Event details

 
Name: 12 Eliminacja PŚ Ligi Europy Zachodniej
Type: International competition
Place, organizer: Göteborg, Szwecja
Start date: 2011-02-27
End date: 2011-02-27

List of horses


Jumping
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Carlina (Carlina IV, Carlina 19) [Carvallo BB (Carvallo) - Calinka S ]Schwizer Pius (SUI) Konkurs kwalifikacyjny do konkursu PŚ 
Napoli du Ry [Baloubet du Rouet - La Donna ]Delestre Simon (FRA) Konkurs kwalifikacyjny do konkursu PŚ 
Winningmood v.d. Arenberg (Cavalor's Winningmood) [Darco - M. Unellie ]Diniz Luciana (POR) Konkurs kwalifikacyjny do konkursu PŚ 
Kepi de Valase [Unknown - Unknown ]Sprunger Hansueli (SUI) Konkurs kwalifikacyjny do konkursu PŚ 
Corradina [Corrado I - Elsafina ]Nagel Carsten-Otto Konkurs kwalifikacyjny do konkursu PŚ 
Quax [Unknown - Unknown ]Muff Werner (SUI) Konkurs kwalifikacyjny do konkursu PŚ 
Ninja (ex Ninja la Silla) [Guidam ex. Adagio IV - Olympica ]Bengtsson Rolf-Göran (SWE) Konkurs kwalifikacyjny do konkursu PŚ 
Mic Mac du Tillard [Cruising - Quanagra ]Augustsson Angelica (SWE) Konkurs kwalifikacyjny do konkursu PŚ 
Simon [Mr. Blue (Burg's Mr. Blue) - Naline ]Dubbeldam Jeroen (NED) Konkurs kwalifikacyjny do konkursu PŚ 
All Inclusive NRW [Arpeggio - Unknown ]Lynch Denis (IRE) 10 Konkurs kwalifikacyjny do konkursu PŚ 
Saint Amour [Stakkato - Sarah ]Johansson Svante (SWE) 11 Konkurs kwalifikacyjny do konkursu PŚ 
Jarnac [Ryon d'Anzex - Vic du Vass ]Arias Julio (ESP) 12 Konkurs kwalifikacyjny do konkursu PŚ 
Hip Hop [Feliciano - Mazurka ]Lickhammer Erika 13 Konkurs kwalifikacyjny do konkursu PŚ 
Uraquay [Chellano Z - Unknown ]Fagerstrom Nina (FIN) 14 Konkurs kwalifikacyjny do konkursu PŚ 
Eafons Escape [Espri - Unknown ]Kontio Anna Julia (FIN) 15 Konkurs kwalifikacyjny do konkursu PŚ 
Souvenir 29 [Stakkato - Lucky Lady ]Weishaupt Phillipp (GER) 16 Konkurs kwalifikacyjny do konkursu PŚ 
Glory Days [Cardento (VDL Cardento) - Unknown ]Zetterman Daniel (SWE) 17 Konkurs kwalifikacyjny do konkursu PŚ 
Sabrina / Sabrina 327 [Sandro Boy - Bali ]Ehning Marcus (GER) 18 Konkurs kwalifikacyjny do konkursu PŚ 
Tinka's Serenade [Tinka's Boy (Hooper) - Serenade ]Twomey Billy (IRL) 19 Konkurs kwalifikacyjny do konkursu PŚ 
Aluna / Aluna van het Appelsvoordehof [Polidiktus van de Helle - Unknown ]Bruynseels Niels (BEL) 20 Konkurs kwalifikacyjny do konkursu PŚ 
New Orleans [Colbert - Kyra IX ]Schroeder Gerco (NED) 21 Konkurs kwalifikacyjny do konkursu PŚ 
Gotha [Goldfever I (Goldfever 3) - Pia ]Beerbaum Ludger (GER) 22 Konkurs kwalifikacyjny do konkursu PŚ 
Naiky d'Elca [Cumano - Birdie V ]Said Abdel (EGY) 23 Konkurs kwalifikacyjny do konkursu PŚ 
