Szczegóły imprezy

 
Nazwa: XVI Majówka w Regietowie
Typ: Zawody krajowe
Miejsce, organizator: Regietów, SKH Gładyszów
Data rozpoczęcia: 2015-05-23
Data zakończenia: 2015-05-24

Lista koni


Ścieżka huculska
 
Koń [ojciec matka]  Jeździec Miejsce Konkurs 
Jasyr [Powiew - Intryga ]Tełyczka Piotr I - 80,00 ścieżka do próby 
Ziajka [Wars - Z-Ormianka ]Madzia Anna II - 80,oo ścieżka do próby 
Loża [Promień - Legia ]Pupczyk Łukasz III - 80,00 ścieżka do próby 
Juhas [Nasir - Jurga ]Tełyczka Piotr IV - 80,00 ścieżka do próby 
Lapin-O [Ważniak - Lira ]Hetman Katarzyna V - 80,00 ścieżka do próby 
Winna-O [Junior - Winnica-O ]Boruta Mariusz VI - 80,00 ścieżka do próby 
Grot [Paw - Gama ]Malmuk Adam VII - 76,25 ścieżka do próby 
Grzywa [Fryderyko - Grzywka ]Tełyczka Piotr VIII - 75,00 ścieżka do próby 
Otynia [Wikt - Odrzechowa ]Chojniak Anna IX - 75,00 ścieżka do próby 
Oktawia [Orzeł-O - Osa-Kur ]Pelc Damian X - 75,00 ścieżka do próby 
Lotek [Hasan z Sadyby - Lotka ]Biernat Wiktoria XI - 74,75 ścieżka do próby 
Wafelek-O [Zefirek - Wstęga ]Marek Dorota XII - 72,00 ścieżka do próby 
Jeżówka [Len - Iskra ]Marmuźniak Julia XIII - 72,00 ścieżka do próby 
Fabuła [Powiew - Flanka ]Smołkowicz Michał XIV - 70,50 ścieżka do próby 
Jonka z Izb [Limer - Ikra ]Mól Mateusz XV - 66,00 ścieżka do próby 
Linia [Nasir - Ligawka ]Mikosz Milena XVI - 65,75 ścieżka do próby 
Gaża [Nagan - Grażda ]Kaniuk Maria XVII - 61,00 ścieżka do próby 
Azja-W [Sambor-W - Girgonia ]Górski Krystian XVIII - 56,50 ścieżka do próby 
Wenecja [Amant-W - Woseba ]Marek Dorota XIX - 55,00 ścieżka do próby 
Gila-O [Junior - Gniewoszówka ]Boruta Mariusz XX - 55,00 ścieżka do próby 
Wizja z Izb [Limer - Jauta ]Mól Mateusz XXI - 54,50 ścieżka do próby 
Fasolka [Czerchan - Fraza ]Pupczyk Łukasz XXII - rezygnacja ścieżka do próby 
Lennik [Sonet - Salamandra ]Wróbel Marlon I - 80,00 ścieżka eliminacyjna 
Cyfra [Rewir - Concordia ]Smołkowicz Michał II - 80,00 ścieżka eliminacyjna 
Bojko [Sonet - Bogini ]Tełyczka Piotr III - 76,00 ścieżka eliminacyjna 
Jasyr [Powiew - Intryga ]Tełyczka Piotr IV - 73,00 ścieżka eliminacyjna 
Judym [Len - Iliada ]Pupczyk Łukasz V - 73,00 ścieżka eliminacyjna 
Piątek [Wtorek - Pristilla ]Gładkowski Jacek VI - 70,25 ścieżka eliminacyjna 
Skawa [Powiew - Sobótka ]Wróbel Marlon VII - 70,00 ścieżka eliminacyjna 
Pin [Promień - Parada ]Gurba Aleksandra VIII - 67,00 ścieżka eliminacyjna 
Furora (Furora z Raju) [Piaf - Fala ]Chojniak Anna IX - 66,00 ścieżka eliminacyjna 
Odessa-W [Nefryt - Ona ]Woźnica Agnieszka X - 65,75 ścieżka eliminacyjna 
