Event details

 
Name: XIX Dni Huculskie
Type: National competition
Place, organizer: Regietów, SKH Gładyszów
Start date: 2013-09-13
End date: 2013-09-15

List of horses


Jumping
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Ogień [Puszkar - Wenus ]Holewa Beata skoki 
Bahama [Otello - Buta z Izb ]Piekarz Adam II skoki 
Wieśniak [Ważniak - Wibracja ]Malmuk Adam III skoki 
Bryf / Hroby Bryf [Puszkar - Secunda ]Kincso Vajda (Węgry) IV skoki 
Bojko [Sonet - Bogini ]Gruca Mateusz skoki 
Oliwka [Pamacs - Owacja ]Kowalska Natalia VI skoki 
Wizjer [Piaf - Westa ]Peregrym Paweł VII skoki 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ]Biernat Wiktoria VIII skoki 
Amfa [Puszczyk - Armida ]Zawiasa Damian IX skoki 
Wiśnicz [Piaf - Wiosna ]Smołkowicz Michał skoki 
Galera [Piaf - Grażda ]Tełyczka Piotr XI skoki 
Niwa-Sonia [Paragraf - Sowa ]Łuczak Katarzyna XII skoki 
Opończa [Piaf - Olsza ]Smołkowicz Michał XIII skoki 
Cisawa [Piaf - Czacza ]Kafel Anna XV skoki 
Litria [Jaśmin - Litwa ]Pachołek Magdalena XVII skoki 
Fabrina [Piast - Wiwa ]Piecha Wojciech eliminacja skoki 

Harness racing
 
Horse [father mother] Driver Position Notes 
Prislop Zefir [Prislop (Prislop IX-90) - Ousor Borcsa ]Boros Krisztian (Węgry) powożenie pary - ujeżdżenie 
Pietrosu X-61 [Pietrosu X (Pietrosu IX-37) - Unknown ]
Iskra [Piaf - Iryska ]Pupczyk Łukasz II powożenie pary - ujeżdżenie 
Parada [Rewir - P-Rabka ]
Pin [Promień - Parada ]Chruszcz Marek III powożenie pary - ujeżdżenie 
Lont [Promień - Lawina ]
Paprotka-O [Ważniak - Pipi ]Woźnica Bartłomiej V/VI powożenie pary - ujeżdżenie 
Liryda-O [Ważniak - Lira ]
Prislop Bestia [Prislop (Prislop IX-90) - Polan Picur ]Gabor Jona (Węgry) V/VI powożenie pary - ujeżdżenie 
Goral Unicum [Ploskor / Goral Ploskor - Ousor Lidia ]
Lach [Promień - L-Oda ]Michalak Janusz VII powożenie pary - ujeżdżenie 
Generał [Piaf - Grażda ]
Bajka [Piaf - Bircza ]Woźnica Bartłomiej VIII powożenie pary - ujeżdżenie 
Gata [Lansjer - Greta ]
Lawina [Rewir - Lawa ]Chruszcz Marek IX/X powożenie pary - ujeżdżenie 
Scylla [Promień - Sewilla ]
Farys [Sonet - Fikcja ]Łukasik Antoni IX/X powożenie pary - ujeżdżenie 
Wardar [Piaf - Wiosna ]
Bilans [Sonet - Bona ]Michalak Janusz XI powożenie pary - ujeżdżenie 
Gorczyca [Piaf - Gruzja / Gruza ]
Paprotka-O [Ważniak - Pipi ]Woźnica Bartłomiej powożenie pary - maraton 
Liryda-O [Ważniak - Lira ]
Lawina [Rewir - Lawa ]Chruszcz Marek II powożenie pary - maraton 
Scylla [Promień - Sewilla ]
Bajka [Piaf - Bircza ]Woźnica Bartłomiej III powożenie pary - maraton 
Gata [Lansjer - Greta ]
Lach [Promień - L-Oda ]Michalak Janusz powożenie pary - maraton 
Generał [Piaf - Grażda ]
Bilans [Sonet - Bona ]Michalak Janusz VI powożenie pary - maraton 
Gorczyca [Piaf - Gruzja / Gruza ]
Iskra [Piaf - Iryska ]Pupczyk Łukasz VII powożenie pary - maraton 
Parada [Rewir - P-Rabka ]
Prislop Zefir [Prislop (Prislop IX-90) - Ousor Borcsa ]Boros Krisztian (Węgry) VIII powożenie pary - maraton 
Pietrosu X-61 [Pietrosu X (Pietrosu IX-37) - Unknown ]
Pin [Promień - Parada ]Chruszcz Marek IX powożenie pary - maraton 
Lont [Promień - Lawina ]
Farys [Sonet - Fikcja ]Łukasik Antoni powożenie pary - maraton 
Wardar [Piaf - Wiosna ]
Prislop Bestia [Prislop (Prislop IX-90) - Polan Picur ]Gabor Jona (Węgry) eliminacja powożenie pary - maraton 
Goral Unicum [Ploskor / Goral Ploskor - Ousor Lidia ]
Fifka [Sonet - Farsa ]Malmuk Adam powożenie pary - kegle 
Jagła [Rygor - Arabeska ]
Farys [Sonet - Fikcja ]Łukasik Antoni II powożenie pary - kegle 
Wardar [Piaf - Wiosna ]
Jagła [Rygor - Arabeska ]Malmuk Adam III powożenie pary - kegle 
Werona [Lando-O - Wibracja ]
Lawina [Rewir - Lawa ]Chruszcz Władysław powożenie pary - klasyfikacja ogólna 
Scylla [Promień - Sewilla ]
Paprotka-O [Ważniak - Pipi ]Woźnica Bartłomiej II powożenie pary - klasyfikacja ogólna 
Liryda-O [Ważniak - Lira ]
Bilans [Sonet - Bona ]Michalak Janusz III powożenie pary - klasyfikacja ogólna 
Gorczyca [Piaf - Gruzja / Gruza ]

