Event details

 
Name: IX Mistrzostwa Polski w Paraujeżdżeniu
Type: National competition
Place, organizer: Józefin
Start date: 2013-10-11
End date: 2013-10-12

List of horses


Other
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Nestor [Nektar - Unknown ]Bajon Maciej I - 67,105% paraujeżdżenie - Program Novice 2010 - grupa B - poziom Ia 
Bard [Dragon - Bianka ]Wyszyńska Ewa II - 62,018% paraujeżdżenie - Program Novice 2010 - grupa B - poziom Ia 
Ernal [Natercio - Estrada ]Kozłowska Maria III - 59,298% paraujeżdżenie - Program Novice 2010 - grupa B - poziom Ia 
Jen [Jaśmin - Jonia ]Gawron Oskar IV - 54,211% paraujeżdżenie - Program Novice 2010 - grupa B - poziom Ia 
Jen [Jaśmin - Jonia ]Gajak Szymon V - 54,035% paraujeżdżenie - Program Novice 2010 - grupa B - poziom Ia 
Bard [Dragon - Bianka ]Klimowicz Justyna 59,365% paraujeżdżenie - Program Novice 2010 - grupa B - poziom Ib 
Menager [Harfiarz - Mandolinka ]Krasowski Jakub I - 59,524% paraujeżdżenie - Program Novice 2010 - grupa B - poziom II 
Nestor [Nektar - Unknown ]Sarnowska Weronika II - 58,651% paraujeżdżenie - Program Novice 2010 - grupa B - poziom II 
Nestor [Nektar - Unknown ]Wawrzyniak Agnieszka III - 57,381% paraujeżdżenie - Program Novice 2010 - grupa B - poziom II 
Akuino [Ever for Pleasure - Amana ]Wdziękońska Małgorzata IV - 56,667% paraujeżdżenie - Program Novice 2010 - grupa B - poziom II 
Aster [Oskar - Awia ]Kwiatkowska Aleksandra V - 54,762% paraujeżdżenie - Program Novice 2010 - grupa B - poziom II 
Apollo [Czaromir - Atrakcja ]Kołakowska Monika I - 63,788% paraujeżdżenie - Program Novice 2010 - grupa B - poziom III 
Ernal [Natercio - Estrada ]Mąkosa Aleksandra II - 61,803% paraujeżdżenie - Program Novice 2010 - grupa B - poziom III 
Abaya [Unknown - Unknown ]Kołakowska Monika III - 59,849% paraujeżdżenie - Program Novice 2010 - grupa B - poziom III 
Kabaret Jagodne [Kałkan - Trawiata ]Karwowska Karolina IV - 56,515% paraujeżdżenie - Program Novice 2010 - grupa B - poziom III 
Jen [Jaśmin - Jonia ]Galas Paweł V - 55,985% paraujeżdżenie - Program Novice 2010 - grupa B - poziom III 
Ernal [Natercio - Estrada ]Pęszyński Michał VI - 54,318% paraujeżdżenie - Program Novice 2010 - grupa B - poziom III 
Samanta [Drajwer - Sara ]Cycak Magdalena I - 65,217% paraujeżdżenie - Międzynarodowy Program Mistrzowski 2010 - seniorzy poziom I i II 
Ingria [Mywill - Idioma ]Woszczek Mariusz II - 62,191% paraujeżdżenie - Międzynarodowy Program Mistrzowski 2010 - seniorzy poziom I i II 
Tyran vel Tymek [Tamerlan - Laura ]Suterska Marlena III - 55,190% paraujeżdżenie - Międzynarodowy Program Mistrzowski 2010 - seniorzy poziom I i II 
Tyran vel Tymek [Tamerlan - Laura ]Zieliński Daniel IV - 52,126% paraujeżdżenie - Międzynarodowy Program Mistrzowski 2010 - seniorzy poziom I i II 
Figaro [Trawant - Froma ]Bartyś Monika I - 62,276% paraujeżdżenie - Międzynarodowy Program Mistrzowski 2010 - seniorzy poziom III 
Rimel [Emetic - Rolina ]Zdańkowski Tomasz II - 61,951% paraujeżdżenie - Międzynarodowy Program Mistrzowski 2010 - seniorzy poziom III 
