Event details

 
Name: XXIII Dni Huculskie - Mistrzostwa Polski Koni Rasy Huculskiej
Type: National competition
Place, organizer: Regietów, SKH Gładyszów
Start date: 2017-09-15
End date: 2017-09-17

List of horses


Jumping
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Ogień [Puszkar - Wenus ]Kurpiewski Rafał skoki 
Lennik [Sonet - Salamandra ]Wróbel Marlon II skoki 
Orawa [Puszkar - Olcha-W ] III skoki 
Wróżbitka [Puszkar - Warta ] skoki juniorzy 
Okowita [Satelita - Okazja ] II skoki juniorzy 
Obelix-Kur [Ogień - Wanta II ] III skoki juniorzy 

Harness racing
 
Horse [father mother] Driver Position Notes 
Pin [Promień - Parada ]Chruszcz Władysław zaprzęgi pary - ujeżdżenie 
Lont [Promień - Lawina ]
Bajus [Sonet - Bogini ]Zygadło Tadeusz II zaprzęgi pary - ujeżdżenie 
Janczar [Sonet - Janulka ]
Gorczyca [Piaf - Gruzja / Gruza ]Michalak Janusz III zaprzęgi pary - ujeżdżenie 
Natan [Pardon - Nektarynka ]
Hroby Domeny / Rudi [Grad / Hroby Grad - Ousor Diana ]Boros Krisztian (Węgry) IV zaprzęgi pary - ujeżdżenie 
Widia [Len - Wilejka ]
Bajka [Piaf - Bircza ]Stasiowski Stanisław zaprzęgi pary - ujeżdżenie 
Bystra [Piaf - Bircza ]
Lando-O [Ważniak - Lira ]Dąbkowski Rafał VI zaprzęgi pary - ujeżdżenie 
Werona [Lando-O - Wibracja ]
Obca-W [Nefryt - Ola ]Jachym Kazimierz VII zaprzęgi pary - ujeżdżenie 
Odessa-W [Nefryt - Ona ]
Smigol-Kur [Ozi - Sowa-Kur ]Kurowski Rafał VIII zaprzęgi pary - ujeżdżenie 
Spartakus-Kur [Otto - Nowa ]
Bajus [Sonet - Bogini ]Zygadło Tadeusz zaprzęgi pary - konkurs kombinowany (maraton + kegle) 
Janczar [Sonet - Janulka ]
Gorczyca [Piaf - Gruzja / Gruza ]Michalak Janusz II zaprzęgi pary - konkurs kombinowany (maraton + kegle) 
Natan [Pardon - Nektarynka ]
Lando-O [Ważniak - Lira ]Dąbkowski Rafał III zaprzęgi pary - konkurs kombinowany (maraton + kegle) 
Werona [Lando-O - Wibracja ]
Pin [Promień - Parada ]Chruszcz Władysław IV zaprzęgi pary - konkurs kombinowany (maraton + kegle) 
Lont [Promień - Lawina ]
Hroby Domeny / Rudi [Grad / Hroby Grad - Ousor Diana ]Boros Krisztian (Węgry) zaprzęgi pary - konkurs kombinowany (maraton + kegle) 
Widia [Len - Wilejka ]
Bajka [Piaf - Bircza ]Stasiowski Stanisław VI zaprzęgi pary - konkurs kombinowany (maraton + kegle) 
Bystra [Piaf - Bircza ]
Smigol-Kur [Ozi - Sowa-Kur ]Kurowski Rafał VII zaprzęgi pary - konkurs kombinowany (maraton + kegle) 
Spartakus-Kur [Otto - Nowa ]
Obca-W [Nefryt - Ola ]Jachym Kazimierz VIII zaprzęgi pary - konkurs kombinowany (maraton + kegle) 
Odessa-W [Nefryt - Ona ]
Pin [Promień - Parada ]Chruszcz Władysław zaprzęgi pary - wyniki końcowe 
Lont [Promień - Lawina ]
Bajus [Sonet - Bogini ]Zygadło Tadeusz II zaprzęgi pary - wyniki końcowe 
Janczar [Sonet - Janulka ]
Gorczyca [Piaf - Gruzja / Gruza ]Michalak Janusz III zaprzęgi pary - wyniki końcowe 
Natan [Pardon - Nektarynka ]
Hroby Domeny / Rudi [Grad / Hroby Grad - Ousor Diana ]Boros Krisztian (Węgry) IV zaprzęgi pary - wyniki końcowe 
Widia [Len - Wilejka ]
Bajka [Piaf - Bircza ]Stasiowski Stanisław zaprzęgi pary - wyniki końcowe 
Bystra [Piaf - Bircza ]
Lando-O [Ważniak - Lira ]Dąbkowski Rafał VI zaprzęgi pary - wyniki końcowe 
Werona [Lando-O - Wibracja ]
Smigol-Kur [Ozi - Sowa-Kur ]Kurowski Rafał VII zaprzęgi pary - wyniki końcowe 
Spartakus-Kur [Otto - Nowa ]
Obca-W [Nefryt - Ola ]Jachym Kazimierz VIII zaprzęgi pary - wyniki końcowe 
Odessa-W [Nefryt - Ona ]

