Event details

 
Name: XVIII Majówka w Regietowie
Type: National competition
Place, organizer: Regietów, SKH Gładyszów
Start date: 2017-05-27
End date: 2017-05-28

List of horses


Jumping
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Alpejczyk [Piaf - Alma ] skoki 
Ogień [Puszkar - Wenus ]Kurowski Rafał skoki 
Lennik [Sonet - Salamandra ]Wróbel Marlon skoki 

Harness racing
 
Horse [father mother] Driver Position Notes 
Bajus [Sonet - Bogini ]Zygadło Tadeusz II zaprzęgi pary - kegle 
Janczar [Sonet - Janulka ]
Gorczyca [Piaf - Gruzja / Gruza ]Michalak Janusz IV zaprzęgi pary - kegle 
Natan [Pardon - Nektarynka ]
Lando-O [Ważniak - Lira ]Dąbkowski Rafał zaprzęgi pary - kegle 
Werona [Lando-O - Wibracja ]

Hucul's Path
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Pipa-O [Junior - Pyza ]Boruta Mariusz I - 80,00 ścieżka do próby 
Sereda [Hasan z Sadyby - Syberia ]Pupczyk Łukasz II - 80,00 ścieżka do próby 
Nexia [Opar - Netia ]Tełyczka Piotr III - 80,00 ścieżka do próby 
Wikar-O [Weksel-O - Wega-O ]Stańko Małgorzata IV - 80,00 ścieżka do próby 
Pociecha-O [Zefirek - Proxima-O ]Boruta Mariusz V - 79,00 ścieżka do próby 
Pączek [Natan - Pantera ]Uryga Michał VI - 78,50 ścieżka do próby 
Arabia [Owar-Kur - Arizona ]Hojda Zuzanna VII - 77,25 ścieżka do próby 
Obietnica [Promień - Okowa ]Pupczyk Łukasz VIII - 75,00 ścieżka do próby 
Presta [Ousor VIII-50 - Patera ]Pupczyk Łukasz IX - 75,00 ścieżka do próby 
Gwarancja [Len - Galera ]Tełyczka Piotr X - 75,00 ścieżka do próby 
Lawenda [Lotnik - Laguna-O ]Bielanin Karolina XI - 75,00 ścieżka do próby 
Pogorka [Prymus - Ruta ]Stańko Małgorzata XII - 75,00 ścieżka do próby 
Ostryga [Junior - Orisa ]Bielanin Karolina XIII - 72,00 ścieżka do próby 
Jeżyk [Len - Jaworzyna ]Tełyczka Piotr XIV - 71,00 ścieżka do próby 
Algebra [Ousor VIII-50 - Ankara ]Ogorzały Marcin XV - 70,00 ścieżka do próby 
Jedlina [Powiew - Janulka ]Woźnica Agnieszka XVI - 69,50 ścieżka do próby 
Jesień [Ousor VIII-50 - Jutrznia ]Pupczyk Łukasz XVII - 67,00 ścieżka do próby 
Nerwus [Nasir - Nerpa ]Woźnica Agnieszka 67,25 - start poza konkursem ścieżka do próby 
Judym [Len - Iliada ]Pupczyk Łukasz I - 80,00 ścieżka eliminacyjna 
Lennik [Sonet - Salamandra ]Wróbel Marlon II - 80,00 ścieżka eliminacyjna 
Ogień [Puszkar - Wenus ]Kurowski Rafał III - 80,00 ścieżka eliminacyjna 