Luk [Nomen - Liwia ]Jędrzejczyk Karol III - 60,122% paraujeżdżenie - Międzynarodowy Program Mistrzowski 2010 - seniorzy poziom III 
Ingria [Mywill - Idioma ]Wojda Kamil IV - 57,846% paraujeżdżenie - Międzynarodowy Program Mistrzowski 2010 - seniorzy poziom III 
Polo-W [Epilog - Pemba ]Lubowicki Adam V - 56,301% paraujeżdżenie - Międzynarodowy Program Mistrzowski 2010 - seniorzy poziom III 
Pitagoras [Sofix - Preria ]Twarowska Aleksandra I - 59,600% paraujeżdżenie - Program Novice 2010 - juniorzy 
Nagan-BJ [Puchacz - Niwa ]Bąk Maksymilian II - 58,106% paraujeżdżenie - Program Novice 2010 - juniorzy 
Menager [Harfiarz - Mandolinka ]Nawrotek Konrad III - 49,091% paraujeżdżenie - Program Novice 2010 - juniorzy 
Nestor [Nektar - Unknown ]Bajon Maciej I - 65,088% paraujeżdżenie - Program Novice 2010 dzień drugi - grupa B - poziom Ia 
Bard [Dragon - Bianka ]Wyszyńska Ewa II - 60,176% paraujeżdżenie - Program Novice 2010 dzień drugi - grupa B - poziom Ia 
Ernal [Natercio - Estrada ]Kozłowska Maria III - 60,175% paraujeżdżenie - Program Novice 2010 dzień drugi - grupa B - poziom Ia 
Jen [Jaśmin - Jonia ]Gajak Szymon IV - 58,333% paraujeżdżenie - Program Novice 2010 dzień drugi - grupa B - poziom Ia 
Jen [Jaśmin - Jonia ]Gawron Oskar V - 57,105% paraujeżdżenie - Program Novice 2010 dzień drugi - grupa B - poziom Ia 
Bard [Proton - Unknown ]Klimowicz Justyna I - 58,889% paraujeżdżenie - Program Novice 2010 dzień drugi - grupa B - poziom Ib 
Tyran vel Tymek [Tamerlan - Laura ]Skrzypczak Monika II - 50,317% paraujeżdżenie - Program Novice 2010 dzień drugi - grupa B - poziom Ib 
Kasia [Unknown - Unknown ]Wdziękońska Małgorzata I - 60,000% paraujeżdżenie - Program Novice 2010 dzień drugi - grupa B - poziom II 
Nestor [Nektar - Unknown ]Wawrzyniak Agnieszka II - 57,064% paraujeżdżenie - Program Novice 2010 dzień drugi - grupa B - poziom II 
Menager [Harfiarz - Mandolinka ]Krasowski Jakub III - 56,666% paraujeżdżenie - Program Novice 2010 dzień drugi - grupa B - poziom II 
Nestor [Nektar - Unknown ]Sarnowska Weronika IV - 55,635% paraujeżdżenie - Program Novice 2010 dzień drugi - grupa B - poziom II 
Aster [Oskar - Awia ]Kwiatkowska Aleksandra V - 54,603% paraujeżdżenie - Program Novice 2010 dzień drugi - grupa B - poziom II 
Kabaret Jagodne [Kałkan - Trawiata ]Karwowska Karolina I - 67,273% paraujeżdżenie - Program Novice 2010 dzień drugi - grupa B - poziom III 
Ernal [Natercio - Estrada ]Mąkosa Aleksandra II - 63,258% paraujeżdżenie - Program Novice 2010 dzień drugi - grupa B - poziom III 
Apollo [Czaromir - Atrakcja ]Kołakowska Monika III - 62,045% paraujeżdżenie - Program Novice 2010 dzień drugi - grupa B - poziom III 
Abaya [Unknown - Unknown ]Kołakowska Monika IV - 59,394% paraujeżdżenie - Program Novice 2010 dzień drugi - grupa B - poziom III 
Jen [Jaśmin - Jonia ]Galas Paweł V - 55,152% paraujeżdżenie - Program Novice 2010 dzień drugi - grupa B - poziom III 
Ernal [Natercio - Estrada ]Pęszyński Michał VI - 54,470% paraujeżdżenie - Program Novice 2010 dzień drugi - grupa B - poziom III 