Endurance riding
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Czerszla [Waldi - Burka ]Klimczyk Adam I - 80,00 rajd 
Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ]Malmuk Adam II - 80,00 rajd 
Leksja-O [Ważniak - Lemona ]Górowski Konrad III - 80,00 rajd 
Alpejczyk [Piaf - Alma ]Dudek Zuzanna IV - 80,00 rajd 
Loża [Promień - Legia ]Tełyczka Piotr V - 80,00 rajd 
Judym [Len - Iliada / Iluzja ]Pupczyk Łukasz VI - 80,00 rajd 
Okowita [Satelita - Okazja ]Kurowska Magdalena VII - 80,00 rajd 
Orawa [Puszkar - Olcha-W ]Hetman-Matyjasik Katarzyna VIII - 80,00 rajd 
Opończa [Piaf - Olsza ]Stec Jakub IX - 80,00 rajd 
Lotka [Neszor - Lilijka ]Biernat Marek X - 76,00 rajd 
Wisky [Sułtan - Wisia ]Tomal Justyna XI - 76,00 rajd 
Suzi [Baca - Sawana ]Iwański Norbert XII - 76,00 rajd 
Pączek [Natan - Pantera ]Uryga Michał XIII - 76,00 rajd 
Peira [Wieśniak - Padżerka ]Pelc Konrad XIV - 76,00 rajd 
Ogień [Puszkar - Wenus ]Kurowski Rafał XV - 76,00 rajd 
Ozi [Wikt - Oktawia ]Chojniak Anna XVI - 76,00 rajd 
Pędziwiatr [Prislop IX-81 - Plamka ]Bielanin Karolina XVII - 76,00 rajd 
Obelix-Kur [Ogień - Wanta II ]Holewa Beata XVIII - 76,00 rajd 
Pretoria [Szok - Palestyna ]Polaszek Zuzanna XIX - 76,00 rajd 
Abra GJ [Wtorek - Akra ]Polaszek Robert XX - 76,00 rajd 
Bajadera [Lamon - Borówka ]Żydek Martyna XXI - 76,00 rajd 
Wróżbitka [Puszkar - Warta ]Stańko Małgorzata XXII - 76,00 rajd 
Neron [Puszkar - Nela ]Dobrowolska Katarzyna XXIII - 76,00 rajd 
Oficer [Puszkar - Olszanica ]Kita Sebastian XXIV - 76,00 rajd 
Odwaga-Kur [Ozi - Okowita ]Żołnierczyk Oliwia XXV - 76,00 rajd 
Lando-O [Ważniak - Lira ]Dąbkowski Rafał XXVI - 76,00 rajd 
Czarka [Piaf - Czacza ]Gładkowski Jacek XXVII - 76,00 rajd 
Ptysia [Paragraf - Palestyna ]Gładkowski Maciej XXVIII - 76,00 rajd 
Istria [Powiew - Iryska ]Mikosz Milena XXIX - 72,00 rajd 
Werona [Lando-O - Wibracja ]Dąbkowska Olimpia XXX - 68,00 rajd 
Wichren [Waldi - Wigilia ]Ruta Jan XXXI - 40,00 rajd 
Arktyka-W [Nefryt - Alaska-W ]Kowalkowski Zbigniew dyskwalifikacja za tętno na bramce rajd 
Nasir [Jaśmin - Neretwa ]Ogorzały Marcin dyskwalifikacja za tętno na bramce rajd 
Cyrkonia [Nugat - Cekinka ]Ruta Sylwia dyskwalifikacja za tętno na bramce rajd 
Wella [Fryderyko - Wiklina ]Hojda Zuzanna dyskwalifikacja za tętno na bramce rajd 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ]Dziula Krystian dyskwalifikacja za tętno na bramce rajd 
Azalia-W [Ousor VIII-50 - Astelia ]Pelc Damian dyskwalifikacja za tętno na bramce rajd 
Selma [Paw - Sawa ]Kowalkowski Marek dyskwalifikacja za tętno na bramce rajd 
Lennik [Sonet - Salamandra ]Wróbel Marlon dyskwalifikacja za tętno na bramce rajd 

