Event details

 
Name: XXII Dni Huculskie
Type: National competition
Place, organizer: Regietów, SKH Gładyszów
Start date: 2016-09-16
End date: 2016-09-18

List of horses


Jumping
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Skawa [Powiew - Sobótka ] I/II skoki - juniorzy 
Lennik [Sonet - Salamandra ]Wróbel Marlon skoki - juniorzy 
Opończa [Piaf - Olsza ] skoki 
Neron [Puszkar - Nela ] skoki 

Harness racing
 
Horse [father mother] Driver Position Notes 
Pin [Promień - Parada ]Chruszcz Władysław powożenie pary - ujeżdżenie 
Lont [Promień - Lawina ]
Gorczyca [Piaf - Gruzja / Gruza ]Michalak Janusz II powożenie pary - ujeżdżenie 
Natan [Pardon - Nektarynka ]
Bajus [Sonet - Bogini ]Zygadło Tadeusz III powożenie pary - ujeżdżenie 
Janczar [Sonet - Janulka ]
Hroby Demes / Jambor [Grad / Hroby Grad - Polan Orgona ]Gabor Jona (Węgry) IV powożenie pary - ujeżdżenie 
Ousor Darvas [Ousor Eger - Polan Zafir ]
Farys [Sonet - Fikcja ]Michalak Janusz powożenie pary - ujeżdżenie 
Wardar [Piaf - Wiosna ]
Lando-O [Ważniak - Lira ]Dąbkowski Rafał VI powożenie pary - ujeżdżenie 
Werona [Lando-O - Wibracja ]
Bajka [Piaf - Bircza ]Woźnica Agnieszka VII powożenie pary - ujeżdżenie 
Bystra [Piaf - Bircza ]
Farys [Sonet - Fikcja ]Łukasik Antoni powożenie pary - maraton + kegle 
Wardar [Piaf - Wiosna ]
Pin [Promień - Parada ]Chruszcz Władysław II powożenie pary - maraton + kegle 
Lont [Promień - Lawina ]
Bajus [Sonet - Bogini ]Zygadło Tadeusz III powożenie pary - maraton + kegle 
Janczar [Sonet - Janulka ]
Gorczyca [Piaf - Gruzja / Gruza ]Michalak Janusz IV powożenie pary - maraton + kegle 
Natan [Pardon - Nektarynka ]
Hroby Demes / Jambor [Grad / Hroby Grad - Polan Orgona ]Gabor Jona (Węgry) powożenie pary - maraton + kegle 
Ousor Darvas [Ousor Eger - Polan Zafir ]
Bajka [Piaf - Bircza ]Woźnica Agnieszka VI powożenie pary - maraton + kegle 
Bystra [Piaf - Bircza ]
Lando-O [Ważniak - Lira ]Dąbkowski Rafał eliminacja powożenie pary - maraton + kegle 
Werona [Lando-O - Wibracja ]
Pin [Promień - Parada ]Chruszcz Władysław powożenie pary - klasyfikacja końcowa 
Lont [Promień - Lawina ]
Bajus [Sonet - Bogini ]Zygadło Tadeusz II powożenie pary - klasyfikacja końcowa 
Janczar [Sonet - Janulka ]
Gorczyca [Piaf - Gruzja / Gruza ]Michalak Janusz III powożenie pary - klasyfikacja końcowa 
Natan [Pardon - Nektarynka ]
Hroby Demes / Jambor [Grad / Hroby Grad - Polan Orgona ]Gabor Jona (Węgry) IV powożenie pary - klasyfikacja końcowa 
Ousor Darvas [Ousor Eger - Polan Zafir ]
Bajka [Piaf - Bircza ]Woźnica Agnieszka powożenie pary - klasyfikacja końcowa 
Bystra [Piaf - Bircza ]
Lando-O [Ważniak - Lira ]Dąbkowski Rafał eliminacja powożenie pary - klasyfikacja końcowa 
Werona [Lando-O - Wibracja ]

