Skoki |
Koń [ojciec matka] | Jeździec | Miejsce | Konkurs |
---|
♀ Omena [Pac - Orka / Orka-W ] | Wójcik Paweł | I | skoki |
♂ Ogień [Puszkar - Wenus ] | Kurowski Rafał | II | skoki |
♂ Wolter [Napis / Goral Napis - W-Finezja (Finezja-W) ] | Wójcik Paweł | III | skoki |
♂ Ozi [Wikt - Oktawia ] | Chojniak Anna | IV | skoki |
♀ Gniewczyna [Puszkar - Grażda ] | Stańko Małgorzata | V | skoki |
♀ Peira [Wieśniak - Padżerka ] | Pelc Konrad | VI | skoki |
♂ Picasso [Puszkar - P-Smolna ] | Wójcik Paweł | VII | skoki |
♀ Auna [Wantos - Aula ] | Dzierżak Maja | VIII | skoki |
♂ Neron [Puszkar - Nela ] | Dobrowolska Katarzyna | IX | skoki |
♀ Puszta z Brzezia [Baca - Ponowa ] | Kluźniak Sylwia | X | skoki |
♀ Liga [Orzeł-O - Laponka ] | Hetman-Matyjasik Katarzyna | XI | skoki |
♂ Jawor [Poter - Jagienka ] | Marmuźniak Julia | XII | skoki |
♀ Patka [Sonet - Pokora ] | Wróbel Oliwia | XIII | skoki |
♂ Poter [Ousor VIII-50 - Pożoga ] | Schabowska Angelika | XIV | skoki |
♀ Orka-Kur [Otto - Wanta II ] | Kluźniak Sylwia | XV | skoki |
Powożenie |
Koń [ojciec matka] | Powożący | Miejsce | Uwagi |
---|
♂ Generał [Piaf - Grażda ] | Tełyczka Piotr | I | powożenie pary |
♀ Galera [Piaf - Grażda ] |
♀ Bystra [Piaf - Bircza ] | Woźnica Agnieszka | II | powożenie pary |
♀ Bajka [Piaf - Bircza ] |
♀ Werona [Lando-O - Wibracja ] | Dąbkowski Rafał | III | powożenie pary |
♂ Lando-O [Ważniak - Lira ] |
♂ Generał [Piaf - Grażda ] | Michalak Janusz | IV | powożenie pary |
♀ Gorczyca [Piaf - Gruzja / Gruza ] |
♀ Prażynka [Wiwat - Pasja z Izb ] | Biernat Marek | V | powożenie pary |
♀ Okasta [Wiwat - Oława-Kur ] |
♂ Burgund [Pac - Beocja ] | Szeleść Damian | VI | powożenie pary |
♀ Bella [Sonet - Beocja ] |
♀ Azalia-W [Ousor VIII-50 - Astelia ] | Malmuk Adam | VII | powożenie pary |
♀ Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ] |
♂ Picasso [Puszkar - P-Smolna ] | Miszczyk Agnieszka | VIII | powożenie pary |
♂ Wicher [Lotnik - Waga ] |
♀ Prażynka [Wiwat - Pasja z Izb ] | Dziula Krystian | IX | powożenie pary |
♀ Okasta [Wiwat - Oława-Kur ] |
Ścieżka huculska |
Koń [ojciec matka] | Jeździec | Miejsce | Konkurs |
---|
♂ Jasyr [Powiew - Intryga ] | Tełyczka Piotr | I - 80,00 | ścieżka eliminacyjna |
♂ Ogień [Puszkar - Wenus ] | Kurowski Rafał | II - 80,00 | ścieżka eliminacyjna |
♀ Liryka [Nasir / Gurgul XV - Literka ] | Hetman Daniel | III - 78,75 | ścieżka eliminacyjna |
♀ Galera [Piaf - Grażda ] | Tełyczka Piotr | V - 76,00 | ścieżka eliminacyjna |
♂ Ozi [Wikt - Oktawia ] | Chojniak Anna | IV - 76,00 | ścieżka eliminacyjna |
♀ Nicea [Wangar - Niwelacja ] | Hetman-Matyjasik Katarzyna | VI - 76,00 | ścieżka eliminacyjna |
♀ Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ] | Malmuk Adam | VII - 75,25 | ścieżka eliminacyjna |
♀ Azalia-W [Ousor VIII-50 - Astelia ] | Malmuk Adam | VIII - 75,00 | ścieżka eliminacyjna |
♂ Judym [Len - Iliada / Iluzja ] | Pupczyk Łukasz | IX - 75,00 | ścieżka eliminacyjna |
♀ Auna [Wantos - Aula ] | Dzierżak Maja | X - 73,00 | ścieżka eliminacyjna |
♀ Pamirka Tabun [Saracen - Puszcza ] | Kowalkowski Marek | XI - 72,00 | ścieżka eliminacyjna |