Hucul's Path
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Leksja-O [Ważniak - Lemona ]Górowski Konrad I - 77,00 ścieżka czempionatowa 
Ozi [Wikt - Oktawia ]Chojniak Anna II - 73,00 ścieżka czempionatowa 
Loża [Promień - Legia ]Tełyczka Piotr III - 70,00 ścieżka czempionatowa 
Oficer [Puszkar - Olszanica ]Kita Sebastian IV - 68,25 ścieżka czempionatowa 
Ogień [Puszkar - Wenus ]Kurowski Rafał V - 66,25 ścieżka czempionatowa 
Lennik [Sonet - Salamandra ]Wróbel Marlon VI - 65,00 ścieżka czempionatowa 
Okowita [Satelita - Okazja ]Kurowska Magdalena VII - 64,50 ścieżka czempionatowa 
Orawa [Puszkar - Olcha-W ]Hetman-Matyjasik Katarzyna VIII - 63,00 ścieżka czempionatowa 
Nasir [Jaśmin - Neretwa ]Pupczyk Łukasz IX - 62,00 ścieżka czempionatowa 
Lotka [Neszor - Lilijka ]Biernat Marek X - 61,00 ścieżka czempionatowa 
Opończa [Piaf - Olsza ]Stec Jakub XI - 61,00 ścieżka czempionatowa 
Judym [Len - Iliada / Iluzja ]Pupczyk Łukasz XII - 61,00 ścieżka czempionatowa 
Neron [Puszkar - Nela ]Dobrowolska Katarzyna XIII - 57,00 ścieżka czempionatowa 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ]Dziula Krystian XIV - 56,00 ścieżka czempionatowa 
Pędziwiatr [Prislop IX-81 - Plamka ]Bielanin Karolina XV - 56,00 ścieżka czempionatowa 
Obelix-Kur [Ogień - Wanta II ]Holewa Beata XVI - 55,00 ścieżka czempionatowa 
Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ]Malmuk Adam XVII - 53,00 ścieżka czempionatowa 
Wella [Fryderyko - Wiklina ]Hojda Zuzanna XVIII - 50,50 ścieżka czempionatowa 
Arktyka-W [Nefryt - Alaska-W ]Kowalkowski Zbigniew XIX - 48,25 ścieżka czempionatowa 
Wichren [Waldi - Wigilia ]Ruta Jan XX - 47,50 ścieżka czempionatowa 
Peira [Wieśniak - Padżerka ]Pelczyk Konrad XXI - 45,00 ścieżka czempionatowa 
Selma [Paw - Sawa ]Dobrowolska Katarzyna XXII - 44,00 ścieżka czempionatowa 
Istria [Powiew - Iryska ]Mikosz Milena XXIII - 41,50 ścieżka czempionatowa 
Abra GJ [Wtorek - Akra ]Polaszek Robert XXIV - 39,75 ścieżka czempionatowa 
Alpejczyk [Piaf - Alma ]Dudek Zuzanna XXV - 36,00 ścieżka czempionatowa 
Pretoria [Szok - Palestyna ]Polaszek Zuzanna XXVI - 28,25 ścieżka czempionatowa 
Suzi [Baca - Sawana ]Biernat Marek XXVII - 25,75 ścieżka czempionatowa 
Wróżbitka [Puszkar - Warta ]Stańko Małgorzata XXVIII - 25,50 ścieżka czempionatowa 
Wisky [Sułtan - Wisia ]Tomal Justyna XXIX - 23,25 ścieżka czempionatowa 
Cyrkonia [Nugat - Cekinka ]Ruta Sylwia XXX - 7,50 ścieżka czempionatowa 
Bajadera [Lamon - Borówka ]Żydek Martyna XXXI - 0,00 ścieżka czempionatowa 
