Event details

 
Name: XX Dni Huculskie
Type: National competition
Place, organizer: Regietów, SKH Gładyszów
Start date: 2014-09-19
End date: 2014-09-21

List of horses


Jumping
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Ogień [Puszkar - Wenus ]Holewa Beata skoki 
Judym [Len - Iliada / Iluzja ]Pupczyk Łukasz II skoki 
Otto [Rygor - Otawa ]Zdunek Ilona III skoki 
Niwa-Sonia [Paragraf - Sowa ]Kowalska Natalia IV skoki 
Lotka [Neszor - Lilijka ]Biernat Wiktoria skoki 
Prehyba II [Larry - Prehyba ]Kowalska Natalia VI skoki 
Opończa [Piaf - Olsza ]Smołkowicz Michał VII skoki 
Wiśnicz [Piaf - Wiosna ]Smołkowicz Michał VIII skoki 
Suzi [Baca - Sawana ]Hetman-Matyjasik Katarzyna IX skoki 
Lennik [Sonet - Salamandra ]Pupczyk Łukasz skoki 
Pin [Promień - Parada ]Wróbel Oliwia rezygnacja skoki 
Antaba [Jaśmin - Ambrozja ] skoki juniorzy 
Suzi [Baca - Sawana ] II skoki juniorzy 
Judym [Len - Iliada / Iluzja ]Wróbel Marlon III skoki juniorzy 

Harness racing
 
Horse [father mother] Driver Position Notes 
Lawina [Rewir - Lawa ]Chruszcz Marek zaprzęgi parokonne - ujeżdżenie 
Scylla [Promień - Sewilla ]
Farys [Sonet - Fikcja ]Łukasik Antoni II zaprzęgi parokonne - ujeżdżenie 
Wardar [Piaf - Wiosna ]
Prislop Bestia [Prislop (Prislop IX-90) - Polan Picur ]Gabor Jona (Węgry) III zaprzęgi parokonne - ujeżdżenie 
Goral Unicum [Ploskor / Goral Ploskor - Ousor Lidia ]
Lont [Promień - Lawina ]Chruszcz Marek IV zaprzęgi parokonne - ujeżdżenie 
Pin [Promień - Parada ]
Goral Uniformis [Ploskor / Goral Ploskor - Polan Pepi ]Boros Krisztian (Węgry) zaprzęgi parokonne - ujeżdżenie 
Hroby Boróka HL [Grad / Hroby Grad - Polan Orszag ]
Janczar [Sonet - Janulka ]Zygadło Tadeusz VI zaprzęgi parokonne - ujeżdżenie 
Bajus [Sonet - Bogini ]
Bajka [Piaf - Bircza ]Woźnica Bartłomiej VII zaprzęgi parokonne - ujeżdżenie 
Liryda-O [Ważniak - Lira ]
Prislop Zefir [Prislop (Prislop IX-90) - Ousor Borcsa ]Boros Krisztian (Węgry) VIII zaprzęgi parokonne - ujeżdżenie 
Hroby Csalo [Grad / Hroby Grad - Prislop Arvacska ]
Afisz [Prislop IX-81 - Alaska ex Nelka ]Michalak Janusz IX zaprzęgi parokonne - ujeżdżenie 
Generał [Piaf - Grażda ]
Odessa-W [Nefryt - Ona ]Woźnica Bartłomiej zaprzęgi parokonne - ujeżdżenie 
Obca-W [Nefryt - Ola ]
Lawina [Rewir - Lawa ]Chruszcz Marek zaprzęgi parokonne - maraton 
Scylla [Promień - Sewilla ]
Liryda-O [Ważniak - Lira ]Woźnica Bartłomiej II zaprzęgi parokonne - maraton 
Bajka [Piaf - Bircza ]
Goral Uniformis [Ploskor / Goral Ploskor - Polan Pepi ]Boros Krisztian (Węgry) II zaprzęgi parokonne - kegle 
Hroby Boróka HL [Grad / Hroby Grad - Polan Orszag ]
Jagła [Rygor - Arabeska ] III zaprzęgi parokonne - kegle 
Lawina [Rewir - Lawa ]Chruszcz Marek zaprzęgi parokonne - klasyfikacja ogólna 
Scylla [Promień - Sewilla ]
Lont [Promień - Lawina ]Chruszcz Marek III zaprzęgi parokonne - klasyfikacja ogólna 
Pin [Promień - Parada ]