Endurance riding
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Lotka [Neszor - Lilijka ]Biernat Marek I - 80,00 rajd 
Suzi [Baca - Sawana ]Kluźniak Sylwia II - 80,00 rajd 
Lena [Jaśmin - Laponka ]Hetman-Matyjasik Katarzyna III - 80,00 rajd 
Puszta z Brzezia [Baca - Ponowa ]Dragon Daniel IV - 80,00 rajd 
Ozi [Wikt - Oktawia ]Chojniak Anna V - 80,00 rajd 
Furora (Furora z Raju) [Piaf - Fala ]Dębska Marzena VI - 80,00 rajd 
Grabina [Fryderyko - Gotka ex Goral XIX-16 ]Uryga Michał VII - 80,00 rajd 
Buzia [Wicher - Bałałajka ]Socha Karolina VIII - 80,00 rajd 
Ogień [Puszkar - Wenus ]Kurowski Rafał IX - 71,11 rajd 
Wag-W [Nefryt - Figa ]Świderska Karolina X - 71,11 rajd 
Liryka [Nasir - Literka ]Hetman Daniel XI - 71,11 rajd 
Odwaga-Kur [Ozi - Okowita ]Kurowska Magdalena XII - 71,11 rajd 
Obelix-Kur [Ogień - Wanta II ]Holewa Beata XIII - 71,11 rajd 
Opończa [Piaf - Olsza ]Wróbel Oliwia XIV - 71,11 rajd 
Gniewczyna [Puszkar - Grażda ]Stańko Małgorzata XV - 71,11 rajd 
Okowita [Satelita - Okazja ]Dziur Zofia XVI - 71,11 rajd 
Pędziwiatr [Prislop IX-81 - Plamka ]Bielanin Karolina XVII - 71,11 rajd 
Czerszla [Waldi - Burka ]Klimczyk Adam XVIII - 62,22 rajd 
Nicea [Wangar - Niwelacja ]Wankiewicz Katarzyna XIX - 62,22 rajd 
Forteca [Rewir - Fryga ]Gurba Aleksandra XX - 62,22 rajd 
Wrzos-W [Nominał - Niezabudka ]Kowalkowski Marek XXI - 53,33 rajd 
Azalia-W [Ousor VIII-50 - Astelia ]Siudyła Joanna XXII - 44,44 rajd 
Werona [Lando-O - Wibracja ]Czajka Kamila XXIII - 44,44 rajd 
Azja-W [Sambor-W - Girgonia ]Górski Krystian XXIV - 44,44 rajd 
Oficer [Puszkar - Olszanica ]Kita Sebastian XXV - 44,44 rajd 
Galera [Piaf - Grażda ]Tełyczka Piotr XXVI - 35,56 rajd 
Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ]Malmuk Adam XXVII - 26,67 rajd 
Oaza-O [Weksel-O - Oda-O ]Szczęsna Oliwia XXVIII - 26,67 rajd 
Jasyr [Powiew - Intryga ]Ogorzały Marcin XXIX - 17,78 rajd 
Proza-O [Lotnik - Palestra ]Górowski Konrad XXX - 17,78 rajd 
Lando-O [Ważniak - Lira ]Dąbkowski Rafał XXXI - 17,78 rajd 
Judym [Len - Iliada ]Pupczyk Łukasz XXXII - 8,89 rajd 
Lotek [Hasan z Sadyby - Lotka ]Dziula Krystian dyskwalifikacja za tętno rajd 
Kupidyn z Sadyby [Pamacs - Carynka z Sadyby ]Polaszek Robert dyskwalifikacja za tętno rajd 
Patka [Sonet - Pokora ]Mikosz Milena dyskwalifikacja za tętno rajd 
Piątek [Wtorek - Pristilla ]Gładkowski Jacek dyskwalifikacja za tętno rajd 
Skawa [Powiew - Sobótka ]Wróbel Marlon dyskwalifikacja za ruch rajd 
Neron [Puszkar - Nela ]Dobrowolska Katarzyna dyskwalifikacja za tętno rajd 

