Event details

 
Name: IX Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni - B
Type: National competition
Place, organizer: Olsza
Start date: 2017-09-08
End date: 2017-09-10

List of horses


Jumping
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Fleur [Lys Rouge (Kalupso) - Ziezo ]Brzóska Łukasz Konkurs pocieszenia 
Kostaryka [Lesotho - Kryza ]Fragstein-Niemsdorff Piotr Konkurs pocieszenia 
F.Armani Z [Fierro hof ter Zeedyke - Unda van het Goolder ]Chrzanowski Lisa Konkurs pocieszenia 
My Quest [Conquest Boy - My Little Problem ]Kubiak Grzegorz Konkurs pocieszenia 
Golden [Alvarez 17 - Goldi ]Mierzwiński Jacek Konkurs pocieszenia 
Balou du Chateau [Balou du Rouet - Helle des Hautes ]Kut Łukasz Konkurs pocieszenia 
Luna Melloni [Lasino - Grandiosa III ]Polowczyk Hubert Konkurs pocieszenia 
Geronimo [Numero Uno ex Norton - Contica (Contiva) ]Gużkowski Maciej Konkurs pocieszenia 
Crossbar Melloni [Casall (Casall Ask, Casall la Silla) - R-Catch Me ]Polowczyk Hubert Konkurs pocieszenia 
Quintello [Quidam de Revel - Tonia I ]Brzóska Łukasz 10 Konkurs pocieszenia 
Marko [Liberado - Macciavella ]Stasiak Szymon 11 Konkurs pocieszenia 
Quicklensky [Quick Fire - Cornetta ]Brzóska Łukasz 12 Konkurs pocieszenia 
Olimp Fly [Chacco-Fly - Oquirina ]Bobik Jacek 13 Konkurs pocieszenia 
Hokey-Pokey [Namelus R - Bijoux ]Pomiankowska Joanna 14 Konkurs pocieszenia 
Shouppy II van de Kattevennen Z [Shouppydam des Horts - Etoile ]Krajewski Łukasz 15 Konkurs pocieszenia 
Conlou [Contendros - Namula ]Kut Bartosz 16 Konkurs pocieszenia 
Chamakh [Con Calma - Czilla ]Kobiernik Daria 17 Konkurs pocieszenia 
Wiquid [Diabełek - Wiquerra ]Kobiernik Daria 18 Konkurs pocieszenia 
Astil L [Baracuda - Alida I ]Skiba Dawid 4-letnie 
Comtess [Conthargos - Argentina ]Charadnik Vitalii 4-letnie 
Irocco Blue S [Zirocco Blue VDL (Quamikase des Forets, VDL Zirocco Blue N.O.P.) - Cararine S ]Appel Łukasz 4-letnie 
Inda S [Numero Uno ex Norton - Arinda S ]Grzegorzewski Adam 4-letnie 
Esterka [Tangelo van de Zuuthoeve (Otangelo) - Estella ]Prasek Krzysztof 5= 4-letnie 
Tracja [Spartacus TN (VDL Groep Spartacus TN) - T Chicatora ]Troszczyński Łukasz 5= 4-letnie 
Illouchin NH [Zapatero VDL (Zapatero, Zegna) - Tereedom VDL ]Sorokina Olga 4-letnie 
Liam [Limasol - Cyganka ]Fragstein-Niemsdorff Piotr 8= 4-letnie 
Ice-Age H [Kannan - Maya X ]Appel Łukasz 8= 4-letnie 
Cofertino [Cachas - Nefertina ]Tyszko Michał 10 4-letnie 
Libretto [Biscayo - Liberia ]Wierzbicki Krzysztof 11 4-letnie 
Ivor Melloni [Arezzo VDL (Amant Mc) - Urindy ]Polowczyk Hubert 12 4-letnie 
Tigrina [Cascadello I - Tinta ]Szmytkowski Piotr 13= 4-letnie 
Rotella Star [Otello - Rosa B ]Starkowski Krystian 13= 4-letnie 
Nicolet 2 [Chardonnay L - Nirwana ]Stasiak Szymon 15 4-letnie 
