Szczegóły imprezy

 
Nazwa: CSI-W Finał PŚ w skokach
Typ: Zawody międzynarodowe
Miejsce, organizator: Genewa (SUI)
Data rozpoczęcia: 2010-04-14
Data zakończenia: 2010-04-18

Lista koni


Skoki
 
Koń [ojciec matka]  Jeździec Miejsce Konkurs 
Flexible [Cruising - Flex ]Fellers Richard (USA) I półfinał 
Sapphire ex. Safari v.'t Merelsnest [Darco - Idjaz-C ]Ward McLain (USA) II I półfinał 
Let's Fly (HH Lets Fly) [Lordanos - Famm ]Pessoa Rodrigo (BRA) III I półfinał 
Winningmood v.d. Arenberg (Cavalor's Winningmood) [Darco - M. Unellie ]Diniz Luciana (POR) I półfinał 
Pavarotti [Lancelot - Kiaralda ]Minikus Todd (USA) I półfinał 
Silvana HDC (ex Silvana de Hus) [Corland (Corlando, Broere VDL Corland) - Donate ]Staut Kevin (FRA) I półfinał 
Urico [Zandor Z - Nieznana ]Deslauriers Mario (USA) I półfinał 
Amai / Insul Tech Amai / Gig Amai [Nonstop (Non Stop MobilCom) - Nieznana ]Whitaker Michael (GBR) I półfinał 
Katchina Mail [Calvaro Z - Elvira Mail ]Delaveau Patricea (FRA) I półfinał 
Kuchengirl / Noltes Kuchengirl [Lord Z (Bavaria Lord Z) - Andante / Classics ]Ehning Marcus (GER) 10 I półfinał 
Ulysse [Nonstop (Non Stop MobilCom) - Qarpado ]Schwizer Pius (SUI) 11 I półfinał 
Catoki [Cambridge - Bilda ]Weishaupt Phillipp (GER) 12 I półfinał 
Hallmark Elite [Lord Byron - Easy Touch ]Lennon Dermott (IRL) 13 I półfinał 
Vivant van de Heffinck (Vivant) [Fuego du Prelet - Scalini van de Heffinck ]Chugg Chris (AUS) 14 I półfinał 
Cash 63 [Carthago Z (Carthago) - Laval II Mare ]Kutscher Marco (GER) 15 I półfinał 
Quick Study (ex Lutin de Semilly) [Quick Star - Nieznana ]Hough Lauren (USA) 16 I półfinał 
Gotha [Goldfever - Pia ]Beerbaum Ludger (GER) 17 I półfinał 
Quintero (Quintero la Silla, Quintero ASK) [Quantum - Ibara ]Bengtsson Rolf-Göran (SWE) 18 I półfinał 
Mylord Carthago [Carthago Z (Carthago) - Fragance de Chalus ]Leprevost Penelope (FRA) 19 I półfinał 
Cantus [Cantus - Lanze ]Schurtenberger Niklaus (SUI) 20 I półfinał 
Southern Pride [South Pacific - Nieznana ]Cudmore Karen 21 I półfinał 
Cristallo [Caretino - Cambrina ]Spooner Richard (USA) 22 I półfinał 
Zekina Z [Zandor Z - Calina Z ]Richard Jane (SUI) 23 I półfinał 
Jalisca Solier [Alligator Fontaine - Dune Solier ]Guerdat Steve (SUI) 24 I półfinał 
Seldana (ex Snai Seldana di campalto) [Emilion (Gelha's VDL Emilion) - Eldana ]Chiaudani,Natale 25 I półfinał 
Peu a Peu [Polydor - Ferrara ]Etter Daniel 26 I półfinał 
Caramell KS [Cardento (VDL Cardento) - Nieznana ]Johansson Svante (SWE) 27 I półfinał 
Obelix [Libero H (Achill-Libero H, Bollvorm's Libero H) - Nieznana ]Kenny Darragh 28 I półfinał 
Aslan [Aston - Nieznana ]Kochetova Ljubov (RUS) 29 I półfinał 
Quincy B [Quidam de Revel - Nieznana ]Dobbs Hillary (USA) 30 I półfinał 
Cevo Itot du Chateau [Le Tot de Semilly - Sophie du Chateau ]Alexander-Tops Edwina (AUS) 31 I półfinał 
Carlos-Boy [Nieznany - Nieznana ]Berkley Ken (USA) 32 I półfinał 
Louis [Lord Pezi - Ulla ]Mandli Beat (SUI) 33 I półfinał 
Quick Dollar / Camaron Hills Quick Dollar [Don Juan De La Bouviere - Nieznana ]Gatlin Joie (USA) 34 I półfinał 
Cadence [Cardento (VDL Cardento) - Nieznana ]Spadone Michelle (USA) 35 I półfinał 
Goldex [Nieznany - Nieznana ]Al Sharbatly Abdullah 36 I półfinał 
Larkanaro [Landclassic - Nieznana ]Rodriguez Andres (VEN) 37 I półfinał 
Virgin Express [Carthago Z (Carthago) - Nieznana ]Pill Rein (EST) 38 I półfinał 
Mobily Allah Jabek [Guidam ex. Adagio IV - Nieznana ]HRH Prince Abdullah Al Saud (KSA) 39 I półfinał 
Leonard [Nieznany - Nieznana ]Martinez Alberto (MEX) 40 I półfinał 
Torrero [Guidam ex. Adagio IV - Ilita ]Kivisild Tiit (EST) 41 I półfinał 