Endurance riding
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Pamirka Tabun [Saracen - Puszcza ]Kowalkowski Marek I - 62,22 rajd 
Wega [Szatyn - Wesołka ]Szot-Bodek Magdalena II - 62,22 rajd 
Lena [Puszkar - Limba ]Rejman Jagoda III - 62,22 rajd 
Jagła [Rygor - Arabeska ]Pelc Wojciech IV - 53,33 rajd 
Fala [Sonet - Fajka ]Chojniak Anna V - 53,33 rajd 
Polatucha [Rygor - Hawajka ]Pelc Damian VI - 53,33 rajd 
Wieśniak [Ważniak - Wibracja ]Malmuk Adam VII - 53,33 rajd 
Werona [Lando-O - Wibracja ]Kot Magdalena VIII - 53,33 rajd 
Ogień [Puszkar - Wenus ]Holewa Beata IX - 53,33 rajd 
Opończa [Piaf - Olsza ]Smołkowicz Michał X- 53,33 rajd 
Genewa [Puszkar - Grafina ]Kudelski Janusz XI - 53,33 rajd 
Pesetka [Sonet - Pepsi ]Peregrym Paweł XII - 53,33 rajd 
Wizjer [Piaf - Westa ]Peregrym Andrzej XIII - 53,33 rajd 
Wiśnicz [Piaf - Wiosna ]Zygadło Tadeusz XIV - 53,33 rajd 
Okowita [Satelita - Okazja ]Kurowska Magdalena XV - 44,44 rajd 
Amfa [Puszczyk - Armida ]Zawiasa Damian XVI - 44,44 rajd 
Oliwka [Pamacs - Owacja ]Kowalska Natalia XVII - 44,44 rajd 
Gruża [Rumianek - Grappa ]Urbanek Paweł XVIII - 44,44 rajd 
Forteca [Rewir - Fryga ]Wróbel Oliwia XIX - 44,44 rajd 
Patka [Sonet - Pokora ]Pupczyk Łukasz XX - 44,44 rajd 
Cisawa [Piaf - Czacza ]Kafel Anna XXI - 44,44 rajd 
Auna [Wantos - Aula ]Dachno Marek XXII - 35,56 rajd 
Fabrina [Piast - Wiwa ]Piecha Wojciech XXIII - 35,56 rajd 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ]Biernat Wiktoria XXIV - 35,56 rajd 
Owa-Kur [Otto - Wanta II ]Gładkowski Jacek XXV - 17,78 rajd 
Bojko [Sonet - Bogini ]Gruca Bartłomiej XXVI - 17,78 rajd 
Lando-O [Ważniak - Lira ]Dąbkowski Rafał XXVII - 17,78 rajd 
Litria [Jaśmin - Litwa ]Pachołek Magdalena XXVIII - 17,78 rajd 
Piątek [Wtorek - Pristilla ]Gładkowski Maciej XXIX - 17,78 rajd 
Bahama [Otello - Buta z Izb ]Piekarz Adam rezygnacja rajd 
Galera [Piaf - Grażda ]Tełyczka Piotr eliminacja - za późno na bramce rajd 
Liga [Orzeł-O - Laponka ]Pelc Kamil eliminacja za ruch rajd 
Niwa-Sonia [Paragraf - Sowa ]Łuczak Katarzyna eliminacja za ruch rajd 
Wrzos-W [Nominał - Niezabudka ]Kowalkowski Zbigniew dyskwalifikacja za tętno na bramce rajd 
Prehyba [Jaśmin - Passa ]Kowalkowski Adrian dyskwalifikacja za tętno na bramce rajd 
Peluszka [Miłek - Petunia ]Żuk Błażej dyskwalifikacja za tętno na bramce rajd 
Ozi [Wikt - Oktawia ]Kurpiewski Rafał dyskwalifikacja za tętno na bramce rajd 
Hroby Csillag [Grad / Hroby Grad - Polan Nomad ]Bence Hudak (Węgry) 44,44 - poza konkursem rajd 
Ousor Vadoc [Ousor V (Ousor IX-17 Sanyi) - Hroby XXI-3 Erna ]Hartyan Nikoletta (Węgry) 35,56 - poza konkursem rajd 

