Skoki |
Koń [ojciec matka] | Jeździec | Miejsce | Konkurs |
---|
♀ Okowita [Satelita - Okazja ] | Kurowski Rafał | I | skoki |
♂ Wrzos-W [Nominał - Niezabudka ] | Kowalkowski Zbigniew | ? | skoki |
♂ Wieśniak [Ważniak - Wibracja ] | Malmuk Adam | ? | skoki |
♂ Ozi [Wikt - Oktawia ] | Kurowski Rafał | ? | skoki |
♂ Poter [Ousor VIII-50 - Pożoga ] | Rejman Jagoda | ? | skoki |
♂ Wichren [Waldi - Wigilia ] | Ruta Jan | ? | skoki |
♂ Cekin [Waldi - Burka ] | Ruta Sylwia | ? | skoki |
♀ Prażynka [Wiwat - Pasja z Izb ] | Hadała Dominika | ? | skoki |
♀ Genewa [Puszkar - Grafina ] | Łaba Beata | ? | skoki |
♀ Bahama [Otello - Buta z Izb ] | Piekarz Adam | ? | skoki |
♀ Olcha-W [Paw - Ona ] | Łaba Beata | ? | skoki |
Ścieżka huculska |
Koń [ojciec matka] | Jeździec | Miejsce | Konkurs |
---|
♂ Lando-O [Ważniak - Lira ] | Dąbkowski Rafał | ? - 78,5 | ścieżka eliminacyjna |
Inne |
Koń [ojciec matka] | Jeździec | Miejsce | Konkurs |
---|
♀ Okowita [Satelita - Okazja ] | Kurowska Magdalena | I - 122,67 | eliminacje do czempionatu (płyta + ściażka) |
♂ Lando-O [Ważniak - Lira ] | Dąbkowski Rafał | II - 122,55 | eliminacje do czempionatu (płyta + ściażka) |
♀ Genewa [Puszkar - Grafina ] | Łaba Beata | III/IV - 121,50 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♀ Peluszka [Miłek - Petunia ] | Żuk Błażej | III/IV - 121,50 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♀ Werona [Lando-O - Wibracja ] | Malmuk Adam | V - 121,17 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♂ Wieśniak [Ważniak - Wibracja ] | Malmuk Adam | VI - 120,00 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♀ Pamirka Tabun [Saracen - Puszcza ] | Kowalewski Marek | VII - 119,33 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♂ Wrzos-W [Nominał - Niezabudka ] | Kowalkowski Zbigniew | VIII - 119,00 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♀ Prehyba [Jaśmin - Passa ] | Kowalkowski Adrian | IX - 117,83 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♂ Ozi [Wikt - Oktawia ] | Kurowski Rafał | X - 117,17 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♀ Auna [Wantos - Aula ] | Dachno Marek | XI - 114,17 | eliminacje do czempionatu (płyta + ściażka) |
♀ Ata [Wantos - Aula ] | Dachno Marek | XII - 113,17 | eliminacje do czempionatu (płyta + ściażka) |
♀ Ifa [Sonet - Intryga ] | Kowalewski Łukasz | XIII - 111,83 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♂ Jesion [Jaśmin - Jonia ] | Hemperek Jakub | XV - 110,25 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♀ Olcha-W [Paw - Ona ] | Łaba Beata | XIV - 111,42 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♂ Wichren [Waldi - Wigilia ] | Ruta Jan | XVI/XVII - 110,17 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♀ Farunka [Len - Flota ] | Kowalewski Łukasz | XVI/XVII - 110,17 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♀ K-Brzoza [Bandita - Beata vel Bużka ] | Bosak Paweł | XVIII - 108,92 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♀ Liga [Orzeł-O - Laponka ] | Rejman Jagoda | XIX - 105,83 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♂ Rekrut [Paw z Izb - Rota ] | Będziejewska Anna | XX - 104,83 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♀ Funkia [Sokół - Fara ] | Kumańska Anna | XXI - 101,00 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♀ O-Waluta [Kormoran - Wanta II ] | Hemperek Jakub | XXII - 100,33 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♂ Poter [Ousor VIII-50 - Pożoga ] | Rejman Jagoda | XXIII - 99,33 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♀ Bahama [Otello - Buta z Izb ] | Piekarz Adam | XXIV - 87,67 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♀ Prażynka [Wiwat - Pasja z Izb ] | Hadała Dominika | rezygnacja | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♀ Okasta [Wiwat - Oława-Kur ] | Żuk Błażej | rezygnacja | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♂ Cekin [Waldi - Burka ] | Ruta Sylwia | eliminacja | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♂ Pilot [Rewir - P-Rabka ] | Żurawicz Zbigniew | eliminacja | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♀ Batalia [Otello - Baomi / Baomi z Izb ] | Piekarz Adam | eliminacja | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♀ Jamajka [Wangar - Jałta ] | Ruta Jan | I - 119,67 | próba dzielności (płyta + ścieżka) |
♀ Auna [Wantos - Aula ] | Dachno Marek | II/III - 114,17 | próba dzielności (płyta + ścieżka) |
♀ Wata [Grajek - Warta ] | Kowalewski Łukasz | II/III - 114,17 | próba dzielności (płyta + ścieżka) |
♀ Ata [Wantos - Aula ] | Dachno Marek | IV - 113,17 | próba dzielności (płyta + ścieżka) |
♀ Karmen [Wangar - Zoria z Sadyby ] | Ruta Sylwia | V - 110,83 | próba dzielności (płyta + ścieżka) |
♀ Poezja [Wangar - Proza ] | Kosno Agnieszka | VI - 98,50 | próba dzielności (płyta + ścieżka) |
♀ Okasta [Wiwat - Oława-Kur ] | Żuk Błażej | VII - 91,08 | próba dzielności (płyta + ścieżka) |
♀ Poly [Nestor - Prosta ] | Kłosowicz Monika | VIII - 89,75 | próba dzielności (płyta + ścieżka) |
♀ Skałka [Wykusz - Samba II ] | Będziejewska Anna | IX - 88,75 | próba dzielności (płyta + ścieżka) |
♀ Wirka [Tuhaj-Bej - Wizja ] | Będziejewska Anna | X - 88,17 | próba dzielności (płyta + ścieżka) |
♀ Piwonia [Wangar - Proza ] | Krosno Agnieszka | XI - 83,58 - nie zal. | próba dzielności (płyta + ścieżka) |
♀ Pasja [Festyn - Prosta ] | Wacewicz Anna | XII - 55,58 - nie zal. | próba dzielności (płyta + ścieżka) |
♀ Wisky [Sułtan - Wisia ] | Kowalkowski Zbigniew | nie zal. - eliminacja | próba dzielności (płyta + ścieżka) |
♀ Olimpia [Sputnik - Orla ] | Kowalewski Marek | nie zal. - eliminacja | próba dzielności (płyta + ścieżka) |