Endurance riding
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Poter [Ousor VIII-50 - Pożoga ]Rejman Jagoda I - 80,00 rajd 
Piątek [Wtorek - Pristilla ]Polaszek Robert II - 80,00 rajd 
Ptysia [Paragraf - Palestyna ]Gładkowski Jacek III - 80,00 rajd 
Selma [Paw - Sawa ]Gładkowska Joanna IV - 80,00 rajd 
Azalia-W [Ousor VIII-50 - Astelia ]Pelc Damian V - 80,00 rajd 
Jagła [Rygor - Arabeska ]Malmuk Adam VI - 80,00 rajd 
Okowita [Satelita - Okazja ]Szot-Bodek Magdalena VII - 80,00 rajd 
Polatucha [Rygor - Hawajka ]Pelc Konrad VIII - 80,00 rajd 
Czarka [Piaf - Czacza ]Kot Magdalena IX - 80,00 rajd 
Pamirka Tabun [Saracen - Puszcza ]Kowalkowski Marek X - 80,00 rajd 
Grabina [Fryderyko - Gotka ex Goral XIX-16 ]Uryga Michał XI - 80,00 rajd 
Lotka [Neszor - Lilijka ]Biernat Wiktoria XII - 80,00 rajd 
Furora / Furora z Raju [Piaf - Fala ]Chojniak Anna XIII - 80,00 rajd 
Opończa [Piaf - Olsza ]Smołkowicz Michał XIV - 80,00 rajd 
Olcha-W [Paw - Ona ]Górski Krystian XV - 80,00 rajd 
Antaba [Jaśmin - Ambrozja ]Wróbel Marlon XVI - 80,00 rajd 
Niwa-Sonia [Paragraf - Sowa ]Kowalska Natalia XVII - 80,00 rajd 
Istria [Powiew - Iryska ]Marmuźniak Julia XVIII - 80,00 rajd 
Ifa [Sonet - Intryga ]Wrońska Aneta XIX - 80,00 rajd 
Obca-W [Nefryt - Ola ]Woźnica Agnieszka XX - 80,00 rajd 
Wicehrabina [Szał - Wejmutka ]Sadowski Sławomir XXI - 80,00 rajd 
Gniewczyna [Puszkar - Grażda ]Stańko Małgorzata XXII - 80,00 rajd 
Alex [Midas - Atrakcja ]Zygadło Tadeusz XXIII - 80,00 rajd 
Widok [Sonet - Wenecja ]Pelc Kamil XXIV/XXXI - 71,11 rajd 
Wiśnicz [Piaf - Wiosna ]Pupczyk Łukasz XXIV/XXXI - 71,11 rajd 
Ogień [Puszkar - Wenus ]Holewa Beata XXIV/XXXI - 71,11 rajd 
Ozi [Wikt - Oktawia ]Kurowski Rafał XXIV/XXXI - 71,11 rajd 
Otto [Rygor - Otawa ]Zdunek Ilona XXIV/XXXI - 71,11 rajd 
Lena [Puszkar - Limba ]Sojka Agnieszka XXIV/XXXI - 71,11 rajd 
Genewa [Puszkar - Grafina ]Kudelski Mateusz XXIV/XXXI - 71,11 rajd 
Cisawa [Piaf - Czacza ]Osowska Anna XXIV/XXXI - 71,11 rajd 
Wrzos-W [Nominał - Niezabudka ]Kowalkowski Zbigniew XXXII/XXXVII - 62,22 rajd 
Lando-O [Ważniak - Lira ]Dąbkowski Rafał XXXII/XXXVII - 62,22 rajd 
Forteca [Rewir - Fryga ]Tełyczka Piotr XXXII/XXXVII - 62,22 rajd 
Wika [Waluch - Wisłoka ]Dąbkowska Olimpia XXXII/XXXVII - 62,22 rajd 
Farunka [Len - Flota ]Kowalewski Łukasz XXXII/XXXVII - 62,22 rajd 

