Event details

 
Name: IV Pożegnanie Wakacji z Koniem Huculskim
Type: National competition
Place, organizer: Rudawka Rymanowska
Start date: 2004-08-27
End date: 2004-08-29

List of horses


Endurance riding
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Orsza [Hroby XXI-50 - Ożanka ]Juchniewicz Grzegorz I - 76,42 rajd 
Lansjer [Piaf - Salamandra ]Miśkiewicz Piotr II - 73,36 rajd 
Panda [Rygor - Przylaszczka ]Pięta Paweł III - 73,09 rajd 
Laponka [Rewir - Lawa ]Banasiewicz Krzysztof IV - 71,92 rajd 
Pralinka [Jaśmin - Powiastka ]Dziamba Damian V - 71,07 rajd 
Wisłoka [Rygor - Pobudka ]Grabowski Dominik VI - 70,02 rajd 
Lira [Rygor - Liszka ]Hryńczak Olga VII - 69,97 rajd 
Lemona [Rygor - Lutnia ]Królikowski Patryk VIII - 69,84 rajd 
Nela [Wicher - Nirwa ]Gaber Maja IX - 69,65 rajd 
Wibracja [Tuhaj-Bej - Wiera ]Zając Rafał X - 69,60 rajd 
Libra / Limba [Piaf - Salamandra ]Wąchała Sabina XI - 69,54 rajd 
Persja [Hroby XXI-50 - Pamiątka ]Gruca Mateusz XII - 69,50 rajd 
Pokora [Piaf - Pepsi ]Gruca Bartłomiej XIII - 67,82 rajd 
Winga [Neszor - Pobudka ]Jensz-Stawowczyk Sandra XIV - 67,81 rajd 
Wydra [Wabigon - Nisa ]Cybulska Małgorzata XV - 67,78 rajd 
Ważniak [Sonet - Wetlina ]Boruta Mariusz XVI - 67,02 rajd 
Wereta [Rygor - Parada ]Fac Natalia XVII - 66,93 rajd 
Liana [Piaf - Lisna ]Pelc Damian XVIII - 66,83 rajd 
W-Hila [Okoń - Harfa ]Pelc Kamil XIX - 66,82 rajd 
Westalka-O [Tuhaj-Bej - Wstęga ]Wierzganowski Damian XX - 66,69 rajd 
Gruzja / Gruza [Hroby XXI-50 - Gapa ]Łukasik Dariusz XXI - 66,51 rajd 
Wena [Sonet - Wernejówka ]Miejski Andrzej XXII/XXIII - 66,38 rajd 
Grażda [Rewir - Grafina ]Kita Sebastian XXII/XXIII - 66,38 rajd 
Parada [Rewir - P-Rabka ]Szymczyk Agnieszka XXIV - 66,26 rajd 
Hewia [Olaf - Hurma ]Banasiak Monika XXV - 63,73 rajd 
Wódka [Sonet - Wereta ]Zając Dawid XXVI - 63,54 rajd 
Olszynka [Neszor - Oksza ]Polakiewicz Paulina XXVII - 61,38 rajd 
Bona [Hroby XXI-50 - Branka ]Peregrym Jarosław XXVIII - 60,16 rajd 
Barka [Litmirz - Braha ]Kurzawa Krzysztof XXIX - 60,14 rajd 
Jurata [Puszczyk - Jura ]Malmuk Adam XXX - 56,74 rajd 
Wenus [Wabigon - Olimpia ]Banasiewicz Tomasz XXXI - 55,87 rajd 
Tuhaj-Bej [Puszczyk - Terka ]Wojtyczka Katarzyna XXXII - 53,79 rajd 
Grafina [Jaśmin - Gurgul V-23 ]Fac Klaudia XXXIII - 50,83 rajd 

Hucul's Path
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Wisłoka [Rygor - Pobudka ]Grabowski Dominik I - 80,00 ścieżka eliminacyjna 
Hewia [Olaf - Hurma ]Banasiak Monika II - 79,25 ścieżka eliminacyjna 