Hucul's Path
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Opończa [Piaf - Olsza ]Smołkowicz Michał I - 80,00 ścieżka do czempionatu 
Otto [Rygor - Otawa ]Kurowski Rafał II - 80,00 ścieżka do czempionatu 
Okowita [Satelita - Okazja ]Kurowska Magdalena III - 80,00 ścieżka do czempionatu 
Galera [Piaf - Grażda ]Tełyczka Piotr IV - 80,00 ścieżka do czempionatu 
Ogień [Puszkar - Wenus ]Holewa Beata V - 77,25 ścieżka do czempionatu 
Forteca [Rewir - Fryga ]Tełyczka Piotr VI - 72,00 ścieżka do czempionatu 
Werona [Lando-O - Wibracja ]Malmuk Adam VII - 72,00 ścieżka do czempionatu 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ]Biernat Wiktoria VIII - 69,25 ścieżka do czempionatu 
Wizjer [Piaf - Westa ]Peregrym Paweł IX - 69,00 ścieżka do czempionatu 
Wiśnicz [Piaf - Wiosna ]Smołkowicz Michał X - 69,00 ścieżka do czempionatu 
Wega [Szatyn - Wesołka ]Szot-Bodek Magdalena XI - 63,75 ścieżka do czempionatu 
Fala [Sonet - Fajka ]Chojniak Anna XII - 58,75 ścieżka do czempionatu 
Oliwka [Pamacs - Owacja ]Kowalska Natalia XIII - 58,25 ścieżka do czempionatu 
Pesetka [Sonet - Pepsi ]Peregrym Paweł XIV - 58,00 ścieżka do czempionatu 
Wieśniak [Ważniak - Wibracja ]Malmuk Adam XV - 58,00 ścieżka do czempionatu 
Polatucha [Rygor - Hawajka ]Pelc Damian XVI - 57,50 ścieżka do czempionatu 
Genewa [Puszkar - Grafina ]Pelc Kamil XVII - 52,00 ścieżka do czempionatu 
Ozi [Wikt - Oktawia ]Kurowski Rafał XVIII - 49,00 ścieżka do czempionatu 
Litria [Jaśmin - Litwa ]Pachołek Magdalena XIX - 49,00 ścieżka do czempionatu 
Gruża [Rumianek - Grappa ]Urbanek Paweł XX - 44,50 ścieżka do czempionatu 
Fabrina [Piast - Wiwa ]Piecha Wojciech XXI - 42,75 ścieżka do czempionatu 
Bahama [Otello - Buta z Izb ]Piekarz Adam XXII - 41,50 ścieżka do czempionatu 
Bojko [Sonet - Bogini ]Gruca Bartłomiej XXIII - 39,75 ścieżka do czempionatu 
Owa-Kur [Otto - Wanta II ]Gładkowski Jacek XXIV - 35,00 ścieżka do czempionatu 
Auna [Wantos - Aula ]Dachno Marek XXV - 25,25 ścieżka do czempionatu 
Niwa-Sonia [Paragraf - Sowa ]Łuczak Katarzyna XXVI - 5,75 ścieżka do czempionatu 
Lando-O [Ważniak - Lira ]Dąbkowski Rafał XXVII/XXIX ścieżka do czempionatu 
Peluszka [Miłek - Petunia ]Żuk Błażej XXVII/XXIX ścieżka do czempionatu 
