Rajdy długodystansowe |
Koń [ojciec matka] | Jeździec | Miejsce | Konkurs |
---|
♂ Gaj [Borek - Galia ] | Drażba Izabela | 1 - 17,91 km/h | 100 km (1*) |
♂ Amglez [Nieznany - Nieznana ] | Pac Diana | 2 - 15,36 km/h | 100 km (1*) |
♂ Burans [Ostragon - Bekiesza ] | Klinicka Joanna | 3 - 12,99 km/h | 100 km (1*) |
♂ Estados [Nieznany - Estrala ] | Jabłońska Magdalena | eliminacja | 100 km (1*) |
♀ Galia [Eston - Nieznana ] | Grabska Majka | eliminacja | 100 km (1*) |
♂ Ypselon [Drakon - Phaija ] | Zieliński Ryszard | 1 - 14,67 km/h | 80 km (1*) |
♂ Dino [Krym - Dębinka ] | Rachwał Jerzy | 2 - 14,18 km/h | 80 km (1*) |
♂ Homer [Eston - Hajka ] | Worek Krystyna | 3 - 14,18 km/h | 80 km (1*) |
♂ Czertomelik [Mąciwoda - Cewa ] | Ruczajewska Róża | 1 - 15,88 km/h | 80 km (N) |
♂ Ensenator [Ekstern - Ensena ] | Horbowiec Elżbieta | 2 - 15,88 km/h | 80 km (N) |
♀ Zofija [Arzgir - Zastawa ] | Tama Dominika | 3 - 15,56 km/h | 80 km (N) |
♂ Reness [Nieznany - Nieznana ] | Chmielowiec Robert | 4 - 15,55 km/h | 80 km (N) |
♂ Gent [Samsheik - Gryzetka ] | Domańska Justyna | 5 - 13,44 km/h | 80 km (N) |
♂ Daf [Etogram - Dafa ] | Suchenek Katarzyna | 6 - 12,87 km/h | 80 km (N) |
♀ Koma [Eston - Korneta ] | Gibała Dorota | 7 - 11,69 km/h | 80 km (N) |
♂ Dekstern [Ekstern - Dalilah ] | Zajbt Zuzanna | eliminacja | 80 km (N) |
♂ Poster [Ekstern - Parella ] | Czarnota Ewelina | 1 - 24 pkt. (15,54 km/h) | 45 km (P) |
♀ Nikoletta [Gwidon - Nowina ] | Młynarska Katarzyna | 2 - 24 pkt. (15,49 km/h) | 45 km (P) |
♀ Marysia [Esculap - Majorka ] | Płoszaj Anna | 3 - 23 pkt. (15,20 km/h) | 45 km (P) |
♂ Ewento [Wachlarz - Ejbora ] | Magoń Agnieszka | 4 - 22 pkt. (15,48 km/h) | 45 km (P) |
♀ Czarna Hańcza [Mąciwoda - Cewa ] | Johaniuk Sylwia | 5 - 22 pkt. (15,50 km/h) | 45 km (P) |
♀ Historia [Paszkwil - Hari ] | Brzozowski Artur | 6 - 22 pkt. (15,26 km/h) | 45 km (P) |
♂ Cross [Pilado - Chrapka ] | Rowińska Weronika | 7 - 20 pkt. (13,19 km/h) | 45 km (P) |
♀ Nowela [Wachlarz - Noc ] | Warchoł Katarzyna | 8 - 19 pkt. (15,21 km/h) | 45 km (P) |
♀ Kuna [Hai Bej - Krakseda ] | Paczyńska-Tracz Hanna | 9 - 18 pkt. (15,41 km/h) | 45 km (P) |
♀ Sabha [Ararat - Sabina ] | Zarzecka Joanna | 10 - 17 pkt. (13,81 km/h) | 45 km (P) |
♂ Zbrucz [Ekstern - Zgadula ] | Szlezyngier-Jagielska Beata | 11 - 17 pkt. (12,87 km/h) | 45 km (P) |
♀ Gimel z Reguła [Millennium - Gordaia / Gordaya ] | Kuros Arkadiusz | 12 - 17 pkt. (13,81 km/h) | 45 km (P) |
♀ Dormeza [Metys - Docza ] | Ołpińska Agnieszka | 13 - 16 pkt. (13,19 km/h) | 45 km (P) |
♀ Hazardzistka [Elsing - Hreczawa ] | Piwowarczyk Wojciech | 14 - 12 pkt. (11,55 km/h) | 45 km (P) |
♂ Neide [Epistratos - Niwa ] | Kłosek Katarzyna | 15 - 12 pkt. (12,87 km/h) | 45 km (P) |
♂ Hermes [Moabit - Harda ] | Keller Magdalena | 16 - 12 pkt. (13,19 km/h) | 45 km (P) |
♂ Zejman [Ataman - Zanja ] | Maluga Marcin | 17 - 11 pkt. (13,90 km/h) | 45 km (P) |
♂ Baswan [Wachlarz - Barykada ] | Nidecki Przemysław | 18 - 11 pkt. (11,55 km/h) | 45 km (P) |
♀ Esprit [Empres - Enida ] | Młynarski Tomasz | eliminacja | 45 km (P) |
♂ Ehud [Ataman - Ekstra ] | Ciechańska Monika | eliminacja | 45 km (P) |