Liana [Piaf - Lisna ]Pelc Damian III - 78,00 ścieżka eliminacyjna 
Pokora [Piaf - Pepsi ]Gruca Bartłomiej IV - 76,00 ścieżka eliminacyjna 
Pralinka [Jaśmin - Powiastka ]Dziamba Damian V - 72,00 ścieżka eliminacyjna 
Westalka-O [Tuhaj-Bej - Wstęga ]Wierzganowski Damian VI - 71,5 ścieżka eliminacyjna 
Libra / Limba [Piaf - Salamandra ]Wąchała Sabina VII - 70,00 ścieżka eliminacyjna 
Wódka [Sonet - Wereta ]Zając Dawid VIII - 67,50 ścieżka eliminacyjna 
Parada [Rewir - P-Rabka ]Szymczyk Agnieszka IX - 65,25 ścieżka eliminacyjna 
Jurata [Puszczyk - Jura ]Malmuk Adam X - 64,50 ścieżka eliminacyjna 
Wena [Sonet - Wernejówka ]Miejski Andrzej XI - 63,75 ścieżka eliminacyjna 
Bona [Hroby XXI-50 - Branka ]Peregrym Jarosław XII - 61,50 ścieżka eliminacyjna 
Giewont [Rygor - Gwiazdeczka ]Hryńczak Maciej XIII/XIV - 60,00 ścieżka eliminacyjna 
Ważniak [Sonet - Wetlina ]Boruta Mariusz XIII/XIV - 60,00 ścieżka eliminacyjna 
Wibracja [Tuhaj-Bej - Wiera ]Zając Rafał XV - 59,25 ścieżka eliminacyjna 
Grażda [Rewir - Grafina ]Kita Sebastian XVI - 59,00 ścieżka eliminacyjna 
Nela [Wicher - Nirwa ]Gaber Maja XVII - 58,00 ścieżka eliminacyjna 
Olszynka [Neszor - Oksza ]Polakiewicz Paulina XVIII - 56,50 ścieżka eliminacyjna 
Lansjer [Piaf - Salamandra ]Miśkiewicz Piotr XIX - 56,00 ścieżka eliminacyjna 
W-Hila [Okoń - Harfa ]Pelc Kamil XX - 54,50 ścieżka eliminacyjna 
Laponka [Rewir - Lawa ]Banasiewicz Krzysztof XXI - 53,25 ścieżka eliminacyjna 
Lira [Rygor - Liszka ]Hryńczak Olga XXII - 47,50 ścieżka eliminacyjna 
Wydra [Wabigon - Nisa ]Cybulska Małgorzata XXIII - 46,25 ścieżka eliminacyjna 
Orsza [Hroby XXI-50 - Ożanka ]Juchniewicz Grzegorz XXIV - 45,00 ścieżka eliminacyjna 
Grafina [Jaśmin - Gurgul V-23 ]Fac Klaudia XXV - 41,25 ścieżka eliminacyjna 
Pacyfek [Rygor - Przylaszczka ]Żur Magdalena XXVI - 39,75 ścieżka eliminacyjna 
Gruzja / Gruza [Hroby XXI-50 - Gapa ]Łukasik Dariusz XXVII - 38,50 ścieżka eliminacyjna 
Wereta [Rygor - Parada ]Fac Natalia XXVIII - 38,25 ścieżka eliminacyjna 
Panda [Rygor - Przylaszczka ]Pięta Paweł XXIX - 36,25 ścieżka eliminacyjna 
Wenus [Wabigon - Olimpia ]Banasiewicz Tomasz XXX - 33,00 ścieżka eliminacyjna 
Barka [Litmirz - Braha ]Kurzawa Krzysztof XXXI - 26,5o ścieżka eliminacyjna 
Lemona [Rygor - Lutnia ]Królikowski Patryk XXXII - 26,00 ścieżka eliminacyjna 
Persja [Hroby XXI-50 - Pamiątka ]Gruca Mateusz XXXIII - 21,00 ścieżka eliminacyjna 
Tuhaj-Bej [Puszczyk - Terka ]Wojtyczka Katarzyna XXXIV - 14,50 ścieżka eliminacyjna 
