Event details

 
Name: III Pożegnanie Wakacji z Koniem Huculskim
Type: National competition
Place, organizer: Rudawka Rymanowska
Start date: 2003-08-23
End date: 2003-08-24

List of horses


Harness racing
 
Horse [father mother] Driver Position Notes 
Wist [Rewir - Jagódka ]Michalak Janusz konkurs powożenia 
Liściak [Szafir - Lawa ]

Endurance riding
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Libra / Limba [Piaf - Salamandra ]Gruca Bartłomiej I - 76,72 próba kondycyjna 
Igo [Jaśmin - Jonia ]Bossowski Piotr II - 75,60 próba kondycyjna 
Werbena [Prislop IX-81 - Westa ]Szymczyk Andrzej III/V - 73,36 próba kondycyjna 
Otto [Rygor - Otawa ]Sarata Joanna III/V - 73,36 próba kondycyjna 
Puma [Baca - Pożoga ]Kario Maja III/V - 73,36 próba kondycyjna 
Rumia (Hroby XXI-76) [Hroby XXI / Hroby XVI-62 - Prislop IX-63 ]Bossowska Joanna VI - 72,24 próba kondycyjna 
Ważniak [Sonet - Wetlina ]Boruta Mariusz VII - 69,92 próba kondycyjna 
Pepsi [Rewir - Pogoń ]Kozyra Sławomir VIII - 66,88 próba kondycyjna 
Otawka [Rygor - Otawa ]Zając Rafał IX - 66,08 próba kondycyjna 
Legenda [Litmirz - Warka ]Walentowicz Waldemar X - 65,68 próba kondycyjna 
Jak Bajka [Puszczyk - Jura ]Gierula Artur XI - 65,52 próba kondycyjna 
Wereta [Rygor - Parada ]Fac Natalia XII - 62,88 próba kondycyjna 
Asterka [Hawrań - Asturia ]Ostrowski Marek XIII - 62,80 próba kondycyjna 
Włochaty [Ousor VIII-50 - Wstęga ]Banasiak Monika XIV - 58,00 próba kondycyjna 
Wiera II [Puszczyk - Werwa ]Gaber Maja XV - 56,80 próba kondycyjna 
Poziomka [Sonet - Platynka ]Kozimor Anna XVI - 56,40 próba kondycyjna 
Wizja [Ousor VIII-50 - Wartka ]Pięta Paweł XVII - 56,00 próba kondycyjna 
Secunda [Wicher - Solinka ]Malmuk Adam XVIII - 53,36 próba kondycyjna 
Girgonia [Nokturn - Giza ]Zacha Andrzej XIX - 53,28 próba kondycyjna 
Gameta [Rygor - Gwiazdeczka ]Zając Dawid XX - 52,16 próba kondycyjna 
Waćpanna [Sonet - Wisłoka ]Wierzganowski Damian XXI - 49,68 próba kondycyjna 
Pyza [Tuhaj-Bej - Pszczelina ]Żmigrodzki Wojciech XXII - 45,92 próba kondycyjna 
Platynka [Rygor - Przylaszczka ]Hryńczak Maciej XXIII - 43,52 próba kondycyjna 
Grzesznica [Jaśmin - Gurgul V-23 ]Zielińska Agnieszka XXIV - 42,64 próba kondycyjna 
Lord [Hawrań - Reduta ]Nowakowski Witald XXV - 42,24 próba kondycyjna 
Polańczyk [Rygor - Sarna ]Typiak Rafał XXVI - 41,28 próba kondycyjna 
Saracen [Piaf - Sawa ]Kurtyka Paulina XXVII - 36,72 próba kondycyjna 
Playboy [Len - Harmonia ]Zielińska Agnieszka XXVIII - 10,64 próba kondycyjna 
Wiosna [Rewir - Jagódka ]Dziamba Damian eliminacja próba kondycyjna 
Czuha [Piast - Czata ]Łukasik Dariusz eliminacja próba kondycyjna 
Grażda [Szafir - Gniewoszówka ]Malmuk Jakub eliminacja próba kondycyjna 
Otylia [Sonet - Olszanica ]Chrząszcz Anna eliminacja próba kondycyjna 