Odwaga-Kur [Ozi - Okowita ]Kurowska Magdalena XXXII - 0,00 ścieżka czempionatowa 
Czerszla [Waldi - Burka ]Klimczyk Adam XXXIII - 0,00 ścieżka czempionatowa 
Ptysia [Paragraf - Palestyna ]Gładkowski Jacek eliminacja - pomylenie trasy ścieżka czempionatowa 
Azalia-W [Ousor VIII-50 - Astelia ]Pelc Damian eliminacja - pomylenie trasy ścieżka czempionatowa 
Pączek [Natan - Pantera ]Chojniak Anna eliminacja - upadek konia i jeźdźca ścieżka czempionatowa 
Czarka [Piaf - Czacza ]Gładkowski Jacek rezygnacja ścieżka czempionatowa 
Hroby Domeny / Rudi [Grad / Hroby Grad - Ousor Diana ]Peto Brigitta (Węgry) start poza konkursem - 1,50 ścieżka czempionatowa 
Ousor Gavallier [Ousor Eger - Unknown ]Szepesi Martina (Węgry) start poza konkursem - 0,00 ścieżka czempionatowa 
Prislop Szamoca [Unknown - Unknown ]Kovacs Emese (Węgry) start poza konkursem - 0,00 ścieżka czempionatowa 
Hroby Csocso [Hroby XXIII-19 Huba - Pietrosu Csokos ]Voros Gergo (Węgry) start poza konkursem - 0,00 ścieżka czempionatowa 
Pietrosu Pehely [Pietrosu XI-1 - Pietrosu X-14 ]Barna Eszter (Węgry) start poza konkursem - 0,00 ścieżka czempionatowa 
Ousor Vidra [Ousor V - Polan Randi ]Kincso Vajda (Węgry) start poza konkursem - eliminacja - pomylenie trasy ścieżka czempionatowa 
Judym [Len - Iliada / Iluzja ]Pupczyk Łukasz ścieżka sportowa 
Wichren [Waldi - Wigilia ]Ruta Jan II ścieżka sportowa 
Lennik [Sonet - Salamandra ]Wróbel Marlon III ścieżka sportowa 
Opończa [Piaf - Olsza ]Stec Jakub IV ścieżka sportowa 
Neron [Puszkar - Nela ]Dobrowolska Katarzyna ścieżka sportowa 
Alpejczyk [Piaf - Alma ]Dudek Zuzanna VI ścieżka sportowa 
Wella [Fryderyko - Wiklina ]Hojda Zuzanna VII ścieżka sportowa 
Orawa [Puszkar - Olcha-W ]Hetman-Matyjasik Katarzyna VIII ścieżka sportowa 
Ousor Vidra [Ousor V - Polan Randi ]Kincso Vajda (Węgry) IX ścieżka sportowa 
Arktyka-W [Nefryt - Alaska-W ]Kowalkowski Zbigniew ścieżka sportowa 
Prislop Szamoca [Unknown - Unknown ]Kovacs Emese (Węgry) XI ścieżka sportowa 
Hroby Domeny / Rudi [Grad / Hroby Grad - Ousor Diana ]Peto Brigitta (Węgry) XII ścieżka sportowa 
Pietrosu Pehely [Pietrosu XI-1 - Pietrosu X-14 ]Barna Eszter (Węgry) XIII ścieżka sportowa 
Ousor Gavallier [Ousor Eger - Unknown ]Szepesi Martina (Węgry) XIV ścieżka sportowa 
Hroby Csocso [Hroby XXIII-19 Huba - Pietrosu Csokos ]Voros Gergo (Węgry) XV ścieżka sportowa 
Selma [Paw - Sawa ]Kita Sebastian eliminacja ścieżka sportowa 
Pędziwiatr [Prislop IX-81 - Plamka ]Bielanin Karolina eliminacja ścieżka sportowa 
Bajadera [Lamon - Borówka ]Żydek Martyna rezygnacja ścieżka sportowa 