In Gomera L ex Inwokacja [Vulkan L - Inwencja ]Skiba Dawid 16= 4-letnie 
Red Hershey [Ramiro's Son II - Delia ]Brzóska Łukasz 16= 4-letnie 
Fahrenheit L [Lenett - Wanda X (Wanda) ]Kazlou Siarhei 16= 4-letnie 
Castello [Cassini Kama - Elisa ]Slobodeniuk Eduard 19 4-letnie 
Valentino Red Wine [Vagabond de la Pomme - Fatima ]Kostecki Kacper 20 4-letnie 
Liberator [Calido I - N-Libertina ]Slobodeniuk Eduard 21 4-letnie 
La Noblesse Vulkan L [Vulkan L - La Dame Blanche L ]Rakoczy Dawid 22 4-letnie 
Inspiratie W [Carambole (Coloccini, Carambole N.O.P) - Vanorella ]Uchwat Sławomir 23= 4-letnie 
Bueno L [Cassone - Cimara ]Kazlou Siarhei 23= 4-letnie 
Iowa [Zavall VDL ex. Zivago - Dersina ]Shalohin Andrey (KRG) 25 4-letnie 
Inturido [Zalanta (Zambesi TN) - Bailey ]Kamińska Magda 26= 4-letnie 
Caravell [Calidrio - Bandera ]Fragstein-Niemsdorff Piotr 26= 4-letnie 
Tsingtao L [Spiderman - Galina ]Skiba Dawid 28 4-letnie 
Calilo [Catalido - Chamois ]Bondziul Anna 29 4-letnie 
Coco Chanel [Cassilio - Chanel ]Pakuła Marcin 30 4-letnie 
Happy Lina (Happylina) [Lexicon - Roberlina ]Grzegorzewski Adam 5-letnie 
Casario de Soie Z [Casario II - Normandie I ]Psiuk Grzegorz 5-letnie 
Champagne de Talma [Canturo - Quinta de Pivoine ]Psiuk Grzegorz 5-letnie 
Focus ex. Furman [Fidjy of Colors - Nanette ]Ojczenasz Angelika 5-letnie 
Hanky Panky St Ghyvan [Quidam de Revel - W-Chilli-Pepper ]Grzegorzewski Adam 5-letnie 
Ogano's Boy Z [Ogano Sitte - Damessa ]Kobiernik Daria 5-letnie 
M. Blue's Boy Z [Mr. Blue (Burg's Mr. Blue) - Henna ]Polowczyk Hubert 5-letnie 
Heartcor F [Corland (Corlando, Broere VDL Corland) - Cornville F ]Appel Łukasz 5-letnie 
Haston Nita [Zirocco Blue VDL (Quamikase des Forets, VDL Zirocco Blue N.O.P.) - Anna-Nita ]Zelek Tomasz 9= 5-letnie 
Lucky Star [Larcon - Rania II ]Charadnik Vitalii 9= 5-letnie 
Alo Varo P [Con Calma - Aloverien P ]Polowczyk Hubert 9= 5-letnie 
Cicero [Eldorado van de Zeshoek - Ciantha D ]Mazur Krzysztof 9= 5-letnie 
La Vulkano L [Vulkan L - La Marina L ]Skiba Dawid 13= 5-letnie 
Tahira Angel [Chapman - Qinara ]Uchwat Katarzyna 13= 5-letnie 
Ziggy vd Kattevennen Z [Zilverstar T - Cheyenne Z ]Krajewski Łukasz 13= 5-letnie 
E'Laylat Huziran [Corrado Boy - Epona ]Wesoły Marcin 13= 5-letnie 
Dalet GP Z [Diamant de Semilly - Cocain du Rona Z ]Podgórny Jakub 17= 5-letnie 
Colinero [Cola (Cola 10) - Elvita ]Miśkiewicz Tomasz 17= 5-letnie 
Amaru L [Larimar - Patricia VIII ]Skiba Dawid 19= 5-letnie 
Shouppy II van de Kattevennen Z [Shouppydam des Horts - Etoile ]Krajewski Łukasz 19= 5-letnie 
Hamilton [Whitaker (Winton) - Wolinda ]Urbańska Malwina 19= 5-letnie 
Grannus Lazar [Levisonn - Granada ]Szlachta Sławomir 19= 5-letnie 
Cassini Zar [Cassini II - U-Contreau ]Brzóska Łukasz 23 5-letnie 