Hucul's Path
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Galera [Piaf - Grażda ]Tełyczka Piotr I - 71,00 ścieżka czempionatowa 
Judym [Len - Iliada ]Pupczyk Łukasz II - 69,50 ścieżka czempionatowa 
Ozi [Wikt - Oktawia ]Chojniak Anna III - 69,00 ścieżka czempionatowa 
Oficer [Puszkar - Olszanica ]Kita Sebastian IV - 68,75 ścieżka czempionatowa 
Okowita [Satelita - Okazja ]Kurowska Magdalena V - 68,00 ścieżka czempionatowa 
Oaza-O [Weksel-O - Oda-O ]Górowski Konrad VI - 67,00 ścieżka czempionatowa 
Grabina [Fryderyko - Gotka ex Goral XIX-16 ]Uryga Michał VII - 67,00 ścieżka czempionatowa 
Jasyr [Powiew - Intryga ]Tełyczka Piotr VIII - 67,00 ścieżka czempionatowa 
Skawa [Powiew - Sobótka ]Wróbel Marlon IX - 65,00 ścieżka czempionatowa 
Opończa [Piaf - Olsza ]Wróbel Oliwia X - 63,50 ścieżka czempionatowa 
Neron [Puszkar - Nela ]Dobrowolska Katarzyna XI - 61,00 ścieżka czempionatowa 
Obelix-Kur [Ogień - Wanta II ]Holewa Beata XII - 59,00 ścieżka czempionatowa 
Patka [Sonet - Pokora ]Wróbel Oliwia XIII - 58,75 ścieżka czempionatowa 
Gniewczyna [Puszkar - Grażda ]Stańko Małgorzata XIV - 58,00 ścieżka czempionatowa 
Furora (Furora z Raju) [Piaf - Fala ]Chojniak Anna XV - 57,50 ścieżka czempionatowa 
Lena [Jaśmin - Laponka ]Hetman-Matyjasik Katarzyna XVI - 56,00 ścieżka czempionatowa 
Forteca [Rewir - Fryga ]Gurba Aleksandra XVII - 52,50 ścieżka czempionatowa 
Pędziwiatr [Prislop IX-81 - Plamka ]Bielanin Karolina XVIII - 52,00 ścieżka czempionatowa 
Lotek [Hasan z Sadyby - Lotka ]Biernat Marek XIX - 49,00 ścieżka czempionatowa 
Piątek [Wtorek - Pristilla ]Gładkowski Jacek XX - 48,00 ścieżka czempionatowa 
Odwaga-Kur [Ozi - Okowita ]Kurowska Magdalena XXI - 47,25 ścieżka czempionatowa 
Ogień [Puszkar - Wenus ]Kurowski Rafał XXII - 47,00 ścieżka czempionatowa 
Proza-O [Lotnik - Palestra ]Górowski Konrad XXIII - 37,00 ścieżka czempionatowa 
Liryka [Nasir - Literka ]Hetman Daniel XXIV - 35,50 ścieżka czempionatowa 
Kupidyn z Sadyby [Pamacs - Carynka z Sadyby ]Polaszek Robert XXV - 34,25 ścieżka czempionatowa 
Wrzos-W [Nominał - Niezabudka ]Kowalkowski Marek XXVI - 34,00 ścieżka czempionatowa 
Puszta z Brzezia [Baca - Ponowa ]Kluźniak Sylwia XXVII - 34,00 ścieżka czempionatowa 
Lotka [Neszor - Lilijka ]Biernat Marek XXVIII - 31,50 ścieżka czempionatowa 
Suzi [Baca - Sawana ]Kluźniak Sylwia XXIX - 27,50 ścieżka czempionatowa 
Wag-W [Nefryt - Figa ]Świderska Karolina XXX - 27,00 ścieżka czempionatowa 
Czerszla [Waldi - Burka ]Klimczyk Adam XXXI - 18,50 ścieżka czempionatowa 
Werona [Lando-O - Wibracja ]Czajka Kamila XXXII - 1,50 ścieżka czempionatowa 
Nicea [Wangar - Niwelacja ]Wankiewicz Katarzyna XXXIII - 0,00 ścieżka czempionatowa 