Piątek [Wtorek - Pristilla ]Gładkowski Jacek XXVII/XXIX ścieżka do czempionatu 
Wrzos-W [Nominał - Niezabudka ]Kowalkowski Zbigniew rezygnacja ścieżka do czempionatu 
Jagła [Rygor - Arabeska ]Pelc Damian rezygnacja ścieżka do czempionatu 
Prehyba [Jaśmin - Passa ]Kowalkowski Adrian rezygnacja ścieżka do czempionatu 
Cisawa [Piaf - Czacza ]Kafel Anna eliminacja - pomyl. trasy ścieżka do czempionatu 
Lena [Puszkar - Limba ]Łaba Beata eliminacja - pomyl. trasy ścieżka do czempionatu 
Amfa [Puszczyk - Armida ]Zawiasa Damian eliminacja - pomyl. trasy ścieżka do czempionatu 
Pamirka Tabun [Saracen - Puszcza ]Kowalkowski Marek dyskw. upadek konia i jeźdźca ścieżka do czempionatu 
Goral Ajno [Parter / Goral Parter - Ousor Detty ]Liptak Brigitta (Węgry) 19,00 - poza konkursem ścieżka do czempionatu 
Ousor Vadoc [Ousor V (Ousor IX-17 Sanyi) - Hroby XXI-3 Erna ]Hartyan Nikoletta (Węgry) 0,00 - poza konkursem ścieżka do czempionatu 
Bryf / Hroby Bryf [Puszkar - Secunda ]Kincso Vajda (Węgry) eliminacja za czas - poza konkursem ścieżka do czempionatu 
Prislop Bodo [Prislop (Prislop IX-90) - Hroby XXI-36 Hamis ]Veress Zerind (Węgry) eliminacja za czas - poza konkursem ścieżka do czempionatu 
Opończa [Piaf - Olsza ]Smołkowicz Michał ścieżka sportowa 
Wizjer [Piaf - Westa ]Szymczyk Adam II ścieżka sportowa 
Ogień [Puszkar - Wenus ]Holewa Beata III ścieżka sportowa 
Pesetka [Sonet - Pepsi ]Peregrym Paweł IV ścieżka sportowa 
Wieśniak [Ważniak - Wibracja ]Malmuk Adam ścieżka sportowa 
Genewa [Puszkar - Grafina ] VI ścieżka sportowa 
Otto [Rygor - Otawa ]Kurowski Rafał VII ścieżka sportowa 
Amfa [Puszczyk - Armida ]Zawiasa Damian IX ścieżka sportowa 
Lena [Puszkar - Limba ]Łaba Beata ścieżka sportowa 
Wrzos-W [Nominał - Niezabudka ]Kowalkowski Zbigniew XVII ścieżka sportowa 
Antaba [Jaśmin - Ambrozja ]Wróbel Oliwia ścieżka sportowa 
Witaminka [Falsztyn - Wiera ]Nowakowski Witald ścieżka sportowa 
Agra [Sonet - Ambrozja ]Mianowski Karol ścieżka sportowa 
Libra-BJ [Len - Lira ]Chojniak Anna ścieżka sportowa 
Poter [Ousor VIII-50 - Pożoga ]Rejman Jagoda ścieżka sportowa 
Polatucha [Rygor - Hawajka ]Pelc Damian eliminacja ścieżka sportowa 

