Event details

 
Name: XXI Dni Huculskie
Type: National competition
Place, organizer: Regietów, SKH Gładyszów
Start date: 2015-09-18
End date: 2015-09-20

List of horses


Jumping
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Lennik [Sonet - Salamandra ]Wróbel Marlon skoki - juniorzy 
Judym [Len - Iliada ]Wróbel Marlon II skoki - juniorzy 
Okowa [Len - Opończa ]Mikosz Milena III skoki - juniorzy 
Albania [Promień - Alba ]Stec Jakub IV skoki - juniorzy 
Ilza [Powiew - Iryska ]Gurba Gabriela eliminacja skoki - juniorzy 
Parada [Rewir - P-Rabka ]Mikosz Milena eliminacja skoki - juniorzy 
Lennik [Sonet - Salamandra ]Pupczyk Łukasz skoki 
Bojko [Sonet - Bogini ]Tełyczka Piotr II skoki 
Judym [Len - Iliada ]Pupczyk Łukasz III skoki 
Ogień [Puszkar - Wenus ]Kurowski Rafał IV skoki 
Ozi [Wikt - Oktawia ]Chojniak Anna skoki 
Wika [Waluch - Wisłoka ]Furmanek Paulina VI skoki 
Praga GJ [Wtorek - Palestyna ]Kowalska Natalia VII skoki 
Neron [Puszkar - Nela ]Dobrowolska Katarzyna VIII skoki 
Auna [Wantos - Aula ]Dzierżak Maja IX skoki 
Obca-W [Nefryt - Ola ]Czajka Kamila skoki 
Lotka [Neszor - Lilijka ]Biernat Wiktoria XI skoki 
Prehyba II [Larry - Prehyba ]Kowalska Natalia XII skoki 
Suzi [Baca - Sawana ]Hetman-Matyjasik Katarzyna XIII skoki 
Jesion [Paw - Jodełka ]Hetman-Matyjasik Katarzyna XIV skoki 
Haver [Unknown - Unknown ]Vincze Bence (Węgry) XV skoki 
Czerszla [Waldi - Burka ]Hetman Daniel XVI skoki 
Lotek [Hasan z Sadyby - Lotka ]Biernat Wiktoria XVII skoki 
Oficer [Puszkar - Olszanica ]Piotrowska Katarzyna eliminacja skoki 
Okowa [Len - Opończa ]Smołkowicz Tadeusz eliminacja skoki 
Figlarna [Powiew - Fryga ]Marmuźniak Julia rezygnacja skoki 
Poter [Ousor VIII-50 - Pożoga ]Rejman Jagoda rezygnacja skoki 
Wiwien [Waluch - Noris ]Siudyła Joanna rezygnacja skoki 

Harness racing
 
Horse [father mother] Driver Position Notes 
Goral Vackor [Goral XVI-82 Zeno / Goral XIX - Ousor Legenda ]Gabor Jona (Węgry) powożenie pary - ujeżdżenie 
Goral Unicum [Ploskor / Goral Ploskor - Ousor Lidia ]
Ousor Darvas [Ousor Eger - Polan Zafir ]Gabor Jona (Węgry) II powożenie pary - ujeżdżenie 
Hroby Demes / Jambor [Grad / Hroby Grad - Polan Orgona ]
Lont [Promień - Lawina ]Chruszcz Marek III powożenie pary - ujeżdżenie 
Pin [Promień - Parada ]
Farys [Sonet - Fikcja ]Łukasik Antoni IV powożenie pary - ujeżdżenie 
Wardar [Piaf - Wiosna ]
Hroby Domeny / Rudi [Grad / Hroby Grad - Ousor Diana ]Boros Krisztian (Węgry) powożenie pary - ujeżdżenie 
Prislop Zefir [Prislop (Prislop IX-90) - Ousor Borcsa ]
Janczar [Sonet - Janulka ]Zygadło Tadeusz VI powożenie pary - ujeżdżenie 
Bajus [Sonet - Bogini ]
Gorczyca [Piaf - Gruzja / Gruza ]Michalak Janusz VII powożenie pary - ujeżdżenie 
Generał [Piaf - Grażda ]
Polan Savo [Rapsod (Polan Rapsod) - Ousor Lankas ]Veress Zerind (Węgry) VIII powożenie pary - ujeżdżenie 
Goral Tancos [Parter / Goral Parter - Ousor Kedves Aggtelek ]
Lawina [Rewir - Lawa ]Chruszcz Władysław IX powożenie pary - ujeżdżenie 