Czarka [Piaf - Czacza ]Gładkowski Jacek IV - 78,00 ścieżka eliminacyjna 
Galera [Piaf - Grażda ]Tełyczka Piotr V - 78,00 ścieżka eliminacyjna 
Ozi [Wikt - Oktawia ]Chojniak Anna VI - 77,00 ścieżka eliminacyjna 
Loża [Promień - Legia ]Tełyczka Piotr VII - 74,30 ścieżka eliminacyjna 
Istria [Powiew - Iryska ]Mikosz Milena VIII - 74,00 ścieżka eliminacyjna 
Pędziwiatr [Prislop IX-81 - Plamka ]Bielanin Karolina IX - 70,00 ścieżka eliminacyjna 
Orawa [Puszkar - Olcha-W ]Hetman-Matyjasik Katarzyna X - 68,50 ścieżka eliminacyjna 
Bojko [Sonet - Bogini ]Pupczyk Łukasz XI - 67,30 ścieżka eliminacyjna 
Pączek [Natan - Pantera ]Uryga Michał XII - 67,00 ścieżka eliminacyjna 
Abra GJ [Wtorek - Akra ]Polaszek Robert XIII - 64,00 ścieżka eliminacyjna 
Arktyka-W [Nefryt - Alaska-W ]Kowalkowski Zbigniew XVI - 58,00 ścieżka eliminacyjna 
Okrasa-W [Nefryt - Oktawia ]Polaszek Zuzanna XV - 52,00 ścieżka eliminacyjna 
Wełtawa z Brzezia [Poter - Winga ]Wróbel Zuzanna XVI - 51,50 ścieżka eliminacyjna 
Suzi [Baca - Sawana ]Iwański Norbert XVII - 48,80 ścieżka eliminacyjna 
Sanderus [Hroby XXI-50 - Selma ]Kowalkowski Marek XVIII - 45,50 ścieżka eliminacyjna 
Jeżówka [Len - Iskra ]Uryga Michał XIX - 37,00 ścieżka eliminacyjna 
Ostryga [Junior - Orisa ]Bielanin Karolina XX - 29,50 ścieżka eliminacyjna 
Lotka [Neszor - Lilijka ]Biernat Marek XXI - 29,00 ścieżka eliminacyjna 
Czerszla [Waldi - Burka ]Klimczyk Adam XXII - 28,50 ścieżka eliminacyjna 
Lawenda [Lotnik - Laguna-O ]Bielanin Karolina XXIII - 26,00 ścieżka eliminacyjna 
Liryka [Nasir - Literka ]Hetman Daniel XXIV - 13,50 ścieżka eliminacyjna 
Szarlotka z Izb [Saturn - Sonia z Izb ]Rojan Weronika XXV/XXIX - 0,00 ścieżka eliminacyjna 
Obca-W [Nefryt - Ola ]Gancarz Gabriela XXV/XXIX - 0,00 ścieżka eliminacyjna 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ]Maciąg Zuzanna XXV/XXIX - 0,00 ścieżka eliminacyjna 
Puszta z Brzezia [Baca - Ponowa ]Małek Liliana XXV/XXIX - 0,00 ścieżka eliminacyjna 
Alpejczyk [Piaf - Alma ]Skupień-Dudek Zuzanna XXV/XXIX - 0,00 ścieżka eliminacyjna 
Lotek [Hasan z Sadyby - Lotka ]Biernat Marek XXX/XXXIII - elim. ścieżka eliminacyjna 
Grom [Puszkar - Grafina ]Stygar Elżbieta XXX/XXXIII - elim. ścieżka eliminacyjna 
Furora (Furora z Raju) [Piaf - Fala ]Chojniak Anna XXX/XXXIII - elim. ścieżka eliminacyjna 
Grzywa [Fryderyko - Grzywka ]Węgrzyn Katarzyna XXX/XXXIII - elim. ścieżka eliminacyjna 