Vivaldi K [Indoctro (C-Indoctro I) - Kirsinaa ]West Jannike (SWE) 24 Konkurs kwalifikacyjny do konkursu PŚ 
11th And Bleeker / S & L 11th and Bleeker [Prominenz - Petite Fleur ]Puck,Gerfried 25 Konkurs kwalifikacyjny do konkursu PŚ 
Paola [Polydor - Unknown ]Von Eckermann Henrik (SWE) 26 Konkurs kwalifikacyjny do konkursu PŚ 
Lycorrada [Lancer II - Cocorada ]Braaten Nina (NOR) 27 Konkurs kwalifikacyjny do konkursu PŚ 
Master Erg Delle Roane [Animo - Unknown ]Brotto Fabio (ITA) 28 Konkurs kwalifikacyjny do konkursu PŚ 
Tornesch (H & M Tornesch 1042) [Lux Z - Ninerta ]Baryard-Johnsson Malin (SWE) 29 Konkurs kwalifikacyjny do konkursu PŚ 
Barbarossa van Paemel [Darco - Unknown ]Cheronnet Aldrick (FRA) 30 Konkurs kwalifikacyjny do konkursu PŚ 
Lord II Z [Landlord Z - Unknown ]Gulliksen Geri (NOR) 31 Konkurs kwalifikacyjny do konkursu PŚ 
Bee Wonderful [Cagliostro - Unknown ]Heed Linda (SWE) 32 Konkurs kwalifikacyjny do konkursu PŚ 
Achill / Temple Road [Unknown - Unknown ]Carey Shane (IRE) 33 Konkurs kwalifikacyjny do konkursu PŚ 
Canthara [Cardento (VDL Cardento) - Athena ]Lundback Viveca (SWE) 34 Konkurs kwalifikacyjny do konkursu PŚ 
Matrix [Cardento (VDL Cardento) - Medusa ]Bratt-Fredericsson Lisen (SWE) 35 Konkurs kwalifikacyjny do konkursu PŚ 
Isaac du Jonquet [Laeken - Unknown ]Forsten Mikael 36 Konkurs kwalifikacyjny do konkursu PŚ 
Cornet Obolensky (Windows van het Costersveld) [Clinton - Rabanna Van Costersveld ]Kutscher Marco (GER) 37 Konkurs kwalifikacyjny do konkursu PŚ 
High Yummy [Unknown - Unknown ]Zetterman Alexander (SWE) 38 Konkurs kwalifikacyjny do konkursu PŚ 
Robin Hood W [Animo - Unknown ]Maher Ben (SUI) 39 Konkurs kwalifikacyjny do konkursu PŚ 
Talina [Matterhorn - Wendie ]Lindelow Douglas (SWE) 40 Konkurs kwalifikacyjny do konkursu PŚ 
Randgraaf [Burggraaf - Unknown ]Rozier Philippe (FRA) 41 Konkurs kwalifikacyjny do konkursu PŚ 
Rubber Ball [Unknown - Unknown ]Sandgaard Thomas (DEN) 42 Konkurs kwalifikacyjny do konkursu PŚ 
Coquette [Coronado - Unknown ]Lindbjerg Nicholai (NOR) 43 Konkurs kwalifikacyjny do konkursu PŚ 
Kisby [Kaiserwind - Lesley ]Alexander-Tops Edwina (AUS) 44 Konkurs kwalifikacyjny do konkursu PŚ 
Mic Mac du Tillard [Cruising - Quanagra ]Augustsson Angelica (SWE) Konkurs PŚ 
Ciske Van Overis [Celano - Uberta Van Overis ]Alexander-Tops Edwina (AUS) Konkurs PŚ 
Gotha [Goldfever I (Goldfever 3) - Pia ]Beerbaum Ludger (GER) Konkurs PŚ 
Kepi de Valase [Unknown - Unknown ]Sprunger Hansueli (SUI) Konkurs PŚ 
Carlina (Carlina IV, Carlina 19) [Carvallo BB (Carvallo) - Calinka S ]Schwizer Pius (SUI) Konkurs PŚ 