♀ Liga [Orzeł-O - Laponka ] | Hetman-Matyjasik Katarzyna | XII - 72,00 | ścieżka eliminacyjna |
♀ Okowita [Satelita - Okazja ] | Kurowska Magdalena | XIII - 72,00 | ścieżka eliminacyjna |
♀ Ata [Wantos - Aula ] | Hołowieniec Piotr | XIV - 71,25 | ścieżka eliminacyjna |
♀ Gniewczyna [Puszkar - Grażda ] | Stańko Małgorzata | XV - 70,25 | ścieżka eliminacyjna |
♂ Obelix-Kur [Ogień - Wanta II ] | Holewa Beata | XVI - 70,00 | ścieżka eliminacyjna |
♂ Neron [Puszkar - Nela ] | Dobrowolska Katarzyna | XVII - 70,00 | ścieżka eliminacyjna |
♂ Lando-O [Ważniak - Lira ] | Dąbkowski Rafał | XVIII - 62,50 | ścieżka eliminacyjna |
♀ Patka [Sonet - Pokora ] | Wróbel Oliwia | XIX - 62,50 | ścieżka eliminacyjna |
♀ Wisky [Sułtan - Wisia ] | Biernat Marek | XX - 61,75 | ścieżka eliminacyjna |
♂ Amant-W [Fryderyko - Giza ] | Drozd Kornelia | XXI - 59,25 | ścieżka eliminacyjna |
♀ Puszta z Brzezia [Baca - Ponowa ] | Biernat Marek | XXII - 57,25 | ścieżka eliminacyjna |
♀ Omena [Pac - Orka / Orka-W ] | Wójcik Paweł | XXIII - 55,75 | ścieżka eliminacyjna |
♂ Czambuł [Piaf - Czacza ] | Maśnik Karolina | XXIV - 55,75 | ścieżka eliminacyjna |
♀ Suzi [Baca - Sawana ] | Kluźniak Sylwia | XXV - 54,00 | ścieżka eliminacyjna |
♀ Werona [Lando-O - Wibracja ] | Dąbkowski Rafał | XXVI - 49,50 | ścieżka eliminacyjna |
♂ Wersal-O [Lotnik - Wódka ] | Kita Sebastian | XXVII - 45,25 | ścieżka eliminacyjna |
♂ Jawor [Poter - Jagienka ] | Marmuźniak Julia | XXVIII - 40,75 | ścieżka eliminacyjna |
♂ Azja-W [Sambor-W - Girgonia ] | Górski Krystian | XXIX - 39,75 | ścieżka eliminacyjna |
♀ Peira [Wieśniak - Padżerka ] | Pelc Konrad | XXX - 37,50 | ścieżka eliminacyjna |
♀ Ifa [Sonet - Intryga ] | Maśnik Karolina | XXXI - 35,75 | ścieżka eliminacyjna |
♀ Prehyba [Jaśmin - Passa ] | Kluźniak Sylwia | XXXII - 26,25 | ścieżka eliminacyjna |
♀ Juka [Wicher - Jurata ] | Bączek Hubert | XXXIII - 25,75 | ścieżka eliminacyjna |
♂ Alpejczyk [Piaf - Alma ] | Dudek Zuzanna | XXXIV - 24,00 | ścieżka eliminacyjna |
♀ Lotka [Neszor - Lilijka ] | Prokopiuk Agata | XXXV - 15,50 | ścieżka eliminacyjna |
♀ Opoka [Puszkar - Olga ] | Drozd Kornelia | XXXVI - 5,25 | ścieżka eliminacyjna |
♂ Posejdon [Pac - Piosenka ] | Wadowiec Natalia | XXXVII - 4,25 | ścieżka eliminacyjna |
♂ Poter [Ousor VIII-50 - Pożoga ] | Schabowska Angelika | XXXVIII - 4,00 | ścieżka eliminacyjna |
♀ Arktyka-W [Nefryt / Goral XXII - Alaska-W ] | Kowalkowski Marek | XXXIX - 0 | ścieżka eliminacyjna |
♀ K-Brzoza [Bandita - Beata vel Bużka ] | Kumańska Anna | eliminacja | ścieżka eliminacyjna |
♀ Wełtawa z Brzezia [Poter - Winga ] | Zielińska Marcelina | eliminacja | ścieżka eliminacyjna |
♀ P-Rosa [Baca - P-Reja ] | Sokół Tomasz | eliminacja | ścieżka eliminacyjna |
♀ Prażynka [Wiwat - Pasja z Izb ] | Piendel Monika | eliminacja | ścieżka eliminacyjna |
♀ Pastuszka [Wilczek - Pytia ] | Kozina Zenon | eliminacja | ścieżka eliminacyjna |
♀ Jaworka [Otto - Jorada / Jorda ] | Chojniak Anna | rezygnacja | ścieżka eliminacyjna |
♀ Psota Tabun [Jasmon - Pustułka ] | Dzierżak Maja | I - 80,00 | ścieżka do próby |
♀ Olcza-W [Fryderyko - Ola ] | Kryk Sylwester | II - 79,50 | ścieżka do próby |