Czarka [Piaf - Czacza ]Gładkowski Jacek XI - 63,25 ścieżka eliminacyjna 
Wika [Waluch - Wisłoka ]Śniegowska Marianna XII - 62,25 ścieżka eliminacyjna 
Parada [Rewir - P-Rabka ]Mikosz Milena XIII - 61,75 ścieżka eliminacyjna 
Figlarna [Powiew - Fryga ]Marmuźniak Julia XIV - 61,00 ścieżka eliminacyjna 
Wiśnicz [Piaf - Wiosna ]Smołkowicz Michał XV - 60,00 ścieżka eliminacyjna 
Gerta [Orzeł-O - Grafina ]Sojka Agnieszka XVI - 55,00 ścieżka eliminacyjna 
Polatucha [Rygor - Hawajka ]Pelc Damian XVII - 53,00 ścieżka eliminacyjna 
Poter [Ousor VIII-50 - Pożoga ]Rejman Jagoda XVIII - 48,25 ścieżka eliminacyjna 
Oliwka [Puszkar - Wenus ]Sojka Agnieszka XIX - 48,00 ścieżka eliminacyjna 
W-Finezja [Paw - Figa ]Wójcik Paweł XX - 46,00 ścieżka eliminacyjna 
Cedna [Nasir - Cisawa ]Wróbel Oliwia XXI - 45,00 ścieżka eliminacyjna 
Selma [Paw - Sawa ]Kowalkowski Zbigniew XXII - 42,75 ścieżka eliminacyjna 
Suzi [Baca - Sawana ]Hetman Katarzyna XXIII - 42,75 ścieżka eliminacyjna 
Auna [Wantos - Aula ]Dzierżak Maja XXIV - 39,50 ścieżka eliminacyjna 
Wrzos-W [Nominał - Niezabudka ]Kowalkowski Zbigniew XXV - 39,00 ścieżka eliminacyjna 
P-Smolna [Puszczyk - Sosna ]Wadowiec Natalia XXVI - 35,00 ścieżka eliminacyjna 
Pamirka Tabun [Saracen - Puszcza ]Kowalkowski Marek XXVII - 28,00 ścieżka eliminacyjna 
Amant-W [Fryderyko - Giza ]Drozd Kornelia XXVIII - 27,75 ścieżka eliminacyjna 
Sułtan [Sonet - B-Surma ]Biernat Wiktoria XXIX - 26,75 ścieżka eliminacyjna 
Liryka [Nasir - Literka ]Hetman Daniel XXX - 26,25 ścieżka eliminacyjna 
Ilza [Powiew - Iryska ]Gurba Gabriela XXXI - 23,00 ścieżka eliminacyjna 
Suprima [Piaf - S-Persetka ]Drozd Kornelia XXII - 19,75 ścieżka eliminacyjna 
Obca-W [Nefryt - Ola ]Czajka Kamila XXXIII - 18,75 ścieżka eliminacyjna 
Pretoria [Szok - Palestyna ]Polaszek Zuzanna XXXIV - 12,75 ścieżka eliminacyjna 
Ziajka [Wars - Z-Ormianka ]Madzia Anna XXXV - 11,50 ścieżka eliminacyjna 
Liga [Orzeł-O - Laponka ]Kudelski Mateusz XXXVI/XLI - rezygnacja ścieżka eliminacyjna 
Wiwien [Waluch - Noris ]Siudyła Joanna XXXVI/XLI - rezygnacja ścieżka eliminacyjna 
Sonet-WT [Mesz - B-Surma ]Hetman Katarzyna XXXVI/XLI - dyskwalifikacja pomylenie trasy ścieżka eliminacyjna 
Fera [Neszor - Lauda ]Polaszek Robert XXXVI/XLI - dyskwalifikacja pomylenie trasy ścieżka eliminacyjna 
Genewa [Puszkar - Grafina ]Adamek Gabriela XXXVI/XLI - dyskwalifikacja pomylenie trasy ścieżka eliminacyjna 
Ligawka [Hroby XXI-50 - Lechitka ]Smołkowicz Tadeusz XXXVI/XLI - dyskwalifikacja pomylenie trasy ścieżka eliminacyjna 

