Świteź [Wers - Wisienka ]Woźniacka Amelia III skoki - juniorzy 
Obelix-Kur [Ogień - Wanta II ]Szczepańska Julia IV skoki - juniorzy 
Ogień [Puszkar - Wenus ]Pukło Adrianna skoki - juniorzy 
Odwaga-Kur [Ozi - Okowita ]Guzik Karolina VI skoki - juniorzy 
Westalka z Brzezia [Baca - Wiwerna ]Zielińska Julia VII skoki - juniorzy 
Odwaga-Kur [Ozi - Okowita ]Szymczyk Ewa VIII skoki - juniorzy 
Lotka [Neszor - Lilijka ]Kulpa Wiktoria IX skoki - juniorzy 
Nocek Tabun [Saracen - Wiktoria ]Bąk Keira skoki - juniorzy 
Aster [Wicherek - Akacja-W ]Bogdanowicz Hanna XI skoki - juniorzy 
Sowa-Kur [Satelita - Nowa ]Kowalska Maria XII skoki - juniorzy 
Smigol-Kur [Ozi - Sowa-Kur ]Piątek Natalia XIII skoki - juniorzy 
Willa-Kur [Otto - Wikuna ]Matoga Weronika XIV skoki - juniorzy 
Willa-Kur [Otto - Wikuna ]Pamuła Amielia XV skoki - juniorzy 
Suzi [Baca - Sawana ]Drewno Julia XVI skoki - juniorzy 
Ozyr [Fant - Renoma ]Nowak Mikałaj XVII skoki - juniorzy 
Liryka [Nasir - Literka ]Kapica Kornelia eliminacja skoki - juniorzy 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ]Cichocka Maja eliminacja skoki - juniorzy 
Suzi [Baca - Sawana ]Cezary Natalia eliminacja skoki - juniorzy 
Prażynka [Wiwat - Pasja z Izb ]Kulpa Wiktoria eliminacja skoki - juniorzy 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ]Grelewicz Oliwia skoki 
Pędziwiatr [Prislop IX-81 - Plamka ]Bielanin Karolina II skoki 
Ogień [Puszkar - Wenus ]Kurowski Rafał III skoki 
Lotek [Hasan z Sadyby - Lotka ]Grelewicz Oliwia IV skoki 
Pączek [Natan - Pantera ]Szyba-Giżyńska Marta skoki 
Czapla [Rewir - Całka ]Szyba-Giżyńska Marta VI skoki 
Odessa [Pac - Olimpiada ]Żygłowicz Karolina VII skoki 
Orawa [Puszkar - Olcha-W ]Kliczka Joanna VIII skoki 
Loża [Promień - Legia ]Tełyczka Piotr IX skoki 
Nocek Tabun [Saracen - Wiktoria ]Borodziuk Danuta skoki 
Brodka z Izb [Zawilec - Bagietka ]Rojan Weronika XI skoki 
Szarlotka z Izb [Saturn - Sonia z Izb ]Rojan Weronika XII skoki 
Świteź [Wers - Wisienka ]Błaszczak Aleksandra XIII skoki 
Lokaj z Bacówki [Puszkar - Laka ]Holewa Beata XIV skoki 
Liga [Orzeł-O - Laponka ]Hetman-Matyjasik Katarzyna XV skoki 
Wałcz [Kormoran - Warmia ]Roman Izabela XVI skoki 
Wiwien [Grajek - Wita ]Dębosz Dawid eliminacja skoki 
Lider [Proton - Lilia ]Kruk Gabriela eliminacja skoki 

Harness racing
 
Horse [father mother] Driver Position Notes 
Wiwien [Waluch - Noris ]Stasiowski Stanisław zaprzęgi - pary - kegle 
Odessa [Pac - Olimpiada ]
Peira [Wieśniak - Padżerka ]Malmuk Adam II zaprzęgi - pary - kegle 
Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ]
Bajka [Piaf - Bircza ]Żygłowicz Karolina III zaprzęgi - pary - kegle 
Bystra [Piaf - Bircza ]
Bosna [Potencjał - Bella ]Dąbkowski Rafał IV zaprzęgi - pary - kegle 
Werona [Lando-O - Wibracja ]
Wiwien [Waluch - Noris ]Żygłowicz Karolina zaprzęgi - pary - kegle 
Odessa [Pac - Olimpiada ]
Smigol-Kur [Ozi - Sowa-Kur ]Kurowski Rafał VI zaprzęgi - pary - kegle 
Spartakus-Kur [Otto - Nowa ]
Bajka [Piaf - Bircza ]Stasiowski Stanisław VII zaprzęgi - pary - kegle 
Bystra [Piaf - Bircza ]
Jedlina [Powiew - Janulka ]Woźnica Agnieszka VIII zaprzęgi - pary - kegle 
Rosa z Bacówki [Pac - Pinia ]
Peira [Wieśniak - Padżerka ]Dąbkowski Rafał IX zaprzęgi - pary - kegle 
Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ]
Smigol-Kur [Ozi - Sowa-Kur ]Kieblesz Mariusz zaprzęgi - pary - kegle 
Spartakus-Kur [Otto - Nowa ]
Bosna [Potencjał - Bella ]Malmuk Adam XI zaprzęgi - pary - kegle 
Werona [Lando-O - Wibracja ]
Jedlina [Powiew - Janulka ]Woźnica Bartłomiej XII zaprzęgi - pary - kegle 
Rosa z Bacówki [Pac - Pinia ]

