Event details

 
Name: Kwalifikacje do Mistrzostw Polski Koni Rasy Huculskiej
Type: National competition
Place, organizer: Zalutyń
Start date: 2017-05-13
End date: 2017-05-14

List of horses


Jumping
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Oficer [Puszkar - Olszanica ]Dobrowolska Katarzyna skoki 
Wichren [Waldi - Wigilia ]Ruta Jan II skoki 
Ozi [Wikt - Oktawia ]Chojniak Anna III skoki 
Orawa [Puszkar - Olcha-W ]Hetman-Matyjasik Katarzyna IV skoki 
Soplica [Sajgon - Siwarna ]Ruta Sylwia skoki 
Pantera [Szafir - Petarda ]Panasiuk Katarzyna VI skoki 
Pędziwiatr [Prislop IX-81 - Plamka ]Bielanin Karolina VII skoki 
Wicherek [Baca - Wiza ]Kieryło Katarzyna VIII skoki 
Grom [Puszkar - Grafina ]Bielanin Karolina IX skoki 
Alpejczyk [Piaf - Alma ]Dudek Zuzanna skoki 
Ata [Wantos - Aula ]Hołowieniec Piotr XI skoki 
Czeremcha z Dzikich Pól [Gejzer - Pantera ]Będziejewska Anna XII skoki 
Wilcza [Wantos - Werka ]Popławska Lidia XIII skoki 
Wersal-O [Lotnik - Wódka ]Dobrowolska Katarzyna XIV skoki 
Beduinka [Otello - Buta z Izb ]Polińska Weronika XV skoki 
Liga [Orzeł-O - Laponka ]Kliczka Joanna XVI skoki 
Szerlok [Włochaty - Sybira ]Możdżeń Izabela XVII skoki 
Liryka [Nasir / Gurgul XV - Literka ]Hetman Daniel XVIII skoki 
Grzywa [Fryderyko - Grzywka ]Węgrzyn Katarzyna eliminacja skoki 
Gabi-KS [Midas / Migas - Gloria ]Szypuła Gabriela eliminacja skoki 
Beksa [Lamon - Beti ]Hołowieniec Piotr eliminacja skoki 