Hucul's Path
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Wiosna [Rewir - Jagódka ]Dziamba Damian I - 80,00 ścieżka eliminacyjna 
Czuha [Piast - Czata ]Łukasik Dariusz II - 78,50 ścieżka eliminacyjna 
Werbena [Prislop IX-81 - Westa ]Szymczyk Andrzej III - 74,00 ścieżka eliminacyjna 
Otawka [Rygor - Otawa ]Zając Rafał IV - 72,50 ścieżka eliminacyjna 
Secunda [Wicher - Solinka ]Malmuk Adam V/VII - 72,00 ścieżka eliminacyjna 
Waćpanna [Sonet - Wisłoka ]Wierzganowski Damian V/VII - 72,00 ścieżka eliminacyjna 
Polańczyk [Rygor - Sarna ]Typiak Rafał V/VII - 72,00 ścieżka eliminacyjna 
Otto [Rygor - Otawa ]Sarata Joanna VIII - 71,50 ścieżka eliminacyjna 
Asterka [Hawrań - Asturia ]Ostrowski Marek IX - 69,5 ścieżka eliminacyjna 
Wiązar [Jasmon - Wadera ]Nasiadka Magda X - 69,00 ścieżka eliminacyjna 
Saracen [Piaf - Sawa ]Kurtyka Paulina XI - 67,5 ścieżka eliminacyjna 
Grzesznica [Jaśmin - Gurgul V-23 ]Zielińska Agnieszka XII - 64,5 ścieżka eliminacyjna 
Platynka [Rygor - Przylaszczka ]Hryńczak Maciej XIII - 62,50 ścieżka eliminacyjna 
Ważniak [Sonet - Wetlina ]Boruta Mariusz XIV - 62,00 ścieżka eliminacyjna 
Rumia (Hroby XXI-76) [Hroby XXI / Hroby XVI-62 - Prislop IX-63 ]Bossowska Joanna XV - 60,00 ścieżka eliminacyjna 
Legenda [Litmirz - Warka ]Walentowicz Waldemar XVI - 58,00 ścieżka eliminacyjna 
Igo [Jaśmin - Jonia ]Bossowski Piotr XVII - 55,00 ścieżka eliminacyjna 
Wiera II [Puszczyk - Werwa ]Gaber Maja XVIII - 54,50 ścieżka eliminacyjna 
Puma [Baca - Pożoga ]Kario Maja XIX/XX - 53,00 ścieżka eliminacyjna 
Pepsi [Rewir - Pogoń ]Kozyra Sławomir XIX/XX - 53,00 ścieżka eliminacyjna 
Poziomka [Sonet - Platynka ]Kozimor Anna XXI - 43,50 ścieżka eliminacyjna 
Jak Bajka [Puszczyk - Jura ]Gierula Artur XXII - 33,50 ścieżka eliminacyjna 
Playboy [Len - Harmonia ]Zielińska Agnieszka XXIII - 33,00 ścieżka eliminacyjna 
Wiagra [Ousor VIII-50 - Wstęga ]Łagosz Damian XXIV - 27,50 ścieżka eliminacyjna 
Gameta [Rygor - Gwiazdeczka ]Zając Dawid XXV - 26,4 ścieżka eliminacyjna 
Iwla [Jaśmin - Iwa ]Kita Sebastian XXVI - 25,00 ścieżka eliminacyjna 
Grażda [Szafir - Gniewoszówka ]Malmuk Jakub XXVII - 22,00 ścieżka eliminacyjna 
Girgonia [Nokturn - Giza ]Zacha Andrzej XXVIII/XXIX - 21,50 ścieżka eliminacyjna 
Wisłoka [Rygor - Pobudka ]Pelc Kamil XXVIII/XXIX - 21,50 ścieżka eliminacyjna 
Włochaty [Ousor VIII-50 - Wstęga ]Banasiak Monika XXX/XXXI - 16,50 ścieżka eliminacyjna 
Wanta [Wabigon - Wrzawa ]Chmiel Weronika XXX/XXXI - 16,50 ścieżka eliminacyjna 
Libra / Limba [Piaf - Salamandra ]Gruca Bartłomiej XXXII/XXXIII - 11,00 ścieżka eliminacyjna 
Otylia [Sonet - Olszanica ]Chrząszcz Anna XXXII/XXXIII - 11,00 ścieżka eliminacyjna 
Wereta [Rygor - Parada ]Fac Natalia XXXIV - 6,50 ścieżka eliminacyjna 
Puszcza [Jasmon - Polanka ]Zarębska Maria XXXV - 2,50 ścieżka eliminacyjna 
Liana [Piaf - Lisna ]Pelc Damian XXXVI - 0,00 ścieżka eliminacyjna 
Wierchomla [Wabigon - Nisa ]Łachowski Andrzej XXXVII - -3,00 ścieżka eliminacyjna 
Pyza [Tuhaj-Bej - Pszczelina ]Żmigrodzki Wojciech XXXVIII - -6,50 ścieżka eliminacyjna 
Prysłup [Hawrań - Zięba ]Szwarc Martyna XXXIX - -22,00 ścieżka eliminacyjna 
Lord [Hawrań - Reduta ]Nowakowski Witald XL - -35,00 ścieżka eliminacyjna 
Wizja [Ousor VIII-50 - Wartka ]Pięta Paweł XLI - -45,50 ścieżka eliminacyjna 
Arbin [Oskar - Awia ]Fac Klaudia XLII - -48,00 ścieżka eliminacyjna 

