Event details

 
Name: V Pożegnanie Wakacji z Koniem Huculskim
Type: National competition
Place, organizer: Rudawka Rymanowsk
Start date: 2005-08-26
End date: 2005-08-28

List of horses


Endurance riding
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Lira [Jaśmin - Donica ]Szot-Bodek Magdalena I - 76,52 rajd 
Fryderyko [Okoń - Fajka ]Przybylska Dorota II - 75,06 rajd 
Barka [Litmirz - Braha ]Kurzawa Krzysztof III - 74,22 rajd 
Pufka [Jasmon - Pogoda ]Gieryń Mateusz IV - 73,53 rajd 
Liana [Piaf - Lisna ]Pelc Damian V - 72,2 rajd 
Agar [Hroby XXI-50 - Alaska ex Nelka ]Szymczyk Agnieszka VI - 71,69 rajd 
Puszkar [Sonet - Pielnia ]Malmuk Adam VII - 71,43 rajd 
Puma [Baca - Pożoga ]Gruca Mateusz VIII - 71,04 rajd 
Atrapa [Semen - Atena ]Aurzadniczek Dariusz IX - 70,89 rajd 
Opar [Jaśmin - Olimpia ]Michalec Maciej X - 70,35 rajd 
Laponka [Rewir - Lawa ]Banasiewicz Krzysztof XI - 68,89 rajd 
Panda [Rygor - Przylaszczka ]Pięta Paweł XII - 68,81 rajd 
Olszynka [Neszor - Oksza ]Kolbusz Ewa XIII - 68,05 rajd 
Pineska [Lunak - Pelagia ]Banasiewicz Tomasz XIV - 67,52 rajd 
Gwiazdor [Len - Gejsza ]Miśkiewicz Piotr XV - 67,44 rajd 
Wanta [Wabigon - Wrzawa ]Szwarc Martyna XVI - 66,10 rajd 
P-Smolna [Puszczyk - Sosna ]Wrześniak Katarzyna XVII - 65,47 rajd 
Hewia [Olaf - Hurma ]Banasiak Monika XVIII - 65,44 rajd 
Promień [Baca - Pożoga ]Dziamba Damian XIX - 63,41 rajd 
Pokora [Piaf - Pepsi ]Kita Sebastian XX - 62,76 rajd 
Hiacynta [Portal - W-Hila ]Pelc Kamil XXI - 61,87 rajd 
Walor [Sonet - Wernejówka ]Litera Kinga XXII - 61,01 rajd 
Girgonia [Nokturn - Giza ]Drewniak Piotr XXIII - 60,54 rajd 
Sanutka [Safian - Norma ]Bielecka Karolina XXIV - 60,46 rajd 
Ostka [Neszor - Oksza ]Węgiel Anna XXV - 59,06 rajd 
Walka [Jasmon - Warka ]Zarębska Maria XXVI - 50,07 rajd 
Saracen [Piaf - Sawa ]Gieryń Mateusz XXVII - 45,40 rajd 
Platynka [Rygor - Przylaszczka ]Wajda Łukasz elim. rajd 