Azja-W [Sambor-W - Girgonia ]Górski Krystian elim. trzy odmowy ścieżka czempionatowa 
Buzia [Wicher - Bałałajka ]Klimczyk Adam eliminacja pomylenie trasy ścieżka czempionatowa 
Pietrosu Pehely [Pietrosu XI-1 - Pietrosu X-14 ]Barna Eszter (Węgry) 56,50 - start poza konkursem ścieżka czempionatowa 
Hroby Csatar [Grad / Hroby Grad - Goral Tuzes ]Amarilla Mede Eszter (Węgry) 37,00 - start poza konkursem ścieżka czempionatowa 
Hroby Domeny / Rudi [Grad / Hroby Grad - Ousor Diana ]Kincso Vajda (Węgry) 37,00 - start poza konkursem ścieżka czempionatowa 
Ousor X-1 Casper [Ousor Eger - Unknown ]Hartyan Nikoletta (Węgry) 25,50 - start poza konkursem ścieżka czempionatowa 
Prislop Zefir [Prislop (Prislop IX-90) - Ousor Borcsa ]Barnane Andrea (Węgry) 17,25 - start poza konkursem ścieżka czempionatowa 
Ousor Vadoc [Ousor V (Ousor IX-17 Sanyi) - Hroby XXI-3 Erna ]Hartyan Zsofia (Węgry) 0,00 - start poza konkursem ścieżka czempionatowa 
Widia [Len - Wilejka ]Toth Norina (Węgry) elim. trzy odmowy - start poza konkursem ścieżka czempionatowa 
Prislop Prius [Prislop (Prislop IX-90) - Polan Roxy ]Peto Brigitta (Węgry) elim. trzy odmowy - start poza konkursem ścieżka czempionatowa 
Judym [Len - Iliada ]Pupczyk Łukasz ścieżka sportowa 
Ogień [Puszkar - Wenus ]Kurowski Rafał II ścieżka sportowa 
Patka [Sonet - Pokora ]Wróbel Oliwia III ścieżka sportowa 
Oficer [Puszkar - Olszanica ]Kita Sebastian IV ścieżka sportowa 
Neron [Puszkar - Nela ]Dobrowolska Katarzyna ścieżka sportowa 
Obelix-Kur [Ogień - Wanta II ]Holewa Beata VI ścieżka sportowa 
Pin [Promień - Parada ]Gurba Aleksandra VII ścieżka sportowa 
Okowita [Satelita - Okazja ]Kurowska Magdalena VIII ścieżka sportowa 
Oaza-O [Weksel-O - Oda-O ]Górowski Konrad IX ścieżka sportowa 
Opończa [Piaf - Olsza ]Wróbel Oliwia ścieżka sportowa 
Odwaga-Kur [Ozi - Okowita ]Kurowska Magdalena XI ścieżka sportowa 
Calówka [Piaf - Czuha ]Stec Jakub XII ścieżka sportowa 
Pietrosu Pehely [Pietrosu XI-1 - Pietrosu X-14 ]Barna Eszter (Węgry) XIII ścieżka sportowa 
Ousor Vadoc [Ousor V (Ousor IX-17 Sanyi) - Hroby XXI-3 Erna ]Hartyan Zsofia (Węgry) XIV ścieżka sportowa 
Widia [Len - Wilejka ]Peto Brigitta (Węgry) XV ścieżka sportowa 
Hroby Csatar [Grad / Hroby Grad - Goral Tuzes ]Amarilla Mede Eszter (Węgry) XVI ścieżka sportowa 
Jasyr [Powiew - Intryga ]Tełyczka Piotr eliminacja ścieżka sportowa 
Prislop Zefir [Prislop (Prislop IX-90) - Ousor Borcsa ]Barnane Andrea (Węgry) eliminacja ścieżka sportowa 
Hroby Domeny / Rudi [Grad / Hroby Grad - Ousor Diana ]Kincso Vajda (Węgry) eliminacja ścieżka sportowa 
Liryka [Nasir - Literka ]Hetman Daniel eliminacja ścieżka sportowa 
Ousor X-1 Casper [Ousor Eger - Unknown ]Hartyan Nikoletta (Węgry) eliminacja ścieżka sportowa 