Ziray L [Chin Champ - Fortuna VI ]Skiba Dawid 24 5-letnie 
Wars [Spartacus TN (VDL Groep Spartacus TN) - W Darla ]Troszczyński Łukasz 25 5-letnie 
Secret Weapon L [Bubalu VDL (Triumph VDL, VDL Bubalu) - Acobada ]Skiba Dawid 6-letnie 
Cambel I G ex. Candel I G [Canoso - Calienta ]Lusina Aleksandra 6-letnie 
Carewicz [Vandamme - Cyranka ]Bobik Jacek 6-letnie 
My Lady (Mylady) [Mylord Carthago - Tschita I ]Appel Łukasz 6-letnie 
Quamar [Quaid I ex. Quaid - Luzy ]Charadnik Vitalii 6-letnie 
C Bas [Spartacus TN (VDL Groep Spartacus TN) - B Catillia ]Wierzbicki Krzysztof 6-letnie 
E Gineke [Eldorado van de Zeshoek - Unique ]Troszczyński Łukasz 6-letnie 
Daring Queen [Cassini I (San Patrignano Cassini) - Pretty Queen ]Tyszko Michał 6-letnie 
Conti du Rouet [Conthargos - Annetti ]Prasek Krzysztof 6-letnie 
Anka Lazar [Cachas - Why Not II ]Szlachta Sławomir 10= 6-letnie 
Just Riding California BS [Calido I - Converterka ]Szlachta Sławomir 10= 6-letnie 
Wiena [Clarimo (Clarimo Ask) - Wachtel ]Uchwat Sławomir 10= 6-letnie 
Gullit H [Cantos (HBC Cantos) - Njirina M ]Zagor Jacek 13= 6-letnie 
Barcelona G. [Ekwador - Balanda G. ]Slobodeniuk Eduard 13= 6-letnie 
Valenzia [Now or Never M (Ninko H) - Cha Cha ]Pakosz Natalia 13= 6-letnie 
Baika Cot Chat [Diamant de Semilly - Nacre de Presle ]Nowak Wiesław 13= 6-letnie 
Cristiano [Falbrus - Cecile ]Psiuk Grzegorz 13= 6-letnie 
Greatest [Biscayo - Anola ]Appel Łukasz 18 6-letnie 
La Scala [Canabis Z - La Valetta (La Vawetta) ]Charadnik Vitalii 19 6-letnie 
Casus Belli [Casdorff - L-Carisma ]Nowak Wiesław 20 6-letnie 
Ulotka-K [Cancoon (Cocoon) - Ulena K ]Murdzia Seweryn 21= 6-letnie 
Newton JP Z [Nabab de Reve - Piminidou ]Chrzanowski Lisa 21= 6-letnie 
Beau Balou [Balou du Rouet - Silvetta ]Lusina Aleksandra 23 6-letnie 
Silvan [Etos - Sillena ]Rezmer Wiktoria 24 6-letnie 
Layro STW [Cassander van Het Bremhof - Athena ]Ratajczak Robert 25 6-letnie 
Columbia [Ultimo - Contessa ]Troszczyński Łukasz 7-letnie 
Chocolate Blue [Chacco Blue - Carousa 2 ]Miśkiewicz Tomasz 7-letnie 
For Vito [For Pleasure - Gracyona d'Amain ]Miśkiewicz Tomasz 7-letnie 
Choco Lady [Chap I - Cyrena ]Shalohin Andrey (KRG) 7-letnie 
Q7 [Quarz ASK (Quartz) - Mona X ]Uchwat Sławomir 7-letnie 
Hajda [Cantanis - Harda Dusza ]Miśkiewicz Tomasz 7-letnie 
Kentucky's Picobello [Mr. Blue (Burg's Mr. Blue) - Copy Picobello Z ]Tyszko Michał 7-letnie 
Arabesque de Revel [Crusador - Salome de Ravel ]Grzegorzewski Adam 7-letnie 
Forest [Qulester - Turbud Fabel ]Tyszko Michał 9= 7-letnie 
Szuler [Luron - Szaki ]Kubiak Grzegorz 9= 7-letnie 
Coco Lady (Choco Lady) [Cancara (Cancara Z) - Lassandra ]Kurek Jan 9= 7-letnie 
Boccaccio [Baloubet du Rouet - Pretty Queen ]Warzecha Leszek 12 7-letnie 