Scylla [Promień - Sewilla ]
Werda [Lando-O - Lawa ]Dąbkowski Rafał powożenie pary - ujeżdżenie 
Werona [Lando-O - Wibracja ]
Wiwien [Waluch - Noris ]Woźnica Bartłomiej XI powożenie pary - ujeżdżenie 
Wika [Waluch - Wisłoka ]
Farys [Sonet - Fikcja ]Łukasik Antoni powożenie pary - maroton 
Wardar [Piaf - Wiosna ]
Odessa-W [Nefryt - Ona ]Woźnica Bartłomiej II powożenie pary - maroton 
Obca-W [Nefryt - Ola ]
Wiwien [Waluch - Noris ]Woźnica Bartłomiej III powożenie pary - maroton 
Wika [Waluch - Wisłoka ]
Janczar [Sonet - Janulka ]Zygadło Tadeusz IV powożenie pary - maroton 
Bajus [Sonet - Bogini ]
Lawina [Rewir - Lawa ]Chruszcz Władysław powożenie pary - maroton 
Scylla [Promień - Sewilla ]
Hroby Domeny / Rudi [Grad / Hroby Grad - Ousor Diana ]Boros Krisztian (Węgry) VI powożenie pary - maroton 
Prislop Zefir [Prislop (Prislop IX-90) - Ousor Borcsa ]
Lont [Promień - Lawina ]Chruszcz Władysław VII powożenie pary - maroton 
Pin [Promień - Parada ]
Gorczyca [Piaf - Gruzja / Gruza ]Michalak Janusz VIII powożenie pary - maroton 
Generał [Piaf - Grażda ]
Goral Vackor [Goral XVI-82 Zeno / Goral XIX - Ousor Legenda ]Gabor Jona (Węgry) IX powożenie pary - maroton 
Goral Unicum [Ploskor / Goral Ploskor - Ousor Lidia ]
Ousor Darvas [Ousor Eger - Polan Zafir ]Gabor Jona (Węgry) powożenie pary - maroton 
Hroby Demes / Jambor [Grad / Hroby Grad - Polan Orgona ]
Werda [Lando-O - Lawa ]Dąbkowski Rafał XI powożenie pary - maroton 
Werona [Lando-O - Wibracja ]
Gorczyca [Piaf - Gruzja / Gruza ]Michalak Janusz powożenie pary - kegle 
Generał [Piaf - Grażda ]
Lont [Promień - Lawina ]Chruszcz Marek II powożenie pary - kegle 
Pin [Promień - Parada ]
Lawina [Rewir - Lawa ]Chruszcz Władysław III powożenie pary - kegle 
Scylla [Promień - Sewilla ]
Wiwien [Waluch - Noris ]Woźnica Bartłomiej IV powożenie pary - kegle 
Wika [Waluch - Wisłoka ]
Farys [Sonet - Fikcja ]Łukasik Antoni powożenie pary - kegle 
Wardar [Piaf - Wiosna ]
Werda [Lando-O - Lawa ]Dąbkowski Rafał VI powożenie pary - kegle 
Werona [Lando-O - Wibracja ]
Janczar [Sonet - Janulka ]Zygadło Tadeusz VII powożenie pary - kegle 
Bajus [Sonet - Bogini ]
Bajka [Piaf - Bircza ]Stasiowski Stanisław VIII powożenie pary - kegle 
Liryda-O [Ważniak - Lira ]
Hroby Domeny / Rudi [Grad / Hroby Grad - Ousor Diana ]Boros Krisztian (Węgry) IX powożenie pary - kegle 
Prislop Zefir [Prislop (Prislop IX-90) - Ousor Borcsa ]
Odessa-W [Nefryt - Ona ]Woźnica Bartłomiej powożenie pary - kegle 
Obca-W [Nefryt - Ola ]
Goral Vackor [Goral XVI-82 Zeno / Goral XIX - Ousor Legenda ]Gabor Jona (Węgry) XI powożenie pary - kegle 
Goral Unicum [Ploskor / Goral Ploskor - Ousor Lidia ]
Ousor Darvas [Ousor Eger - Polan Zafir ]Gabor Jona (Węgry) XII powożenie pary - kegle 
Hroby Demes / Jambor [Grad / Hroby Grad - Polan Orgona ]
Polan Savo [Rapsod (Polan Rapsod) - Ousor Lankas ]Veress Zerind (Węgry) XIII powożenie pary - kegle 
Goral Tancos [Parter / Goral Parter - Ousor Kedves Aggtelek ]