Hucul's Path
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Puszkar [Sonet - Pielnia ]Malmuk Adam I/II - 80,00 ścieżka eliminacyjna 
Lira [Jaśmin - Donica ]Szot-Bodek Magdalena I/II - 80,00 ścieżka eliminacyjna 
Hewia [Olaf - Hurma ]Banasiak Monika III - 79,50 ścieżka eliminacyjna 
Jurata [Puszczyk - Jura ]Gaber Maja IV - 76,00 ścieżka eliminacyjna 
Lira [Jaśmin - Donica ]Chryńczak Maciej V - 75,25 ścieżka eliminacyjna 
Puma [Baca - Pożoga ]Gruca Mateusz VI - 72,00 ścieżka eliminacyjna 
Omega-O [Rygor - Otawa ]Zając Dawid VII - 71,00 ścieżka eliminacyjna 
Liana [Piaf - Lisna ]Pelc Damian VIII - 70,50 ścieżka eliminacyjna 
Girgonia [Nokturn - Giza ]Drewniak Piotr IX - 69,25 ścieżka eliminacyjna 
Hiacynta [Portal - W-Hila ]Pelc Kamil X - 68,00 ścieżka eliminacyjna 
Pokora [Piaf - Pepsi ]Kita Sebastian XI - 67,00 ścieżka eliminacyjna 
Agar [Hroby XXI-50 - Alaska ex Nelka ]Szymczyk Agnieszka XII/XIII - 66,25 ścieżka eliminacyjna 
P-Smolna [Puszczyk - Sosna ]Wrześniak Katarzyna XII/XIII - 66,25 ścieżka eliminacyjna 
Walka [Jasmon - Warka ]Zarębska Maria XIV - 64,25 ścieżka eliminacyjna 
Promień [Baca - Pożoga ]Dziamba Damian XV - 64,00 ścieżka eliminacyjna 
Platynka [Rygor - Przylaszczka ]Wajda Łukasz XVI - 62,75 ścieżka eliminacyjna 
Okaba [Waluch - Olga ]Malmuk Adam XVII - 58,75 ścieżka eliminacyjna 
Osełka-O [Tuhaj-Bej - Orka (ex Ostroga) ]Królikowski Patryk XVIII - 56,75 ścieżka eliminacyjna 
Wizja [Lotnik - Wiera ]Banasiak Monika XIX/XX - 55,50 ścieżka eliminacyjna 
Wega [Szatyn - Wesołka ]Szot-Bodek Magdalena XIX/XX - 55,50 ścieżka eliminacyjna 
Sanutka [Safian - Norma ]Bielecka Karolina XXI - 51,25 ścieżka eliminacyjna 
Wanta [Wabigon - Wrzawa ]Szwarc Martyna XXII - 46,50 ścieżka eliminacyjna 
Walor [Sonet - Wernejówka ]Litera Kinga XXIII - 44,75 ścieżka eliminacyjna 
Pufka [Jasmon - Pogoda ]Gieryń Mateusz XXIV - 40,75 ścieżka eliminacyjna 
Opar [Jaśmin - Olimpia ]Michalec Maciej XXV - 38,50 ścieżka eliminacyjna 
Ważna [Lotnik - Waga ]Wajda Łukasz XXVI - 37,75 ścieżka eliminacyjna 
Saracen [Piaf - Sawa ]Gieryń Mateusz XXVII - 37,25 ścieżka eliminacyjna 
Gwiazdor [Len - Gejsza ]Miśkiewicz Piotr XXVIII - 36,50 ścieżka eliminacyjna 
Pineska [Lunak - Pelagia ]Banasiewicz Tomasz XXIX - 35,25 ścieżka eliminacyjna 
Panda [Rygor - Przylaszczka ]Pięta Paweł XXX - 35,00 ścieżka eliminacyjna 
Palestra [Tuhaj-Bej - Panna ]Hryńczak Maciej XXXI - 33,75 ścieżka eliminacyjna 
Sałatka [Fant - Sanutka ]Michalska Katarzyna XXXII - 28,00 ścieżka eliminacyjna 
Gines [Tuhaj-Bej - Gniewoszówka ]Zając Rafał XXXIII - 24,25 ścieżka eliminacyjna 
Barka [Litmirz - Braha ]Kurzawa Krzysztof XXXIV - 21,25 ścieżka eliminacyjna 
Werwa-O [Waluch - Wetlina ]Maryańska Monika XXXV - 13,25 ścieżka eliminacyjna 
Fryderyko [Okoń - Fajka ]Przybylska Dorota elim. ścieżka eliminacyjna 
Olszynka [Neszor - Oksza ]Kolbusz Ewa elim. ścieżka eliminacyjna 
Laponka [Rewir - Lawa ]Banasiewicz Krzysztof elim. ścieżka eliminacyjna 
Atrapa [Semen - Atena ]Aurzadniczek Dariusz elim. ścieżka eliminacyjna 
Roxa [Pasza - Różanka ]Wieczorek Aleksandra elim. ścieżka eliminacyjna 
Nominał [Baca - Nadia ]Łoza Tomasz elim. ścieżka eliminacyjna 
Suprima [Piaf - S-Persetka ]Bożek Jadwiga elim. ścieżka eliminacyjna 
Obawa [Waluch - Olszanica ]Gaber Maja elim. ścieżka eliminacyjna 
Pipi [Waluch - Paula ]Hryńczak Olga elim. ścieżka eliminacyjna 

