Ogłoszenie - Treningi indywidualne z dojazdem do klienta (Jazda konna)

 
Tytuł: Treningi indywidualne z dojazdem do klienta
Cena: 40,00 PLN

Dodatkowy opis
Dzień dobry.
Poprowadzę treningi ogólnorozwojowe na każdym poziomie zaawansowania, zarówno dla par jeździec koń jak i treningi samych koni.
Od lat szkolę jeźdźców i konie na każdym poziomie. Klienci cenią sobie na moich treningach zrozumiale przekazaną wiedzę, zaufanie, odpowiednio dobraną presję oraz ćwiczenia dopasowane do poziomu i możliwości jeźdźca i jego konia. Obecnie pracuje z dziećmi i dorosłymi jeżdżącymi rekreacyjnie, chcącymi się rozwijać zgodnie z potrzebami i możliwościami, aby czerpać większą radość z jazdy konnej oraz ze sportowcami.
Wiedzę, praktyki i sposoby, które stosuję na treningach zdobyłam przy wieloletniej pracy z końmi, na szkoleniach, treningach, konsultacjach głównie ucząc się od trenerów takich jak : Jerzy Krukowski, Joanna Żuk, Paweł Spisak, dr. Skorupski, Jarosław Skrzyczyński. Podczas treningów wykorzystuje zagadnienia i procesy wywodzące się z psychologii sportu zarówno jeźdźca jak i konia, wiedzę tę ciągle poszerzam i doskonale m.in na kongresach, konwentach, szkoleniach poświęconych psychologii sportu. Stosuję również znajomość procesów uczenia się oraz biomechanikę ruchu konia. Dużo czasu poświęcam na zrozumienie swojego wierzchowca, prawidłowy dosiad i jego działanie.Bardzo ważne jest dla mnie, aby jeźdźcy rozumieli co i w jakim celu robimy, a nie naginanie ich do powszechnych szablonów, które bez zrozumienia nie przynoszą efektów.Dotychczas pracowałam w Szczecinie, Drawsku Pomorskim, Golczewie. Posiadam uprawnienia instruktorkie. Przygotuje do odznak, startów na parkurach oraz czworobokach, pomogę w pracy z młodymi końmi oraz końmi problematycznymi. Treningi poprowadzę w Gorzowie Wielkopolskim i okolicach, szczegóły ustalam indywidualnie zależnie od potrzeb i możliwości klienta. 40zł + koszt dojazdu zależnie od lokalizacji. Mozliwosc pierwszego darmowego treningu ( przy dalszych lokalizacjach klient pokrywa jedynie koszt dojazdu).
Zapraszam do kontaktu :)

Położenie
Gorzów Wielkopolski, Polska
15°14'12,95''E 52°43'57,10''N
zobacz na mapie
Odległość od Twojej lokalizacji domowej: Ustaw swoją lokalizację

Załączniki
100_4496.jpg (126,02 kB)

10148650_616707671746111_1793073998_o.jpg (104,61 kB)

cross.jpg (46,12 kB)


Kontakt
Nazwisko i imię:Monika Bekiesz
Adres e-mail:monika.bekiesz@op.pl
Telefon:661989303
Miasto:Gorzów Wlkp
Województwo:lubuskie
 
Możesz wysłać wiadomośc korzystając z poniższego formularza:
Nazwisko i imię
Kontakt
Przepisz tekst
Wiadomość
  
polski english