Hucul's Path
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Otto [Rygor - Otawa ]Matoga Weronika I - 74,25 ścieżka huculska - juniorzy 
Ogień [Puszkar - Wenus ]Pukło Adrianna II - 71,00 ścieżka huculska - juniorzy 
Aralia [Wieśniak - Azalia-W ]Szymczyk Ewa III - 70,25 ścieżka huculska - juniorzy 
Lokaj z Bacówki [Puszkar - Laka ]Zgłobiś Martyna IV - 70,00 ścieżka huculska - juniorzy 
Westalka z Brzezia [Baca - Wiwerna ]Zielińska Julia V - 70,00 ścieżka huculska - juniorzy 
Sowa-Kur [Satelita - Nowa ]Kowalska Maria VI - 67,25 ścieżka huculska - juniorzy 
Obelix-Kur [Ogień - Wanta II ]Szczepańska Julia VII - 64,25 ścieżka huculska - juniorzy 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ]Cichocka Maja VIII - 64,25 ścieżka huculska - juniorzy 
Sowa-Kur [Satelita - Nowa ]Kuźma Maja IX - 62,25 ścieżka huculska - juniorzy 
Aralia [Wieśniak - Azalia-W ]Piątek Natalia X - 62,25 ścieżka huculska - juniorzy 
Otto [Rygor - Otawa ]Pamuła Amielia XI - 59,00 ścieżka huculska - juniorzy 
Sauron-Kur [Otto - Nowa ]Guzik Karolina XII - 56,00 ścieżka huculska - juniorzy 
Nocek Tabun [Saracen - Wiktoria ]Woźniacka Amelia XIII - 54,50 ścieżka huculska - juniorzy 
Szarlotka z Izb [Saturn - Sonia z Izb ]Morońska Martyna XIV - 54,50 ścieżka huculska - juniorzy 
Świteź [Wers - Wisienka ]Bąk Keira XV - 53,75 ścieżka huculska - juniorzy 
Ozyr [Fant - Renoma ]Nowak Mikałaj XVI - 47,25 ścieżka huculska - juniorzy 
Suzi [Baca - Sawana ]Drewno Julia XVII - 44,50 ścieżka huculska - juniorzy 
Prażynka [Wiwat - Pasja z Izb ]Kulpa Wiktoria XIX - 42,50 ścieżka huculska - juniorzy 
Lotka [Neszor - Lilijka ]Cezary Natalia rezygnacja ścieżka huculska - juniorzy 
Ozyr [Fant - Renoma ]Holewa Beata I - 80,00 ścieżka eliminacyjna 
Lokaj z Bacówki [Puszkar - Laka ]Holewa Beata II - 77,00 ścieżka eliminacyjna 
Liga [Orzeł-O - Laponka ]Hetman-Matyjasik Katarzyna III - 77,00 ścieżka eliminacyjna 
Czapla [Rewir - Całka ]Szyba-Giżyńska Marta IV - 77,00 ścieżka eliminacyjna 
Loża [Promień - Legia ]Tełyczka Piotr V - 75,00 ścieżka eliminacyjna 
Ogień [Puszkar - Wenus ]Kurowski Rafał VI - 73,00 ścieżka eliminacyjna 
Brodka z Izb [Zawilec - Bagietka ]Rojan Weronika VII - 72,00 ścieżka eliminacyjna 
Czarka [Piaf - Czacza ]Gładkowski Jacek VIII - 71,00 ścieżka eliminacyjna 
Lotek [Hasan z Sadyby - Lotka ]Grelewicz Oliwia IX - 70,50 ścieżka eliminacyjna 
Pączek [Natan - Pantera ]Szyba-Giżyńska Marta X - 70,25 ścieżka eliminacyjna 
Świteź [Wers - Wisienka ]Błaszczak Aleksandra XI - 69,00 ścieżka eliminacyjna 
Azalia-W [Ousor VIII-50 - Astelia ]Pelc Damian XII - 68,00 ścieżka eliminacyjna 
Pędziwiatr [Prislop IX-81 - Plamka ]Bielanin Karolina XIII - 67,25 ścieżka eliminacyjna 
Peira [Wieśniak - Padżerka ]Pelc Konrad XIV - 65,00 ścieżka eliminacyjna 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ]Biernat Marek XV - 63,25 ścieżka eliminacyjna 
Jeżówka [Czerchan - Jagienka ]Gładkowski Jacek XVI - 62,00 ścieżka eliminacyjna 
Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ]Malmuk Adam XVII - 59,00 ścieżka eliminacyjna 
Szarlotka z Izb [Saturn - Sonia z Izb ]Rojan Weronika XVIII - 59,00 ścieżka eliminacyjna 
Orawa [Puszkar - Olcha-W ]Kliczka Joanna XIX - 58,25 ścieżka eliminacyjna 
Jugla [Nominał - Istria ]Pupczyk Łukasz XX - 58,00 ścieżka eliminacyjna 
Suzi [Baca - Sawana ]Biernat Marek XXI - 57,25 ścieżka eliminacyjna 
Prymus [Czerchan - Prima-O ]Malmuk Adam XXII - 44,25 ścieżka eliminacyjna 
Lotka [Neszor - Lilijka ]Dziula Krystian XXIII - 41,00 ścieżka eliminacyjna 
Folder [Potencjał - Fala ]Kurpiewski Rafał XXIV - 36,50 ścieżka eliminacyjna 
Arizona [Paw - Armenia-W ]Hojda Zuzanna XXV - 32,50 ścieżka eliminacyjna 
Lider [Proton - Lilia ]Kruk Gabriela XXVI - 30,25 ścieżka eliminacyjna 
Wałcz [Kormoran - Warmia ]Roman Izabela XXVII - 29,25 ścieżka eliminacyjna 
Pokuska [Owar-Kur - Parysa (Paryska) ]Jedliczka Katarzyna XXVIII - 6,50 ścieżka eliminacyjna 
Aster [Wicherek - Akacja-W ]Bogdanowicz Hanna rezygnacja ścieżka eliminacyjna 
Liryka [Nasir - Literka ]Kapica Kornelia eliminacja ścieżka eliminacyjna 
Prażynka [Wiwat - Pasja z Izb ]Cieśniarska Jadwiga eliminacja ścieżka eliminacyjna 
Bajadera [Lamon - Borówka ]Żydek Martyna eliminacja ścieżka eliminacyjna 
Santini [Wiwat - Olka ]Krzewińska Dominika eliminacja ścieżka eliminacyjna 