Winga [Neszor - Pobudka ]Jensz-Stawowczyk Sandra XXXV - 5,25 ścieżka eliminacyjna 

Other
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Wisłoka [Rygor - Pobudka ]Grabowski Dominik I - 181,69 - najlepszy koń zawodów eliminacje do czempionatu (płyta + rajd + ścieżka) 
Pokora [Piaf - Pepsi ]Gruca Bartłomiej II - 176,82 / I - 525,10 drużyna SKH Gładyszów eliminacje do czempionatu (płyta + rajd + ścieżka) 
Liana [Piaf - Lisna ]Pelc Damian III - 176,50 / II - 482,91 drużyna Grzegorza Pelca eliminacje do czempionatu (płyta + rajd + ścieżka) 
Pralinka [Jaśmin - Powiastka ]Dziamba Damian IV - 174,74 / I - 525,10 drużyna SKH Gładyszów eliminacje do czempionatu (płyta + rajd + ścieżka) 
Hewia [Olaf - Hurma ]Banasiak Monika V - 174,31 eliminacje do czempionatu (płyta + rajd + ścieżka) 
Libra / Limba [Piaf - Salamandra ]Wąchała Sabina VI - 173,54 / I - 525,10 drużyna SKH Gładyszów eliminacje do czempionatu (płyta + rajd + ścieżka) 
Westalka-O [Tuhaj-Bej - Wstęga ]Wierzganowski Damian VII - 170,86 / VII - 413,33 drużyna ZDIZ Odrzechowa z ogierem Giewont eliminacje do czempionatu (płyta + rajd + ścieżka) 
Wódka [Sonet - Wereta ]Zając Dawid VIII - 165,37 / IV - 469,84 drużyna ZDIZ Odrzechowa eliminacje do czempionatu (płyta + rajd + ścieżka) 
Lansjer [Piaf - Salamandra ]Miśkiewicz Piotr IX - 164,03 eliminacje do czempionatu (płyta + rajd + ścieżka) 
Wena [Sonet - Wernejówka ]Miejski Andrzej X - 163,80 / IV - 469,84 drużyna ZDIZ Odrzechowa eliminacje do czempionatu (płyta + rajd + ścieżka) 
Wibracja [Tuhaj-Bej - Wiera ]Zając Rafał XI - 162,52 / VI - 422,16 drużyna ZDIZ Odrzechowa eliminacje do czempionatu (płyta + rajd + ścieżka) 
Parada [Rewir - P-Rabka ]Szymczyk Agnieszka XII - 161,51 / III - 474,89 drużyna SKH Gładyszów eliminacje do czempionatu (płyta + rajd + ścieżka) 
Ważniak [Sonet - Wetlina ]Boruta Mariusz XIII - 160,35 / VI - 422,16 drużyna ZDIZ Odrzechowa eliminacje do czempionatu (płyta + rajd + ścieżka) 
Grażda [Rewir - Grafina ]Kita Sebastian XIV - 160,05 / III - 474,89 drużyna SKH Gładyszów eliminacje do czempionatu (płyta + rajd + ścieżka) 
Nela [Wicher - Nirwa ]Gaber Maja XV - 159,32 / V - 436,20 drużyna Józefa Babisia eliminacje do czempionatu (płyta + rajd + ścieżka) 
Laponka [Rewir - Lawa ]Banasiewicz Krzysztof XVI - 158,84 eliminacje do czempionatu (płyta + rajd + ścieżka) 
Jurata [Puszczyk - Jura ]Malmuk Adam XVII - 156,24 / V - 436,20 drużyna Józefa Babisia eliminacje do czempionatu (płyta + rajd + ścieżka) 