Other
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Werbena [Prislop IX-81 - Westa ]Szymczyk Andrzej I - czempion - 178,36 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Otto [Rygor - Otawa ]Sarata Joanna II - v-ce czempion - 173,86 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Otawka [Rygor - Otawa ]Zając Rafał III - 170,58 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Asterka [Hawrań - Asturia ]Ostrowski Marek IV - 165,30 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Ważniak [Sonet - Wetlina ]Boruta Mariusz V - 163,92 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Rumia (Hroby XXI-76) [Hroby XXI / Hroby XVI-62 - Prislop IX-63 ]Bossowska Joanna VI - 163,91 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Igo [Jaśmin - Jonia ]Bossowski Piotr VII - 161,60 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Secunda [Wicher - Solinka ]Malmuk Adam VIII - 158,03 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Puma [Baca - Pożoga ]Kario Maja IX - 156,03 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Waćpanna [Sonet - Wisłoka ]Wierzganowski Damian X - 155,01 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Pepsi [Rewir - Pogoń ]Kozyra Sławomir XI - 154,55 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Legenda [Litmirz - Warka ]Walentowicz Waldemar XII - 153,68 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Wiera II [Puszczyk - Werwa ]Gaber Maja XIII - 146,97 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Polańczyk [Rygor - Sarna ]Typiak Rafał XIV - 143,28 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Grzesznica [Jaśmin - Gurgul V-23 ]Zielińska Agnieszka XV - 137,47 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Platynka [Rygor - Przylaszczka ]Hryńczak Maciej XVI - 136,69 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Saracen [Piaf - Sawa ]Kurtyka Paulina XVII - 134,55 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Poziomka [Sonet - Platynka ]Kozimor Anna XVIII - 130,90 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Jak Bajka [Puszczyk - Jura ]Gierula Artur XIX - 128,35 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Libra / Limba [Piaf - Salamandra ]Gruca Bartłomiej XX - 120,39 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Wiosna [Rewir - Jagódka ]Dziamba Damian XXI - 113,67 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Czuha [Piast - Czata ]Łukasik Dariusz XXII - 109,50 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Gameta [Rygor - Gwiazdeczka ]Zając Dawid XXIII - 108,33 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Włochaty [Ousor VIII-50 - Wstęga ]Banasiak Monika XXIV - 104,17 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Girgonia [Nokturn - Giza ]Zacha Andrzej XXV - 103,45 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Wereta [Rygor - Parada ]Fac Natalia XXVI - 103,38 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Wiązar [Jasmon - Wadera ]Nasiadka Natalia XXVII - 101,00 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Playboy [Len - Harmonia ]Zielińska Agnieszka XXVIII - 73,31 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Pyza [Tuhaj-Bej - Pszczelina ]Żmigrodzki Wojciech XXIX - 69,09 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Wiagra [Ousor VIII-50 - Wstęga ]Łagosz Damian XXX - 59,83 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Iwla [Jaśmin - Iwa ]Kita Sebastian XXXI - 56,00 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Grażda [Szafir - Gniewoszówka ]Malmuk Jakub XXXII - 52,33 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Wisłoka [Rygor - Pobudka ]Pelc Kamil XXXIII - 52,17 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Wanta [Wabigon - Wrzawa ]Chmiel Weronika XXXIV - 45,83 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Otylia [Sonet - Olszanica ]Chrząszcz Anna XXXV - 40,67 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Wizja [Ousor VIII-50 - Wartka ]Pieta Paweł XXXVI - 39,50 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Lord [Hawrań - Reduta ]Nowakowski Witald XXXVII - 36,24 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Puszcza [Jasmon - Polanka ]Zarębska Maria XXXVIII - 32,50 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Liana [Piaf - Lisna ]Pelc Damian XXXIX - 31,67 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Wierchomla [Wabigon - Nisa ]Łachowski Andrzej XL - 29,00 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Prysłup [Hawrań - Zięba ]Szwarc Martyna XLI - 7,33 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Arbin [Oskar - Awia ]Fac Klaudia XLII - -17,00 eliminacje (płyta + ścieżka) 




 
polski english