Vinny W / Quick-Jet [Quebec - Nieznana ]Gutkauskas Benas (LTU) 42 I półfinał 
Samurai [Nieznany - Nieznana ]Zoer Albert (NED) 43 I półfinał 
Tresor V [Papillon Rouge - Navarette ]Guerdat Steve (SUI) II półfinał 
Urico [Zandor Z - Nieznana ]Deslauriers Mario (USA) II II półfinał 
Plot Blue [Mr Blue - Ilotte ]Ehning Marcus (GER) III II półfinał 
Carlina [Carvallo - Calinka S ]Schwizer Pius (SUI) II półfinał 
Quintero (Quintero la Silla, Quintero ASK) [Quantum - Ibara ]Bengtsson Rolf-Göran (SWE) II półfinał 
Gotha [Goldfever - Pia ]Beerbaum Ludger (GER) II półfinał 
Cash 63 [Carthago Z (Carthago) - Laval II Mare ]Kutscher Marco (GER) II półfinał 
Peu a Peu [Polydor - Ferrara ]Etter Daniel II półfinał 
Seldana (ex Snai Seldana di campalto) [Emilion (Gelha's VDL Emilion) - Eldana ]Chiaudani,Natale II półfinał 
Katchina Mail [Calvaro Z - Elvira Mail ]Delaveau Patricea (FRA) 10 II półfinał 
Mobily Allah Jabek [Guidam ex. Adagio IV - Nieznana ]HRH Prince Abdullah Al Saud (KSA) 11 II półfinał 
Melisimo [Libero H (Achill-Libero H, Bollvorm's Libero H) - Nieznana ]Spadone Michelle (USA) 11 II półfinał 
Louis [Lord Pezi - Ulla ]Mandli Beat (SUI) 11 II półfinał 
Zekina Z [Zandor Z - Calina Z ]Richard Jane (SUI) 11 II półfinał 
Cristallo [Caretino - Cambrina ]Spooner Richard (USA) 11 II półfinał 
Cantus [Cantus - Lanze ]Schurtenberger Niklaus (SUI) 11 II półfinał 
Vivant van de Heffinck (Vivant) [Fuego du Prelet - Scalini van de Heffinck ]Chugg Chris (AUS) 11 II półfinał 
Catoki [Cambridge - Bilda ]Weishaupt Phillipp (GER) 11 Ii półfinał 
Hallmark Elite [Lord Byron - Easy Touch ]Lennon Dermott (IRL) 11 II półfinał 
Silvana HDC (ex Silvana de Hus) [Corland (Corlando, Broere VDL Corland) - Donate ]Staut Kevin (FRA) 11 II półfinał 
Winningmood v.d. Arenberg (Cavalor's Winningmood) [Darco - M. Unellie ]Diniz Luciana (POR) 11 II półfinał 
Let's Fly (HH Lets Fly) [Lordanos - Famm ]Pessoa Rodrigo (BRA) 11 II półfinał 
Carlos-Boy [Nieznany - Nieznana ]Berkley Ken (USA) 23 II półfinał 
Caramell KS [Cardento (VDL Cardento) - Nieznana ]Johansson Svante (SWE) 23 II półfinał 
Quick Dollar / Camaron Hills Quick Dollar [Don Juan De La Bouviere - Nieznana ]Gatlin Joie (USA) 25 II półfinał 
Aslan [Aston - Nieznana ]Kochetova Ljubov (RUS) 25 II półfinał 
Obelix [Libero H (Achill-Libero H, Bollvorm's Libero H) - Nieznana ]Kenny Darragh 25 II półfinał 
Quick Study (ex Lutin de Semilly) [Quick Star - Nieznana ]Hough Lauren (USA) 25 II półfinał 
Flexible [Cruising - Flex ]Fellers Richard (USA) 25 II półfinał 
Cinnamon [Calido I - Hondura III ]Kivisild Tiit (EST) 30 II półfinał 
Larkanaro [Landclassic - Nieznana ]Rodriguez Andres (VEN) 30 II półfinał 
Cevo Itot du Chateau [Le Tot de Semilly - Sophie du Chateau ]Alexander-Tops Edwina (AUS) 30 II półfinał 
Mylord Carthago [Carthago Z (Carthago) - Fragance de Chalus ]Leprevost Penelope (FRA) 30 II półfinał 
Amai / Insul Tech Amai / Gig Amai [Nonstop (Non Stop MobilCom) - Nieznana ]Whitaker Michael (GBR) 30 II półfinał 
Pavarotti [Lancelot - Kiaralda ]Minikus Todd (USA) 30 II półfinał 
Vinny W / Quick-Jet [Quebec - Nieznana ]Gutkauskas Benas (LTU) 36 II półfinał 
Samurai [Nieznany - Nieznana ]Zoer Albert (NED) 37 II półfinał 
Quincy B [Quidam de Revel - Nieznana ]Dobbs Hillary (USA) 38 II półfinał 
Leonard [Nieznany - Nieznana ]Martinez Alberto (MEX) 39 II półfinał 
Virgin Express [Carthago Z (Carthago) - Nieznana ]Pill Rein (EST) 40 II półfinał 
Southern Pride [South Pacific - Nieznana ]Cudmore Karen eliminacja II półfinał 
Sapphire ex. Safari v.'t Merelsnest [Darco - Idjaz-C ]Ward McLain (USA) eliminacja II półfinał 




 
polski english