Other
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Nexia [Opar - Netia ]Tełyczka Piotr I - 121,50 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Sereda [Hasan z Sadyby - Syberia ]Pupczyk Łukasz II - 121,17 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Pipa-O [Junior - Pyza ]Boruta Mariusz III - 120,50 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Pociecha-O [Zefirek - Proxima-O ]Boruta Mariusz IV - 119,50 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Arabia [Owar-Kur - Arizona ]Hojda Zuzanna V - 118,92 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Wikar-O [Weksel-O - Wega-O ]Stańko Małgorzata VI - 118,67 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Pączek [Natan - Pantera ]Uryga Michał VII - 117,00 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Gwarancja [Len - Galera ]Tełyczka Piotr VIII - 116,67 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Obietnica [Promień - Okowa ]Pupczyk Łukasz IX - 115,83 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Presta [Ousor VIII-50 - Patera ]Pupczyk Łukasz X - 115,00 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Lawenda [Lotnik - Laguna-O ]Bielanin Karolina XI/XII - 114,17 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Pogorka [Prymus - Ruta ]Stańko Małgorzata XI/XII - 114,17 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Ostryga [Junior - Orisa ]Bielanin Karolina XIII - 111,00 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Jeżyk [Len - Jaworzyna ]Tełyczka Piotr XIV - 110,17 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Jedlina [Powiew - Janulka ]Woźnica Agnieszka XV/XVI - 109,83 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Algebra [Ousor VIII-50 - Ankara ]Ogorzały Marcin XV/XVI - 109,83 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Jesień [Ousor VIII-50 - Jutrznia ]Pupczyk Łukasz XVII - 106,17 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Nerwus [Nasir - Nerpa ]Pupczyk Łukasz 107,58 - start poza konkursem próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Judym [Len - Iliada ]Pupczyk Łukasz I - 125,33 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Galera [Piaf - Grażda ]Tełyczka Piotr II - 120,17 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Lennik [Sonet - Salamandra ]Wróbel Marlon III - 120,00 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Ogień [Puszkar - Wenus ]Kurowski Rafał IV - 119,67 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Czarka [Piaf - Czacza ]Gładkowski Jacek V - 118,33 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Ozi [Wikt - Oktawia ]Chojniak Anna VI - 117,00 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Istria [Powiew - Iryska ]Mikosz Milena VII - 116,17 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Loża [Promień - Legia ]Tełyczka Piotr VIII - 115,30 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Pędziwiatr [Prislop IX-81 - Plamka ]Bielanin Karolina IX - 111,17 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Orawa [Puszkar - Olcha-W ]Hetman-Matyjasik Katarzyna X - 109,17 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Bojko [Sonet - Bogini ]Pupczyk Łukasz XI - 108,97 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Pączek [Natan - Pantera ]Uryga Michał XII - 105,50 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Abra GJ [Wtorek - Akra ]Polaszek Robert XIII - 102,67 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Arktyka-W [Nefryt - Alaska-W ]Kowalkowski Zbigniew XIV - 101,00 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Wełtawa z Brzezia [Poter - Winga ]Wróbel Zuzanna XV - 91,50 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Okrasa-W [Nefryt - Oktawia ]Polaszek Zuzanna XVI - 90,00 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Suzi [Baca - Sawana ]Iwański Norbert XVII - 88,63 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Sanderus [Hroby XXI-50 - Selma ]Kowalkowski Marek XVIII - 85,00 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Jeżówka [Len - Iskra ]Uryga Michał XIX - 78,00 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Lotka [Neszor - Lilijka ]Biernat Marek XX - 69,50 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Ostryga [Junior - Orisa ]Bielanin Karolina XXI - 68,50 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Czerszla [Waldi - Burka ]Klimczyk Adam XXII - 66,00 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Lawenda [Lotnik - Laguna-O ]Bielanin Karolina XXIII - 65,17 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Liryka [Nasir - Literka ]Hetman Daniel XXIV - 52,17 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Szarlotka z Izb [Saturn - Sonia z Izb ]Rojan Weronika XXV - 42,33 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Furora (Furora z Raju) [Piaf - Fala ]Chojniak Anna XXVI - 41,67 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ]Maciąg Zuzanna XXVII - 40,67 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Puszta z Brzezia [Baca - Ponowa ]Małek Liliana XXVIII/XXIX - 39,83 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Alpejczyk [Piaf - Alma ]Skupień-Dudek Zuzanna XXVIII/XXIX - 39,83 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Lotek [Hasan z Sadyby - Lotka ]Bienio Marek XXX/XXXI - 39,50 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Obca-W [Nefryt - Ola ]Biernat Marek XXX/XXXI - 39,50 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Grom [Puszkar - Grafina ]Stygar Elżbieta XXXII - 38,17 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Grzywa [Fryderyko - Grzywka ]Węgrzyn Katarzyna XXXIII - 38,00 eliminacje (płyta + ścieżka) 




 
polski english