The announcement you have requested has expired
Announcement - KJ Centrum Hipiki Jaszkowo (Jazda konna)

 
Title: KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
Price: 240,00 PLN

Extra description
W Jaszkowie istnieje od kilku lat Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo, który zrzesza przede wszystkim dzieci i młodzież w wieku od 8 do 18 lat.

Mniejsi zawodnicy intensywnie trenują na kucach, więksi natomiast na koniach, aczkolwiek wszyscy głównie w jednej dyscyplinie, jaką są skoki przez przeszkody.

Założycielem klubu Antoni Chłapowski. Dzięki kucom, na których dzieci rozpoczynają w Jaszkowie swoją sportową przygodę, jeździectwo jest sportem bezpiecznym, coraz bardziej popularnym wśród dzieci i młodzieży. Polski Związek Jeździecki na stałe wpisał zawody kucy na listę oficjalnych zawodów jeździeckich.

Wychowankowie Antoniego Chłapowskiego i innych jaszkowskich trenerów regularnie startują w zawodach towarzyskich, regionalnych i ogólnopolskich. (Odnosili sukcesy także między innymi w zawodach międzynarodowych w Niemczech, Danii i Holandii.)

Młodzież w wieku 15-18 lat stopniowo przesiada się z dużych kucy na konie i dalej kontynuuje karierę sportową. W szeregach klubu są również osoby dorosłe startujące w zawodach jeździeckich. Coraz liczniejsza grupa miłośników jeździectwa również amatorsko uprawia ten piękny sport.

Centrum Hipiki stało się znaną w Polsce i w Europie areną zawodów jeździeckich. Przez cały rok są tu organizowane zawody od rangi od targi towarzyskiej przez regionalną, do ogólnopolskiej (W 2003 roku na jaszkowskim hipodromie odbyły się pierwsze w Polsce międzynarodowe zawody kucy w skokach przez przeszkody, a w 2004 roku Mistrzostwa Europy, które powtórzyły się w roku 2011)

Serdecznie zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane dołączeniem do KJ CH Jaszkowo.
(Podana cena to składka członkowska dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia)

Location
63-112 Jaszkowo, Polska
16°58'18.78''E 52°08'33.50''N
see it on a map
Distance from your home location: Set your home location

Attachments
berapysia.jpg (68.84 kB)


Contact
Full name:Centrum Hipiki Jaszkowo
Email address:info@centrumhipiki.com
Phone:+ 48 61 28 37 556
City:Jaszkowo
Province:wielkopolskie
 
  
polski english