Hucul's Path
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Forteca [Rewir - Fryga ]Tełyczka Piotr I - 80,00 ścieżka do czempionatu 
Okowita [Satelita - Okazja ]Kurowski Rafał II - 80,00 ścieżka do czempionatu 
Polatucha [Rygor - Hawajka ]Malmuk Adam III - 78,00 ścieżka do czempionatu 
Azalia-W [Ousor VIII-50 - Astelia ]Pelc Damian IV - 77,00 ścieżka do czempionatu 
Gniewczyna [Puszkar - Grażda ]Stańko Małgorzata V/VII - 73,00 ścieżka do czempionatu 
Piątek [Wtorek - Pristilla ]Polaszek Robert V/VII - 73,00 ścieżka do czempionatu 
Ogień [Puszkar - Wenus ]Holewa Beata VIII - 72,50 ścieżka do czempionatu 
Lando-O [Ważniak - Lira ]Dąbkowski Rafał IX/XI - 72,00 ścieżka do czempionatu 
Otto [Rygor - Otawa ]Zdunek Ilona IX/XI - 72,00 ścieżka do czempionatu 
Opończa [Piaf - Olsza ]Smołkowicz Michał IX/XI - 72,00 ścieżka do czempionatu 
Grabina [Fryderyko - Gotka ex Goral XIX-16 ]Uryga Michał XII - 71,00 ścieżka do czempionatu 
Istria [Powiew - Iryska ]Marmuźniak Julia XIII - 68,00 ścieżka do czempionatu 
Jagła [Rygor - Arabeska ]Malmuk Adam XIV - 66,00 ścieżka do czempionatu 
Niwa-Sonia [Paragraf - Sowa ]Kowalska Natalia XV - 65,00 ścieżka do czempionatu 
Furora / Furora z Raju [Piaf - Fala ]Chojniak Anna XVI/XVII - 60,00 ścieżka do czempionatu 
Genewa [Puszkar - Grafina ]Sojka Agnieszka XVI/XVII - 60,00 ścieżka do czempionatu 
Lena [Puszkar - Limba ]Sojka Agnieszka XVIII - 58,5 ścieżka do czempionatu 
Wika [Waluch - Wisłoka ]Dąbkowski Rafał XIX/XX - 58,3 ścieżka do czempionatu 
Wicehrabina [Szał - Wejmutka ]Sadowski Sławomir XIX/XX - 58,3 ścieżka do czempionatu 
Goral Ujgur [Ploskor / Goral Ploskor - Polan Origo ]Szoboczkine Ovari Monika (Węgry) XXI - 56,00 ścieżka do czempionatu 
Hroby Szemes [Hroby XXI-32 Donci - Prislop IX-99 Kuklopsz ]Balint Otvos (Węgry) XXII - 54,00 ścieżka do czempionatu 
Obca-W [Nefryt - Ola ]Woźnica Agnieszka XXIII - 53,50 ścieżka do czempionatu 
Wrzos-W [Nominał - Niezabudka ]Kowalkowski Zbigniew XXIV - 53,00 ścieżka do czempionatu 
Wiśnicz [Piaf - Wiosna ]Tełyczka Piotr XXV - 52,50 ścieżka do czempionatu 
Ptysia [Paragraf - Palestyna ]Gładkowski Jacek XXVI - 52,00 ścieżka do czempionatu 
Poter [Ousor VIII-50 - Pożoga ]Rejman Jagoda XXVII - 50,00 ścieżka do czempionatu 
Antaba [Jaśmin - Ambrozja ]Wróbel Marlon XXVIII - 45,50 ścieżka do czempionatu 
Padżerka [Promień - Pozerka ]Pelc Konrad XXIX - 45,30 ścieżka do czempionatu 
Widok [Sonet - Wenecja ]Pelc Kamil XXX - 41,50 ścieżka do czempionatu 
Olcha-W [Paw - Ona ]Górski Krystian XXXI - 41,00 ścieżka do czempionatu 
Alex [Midas - Atrakcja ]Frąk Patrycja XXXII - 40,80 ścieżka do czempionatu 