Other
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Leksja-O [Ważniak - Lemona ]Górowski Konrad I - 190,57 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Ozi [Wikt - Oktawia ]Chojniak Anna II - 180,81 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Loża [Promień - Legia ]Tełyczka Piotr III - 180,78 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Okowita [Satelita - Okazja ]Kurowska Magdalena IV - 175,03 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Oficer [Puszkar - Olszanica ]Kita Sebastian V - 173,67 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Ogień [Puszkar - Wenus ]Kurowski Rafał VI - 173,09 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Judym [Len - Iliada / Iluzja ]Pupczyk Łukasz VII - 172,49 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Orawa [Puszkar - Olcha-W ]Hetman-Matyjasik Katarzyna VIII - 171,79 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Opończa [Piaf - Olsza ]Stec Jakub IX - 169,77 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Lotka [Neszor - Lilijka ]Biernat Marek X - 167,25 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Pędziwiatr [Prislop IX-81 - Plamka ]Bielanin Karolina XI - 160,12 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Neron [Puszkar - Nela ]Dobrowolska Katarzyna XII - 159,93 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ]Malmuk Adam XIII - 159,61 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Obelix-Kur [Ogień - Wanta II ]Holewa Beata XIV - 158,71 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Peira [Wieśniak - Padżerka ]Pelc Konrad XV - 147,97 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Istria [Powiew - Iryska ]Mikosz Milena XVI - 138,44 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Abra GJ [Wtorek - Akra ]Polaszek Robert XVII - 137,73 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Alpejczyk [Piaf - Alma ]Dudek Zuzanna XVIII - 136,44 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Pretoria [Szok - Palestyna ]Polaszek Zuzanna XIX - 124,71 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Wróżbitka [Puszkar - Warta ]Stańko Małgorzata XX - 121,76 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Suzi [Baca - Sawana ] XXI - 121,59 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Wichren [Waldi - Wigilia ]Ruta Jan XXII - 121,06 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Wisky [Sułtan - Wisia ]Tomal Justyna XXIII - 118,22 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Lennik [Sonet - Salamandra ]Wróbel Marlon XXIV - 113,89 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Nasir [Jaśmin - Neretwa ] XXV - 112,46 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ]Dziula Krystian XXVI - 102,64 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Wella [Fryderyko - Wiklina ]Hojda Zuzanna XXVII - 94,97 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Arktyka-W [Nefryt - Alaska-W ]Kowalkowski Zbigniew XXVIII - 93,99 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Czerszla [Waldi - Burka ]Klimczyk Adam XXIX - 92,24 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Bajadera [Lamon - Borówka ]Żydek Martyna XL - 90,04 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Odwaga-Kur [Ozi - Okowita ] XLI - 89,88 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Czarka [Piaf - Czacza ]Gładkowski Jacek XLII - 89,40 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Lando-O [Ważniak - Lira ]Dąbkowski Rafał XLIII - 88,92 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Ptysia [Paragraf - Palestyna ] XLIV - 88,20 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Selma [Paw - Sawa ] XLV - 87,88 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Pączek [Natan - Pantera ] XLVI - 87,56 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Werona [Lando-O - Wibracja ]Dąbkowska Olimpia XLVII - 84,36 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Cyrkonia [Nugat - Cekinka ]Ruta Sylwia XLVIII - 40,82 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Azalia-W [Ousor VIII-50 - Astelia ]Pelc Damian XLIX - 35,52 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 




 
polski english