Hucul's Path
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Ozi [Wikt - Oktawia ]Chojniak Anna I/III - 80,00 ścieżka eliminacyjna 
Orawa [Puszkar - Olcha-W ]Hetman-Matyjasik Katarzyna I/III - 80,00 ścieżka eliminacyjna 
Ata [Wantos - Aula ]Hołowieniec Piotr I/III - 80,00 ścieżka eliminacyjna 
Pędziwiatr [Prislop IX-81 - Plamka ]Bielanin Karolina IV - 77,00 ścieżka eliminacyjna 
Pastuszka [Wilczek - Pytia ]Brzozowski Artur V - 75,00 ścieżka eliminacyjna 
Peira [Wieśniak - Padżerka ]Pelc Konrad VI - 74,00 ścieżka eliminacyjna 
Oaza-O [Weksel-O - Oda-O ]Górowski Konrad VII - 73,00 ścieżka eliminacyjna 
Wera [Pędziwiatr - Werona ]Brzozowski Artur VIII/IX - 71,00 ścieżka eliminacyjna 
Alpejczyk [Piaf - Alma ]Dudek Zuzanna VIII/IX - 71,00 ścieżka eliminacyjna 
Wichren [Waldi - Wigilia ]Ruta Jan X - 70,00 ścieżka eliminacyjna 
Oficer [Puszkar - Olszanica ]Dobrowolska Katarzyna XI - 69,25 ścieżka eliminacyjna 
Beduinka [Otello - Buta z Izb ]Polińska Weronika XII - 69,00 ścieżka eliminacyjna 
Wersal-O [Lotnik - Wódka ]Kita Sebastian XIII - 68,25 ścieżka eliminacyjna 
Beksa [Lamon - Beti ]Hołowieniec Piotr XIV - 66,25 ścieżka eliminacyjna 
Soplica [Sajgon - Siwarna ]Ruta Sylwia XV - 65,50 ścieżka eliminacyjna 
Bawarka [Otello - Baomi / Baomi z Izb ]Polińska Weronika XVI - 65,50 ścieżka eliminacyjna 
Liryka [Nasir / Gurgul XV - Literka ]Hetman Daniel XVII - 60,50 ścieżka eliminacyjna 
Grom [Puszkar - Grafina ]Stygar Elżbieta XVIII - 56,00 ścieżka eliminacyjna 
Wicherek [Baca - Wiza ]Kieryło Katarzyna XIX - 54,75 ścieżka eliminacyjna 
Liga [Orzeł-O - Laponka ]Wójcik Martyna XX - 53,25 ścieżka eliminacyjna 
Wierna [Lubas - Wizja ]Mędziak Katarzyna XXI - 52,75 ścieżka eliminacyjna 
Pantera [Szafir - Petarda ]Panasiuk Katarzyna XXII - 50,25 ścieżka eliminacyjna 
Grzywa [Fryderyko - Grzywka ]Węgrzyn Katarzyna XXIII - 48,75 ścieżka eliminacyjna 
Gabi-KS [Midas / Migas - Gloria ]Bielanin Karolina XXIV - 43,75 ścieżka eliminacyjna 
Wisznia z Dzikich Pól [Tuhaj-Bej - Wiagra ]Będziejewska Anna XXV - 42,00 ścieżka eliminacyjna 
Witara-O [Giewont - Wstęga ]Szczęsna Oliwia XXVI - 39,00 ścieżka eliminacyjna 
Szerlok [Włochaty - Sybira ]Możdżeń Izabela XXVII - 25,50 ścieżka eliminacyjna 
Czeremcha z Dzikich Pól [Gejzer - Pantera ]Będziejewska Anna eliminacja ścieżka eliminacyjna 
Aura [Witalis-O - Aula ]Ciesielczuk Aleksandra I/IV - 80,00 ścieżka do próby 
Panna [Witalis-O - Płonna ]Ciesielczuk Aleksandra I/IV - 80,00 ścieżka do próby 
Gizela [Playboy - Grzesznica ]Dzierżak Maja I/IV - 80,00 ścieżka do próby 
Pantera [Szafir - Petarda ]Hetman-Matyjasik Katarzyna I/IV - 80,00 ścieżka do próby 
Westa [Natan - Warta ]Hetman-Matyjasik Katarzyna V - 78,50 ścieżka do próby 
Pastuszka [Wilczek - Pytia ]Brzozowski Artur VI - 77,50 ścieżka do próby 
Gabi-KS [Midas / Migas - Gloria ]Bielanin Karolina VII/VIII - 76,00 ścieżka do próby 
Wera [Pędziwiatr - Werona ]Brzozowski Artur VII/VIII - 76,00 ścieżka do próby 
Wisznia z Dzikich Pól [Tuhaj-Bej - Wiagra ]Będziejewska Anna IX - 74,25 ścieżka do próby 
Lorka [Czerchan - Laskowa ]Malmuk Adam X - 74,00 ścieżka do próby 
Boliwia [Grom - B-Sara ]Dzierżak Maja XI - 73,25 ścieżka do próby 
Wierna [Lubas - Wizja ]Mędziak Katarzyna XII - 73,00 ścieżka do próby 
Autorka [Wantos - Aula ]Rudzki Łukasz XIII - 71,00 ścieżka do próby 
Baszta [Playboy - B-Sara ]Hetman-Matyjasik Katarzyna XIV/XV - 69,25 ścieżka do próby 
Pam [Jaśmin - Pamela ]Ciesielczuk Aleksandra XIV/XV - 69,25 ścieżka do próby 
Szerlok [Włochaty - Sybira ]Możdżeń Izabela XVI - 68,50 ścieżka do próby 
Czeremcha z Dzikich Pól [Gejzer - Pantera ]Będziejewska Anna XVII - 67,75 ścieżka do próby 
Wilcza [Wantos - Werka ]Popławska Lidia XVIII - 67,00 ścieżka do próby 
Polunia [Szpak - Polna ]Malmuk Adam XIX - 43,00 ścieżka do próby 