Other
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Lira [Jaśmin - Donica ]Szot-Bodek Magdalena I - 201,52 eliminacje do czempionatu (płyta + rajd + ściażka) 
Puszkar [Sonet - Pielnia ]Malmuk Adam II - 194,10 eliminacje do czempionatu (płyta + rajd + ścieżka) 
Hewia [Olaf - Hurma ]Banasiak Monika III - 184,94 eliminacje do czempionatu (płyta + rajd + ścieżka) 
Liana [Piaf - Lisna ]Pelc Damian IV - 183,37 eliminacje do czempionatu (płyta + rajd + ścieżka) 
Puma [Baca - Pożoga ]Gruca Mateusz V - 182,71 eliminacje do czempionatu (płyta + rajd + ścieżka) 
Agar [Hroby XXI-50 - Alaska ex Nelka ]Szymczyk Agnieszka VI - 176,94 eliminacje do czempionatu (płyta + rajd + ścieżka) 
P-Smolna [Puszczyk - Sosna ]Wrześniak Katarzyna VII - 176,05 eliminacje do czempionatu (płyta + rajd + ścieżka) 
Pokora [Piaf - Pepsi ]Kita Sebastian VIII - 170,43 eliminacje do czempionatu (płyta + rajd + ścieżka) 
Girgonia [Nokturn - Giza ]Drewniak Piotr IX - 169,79 eliminacje do czempionatu (płyta + rajd + ścieżka) 
Hiacynta [Portal - W-Hila ]Pelc Kamil X - 168,87 eliminacje do czempionatu (płyta + rajd + ścieżka) 
Promień [Baca - Pożoga ]Dziamba Damian XI - 167,74 eliminacje do czempionatu (płyta + rajd + ścieżka) 
Wanta [Wabigon - Wrzawa ]Szwarc Martyna XII - 154,93 eliminacje do czempionatu (płyta + rajd + ścieżka) 
Pufka [Jasmon - Pogoda ]Gieryń Mateusz XIII - 154,61 eliminacje do czempionatu (płyta + rajd + ścieżka) 
Walka [Jasmon - Warka ]Zarębska Maria XIV - 153,65 eliminacje do czempionatu (płyta + rajd + ścieżka) 
Sanutka [Safian - Norma ]Bielecka Karolina XV - 152,04 eliminacje do czempionatu (płyta + rajd + ścieżka) 
Opar [Jaśmin - Olimpia ]Michalec Maciej XVI - 149,18 eliminacje do czempionatu (płyta + rajd + ścieżka) 
Walor [Sonet - Wernejówka ]Litera Kinga XVII - 146,09 eliminacje do czempionatu (płyta + rajd + ścieżka) 
Pineska [Lunak - Pelagia ]Banasiewicz Tomasz XVIII - 144,77 eliminacje do czempionatu (płyta + rajd + ścieżka) 
Panda [Rygor - Przylaszczka ]Pięta Paweł XIX - 144,48 eliminacje do czempionatu (płyta + rajd + ścieżka) 
Gwiazdor [Len - Gejsza ]Miśkiewicz Piotr XX - 144,27 eliminacje do czempionatu (płyta + rajd + ścieżka) 
Barka [Litmirz - Braha ]Kurzawa Krzysztof XXI - 133,47 eliminacje do czempionatu (płyta + rajd + ścieżka) 
Saracen [Piaf - Sawa ]Gieryń Mateusz XXII - 124,98 eliminacje do czempionatu (płyta + rajd + ścieżka) 
Lira [Jaśmin - Donica ]Szot-Bodek Magdalena I - 125,00 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Puszkar [Sonet - Pielnia ]Malmuk Adam II - 122,67 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Hewia [Olaf - Hurma ]Banasiak Monika III - 119,50 próba dzielności (płyta + ścieżka) 




 
polski english