Other
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Ozi [Wikt - Oktawia ]Chojniak Anna I - 179,85 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Grabina [Fryderyko - Gotka ex Goral XIX-16 ]Uryga Michał II - 177,43 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Okowita [Satelita - Okazja ] III - 172,73 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Furora (Furora z Raju) [Piaf - Fala ] IV - 166,84 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Opończa [Piaf - Olsza ]Wróbel Oliwia V - 166,63 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Lena [Jaśmin - Laponka ]Hetman-Matyjasik Katarzyna VI - 161,92 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Obelix-Kur [Ogień - Wanta II ]Holewa Beata VII - 160,52 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Gniewczyna [Puszkar - Grażda ]Stańko Małgorzata VIII - 158,71 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Pędziwiatr [Prislop IX-81 - Plamka ]Bielanin Karolina IX - 151,69 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Oficer [Puszkar - Olszanica ]Kita Sebastian X - 151,51 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Galera [Piaf - Grażda ]Tełyczka Piotr XI - 149,82 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Forteca [Rewir - Fryga ]Gurba Aleksandra XII - 146,05 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Odwaga-Kur [Ozi - Okowita ]Kurowska Magdalena XIII - 145,84 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Ogień [Puszkar - Wenus ]Kurowski Rafał XIV - 144,80 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Oaza-O [Weksel-O - Oda-O ] XV - 136,07 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Puszta z Brzezia [Baca - Ponowa ] XVI - 134,98 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Lotka [Neszor - Lilijka ]Biernat Marek XVII - 133,14 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Jasyr [Powiew - Intryga ] XVIII - 130,92 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Liryka [Nasir - Literka ]Hetman Daniel XIX - 130,27 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Judym [Len - Iliada ]Pupczyk Łukasz XX - 128,90 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Suzi [Baca - Sawana ]Kluźniak Sylwia XXI - 126,78 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Wag-W [Nefryt - Figa ]Świderska Karolina XXII - 119,64 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Wrzos-W [Nominał - Niezabudka ]Kowalkowski Marek XXIII - 116,82 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Skawa [Powiew - Sobótka ]Wróbel Marlon XXIV - 114,77 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Patka [Sonet - Pokora ] XXV - 108,00 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Neron [Puszkar - Nela ]Dobrowolska Katarzyna XXVI - 107,77 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Czerszla [Waldi - Burka ]Klimczyk Adam XXVII - 102,35 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Lotek [Hasan z Sadyby - Lotka ] XXVIII - 93,89 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Buzia [Wicher - Bałałajka ] XXIX - 92,64 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Piątek [Wtorek - Pristilla ]Gładkowski Jacek XXX - 92,16 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Proza-O [Lotnik - Palestra ]Górowski Konrad XXXI - 92,06 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Nicea [Wangar - Niwelacja ]Wankiewicz Katarzyna XXXII - 77,31 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Kupidyn z Sadyby [Pamacs - Carynka z Sadyby ]Polaszek Robert XXXIII - 74,41 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Werona [Lando-O - Wibracja ]Czajka Kamila XXXIV - 68,57 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Azalia-W [Ousor VIII-50 - Astelia ]Siudyła Joanna XXXV - 68,29 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Azja-W [Sambor-W - Girgonia ]Górski Krystian XXXVI - 64,85 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ]Malmuk Adam XXXVII - 53,76 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Lando-O [Ważniak - Lira ]Dąbkowski Rafał XXXVIII - 46,77 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 




 
polski english