Lotka [Neszor - Lilijka ]Biernat Wiktoria XXXIII - 37,00 ścieżka do czempionatu 
Cisawa [Piaf - Czacza ]Wróbel Oliwia XXXIV - 34,00 ścieżka do czempionatu 
Pamirka Tabun [Saracen - Puszcza ]Kowalkowski Marek XXXV - 31,30 ścieżka do czempionatu 
Ozi [Wikt - Oktawia ]Kurowski Rafał XXXVI - 30,00 ścieżka do czempionatu 
Selma [Paw - Sawa ]Kowalkowski Zbigniew XXXVII - 29,00 ścieżka do czempionatu 
Czarka [Piaf - Czacza ]Gładkowski Maciej XXXVIII - 27,00 ścieżka do czempionatu 
Opończa [Piaf - Olsza ]Smołkowicz Michał ścieżka sportowa 
Istria [Powiew - Iryska ]Smołkowicz Michał II ścieżka sportowa 
Forteca [Rewir - Fryga ]Tełyczka Piotr III ścieżka sportowa 
Ogień [Puszkar - Wenus ]Holewa Beata IV ścieżka sportowa 
Judym [Len - Iliada / Iluzja ]Pupczyk Łukasz ścieżka sportowa 
Lennik [Sonet - Salamandra ]Pupczyk Łukasz VI ścieżka sportowa 
Ozi [Wikt - Oktawia ]Kurowski Rafał VII ścieżka sportowa 
Okowita [Satelita - Okazja ]Kurowski Rafał VIII ścieżka sportowa 
Otto [Rygor - Otawa ]Zdunek Ilona IX ścieżka sportowa 
Niwa-Sonia [Paragraf - Sowa ]Kowalska Natalia ścieżka sportowa 
Prehyba II [Larry - Prehyba ]Kowalska Natalia XI ścieżka sportowa 
Antaba [Jaśmin - Ambrozja ]Wróbel Oliwia XII ścieżka sportowa 
Selma [Paw - Sawa ]Kowalkowski Zbigniew XIII ścieżka sportowa 
Polan Picur [Rapsod (Polan Rapsod) - Ousor Lidia ]Barna Eszter (Węgry) XIV ścieżka sportowa 
Wrzos-W [Nominał - Niezabudka ]Kowalkowski Zbigniew XV ścieżka sportowa 
Grabina [Fryderyko - Gotka ex Goral XIX-16 ]Uryga Michał XVII ścieżka sportowa 
Goral Ujgur [Ploskor / Goral Ploskor - Polan Origo ]Szoboczkine Ovari Monika (Węgry) XVIII ścieżka sportowa 
Hroby Szemes [Hroby XXI-32 Donci - Prislop IX-99 Kuklopsz ]Balint Otvos (Węgry) XVI ścieżka sportowa 
Wiśnicz [Piaf - Wiosna ]Smołkowicz Michał XIX ścieżka sportowa 
Lotka [Neszor - Lilijka ]Biernat Wiktoria XX ścieżka sportowa 
Suzi [Baca - Sawana ]Hetman-Matyjasik Katarzyna XXI ścieżka sportowa 
Lont [Promień - Lawina ]Marmuźniak Julia XXII ścieżka sportowa 
Poter [Ousor VIII-50 - Pożoga ]Rejman Jagoda XXIII ścieżka sportowa 
Wełtawa z Brzezia [Poter - Winga ]Hetman-Matyjasik Katarzyna XXIV ścieżka sportowa 
Hroby X-46 [Hroby X Urpin - Gurgul VIII-3 Maja ]Vlcek Patrik (Słowacja) XXV ścieżka sportowa 
Farunka [Len - Flota ]Kowalewski Łukasz XXVI ścieżka sportowa 
Gniewczyna [Puszkar - Grażda ]Stańko Małgorzata XXVII ścieżka sportowa 
Furora / Furora z Raju [Piaf - Fala ]Chojniak Anna XXVIII ścieżka sportowa 
Lalka [Sonet - Lawina ]Cabanova Simona (Słowacja) XXIX ścieżka sportowa 
Ifa [Sonet - Intryga ]Wrońska Aneta XXX ścieżka sportowa 
Cisawa [Piaf - Czacza ]Wróbel Oliwia rezygnacja ścieżka sportowa 