♀ Wilga z Dzikich Pól [Tuhaj-Bej - Wizja ] | Hetman-Matyjasik Katarzyna | III - 78,50 | ścieżka do próby |
♀ Fatyga Tabun [Jasmon - Warka ] | Dzierżak Maja | IV - 75,00 | ścieżka do próby |
♀ Jaworka [Otto - Jorada / Jorda ] | Uryga Michał | V - 69,00 | ścieżka do próby |
♂ Wolter [Napis / Goral Napis - W-Finezja (Finezja-W) ] | Wójcik Paweł | VI - 66,00 | ścieżka do próby |
♀ Arktyka-W [Nefryt / Goral XXII - Alaska-W ] | Kowalkowski Marek | VII - 58,00 | ścieżka do próby |
♀ Pastuszka [Wilczek - Pytia ] | Kozina Zenon | VIII - 45,75 | ścieżka do próby |
♀ Polanka [Jowal - Pamela ] | Kubus Jarosław | IX - 32,00 | ścieżka do próby |
Inne |
Koń [ojciec matka] | Jeździec | Miejsce | Konkurs |
---|
♂ Ogień [Puszkar - Wenus ] | Kurowski Rafał | I - 122,00 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♂ Jasyr [Powiew - Intryga ] | Tełyczka Piotr | II - 121,83 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♀ Azalia-W [Ousor VIII-50 - Astelia ] | Malmuk Adam | III - 118,33 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♀ Galera [Piaf - Grażda ] | Tełyczka Piotr | IV - 118,17 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♂ Judym [Len - Iliada / Iluzja ] | Pupczyk Łukasz | V - 118,00 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♂ Ozi [Wikt - Oktawia ] | Chojniak Anna | VI - 117,83 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♀ Nicea [Wangar - Niwelacja ] | Hetman-Matyjasik Katarzyna | VII - 117,67 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♀ Liryka [Nasir / Gurgul XV - Literka ] | Hetman Daniel | VIII/IX - 117,25 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♀ Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ] | Hetman-Matyjasik Katarzyna | VIII/IX - 117,25 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♀ Okowita [Satelita - Okazja ] | Kurowska Magdalena | X - 115,50 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♀ Auna [Wantos - Aula ] | Dzierżak Maja | XI/XII - 115,00 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♀ Liga [Orzeł-O - Laponka ] | Hetman-Matyjasik Katarzyna | XI/XII - 115,00 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♀ Pamirka Tabun [Saracen - Puszcza ] | Kowalkowski Marek | XIII - 114,50 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♀ Ata [Wantos - Aula ] | Hołowieniec Piotr | XIV - 113,08 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♂ Obelix-Kur [Ogień - Wanta II ] | Holewa Beata | XV - 111,33 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♀ Gniewczyna [Puszkar - Grażda ] | Stańko Małgorzata | XVI - 110,58 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♂ Neron [Puszkar - Nela ] | Dobrowolska Katarzyna | XVII - 109,83 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♀ Patka [Sonet - Pokora ] | Wróbel Oliwia | XVIII - 105,83 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♂ Lando-O [Ważniak - Lira ] | Dąbkowski Rafał | XIX - 104,83 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♀ Wisky [Sułtan - Wisia ] | Biernat Marek | XX - 101,75 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♂ Amant-W [Fryderyko - Giza ] | Drozd Kornelia | XXI - 