Inne
 
Koń [ojciec matka]  Jeździec Miejsce Konkurs 
Jasyr [Powiew - Intryga ]Tełyczka Piotr I - 123,00 PRÓBA DZIELNOŚCI ((płyta + ścieżka) 
Winna-O [Junior - Winnica-O ]Boruta Mariusz II - 122,33 PRÓBA DZIELNOŚCI (płyta + ścieżka) 
Loża [Promień - Legia ]Pupczyk Łukasz III - 121,50 PRÓBA DZIELNOŚCI (płyta + ścieżka) 
Juhas [Nasir - Jurga ]Tełyczka Piotr IV - 121,33 PRÓBA DZIELNOŚCI (płyta + ścieżka) 
Ziajka [Wars - Z-Ormianka ]Madzia Anna V - 120,83 PRÓBA DZIELNOŚCI (płyta + ścieżka) 
Lapin-O [Ważniak - Lira ]Hetman Katarzyna VI - 118,67 PRÓBA DZIELNOŚCI (płyta + ścieżka) 
Lotek [Hasan z Sadyby - Lotka ]Biernat Wiktoria VII - 117,08 PRÓBA DZIELNOŚCI (płyta + ścieżka) 
Oktawia [Orzeł-O - Osa-Kur ]Pelc Damian VIII - 116,17 PRÓBA DZIELNOŚCI (płyta + ścieżka) 
Grot [Paw - Gama ]Malmuk Adam IX - 116,08 PRÓBA DZIELNOŚCI (płyta + ścieżka) 
Grzywa [Fryderyko - Grzywka ]Tełyczka Piotr X - 115,00 PRÓBA DZIELNOŚCI (płyta + ścieżka) 
Otynia [Wikt - Odrzechowa ]Chojniak Anna XI - 113,33 PRÓBA DZIELNOŚCI (płyta + ścieżka) 
Jeżówka [Len - Iskra ]Marmuźniak Julia XII - 112,33 PRÓBA DZIELNOŚCI (płyta + ścieżka) 
Fabuła [Powiew - Flanka ]Smołkowicz Michał XIII- 111,33 PRÓBA DZIELNOŚCI (płyta + ścieżka) 
Wafelek-O [Zefirek - Wstęga ]Marek Dorota XIV - 110,50 PRÓBA DZIELNOŚCI (płyta + ścieżka) 
Linia [Nasir - Ligawka ]Mikosz Milena XV - 105,92 PRÓBA DZIELNOŚCI (płyta + ścieżka) 
Jonka z Izb [Limer - Ikra ]Mól Mateusz XVI - 105,00 PRÓBA DZIELNOŚCI (płyta + ścieżka) 
Gaża [Nagan - Grażda ]Kaniuk Maria XVII - 105,00 PRÓBA DZIELNOŚCI (płyta + ścieżka) 
Gila-O [Junior - Gniewoszówka ]Boruta Mariusz XVIII - 96,67 PRÓBA DZIELNOŚCI (płyta + ścieżka) 
Azja-W [Sambor-W - Girgonia ]Górski Krystian XIX - 95,83 PRÓBA DZIELNOŚCI (płyta + ścieżka) 
Wizja z Izb [Limer - Jauta ]Mól Mateusz XX - 94,67 PRÓBA DZIELNOŚCI (płyta + ścieżka) 
Wenecja [Amant-W - Woseba ]Marek Dorota XXI - 93,67 PRÓBA DZIELNOŚCI (płyta + ścieżka) 
Fasolka [Czerchan - Fraza ]Pupczyk Łukasz XXII - 40,50 rezygnacja PRÓBA DZIELNOŚCI (płyta + ścieżka) 
Cyfra [Rewir - Concordia ]Smołkowicz Michał I - 122,33 Eliminacje (płyta + ścieżka) 
Lennik [Sonet - Salamandra ]Wróbel Marlon II - 119,83 Eliminacje (płyta + ścieżka) 
Bojko [Sonet - Bogini ]Tełyczka Piotr III - 119,33 Eliminacje (płyta + ścieżka) 
Judym [Len - Iliada ]Pupczyk Łukasz IV - 116,83 Eliminacje (płyta + ścieżka) 
Jasyr [Powiew - Intryga ]Tełyczka Piotr V - 116,00 Eliminacje (płyta + ścieżka) 
Skawa [Powiew - Sobótka ]Wróbel Marlon VI - 112,17 Eliminacje (płyta + ścieżka) 
Piątek [Wtorek - Pristilla ]Gładkowski Jacek VII - 110,08 Eliminacje (płyta + ścieżka) 
Furora (Furora z Raju) [Piaf - Fala ]Chojniak Anna VIII- 108,67 Eliminacje (płyta + ścieżka) 
Pin [Promień - Parada ]Gurba Aleksandra IX - 106,50 Eliminacje (płyta + ścieżka) 
Czarka [Piaf - Czacza ]Gładkowski Jacek X- 104,92 Eliminacje (płyta + ścieżka) 