Other
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Ata [Wantos - Aula ]Hołowieniec Piotr I - 123,00 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Ozi [Wikt - Oktawia ]Chojniak Anna II - 120,50 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Orawa [Puszkar - Olcha-W ]Hetman-Matyjasik Katarzyna III - 120,17 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Pędziwiatr [Prislop IX-81 - Plamka ]Bielanin Karolina IV - 118,33 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Peira [Wieśniak - Padżerka ]Pelc Konrad V - 117,33 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Oaza-O [Weksel-O - Oda-O ]Górowski Konrad VI - 115,17 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Pastuszka [Wilczek - Pytia ]Brzozowski Artur VII - 114,00 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Alpejczyk [Piaf - Alma ]Dudek Zuzanna VIII - 111,67 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Wichren [Waldi - Wigilia ]Ruta Jan IX - 111,33 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Wera [Pędziwiatr - Werona ]Brzozowski Artur X - 110,67 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Oficer [Puszkar - Olszanica ]Dobrowolska Katarzyna XI - 108,58 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Beksa [Lamon - Beti ]Hołowieniec Piotr XII - 107,92 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Weksel-O [Giewont - Wstęga ]Kita Sebastian XIII - 107,58 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Beduinka [Otello - Buta z Izb ]Polińska Weronika XIV - 105,83 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Soplica [Sajgon - Siwarna ]Ruta Sylwia XV - 102,00 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Bawarka [Otello - Baomi / Baomi z Izb ]Polińska Weronika XVI - 100,67 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Liryka [Nasir / Gurgul XV - Literka ]Hetman Daniel XVII - 100,17 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Grom [Puszkar - Grafina ]Stygar Elżbieta XVIII - 94,83 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Liga [Orzeł-O - Laponka ]Wójcik Martyna XIX - 94,25 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Wicherek [Baca - Wiza ]Kieryło Katarzyna XX - 92,75 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Wierna [Lubas - Wizja ]Mędziak Katarzyna XXI - 90,42 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Pantera [Szafir - Petarda ]Panasiuk Katarzyna XXII - 90,42 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Grzywa [Fryderyko - Grzywka ]Węgrzyn Katarzyna XXIII - 85,08 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Gabi-KS [Midas / Migas - Gloria ]Bielanin Karolina XXIV - 82,08 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Witara-O [Giewont - Wstęga ]Szczęsna Oliwia XXV - 80,33 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Wisznia z Dzikich Pól [Tuhaj-Bej - Wiagra ]Będziejewska Anna XXVI - 80,17 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Szerlok [Włochaty - Sybira ]Możdżeń Izabela XXVII - 63,67 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Czeremcha z Dzikich Pól [Gejzer - Pantera ]Będziejewska Anna XXVIII - eliminacja eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Pantera [Szafir - Petarda ]Hetman-Matyjasik Katarzyna I - 120,17 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Westa [Nokturn - Wera ]Hetman-Matyjasik Katarzyna II - 120,17 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Panna [Witalis-O - Płonna ]Ciesielczuk Aleksandra III - 118,17 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Gizela [Playboy - Grzesznica ]Dzierżak Maja IV - 117,83 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Aura [Witalis-O - Aula ]Ciesielczuk Aleksandra V - 117,67 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Pastuszka [Wilczek - Pytia ]Brzozowski Artur VI - 116,50 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Wera [Pędziwiatr - Werona ]Brzozowski Artur VII - 115,67 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Gabi-KS [Midas / Migas - Gloria ]Bielanin Karolina VIII - 114,33 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Lorka [Czerchan - Laskowa ]Malmuk Adam IX - 113,00 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Autorka [Wantos - Aula ]Rudzki Łukasz X - 112,83 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Wisznia z Dzikich Pól [Tuhaj-Bej - Wiagra ]Będziejewska Anna XI - 112,42 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Wierna [Lubas - Wizja ]Mędziak Katarzyna XII - 110,67 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Boliwia [Grom - B-Sara ]Dzierżak Maja XIII - 109,08 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Czeremcha z Dzikich Pól [Gejzer - Pantera ]Będziejewska Anna XIV - 108,25 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Baszta [Playboy - B-Sara ]Hetman-Matyjasik Katarzyna XV - 108,08 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Pam [Jaśmin - Pamela ]Ciesielczuk Aleksandra XVI - 106,92 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Wilcza [Wantos - Werka ]Popławska Lidia XVII - 106,00 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Polunia [Szpak - Polna ]Malmuk Adam XVIII - 83,17 - nie zal. próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Szerlok [Włochaty - Sybira ]Możdżeń Izabela 106,67 - start poza konkursem próba dzielności (płyta + ścieżka) 




 
polski english