99,58 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♀ Puszta z Brzezia [Baca - Ponowa ] | Biernat Marek | XXII - 97,75 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♂ Czambuł [Piaf - Czacza ] | Maśnik Karolina | XXIII - 96,58 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♀ Omena [Pac - Orka / Orka-W ] | Wójcik Paweł | XXIV - 95,92 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♀ Suzi [Baca - Sawana ] | Kluźniak Sylwia | XXV - 95,00 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♀ Werona [Lando-O - Wibracja ] | Dąbkowski Rafał | XXVI - 91,50 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♂ Wersal-O [Lotnik - Wódka ] | Kita Sebastian | XXVII - 85,25 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♂ Azja-W [Sambor-W - Girgonia ] | Górski Krystian | XXVIII - 81,08 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♀ Peira [Wieśniak - Padżerka ] | Pelc Konrad | XXIX - 79,67 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♂ Jawor [Poter - Jagienka ] | Marmuźniak Julia | XXX - 78,92 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♀ Ifa [Sonet - Intryga ] | Maśnik Karolina | XXXI - 74,25 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♀ Prehyba [Jaśmin - Passa ] | Kluźniak Sylwia | XXXII - 67,08 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♀ Juka [Wicher - Jurata ] | Bączek Hubert | XXXIII - 65,92 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♂ Alpejczyk [Piaf - Alma ] | Dudek Zuzanna | XXXIV - 63,33 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♀ Lotka [Neszor - Lilijka ] | Prokopiuk Agata | XXXV - 56,67 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♂ Poter [Ousor VIII-50 - Pożoga ] | Schabowska Angelika | XXXVI - 45,50 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♀ Opoka [Puszkar - Olga ] | Drozd Kornelia | XXXVII - 44,75 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♂ Posejdon [Pac - Piosenka ] | Wadowiec Natalia | XXXVIII - 44,25 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♀ Arktyka-W [Nefryt / Goral XXII - Alaska-W ] | Kowalkowski Marek | XXXIX - 39,00 | eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) |
♀ Olcza-W [Fryderyko - Ola ] | Kryk Sylwester | I - 121,17 | próba dzielności (płyta + ścieżka) |
♀ Psota Tabun [Jasmon - Pustułka ] | Dzierżak Maja | II - 120,00 | próba dzielności (płyta + ścieżka) |
♀ Wilga z Dzikich Pól [Tuhaj-Bej - Wizja ] | Hetman-Matyjasik Katarzyna | III - 117,67 | próba dzielności (płyta + ścieżka) |
♀ Fatyga Tabun [Jasmon - Warka ] | Dzierżak Maja | IV - 114,67 | próba dzielności (płyta + ścieżka) |
♀ Jaworka [Otto - Jorada / Jorda ] | Uryga Michał | V - 106,33 | próba dzielności (płyta + ścieżka) |
♂ Wolter [Napis / Goral Napis - W-Finezja (Finezja-W) ] | Wójcik Paweł | VI - 105,50 | próba dzielności (płyta + ścieżka) |
♀ Arktyka-W [Nefryt / Goral XXII - Alaska-W ] | Kowalkowski Marek | VII - 97,00 | próba dzielności (płyta + ścieżka) |
♀ Pastuszka [Wilczek - Pytia ] | Kozina Zenon | VIII - 84,42 | próba dzielności (płyta + ścieżka) |
♀ Polanka [Jowal - Pamela ] | Kubus Jarosław | IX - 71,00 | próba dzielności (płyta + ścieżka) |