Other
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Okowita [Satelita - Okazja ]Kurowski Rafał I - 194,32 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Azalia-W [Ousor VIII-50 - Astelia ]Pelc Damian II - 190,49 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Polatucha [Rygor - Hawajka ] III - 190,22 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Opończa [Piaf - Olsza ]Smołkowicz Michał IV - 182,72 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Piątek [Wtorek - Pristilla ]Polaszek Robert V - 182,45 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Gniewczyna [Puszkar - Grażda ]Stańko Małgorzata VI - 181,81 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Grabina [Fryderyko - Gotka ex Goral XIX-16 ]Uryga Michał VII - 181,79 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Forteca [Rewir - Fryga ]Tełyczka Piotr VIII - 180,11 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Istria [Powiew - Iryska ]Marmuźniak Julia IX - 179,16 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Jagła [Rygor - Arabeska ]Malmuk Adam X - 176,98 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Ogień [Puszkar - Wenus ]Holewa Beata XI - 176,20 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Otto [Rygor - Otawa ]Zdunek Ilona XII - 175,33 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Niwa-Sonia [Paragraf - Sowa ]Kowalska Natalia XIII - 173,33 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Lando-O [Ważniak - Lira ]Dąbkowski Rafał XIV - 171,39 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Furora / Furora z Raju [Piaf - Fala ]Chojniak Anna XV - 169,40 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Genewa [Puszkar - Grafina ] XVI - 168,76 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Lena [Puszkar - Limba ]Sojka Agnieszka XVII - 167,93 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Wicehrabina [Szał - Wejmutka ]Sadowski Sławomir XVIII - 164,97 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Obca-W [Nefryt - Ola ]Woźnica Agnieszka XIX - 158,48 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Ptysia [Paragraf - Palestyna ]Gładkowski Jacek XX - 156,68 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Poter [Ousor VIII-50 - Pożoga ]Rejman Jagoda XXI - 156,18 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Wiśnicz [Piaf - Wiosna ] XXII - 152,40 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Antaba [Jaśmin - Ambrozja ]Wróbel Marlon XXIII - 150,08 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Wika [Waluch - Wisłoka ] XXIV - 149,72 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Wrzos-W [Nominał - Niezabudka ]Kowalkowski Zbigniew XXV - 147,24 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Widok [Sonet - Wenecja ]Pelc Kamil XXVI - 145,32 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Alex [Midas - Atrakcja ] XXVII - 143,10 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Olcha-W [Paw - Ona ]Górski Krystian XXVIII - 142,61 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Lotka [Neszor - Lilijka ]Biernat Wiktoria XXIX - 140,81 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Pamirka Tabun [Saracen - Puszcza ]Kowalkowski Marek XXX - 130,82 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Ozi [Wikt - Oktawia ]Kurowski Rafał XXXI - 129,90 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Selma [Paw - Sawa ] XXXII - 128,49 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Cisawa [Piaf - Czacza ] XXXIII - 127,09 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Czarka [Piaf - Czacza ] XXXIV - 125,11 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Ifa [Sonet - Intryga ]Wrońska Aneta XXXV - 92,24 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Padżerka [Promień - Pozerka ]Pelc Konrad XXXVI - 88,96 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Farunka [Len - Flota ]Kowalewski Łukasz XXXVII - 78,11 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 




 
polski english