Farys [Sonet - Fikcja ]Łukasik Antoni powożenie pary - klasyfikacja ogólna 
Wardar [Piaf - Wiosna ]
Lont [Promień - Lawina ]Chruszcz Władysław II powożenie pary - klasyfikacja ogólna 
Pin [Promień - Parada ]
Goral Vackor [Goral XVI-82 Zeno / Goral XIX - Ousor Legenda ]Gabor Jona (Węgry) III powożenie pary - klasyfikacja ogólna 
Goral Unicum [Ploskor / Goral Ploskor - Ousor Lidia ]
Ousor Darvas [Ousor Eger - Polan Zafir ]Gabor Jona (Węgry) IV powożenie pary - klasyfikacja ogólna 
Hroby Demes / Jambor [Grad / Hroby Grad - Polan Orgona ]
Janczar [Sonet - Janulka ]Zygadło Tadeusz powożenie pary - klasyfikacja ogólna 
Bajus [Sonet - Bogini ]
Gorczyca [Piaf - Gruzja / Gruza ]Michalak Janusz VI powożenie pary - klasyfikacja ogólna 
Generał [Piaf - Grażda ]
Lawina [Rewir - Lawa ]Chruszcz Władysław VII powożenie pary - klasyfikacja ogólna 
Scylla [Promień - Sewilla ]
Werda [Lando-O - Lawa ]Dąbkowski Rafał VIII powożenie pary - klasyfikacja ogólna 
Werona [Lando-O - Wibracja ]
Wiwien [Waluch - Noris ]Woźnica Bartłomiej IX powożenie pary - klasyfikacja ogólna 
Wika [Waluch - Wisłoka ]

Endurance riding
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Praga GJ [Wtorek - Palestyna ]Kowalska Natalia I - 80 rajd 
Prehyba II [Larry - Prehyba ]Krakowiak Kornelia II - 80 rajd 
Bojko [Sonet - Bogini ]Ogorzały Marcin III - 80 rajd 
Pamirka Tabun [Saracen - Puszcza ]Kowalkowski Marek IV - 80 rajd 
Ptysia [Paragraf - Palestyna ]Gładkowski Jacek V - 80 rajd 
Odessa-W [Nefryt - Ona ]Woźnica Agnieszka VI - 80 rajd 
Jesion [Paw - Jodełka ]Sobek Alicja VII - 80 rajd 
Czarka [Piaf - Czacza ]Palaszek Robert VIII - 80 rajd 
Pako [Puchacz - Paprotka ]Korytowska Magdalena IX - 80 rajd 
Ozi [Wikt - Oktawia ]Chojniak Anna X - 80 rajd 
Suzi [Baca - Sawana ]Hetman-Matyjasik Katarzyna XI - 80 rajd 
Liryka [Nasir - Literka ]Hetman-Matyjasik Katarzyna XII - 80 rajd 
Z-Olisa [Paw - Z-Olza ]Uryga Michał XIII/XIV - 80 rajd 
Lotka [Neszor - Lilijka ]Biernat Wiktoria XIII/XIV - 80 rajd 
Wika [Waluch - Wisłoka ]Furmanek Paulina XV - 80 rajd 
Auna [Wantos - Aula ]Dzierżak Maja XVI - 80 rajd 
Ogień [Puszkar - Wenus ]Kurowski Rafał XVII - 80 rajd 
Otto [Rygor - Otawa ]Kurowska Magdalena XVIII - 80 rajd 
Wieśniak [Ważniak - Wibracja ]Malmuk Adam XIX - 80 rajd 
Judym [Len - Iliada ]Pupczyk Łukasz XX - 80 rajd 
Jasyr [Powiew - Intryga ]Tełyczka Piotr XXI - 71,11 rajd 
Odwaga-Kur [Ozi - Okowita ]Święch Magdalena XXII - 71,11 rajd 
Azalia-W [Ousor VIII-50 - Astelia ]Górski Krystian XXIII - 71,11 rajd 
Piątek [Wtorek - Pristilla ]Gładkowski Jacek XXIV - 62,22 rajd 
Polatucha [Rygor - Hawajka ]Pelc Damian XXV - 62,22 rajd 
Amant-W [Fryderyko - Giza ]Drozd Kornelia XXVI - 62,22 rajd 
Lotek [Hasan z Sadyby - Lotka ]Piędel Monika XXVII - 62,22 rajd 
Lennik [Sonet - Salamandra ]Wróbel Marlon XXVIII - 62,22 rajd 
Oficer [Puszkar - Olszanica ]Kita Sebastian XXIX - 62,22 rajd 
Czerszla [Waldi - Burka ]Adamska Paulina XXX - 62,22 rajd 