Odessa-W [Nefryt - Ona ]Woźnica Agnieszka XI - 103,08 Eliminacje (płyta + ścieżka) 
Parada [Rewir - P-Rabka ]Mikosz Milena XII - 102,75 Eliminacje (płyta + ścieżka) 
Figlarna [Powiew - Fryga ]Marmuźniak Julia XIII - 102,50 Eliminacje (płyta + ścieżka) 
Wika [Waluch - Wisłoka ]Śniegowska Marianna XIV - 99,92 Eliminacje (płyta + ścieżka) 
Wiśnicz [Piaf - Wiosna ]Smołkowicz Michał XV - 99,67 Eliminacje (płyta + ścieżka) 
Gerta [Orzeł-O - Grafina ]Sojka Agnieszka XVI - 95,17 Eliminacje (płyta + ścieżka) 
Polatucha [Rygor - Hawajka ]Pelc Damian XVII - 94,50 Eliminacje (płyta + ścieżka) 
Poter [Ousor VIII-50 - Pożoga ]Rejman Jagoda XVIII - 92,75 Eliminacje (płyta + ścieżka) 
Oliwka [Puszkar - Wenus ]Sojka Agnieszka XIX - 88,50 Eliminacje (płyta + ścieżka) 
Cedna [Nasir - Cisawa ]Wróbel Oliwia XX- 86,50 Eliminacje (płyta + ścieżka) 
W-Finezja [Paw - Figa ]Wójcik Paweł XXI - 84,00 Eliminacje (płyta + ścieżka) 
Selma [Paw - Sawa ]Kowalkowski Zbigniew XXII - 83,75 Eliminacje (płyta + ścieżka) 
Suzi [Baca - Sawana ]Hetman Katarzyna XXIII - 83,75 Eliminacje (płyta + ścieżka) 
Auna [Wantos - Aula ]Dzierżak Maja XXIV - 81,00 Eliminacje (płyta + ścieżka) 
Wrzos-W [Nominał - Niezabudka ]Kowalkowski Zbigniew XXV - 79,17 Eliminacje (płyta + ścieżka) 
P-Smolna [Puszczyk - Sosna ]Wadowiec Natalia XXVI - 76,00 Eliminacje (płyta + ścieżka) 
Pamirka Tabun [Saracen - Puszcza ]Kowalkowski Marek XXVII - 68,83 Eliminacje (płyta + ścieżka) 
Amant-W [Fryderyko - Giza ]Drozd Kornelia XXVIII - 65,42 Eliminacje (płyta + ścieżka) 
Sułtan [Sonet - B-Surma ]Biernat Wiktoria XXIX- 65,08 Eliminacje (płyta + ścieżka) 
Ilza [Powiew - Iryska ]Gurba Gabriela XXX - 64,50 Eliminacje (płyta + ścieżka) 
Liryka [Nasir - Literka ]Hetman Daniel XXXI - 63,92 Eliminacje (płyta + ścieżka) 
Suprima [Piaf - S-Persetka ]Drozd Kornelia XXXII -57,75 Eliminacje (płyta + ścieżka) 
Obca-W [Nefryt - Ola ]Czajka Kamila XXXIII - 57,58 Eliminacje (płyta + ścieżka) 
Ziajka [Wars - Z-Ormianka ]Madzia Anna XXXIV - 52,33 Eliminacje (płyta + ścieżka) 
Pretoria [Szok - Palestyna ]Polaszek Zuzanna XXXV - 51,58 Eliminacje (płyta + ścieżka) 
Winna-O [Junior - Winnica-O ]Boruta Mariusz XXXVI - 42,33 Eliminacje (płyta + ścieżka) 
Liga [Orzeł-O - Laponka ]Kudelski Mateusz XXXVII - 42,00 rezygnacja Eliminacje (płyta + ścieżka) 
Genewa [Puszkar - Grafina ]Adamek Gabriela XXXVIII - 41,33 dyskw. pomylenie trasy Eliminacje (płyta + ścieżka) 
Ligawka [Hroby XXI-50 - Lechitka ]Smołkowicz Tadeusz XXXIX - 40,17 dyskw. pomylenie trasy Eliminacje (płyta + ścieżka) 
Fera [Neszor - Lauda ]Polaszek Robert XXXX - 40,00 dyskw.pomylenie trasy Eliminacje (płyta + ścieżka) 
Sonet-WT [Mesz - B-Surma ]Hetman Katarzyna XXXXI - 38,00 dys. pomylenie trasy Eliminacje (płyta + ścieżka) 
Wiwien [Waluch - Noris ]Siudyła Joanna XXXXII - 36,67 rezygnacja Eliminacje (płyta + ścieżka) 




 
polski english