Other
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Opończa [Piaf - Olsza ]Smołkowicz Michał I - 173,84 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Ogień [Puszkar - Wenus ]Holewa Beata II - 168,40 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Okowita [Satelita - Okazja ]Kurowska Magdalena III - 167,41 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Galera [Piaf - Grażda ]Tełyczka Piotr IV - 166,45 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Werona [Lando-O - Wibracja ] V - 162,32 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Wega [Szatyn - Wesołka ]Szot-Bodek Magdalena VI - 160,51 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Wiśnicz [Piaf - Wiosna ] VII - 159,69 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Wizjer [Piaf - Westa ] VIII - 159,21 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Forteca [Rewir - Fryga ] IX - 157,65 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Pesetka [Sonet - Pepsi ]Peregrym Paweł X - 146,32 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Polatucha [Rygor - Hawajka ]Pelc Damian XI - 145,95 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Fala [Sonet - Fajka ]Chojniak Anna XII - 145,92 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Wieśniak [Ważniak - Wibracja ]Malmuk Adam XIII - 145,70 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ]Biernat Wiktoria XIV - 145,15 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Oliwka [Pamacs - Owacja ]Kowalska Natalia XV - 139,11 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Genewa [Puszkar - Grafina ] XVI - 137,32 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Otto [Rygor - Otawa ]Kurowski Rafał XVII - 133,36 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Gruża [Rumianek - Grappa ]Urbanek Paweł XVIII - 121,20 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Fabrina [Piast - Wiwa ]Piecha Wojciech XIX - 111,30 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Litria [Jaśmin - Litwa ]Pachołek Magdalena XX - 106,34 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Bojko [Sonet - Bogini ]Gruca Bartłomiej XXI - 95,42 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Ozi [Wikt - Oktawia ]Kurowski Rafał XXII - 93,89 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Auna [Wantos - Aula ]Dachno Marek XXIII - 91,43 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Owa-Kur [Otto - Wanta II ]Gładkowski Jacek XXIV - 88,36 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Bahama [Otello - Buta z Izb ]Piekarz Adam XXV - 83,88 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Lena [Puszkar - Limba ] XXVI - 79,47 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Pamirka Tabun [Saracen - Puszcza ]Kowalkowski Marek XXVII - 78,35 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Jagła [Rygor - Arabeska ] XXVIII - 73,68 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Patka [Sonet - Pokora ]Pupczyk Łukasz XXIX - 68,21 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Cisawa [Piaf - Czacza ]Kafel Anna XXX - 68,05 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Amfa [Puszczyk - Armida ]Zawiasa Damian XXXI - 63,17 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Lando-O [Ważniak - Lira ]Dąbkowski Rafał XXXII - 47,89 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Piątek [Wtorek - Pristilla ]Gładkowski Jacek XXXIII - 43,49 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Niwa-Sonia [Paragraf - Sowa ]Łuczak Katarzyna XXXIV - 39,83 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Wrzos-W [Nominał - Niezabudka ]Kowalkowski Zbigniew XXXV - 33,84 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Prehyba [Jaśmin - Passa ]Kowalska Adrianna XXXVI - 33,20 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Liga [Orzeł-O - Laponka ]Pelc Kamil XXXVII - 32,88 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Peluszka [Miłek - Petunia ]Żuk Błażej XXXVIII - 32,24 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Pola [Oskar - Straszka ] XXXIX - 31,32 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 




 
polski english