Samanta [Drajwer - Sara ]Cycak Magdalena I - 66,250% paraujeżdżenie - Międzynarodowy Program Mistrzowski 2010 dzień drugi - seniorzy poziom I i II 
Ingria [Mywill - Idioma ]Woszczek Mariusz II - 62,333% paraujeżdżenie - Międzynarodowy Program Mistrzowski 2010 dzień drugi - seniorzy poziom I i II 
Tyran vel Tymek [Tamerlan - Laura ]Zieliński Daniel III - 54,000% paraujeżdżenie - Międzynarodowy Program Mistrzowski 2010 dzień drugi - seniorzy poziom I i II 
Tyran vel Tymek [Tamerlan - Laura ]Suterska Marlena IV - 52,917% paraujeżdżenie - Międzynarodowy Program Mistrzowski 2010 dzień drugi - seniorzy poziom I i II 
Rimel [Emetic - Rolina ]Zdańkowski Tomasz I - 69,667% paraujeżdżenie - Międzynarodowy Program Mistrzowski 2010 dzień drugi - seniorzy poziom III 
Figaro [Trawant - Froma ]Bartyś Monika II - 69,000% paraujeżdżenie - Międzynarodowy Program Mistrzowski 2010 dzień drugi - seniorzy poziom III 
Polo-W [Epilog - Pemba ]Lubowicki Adam III - 62,500% paraujeżdżenie - Międzynarodowy Program Mistrzowski 2010 dzień drugi - seniorzy poziom III 
Luk [Nomen - Liwia ]Jędrzejczyk Karol IV - 62,250% paraujeżdżenie - Międzynarodowy Program Mistrzowski 2010 dzień drugi - seniorzy poziom III 
Ingria [Mywill - Idioma ]Wojda Kamil V - 62,167% paraujeżdżenie - Międzynarodowy Program Mistrzowski 2010 dzień drugi - seniorzy poziom III 
Nagan-BJ [Puchacz - Niwa ]Bąk Maksymilian I - 57,333% paraujeżdżenie - Program Novice 2010 dzień drugi - juniorzy 
Pitagoras [Sofix - Preria ]Twarowska Aleksandra II - 54,167% paraujeżdżenie - Program Novice 2010 dzień drugi - juniorzy 
Menager [Harfiarz - Mandolinka ]Nawrotek Konrad III - 48,833% paraujeżdżenie - Program Novice 2010 dzień drugi - juniorzy 
Rimel [Emetic - Rolina ]Zdańkowski Tomasz I - 131,618% paraujeżdżenie - Mistrzostwa Polski - seniorzy 
Samanta [Drajwer - Sara ]Cycak Magdalena II - 131,467% paraujeżdżenie - Mistrzostwa Polski - seniorzy 
Figaro [Trawant - Froma ]Bartyś Monika III - 131,276% paraujeżdżenie - Mistrzostwa Polski - seniorzy 
Ingria [Mywill - Idioma ]Woszczek Mariusz IV - 124,524% paraujeżdżenie - Mistrzostwa Polski - seniorzy 
Luk [Nomen - Liwia ]Jędrzejczyk Karol V - 122,372% paraujeżdżenie - Mistrzostwa Polski - seniorzy 
Ingria [Mywill - Idioma ]Wojda Kamil VI - 120,012% paraujeżdżenie - Mistrzostwa Polski - seniorzy 
Polo-W [Epilog - Pemba ]Lubowicki Adam VII - 118,801% paraujeżdżenie - Mistrzostwa Polski - seniorzy 
Tyran vel Tymek [Tamerlan - Laura ]Suterska Marlena VIII - 108,107% paraujeżdżenie - Mistrzostwa Polski - seniorzy 
Tyran vel Tymek [Tamerlan - Laura ]Zieliński Daniel IX - 106,126% paraujeżdżenie - Mistrzostwa Polski - seniorzy 
Nagan-BJ [Puchacz - Niwa ]Bąk Maksymilian I - 115,439% paraujeżdżenie - Mistrzostwa Polski - juniorzy 
Pitagoras [Sofix - Preria ]Twarowska Aleksandra II - 113,767% paraujeżdżenie - Mistrzostwa Polski - juniorzy 
Menager [Harfiarz - Mandolinka ]Nawrotek Konrad III - 97,924% paraujeżdżenie - Mistrzostwa Polski - juniorzy 




 
polski english