Lawenda [Fant - Luba ]Zdanowska Maja XXXI - 62,22 rajd 
Poter [Ousor VIII-50 - Pożoga ]Rejman Jagoda XXXII - 44,44 rajd 
Skawa [Powiew - Sobótka ]Wróbel Oliwia XXXIII - 44,44 rajd 
Cyfra [Rewir - Concordia ]Marmuźniak Julia dyskwalifikacja za tętno rajd 
Paulinka-O [Giewont - Proxima-O ]Górowski Konrad dyskwalifikacja za tętno rajd 
Selma [Paw - Sawa ]Kowalkowski Zbigniew dyskwalifikacja za tętno rajd 
Haver [Unknown - Unknown ]Vincze Bence (Węgry) start poza konkursem - 53,33 rajd 
Ousor Vadoc [Ousor V (Ousor IX-17 Sanyi) - Hroby XXI-3 Erna ]Hartyan Nikoletta (Węgry) start poza konkursem - eliminacja za ruch rajd 

Hucul's Path
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Auna [Wantos - Aula ]Dzierżak Maja I - 72,00 ścieżka do czempionatu 
Otto [Rygor - Otawa ]Kurowski Rafał II - 70,75 ścieżka do czempionatu 
Oficer [Puszkar - Olszanica ]Kita Sebastian III - 70,50 ścieżka do czempionatu 
Jasyr [Powiew - Intryga ]Tełyczka Piotr IV - 69,00 ścieżka do czempionatu 
Suzi [Baca - Sawana ]Hetman-Matyjasik Katarzyna V - 67,00 ścieżka do czempionatu 
Ozi [Wikt - Oktawia ]Chojniak Anna VI - 65,00 ścieżka do czempionatu 
Lawenda [Fant - Luba ]Zdanowska Maja VII - 65,00 ścieżka do czempionatu 
Wika [Waluch - Wisłoka ]Woźnica Agnieszka VIII - 64,00 ścieżka do czempionatu 
Bojko [Sonet - Bogini ]Tełyczka Piotr IX - 63,00 ścieżka do czempionatu 
Jesion [Paw - Jodełka ]Hetman-Matyjasik Katarzyna X - 62,50 ścieżka do czempionatu 
Polatucha [Rygor - Hawajka ]Pelc Damian XI - 62,00 ścieżka do czempionatu 
Prehyba II [Larry - Prehyba ]Kowalska Natalia XII - 61,50 ścieżka do czempionatu 
Skawa [Powiew - Sobótka ]Wróbel Marlon XIII - 61,00 ścieżka do czempionatu 
Z-Olisa [Paw - Z-Olza ]Uryga Michał XIV - 59,00 ścieżka do czempionatu 
Wieśniak [Ważniak - Wibracja ]Malmuk Adam XV - 58,50 ścieżka do czempionatu 
Cyfra [Rewir - Concordia ]Smołkowicz Michał XVI - 57,00 ścieżka do czempionatu 
Ogień [Puszkar - Wenus ]Kurowski Rafał XVIII - 57,00 ścieżka do czempionatu 
Lennik [Sonet - Salamandra ]Wróbel Marlon XVIII - 56,50 ścieżka do czempionatu 
Czerszla [Waldi - Burka ]Hetman Daniel XIX - 54,50 ścieżka do czempionatu 
Ptysia [Paragraf - Palestyna ]Gładkowski Jacek XX - 53,50 ścieżka do czempionatu 
Paulinka-O [Giewont - Proxima-O ]Górowski Konrad XXI - 52,25 ścieżka do czempionatu 
Lotka [Neszor - Lilijka ]Biernat Wiktoria XXII - 49,75 ścieżka do czempionatu 
Liryka [Nasir - Literka ]Hetman Daniel XXIII - 45,00 ścieżka do czempionatu 
Amant-W [Fryderyko - Giza ]Drozd Kornelia XXIV - 43,00 ścieżka do czempionatu 
Selma [Paw - Sawa ]Kowalkowski Zbigniew XXV - 39,00 ścieżka do czempionatu 
Odessa-W [Nefryt - Ona ]Woźnica Agnieszka XXVI - 37,50 ścieżka do czempionatu 
Czarka [Piaf - Czacza ]Polaszek Robert XXVII - 34,25 ścieżka do czempionatu 
Judym [Len - Iliada ]Pupczyk Łukasz XXVIII - 33,50 ścieżka do czempionatu 
Pamirka Tabun [Saracen - Puszcza ]Kowalkowski Marek XXIX - 24,00 ścieżka do czempionatu 
