Regulamin

 

Baza nie stanowi oficjalnego źródła informacji.

W bazie mogą pojawiać się błędy i jeśli takowe znalazłeś - poinformuj nas o tym, a postaramy się w możliwie najkrótszym czasie je poprawić.

Baza jest cały czas uzupełniana.

Korzystając z bazy akceptujesz wszystkie postanowienia regulaminu.

 

Zdjęcia zamieszczone w baziekoni stanowią wyłączną własność ich autorów i bez ich zgody nie mogą być w żaden sposób wykorzystywane czy przetwarzane.

 

ZDJĘCIA KONI:

Jeśli jesteś autorem zdjęcia:

Dodając je do bazy jednocześnie udzielasz zgody na jego nieodpłatne wykorzystanie w obrębie bazy i subdomen z którymi baza jest połączona. Jeśli chcesz usunąć zdjęcie - napisz do nas (podając link do konia, którego zdjęcie chcesz usunąć).

Jeśli nie jesteś autorem zdjęcia:

Jeśli nie masz zgody na wykorzystanie zdjęcia, którego nie jesteś autorem - nie dodawaj go do bazy.

Jeśli je dodasz - w przypadku ewentualnych roszczeń autora zdjęcia - zamieszczając zdjęcie, zgadzasz się ponieść pełną odpowiedzialność za jego zamieszczenie.

W karcie konia zamieszczamy maksymalnie do 4 zdjęć.
 

Konto użytkownika.

Konto możesz założyć TUTAJ...

Zakładając konto w bazie otrzymujesz dostęp do większej ilości informacji, dodawania i edycji koni, masz również możliwość komunikowania się z innymi, zarejestrowanymi użytkownikami.

Zakładając konto zgadzasz się na otrzymywanie informacji od administratora.

Korzystając z bazy koni, zobowiązany jesteś do przestrzegania obowiązującego prawa, netykiety oraz zasad kultury.

Dane jakie podajesz logując się do serwisu możesz w każdej chwili usunąć - kontaktując się z nami z adresu email do którego przypisane jest Twoje konto. Dane jakie podjesz przy rejestracji są niezbędne do umożliwienia Ci korzystania z funkcji bazy i nie będą udostępnione osobom trzecim.

Last edited on: 2013-04-05 19:57:53 by administrator 
polski english