Fatima [Tangelo van de Zuuthoeve (Otangelo) - Ultra ]Bolko Aleksandra 13 7-letnie 
Finna W [Cantos (HBC Cantos) - Cally Z ]Urbańska Malwina 14 7-letnie 
Footloose [Berlin (Caspar, Eurocommerce Berlin) - Legata (Lucknow) ]Nowak Wiesław 15= 7-letnie 
Pretty Girl L [Cascavelle NT - Falkenhof's Lancer Chanel ]Skiba Dawid 15= 7-letnie 
Cardhu [Diarado - Castina ]Goszczyński Bartosz 15= 7-letnie 
Frapant [Unaniem (Uno) - Basta ]Kowala Małgorzata 18 7-letnie 
Never [Alvarez 17 - Narnia ]Mierzwiński Jacek 19 7-letnie 
Casalletto [Casquetto - Utopia IX ]Brzóska Łukasz 20 7-letnie 
Lordanz [Lordanos - Gundi ]Cebulak Aleksandra 21 7-letnie 
Interconti 3 [Incolor - Lady ]Prasek Krzysztof 22 7-letnie 
Ula Bajou K [Bajou Du Rouet - Uleva ]Murdzia Seweryn Memoriał Dąbrowskiego 
Casch M E [Oklund (Audi's Oklund) - Wendyane ]Goszczyński Bartosz Memoriał Dąbrowskiego 
Casquell [Casall (Casall Ask, Casall la Silla) - V-Nicoretta ]Ojczenasz Angelika Memoriał Dąbrowskiego 
Alania [Contendro I - Atlanta ]Podgórna Angelika Memoriał Dąbrowskiego 
Che Guevara L [Cassini I (San Patrignano Cassini) - O-Contendra ]Skiba Dawid Memoriał Dąbrowskiego 
Efron [Avero - Erotyka ]Dąbrowski Mieszko Memoriał Dąbrowskiego 
Hippica Bergamo [Baloubet du Rouet - Wioletta (Violetta I) ]Tyszko Michał Memoriał Dąbrowskiego 
Avocado L [Co-Pilot (Co-Pilot 5) - Annaliese ]Skiba Dawid Memoriał Dąbrowskiego 
Sanczo [Chello I - Sunny ]Rakoczy Dawid Memoriał Dąbrowskiego 
Contendros [Contender - N-Libertina ]Slobodeniuk Eduard 10 Memoriał Dąbrowskiego 
Dilona [Cicero Z (Cicero van Paemel) - Wallona ]Nowak Wiesław 11 Memoriał Dąbrowskiego 
Weltdame [Contender - Grappa ]Warzecha Leszek 12 Memoriał Dąbrowskiego 
Eleonalda G [Vigaro (Eurocommerce Vigaro) - Leonalda ]Cebulak Aleksandra 13 Memoriał Dąbrowskiego 
Conraldik IV [Corrado I - Nerina IV ]Rakoczy Dawid 14 Memoriał Dąbrowskiego 
Allilah [Ever For Pleasure - Astra ]Mazur Krzysztof 15 Memoriał Dąbrowskiego 
Sophia [Stalypso - Ramona ]Miśkiewicz Tomasz 16 Memoriał Dąbrowskiego 
Heros [Bajou Du Rouet - Hipnoza ]Brzóska Łukasz 17 Memoriał Dąbrowskiego 
Casper XXI [Unitair - Vita Triple R ]Appel Łukasz 18 Memoriał Dąbrowskiego 
Cros Blue [Chacco Blue - Quoldas Girl ]Mazur Krzysztof 19 Memoriał Dąbrowskiego 
Corina [Cosmo-Pilot - La Donna ]Sorokina Olga 20 Memoriał Dąbrowskiego 
Henya De L'espoir [Cliff - Carentia ]Krajewski Łukasz 21 Memoriał Dąbrowskiego 
Confusion [Corrado I - Una Bella ]Warzecha Leszek elim. Memoriał Dąbrowskiego 
Maik K [Bajou Du Rouet - Maja Vh Scheef Kasteel ]Kurek Jan elim. Memoriał Dąbrowskiego 
Darina [Cardento (VDL Cardento) - Irina ]Prasek Krzysztof elim. Memoriał Dąbrowskiego 
Libelius [Lorio - Libella ]Murawski Oskar elim. Memoriał Dąbrowskiego 




 
polski english