Piątek [Wtorek - Pristilla ]Gładkowski Jacek XXX - 22,50 ścieżka do czempionatu 
Poter [Ousor VIII-50 - Pożoga ]Rejman Jagoda XXXI - 20,00 ścieżka do czempionatu 
Haver [Unknown - Unknown ]Vincze Bence (Węgry) XXXII - 3,75 ścieżka do czempionatu 
Ousor Vadoc [Ousor V (Ousor IX-17 Sanyi) - Hroby XXI-3 Erna ]Hartyan Nikoletta (Węgry) XXXIII/XXXIV - 0,00 ścieżka do czempionatu 
Pietrosu Pehely [Pietrosu XI-1 - Pietrosu X-14 ]Barna Eszter (Węgry) XXXIII/XXXIV - 0,00 ścieżka do czempionatu 
Lotek [Hasan z Sadyby - Lotka ]Biernat Wiktoria eliminacja - upadek konia i jeźdźca ścieżka do czempionatu 
Pako [Puchacz - Paprotka ]Korytowska Magdalena eliminacja - pomelenie trasy ścieżka do czempionatu 
Praga GJ [Wtorek - Palestyna ]Kowalska Natalia eliminacja - pomelenie trasy ścieżka do czempionatu 
Azalia-W [Ousor VIII-50 - Astelia ]Pelc Damian rezygnacja ścieżka do czempionatu 
Bojko [Sonet - Bogini ]Tełyczka Piotr ścieżka sportowa 
Judym [Len - Iliada ]Pupczyk Łukasz II ścieżka sportowa 
Ogień [Puszkar - Wenus ]Kurowski Rafał III ścieżka sportowa 
Lennik [Sonet - Salamandra ]Pupczyk Łukasz IV ścieżka sportowa 
Pako [Puchacz - Paprotka ]Korytowska Magdalena ścieżka sportowa 
Ozi [Wikt - Oktawia ]Chojniak Anna VI ścieżka sportowa 
Neron [Puszkar - Nela ]Kita Sebastian VII ścieżka sportowa 
Auna [Wantos - Aula ]Dzierżak Maja VIII ścieżka sportowa 
Prehyba II [Larry - Prehyba ]Kowalska Natalia IX ścieżka sportowa 
Odessa-W [Nefryt - Ona ]Woźnica Agnieszka ścieżka sportowa 
Lawenda [Fant - Luba ]Zdanowska Maja XI ścieżka sportowa 
Oficer [Puszkar - Olszanica ]Dobrowolska Katarzyna XII ścieżka sportowa 
Praga GJ [Wtorek - Palestyna ]Kowalska Natalia XIII ścieżka sportowa 
Z-Olisa [Paw - Z-Olza ]Uryga Michał XIV ścieżka sportowa 
Pietrosu Pehely [Pietrosu XI-1 - Pietrosu X-14 ]Barna Eszter (Węgry) XV ścieżka sportowa 
Paulinka-O [Giewont - Proxima-O ]Górowski Konrad XVI ścieżka sportowa 
Haver [Unknown - Unknown ]Vincze Bence (Węgry) XVII ścieżka sportowa 
Ilza [Powiew - Iryska ]Smołkowicz Tadeusz XVIII ścieżka sportowa 
Ligawka [Hroby XXI-50 - Lechitka ]Kaniuk Maria eliminacja - pomylenie trasy ścieżka sportowa 
Cyfra [Rewir - Concordia ]Smołkowicz Michał eliminacja - upadek konia i jeźdzca ścieżka sportowa 

Other
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Auna [Wantos - Aula ]Dzierżak Maja I - 182,88 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Otto [Rygor - Otawa ] II - 181,24 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Suzi [Baca - Sawana ]Hetman-Matyjasik Katarzyna III - 177,83 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Ozi [Wikt - Oktawia ]Chojniak Anna IV - 173,17 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Bojko [Sonet - Bogini ] V - 172,11 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Jasyr [Powiew - Intryga ]Tełyczka Piotr VI - 171,82 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Wika [Waluch - Wisłoka ] VII - 170,72 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Jesion [Paw - Jodełka ] VIII - 168,53 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Prehyba II [Larry - Prehyba ] IX - 166,56 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Oficer [Puszkar - Olszanica ]Kita Sebastian X - 166,23 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Wieśniak [Ważniak - Wibracja ]Malmuk Adam XI - 166,17 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Z-Olisa [Paw - Z-Olza ]Uryga Michał XII - 165,91 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Ogień [Puszkar - Wenus ]Kurowski Rafał XIII - 163,65 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Lawenda [Fant - Luba ]Zdanowska Maja XIV - 159,44 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Polatucha [Rygor - Hawajka ]Pelc Damian XV - 157,29 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Ptysia [Paragraf - Palestyna ]Gładkowski Jacek XVI - 156,72 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Lotka [Neszor - Lilijka ]Biernat Wiktoria XVII - 154,91 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Lennik [Sonet - Salamandra ]Wróbel Marlon XVIII - 149,29 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Czerszla [Waldi - Burka ] XIX - 148,23 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Liryka [Nasir - Literka ] XX - 147,93 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Skawa [Powiew - Sobótka ] XXI - 143,50 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Judym [Len - Iliada ]Pupczyk Łukasz XXII - 136,76 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Odessa-W [Nefryt - Ona ]Woźnica Agnieszka XXIII - 136,24 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Czarka [Piaf - Czacza ]Palaszek Robert XXIV - 134,65 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Amant-W [Fryderyko - Giza ]Drozd Kornelia XXV - 131,30 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Pamirka Tabun [Saracen - Puszcza ]Kowalkowski Marek XXVI - 123,28 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Piątek [Wtorek - Pristilla ]Gładkowski Jacek XXVII - 106,95 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Cyfra [Rewir - Concordia ] XXVII - 104,53 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Paulinka-O [Giewont - Proxima-O ]Górowski Konrad XXIX - 98,19 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Poter [Ousor VIII-50 - Pożoga ]Rejman Jagoda XXX - 92,41 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Pako [Puchacz - Paprotka ]Korytowska Magdalena XXXI - 92,24 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Praga GJ [Wtorek - Palestyna ]Kowalska Natalia XXXII - 90,08 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Azalia-W [Ousor VIII-50 - Astelia ] XXXIII - 87,01 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Selma [Paw - Sawa ]Kowalkowski Marek XXXIV - 81,55 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Lotek [Hasan z Sadyby - Lotka ] XXXV - 78,91 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 




 
polski english