Other
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Ozyr [Fant - Renoma ]Holewa Beata I - 121,33 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Liga [Orzeł-O - Laponka ]Hetman-Matyjasik Katarzyna II - 119,17 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Czapla [Rewir - Całka ]Szyba-Giżyńska Marta III - 119,00 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Lokaj z Bacówki [Puszkar - Laka ]Holewa Beata IV - 117,17 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Loża [Promień - Legia ]Tełyczka Piotr V - 116,83 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Ogień [Puszkar - Wenus ]Kurowski Rafał VI - 114,67 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Brodka z Izb [Zawilec - Bagietka ]Rojan Weronika VII - 112,67 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Azalia-W [Ousor VIII-50 - Astelia ]Pelc Damian VIII - 112,00 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Czarka [Piaf - Czacza ]Gładkowski Jacek IX - 111,33 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Lotek [Hasan z Sadyby - Lotka ]Grelewicz Oliwia X - 111,00 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Pączek [Natan - Pantera ]Szyba-Giżyńska Marta XI - 110,92 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Pędziwiatr [Prislop IX-81 - Plamka ]Bielanin Karolina XII - 110,08 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Peira [Wieśniak - Padżerka ]Pelc Konrad XIII - 108,50 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Świteź [Wers - Wisienka ]Błaszczak Aleksandra XIV - 108,33 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ]Biernat Marek XV - 105,42 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Jeżówka [Czerchan - Jagienka ]Gładkowski Jacek XVI - 102,67 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Szarlotka z Izb [Saturn - Sonia z Izb ]Rojan Weronika XVII - 102,33 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ]Malmuk Adam XVIII - 101,67 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Jugla [Nominał - Istria ]Pupczyk Łukasz XIX - 100,83 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Orawa [Puszkar - Olcha-W ]Kliczka Joanna XX - 99,25 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Suzi [Baca - Sawana ]Biernat Marek XXI - 97,92 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Prymus [Czerchan - Prima-O ]Malmuk Adam XXII - 85,75 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Lotka [Neszor - Lilijka ]Dziula Krystian XXIII - 83,67 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Folder [Potencjał - Fala ]Kurpiewski Rafał XXIV - 78,83 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Arizona [Paw - Armenia-W ]Hojda Zuzanna XXV - 75,50 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Lider [Proton - Lilia ]Kruk Gabriela XXVI - 67,92 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Wałcz [Kormoran - Warmia ]Roman Izabela XXVII - 67,75 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Pokuska [Owar-Kur - Parysa (Paryska) ]Jedliczka Katarzyna XXVIII - 48,33 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 




 
polski english