Abbervail van het Dingeshof [Nonstop (Non Stop MobilCom) - Queen van Berkenbroek ]Lynch Denis (IRE) Konkurs PŚ 
Jarnac [Ryon d'Anzex - Vic du Vass ]Arias Julio (ESP) Konkurs PŚ 
Talina [Matterhorn - Wendie ]Lindelow Douglas (SWE) Konkurs PŚ 
Simon [Mr. Blue (Burg's Mr. Blue) - Naline ]Dubbeldam Jeroen (NED) Konkurs PŚ 
Winningmood v.d. Arenberg (Cavalor's Winningmood) [Darco - M. Unellie ]Diniz Luciana (POR) 10 Konkurs PŚ 
Cornet Obolensky (Windows van het Costersveld) [Clinton - Rabanna Van Costersveld ]Kutscher Marco (GER) 11 Konkurs PŚ 
Arctic Aurora Borealis [Corrado I - Little Fair ]Fredericson Peder (SWE) 12 Konkurs PŚ 
New Zealand Delle Roane [Caretino - Inka ]Brotto Fabio (ITA) 13 Konkurs PŚ 
Barbarossa van Paemel [Darco - Unknown ]Cheronnet Aldrick (FRA) 14 Konkurs PŚ 
Randgraaf [Burggraaf - Unknown ]Rozier Philippe (FRA) 15 Konkurs PŚ 
Sabrina / Sabrina 327 [Sandro Boy - Bali ]Ehning Johannes (GER) 16 Konkurs PŚ 
Ninja (ex Ninja la Silla) [Guidam ex. Adagio IV - Olympica ]Bengtsson Rolf-Göran (SWE) 17 Konkurs PŚ 
Glory Days [Cardento (VDL Cardento) - Unknown ]Zetterman Alexander (SWE) 18 Konkurs PŚ 
Napoli du Ry [Baloubet du Rouet - La Donna ]Delestre Simon (FRA) 19 Konkurs PŚ 
Uraquay [Chellano Z - Unknown ]Fagerstrom Nina (FIN) 20 Konkurs PŚ 
Quax [Unknown - Unknown ]Muff Theo (SUI) 21 Konkurs PŚ 
Corradina [Corrado I - Elsafina ]Nagel Carsten-Otto 22 Konkurs PŚ 
Paola [Polydor - Unknown ]Von Eckermann Henrik (SWE) 23 Konkurs PŚ 
Naiky d'Elca [Cumano - Birdie V ]Said Abdel (EGY) 24 Konkurs PŚ 
Rubber Ball [Unknown - Unknown ]Sandgaard Thomas (DEN) 25 Konkurs PŚ 
Catoki [Cambridge - Bilda ]Weishaupt Phillipp (GER) 26 Konkurs PŚ 
L'Espoir / Lingot du Mury Marais Z / L'Espoir 7 [Landwind II B - Fleche Du Mury-Marais ]Gulliksen Geri (NOR) 27 Konkurs PŚ 
Tinka's Serenade [Tinka's Boy (Hooper) - Serenade ]Twomey Billy (IRL) 28 Konkurs PŚ 
St. Germain [Stakkato - Griseldis ]Forsten Mikael 29 Konkurs PŚ 
New Orleans [Colbert - Kyra IX ]Schroeder Gerco (NED) 30 Konkurs PŚ 
Tornesch (H & M Tornesch 1042) [Lux Z - Ninerta ]Baryard-Johnsson Malin (SWE) 31 Konkurs PŚ 
Nasa [Cumano - Babischka ]Bruynseels Niels (BEL) 32 Konkurs PŚ 
Eafons Escape [Espri - Unknown ]Kontio Anna Julia (FIN) 33 Konkurs PŚ 
Lancero [Lancer II - Unknown ]Carey Shane (IRE) 34 Konkurs PŚ 
Blue Loyd 12 [Landor S - Suzana du Boulay ]Braaten Nina (NOR) 35 Konkurs PŚ 
11th And Bleeker / S & L 11th and Bleeker [Prominenz - Petite Fleur ]Puck,Gerfried 36 Konkurs PŚ 
Bee Wonderful [Cagliostro - Unknown ]Heed Linda (SWE) 37 Konkurs PŚ 
Coquette [Coronado - Unknown ]Lindbjerg Nicholai (NOR) 38 Konkurs PŚ 
Saint Amour [Stakkato - Sarah ]Johansson Svante (SWE) 39 Konkurs PŚ 




 
polski english