Orsza [Hroby XXI-50 - Ożanka ]Juchniewicz Grzegorz XVIII - 153,42 / II - 482,91 drużyna Grzegorza Pelca eliminacje do czempionatu (płyta + rajd + ścieżka) 
Bona [Hroby XXI-50 - Branka ]Peregrym Jarosław XIX - 153,33 / III - 474,89 drużyna SKH Gładyszów eliminacje do czempionatu (płyta + rajd + ścieżka) 
W-Hila [Okoń - Harfa ]Pelc Kamil XX - 152,99 / II - 482,91 drużyna Grzegorza Pelca eliminacje do czempionatu (płyta + rajd + ścieżka) 
Wydra [Wabigon - Nisa ]Cybulska Małgorzata XXI - 150,36 / VIII - 406,30 drużyna ZDIZ Brzesie eliminacje do czempionatu (płyta + rajd + ścieżka) 
Olszynka [Neszor - Oksza ]Polakiewicz Paulina XXII - 149,88 / VIII - 406,30 drużyna ZDIZ Brzesie eliminacje do czempionatu (płyta + rajd + ścieżka) 
Lira [Rygor - Liszka ]Hryńczak Olga XXIII - 149,80 / VII - 413,33 drużyna ZDIZ Odrzechowa z ogierem Giewont eliminacje do czempionatu (płyta + rajd + ścieżka) 
Panda [Rygor - Przylaszczka ]Pięta Paweł XXIV - 140,67 / IV - 469,84 drużyna ZDIZ Odrzechowa eliminacje do czempionatu (płyta + rajd + ścieżka) 
Wereta [Rygor - Parada ]Fac Natalia XXV - 139,51 / IX - 388,46 drużyna PPHU Stylinart eliminacje do czempionatu (płyta + rajd + ścieżka) 
Gruzja / Gruza [Hroby XXI-50 - Gapa ]Łukasik Dariusz XXVI - 136,01 eliminacje do czempionatu (płyta + rajd + ścieżka) 
Lemona [Rygor - Lutnia ]Królikowski Patryk XXVII - 126,51 eliminacje do czempionatu (płyta + rajd + ścieżka) 
Wenus [Wabigon - Olimpia ]Banasiewicz Tomasz XXVIII - 125,54 / IX - 388,46 drużyna PPHU Stylinart eliminacje do czempionatu (płyta + rajd + ścieżka) 
Persja [Hroby XXI-50 - Pamiątka ]Gruca Mateusz XXIX - 124,50 eliminacje do czempionatu (płyta + rajd + ścieżka) 
Grafina [Jaśmin - Gurgul V-23 ]Fac Klaudia XXX - 123,41 / IX - 388,46 drużyna PPHU Stylinart eliminacje do czempionatu (płyta + rajd + ścieżka) 
Barka [Litmirz - Braha ]Kurzawa Krzysztof XXXI - 120,64 / V - 436,20 drużyna Józefa Babisia eliminacje do czempionatu (płyta + rajd + ścieżka) 
Winga [Neszor - Pobudka ]Jensz-Stawowczyk Sandra XXXII - 106,06 / VIII - 406,30 drużyna ZDIZ Brzesie eliminacje do czempionatu (płyta + rajd + ścieżka) 
Tuhaj-Bej [Puszczyk - Terka ]Wojtyczka Katarzyna XXXIII - 99,29 / VI - 422,16 drużyna ZDIZ Odrzechowa eliminacje do czempionatu (płyta + rajd + ścieżka) 
Wisłoka [Rygor - Pobudka ]Grabowski Dominik I - 111,67 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Hewia [Olaf - Hurma ]Banasiak Monika II - 110,58 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Liana [Piaf - Lisna ]Pelc Damian III - 109,67 próba dzielności (płyta + ścieżka) 




 
polski english