Skoki |
Koń [ojciec matka] | Jeździec | Miejsce | Konkurs |
---|
♂ Pędziwiatr [Prislop IX-81 - Plamka ] | Bielanin-Dyląg Karolina | I | skoki - konkurs zwykły do 70 cm |
♀ Orka-Kur [Otto - Wanta II ] | Biernat Marek | II | skoki - konkurs zwykły do 70 cm |
♂ Lokaj z Bacówki [Puszkar - Laka ] | Holewa Beata | III | skoki - konkurs zwykły do 70 cm |
♂ Ozyr [Fant - Renoma ] | Holewa Beata | V/VII - eliminacja | skoki - konkurs zwykły do 70 cm |
♀ Lotka [Neszor - Lilijka ] | Grelewicz Oliwia | V/VII - eliminacja | skoki - konkurs zwykły do 70 cm |
♀ Puszta z Brzezia [Baca - Ponowa ] | Bugaj Martyna | V/VII - eliminacja | skoki - konkurs zwykły do 70 cm |
Powożenie |
Koń [ojciec matka] | Powożący | Miejsce | Uwagi |
---|
♂ Bajus [Sonet - Bogini ] | Zygadło Tadeusz | I | powożenie - pary konie małe - ujeżdżenie |
♂ Janczar [Sonet - Janulka ] |
♂ Obeliks [Puszkar - Obawa ] | Szymczyk Krzysztof | II | powożenie - pary konie małe - ujeżdżenie |
♂ Nerwus [Nasir / Gurgul XV - Nerpa ] |
♀ Bajka [Piaf - Bircza ] | Stasiowski Stanisław | III | powożenie - pary konie małe - ujeżdżenie |
♀ Bystra [Piaf - Bircza ] |
♂ Pin [Promień - Parada ] | Chruszcz Władysław | IV | powożenie - pary konie małe - ujeżdżenie |
♀ Cyfra [Rewir - Concordia ] |
♀ Gorczyca [Piaf - Gruzja / Gruza ] | Michalak Janusz | V | powożenie - pary konie małe - ujeżdżenie |
♂ Natan [Pardon - Nektarynka ] |
♀ Freza z Raju [Kastor z Sadyby - Foresta ] | Stasiowski Stanisław | VI | powożenie - pary konie małe - ujeżdżenie |
♀ Peira [Wieśniak - Padżerka ] |
♂ Lando-O [Ważniak - Lira ] | Dąbkowski Rafał | VII | powożenie - pary konie małe - ujeżdżenie |
♀ Werona [Lando-O - Wibracja ] |
♀ Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ] | Malmuk Adam | VIII | powożenie - pary konie małe - ujeżdżenie |
♀ Peira [Wieśniak - Padżerka ] |
♂ Lando-O [Ważniak - Lira ] | Dąbkowski Rafał | I | powożenie - kegle - klasyfikacja do Kryształowej Kuli |
♀ Werona [Lando-O - Wibracja ] |
♀ Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ] | Malmuk Adam | II | powożenie - kegle - klasyfikacja do Kryształowej Kuli |
♀ Peira [Wieśniak - Padżerka ] |
♂ Bajus [Sonet - Bogini ] | Zygadło Tadeusz | III | powożenie - kegle - klasyfikacja do Kryształowej Kuli |
♂ Janczar [Sonet - Janulka ] |
♂ Obeliks [Puszkar - Obawa ] | Szymczyk Krzysztof | IV | powożenie - kegle - klasyfikacja do Kryształowej Kuli |
♂ Nerwus [Nasir / Gurgul XV - Nerpa ] |
♀ Gorczyca [Piaf - Gruzja / Gruza ] | Michalak Janusz | V | powożenie - kegle - klasyfikacja do Kryształowej Kuli |
♂ Natan [Pardon - Nektarynka ] |
♂ Pin [Promień - Parada ] | Chruszcz Władysław | VI | powożenie - kegle - klasyfikacja do Kryształowej Kuli |
♀ Cyfra [Rewir - Concordia ] |
♂ Bajus [Sonet - Bogini ] | Zygadło Tadeusz | I | powożenie - pary konie małe - konkurs kombinowany |
♂ Janczar [Sonet - Janulka ] |
♂ Obeliks [Puszkar - Obawa ] | Szymczyk Krzysztof | II | powożenie - pary konie małe - konkurs kombinowany |
♂ Nerwus [Nasir / Gurgul XV - Nerpa ] |
♀ Freza z Raju [Kastor z Sadyby - Foresta ] | Stasiowski Stanisław | III | powożenie - pary konie małe - konkurs kombinowany |
♀ Portuza [Len - Panda ] |
♀ Gorczyca [Piaf - Gruzja / Gruza ] | Michalak Janusz | IV | powożenie - pary konie małe - konkurs kombinowany |
♂ Natan [Pardon - Nektarynka ] |
♂ Lando-O [Ważniak - Lira ] | Dąbkowski Rafał | V | powożenie - pary konie małe - konkurs kombinowany |
♀ Werona [Lando-O - Wibracja ] |
♀ Bajka [Piaf - Bircza ] | Stasiowski Stanisław | VI | powożenie - pary konie małe - konkurs kombinowany |
♀ Bystra [Piaf - Bircza ] |
♂ Pin [Promień - Parada ] | Chruszcz Władysław | VII | powożenie - pary konie małe - konkurs kombinowany |
♀ Cyfra [Rewir - Concordia ] |
♀ Nehrybka [Nigrus - Nikozja ] | Łazarz Mariusz | VIII | powożenie - pary konie małe - konkurs kombinowany |
♂ Nilon [Mozyr - Nila ] |
♀ Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ] | Malmuk Adam | X | powożenie - pary konie małe - konkurs kombinowany |
♀ Peira [Wieśniak - Padżerka ] |
♂ Bajus [Sonet - Bogini ] | Zygadło Tadeusz | I | powożenie - pary konie małe - klasyfikacja końcowa |
♂ Janczar [Sonet - Janulka ] |
♂ Obeliks [Puszkar - Obawa ] | Szymczyk Krzysztof | II | powożenie - pary konie małe - klasyfikacja końcowa |
♂ Nerwus [Nasir / Gurgul XV - Nerpa ] |
♀ Gorczyca [Piaf - Gruzja / Gruza ] | Michalak Janusz | III | powożenie - pary konie małe - klasyfikacja końcowa |
♂ Natan [Pardon - Nektarynka ] |
♀ Bajka [Piaf - Bircza ] | Stasiowski Stanisław | IV | powożenie - pary konie małe - klasyfikacja końcowa |
♀ Bystra [Piaf - Bircza ] |
♀ Freza z Raju [Kastor z Sadyby - Foresta ] | Stasiowski Stanisław | V | powożenie - pary konie małe - klasyfikacja końcowa |
♀ Portuza [Len - Panda ] |
♂ Pin [Promień - Parada ] | Chruszcz Władysław | VI | powożenie - pary konie małe - klasyfikacja końcowa |
♀ Cyfra [Rewir - Concordia ] |
♂ Lando-O [Ważniak - Lira ] | Dąbkowski Rafał | VII | powożenie - pary konie małe - klasyfikacja końcowa |
♀ Werona [Lando-O - Wibracja ] |
♀ Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ] | Malmuk Adam | VIII | powożenie - pary konie małe - klasyfikacja końcowa |
♀ Peira [Wieśniak - Padżerka ] |