Event details

 
Name: VII Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni - B
Type: National competition
Place, organizer: Olsza
Start date: 2015-09-11
End date: 2015-09-13

List of horses


Jumping
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Farina [Contact Me - Fucera ]Lusina Aleksandra Batman Joker Cup 
Arius [Argentinus - Donna-Maria ]Krajewski Rafał Batman Joker Cup 
Bianco [Jim - Bibiena ]Kaźmierczak Katarzyna Batman Joker Cup 
Christiano I L [Christiano - Phoenix ST ]Krajewski Łukasz Batman Joker Cup 
Farezzo B [Arezzo VDL (Amant Mc) - Toberlina ]Lusina Aleksandra Batman Joker Cup 
Kannelle Z (Kanelle Z) [Kannan - Signora ]Grzegorzewski Adam Batman Joker Cup 
Campari [Up To Date - May Fair ]Krajewski Łukasz Batman Joker Cup 
Walkover [Rashim - Walkiria ]Krajewski Rafał Batman Joker Cup 
Montana C [Landrover - Manga ]Głoskowski Andrzej Batman Joker Cup 
Calydor [Carlo Grande ex Carlo - Panja ]Urbańska Malwina 10 Batman Joker Cup 
Tissot [Unknown - Unknown ]Głoskowski Andrzej 11 Batman Joker Cup 
Siroko [Iroko - Miss M. ]Korbalewska Kaja 12 Batman Joker Cup 
La Strada L [Bischof L - La Paloma L ]Baehr Zofia 13 Batman Joker Cup 
Carlo R [Carlos DZ - Fidele Deern ]Rozynek Martin 14 Batman Joker Cup 
Shakira L [Lansjer L - Sumka ]Baehr Maria 15 Batman Joker Cup 
August [Lupicor H (Nashua S) - Paulien ]Sąsiadek Bogna 16 Batman Joker Cup 
Be Clear SR [Clearway - L-Cassina I ]Klein Olaf 17 Batman Joker Cup 
Bila [Corrado Son - Balsa ]Stasiak Szymon 18 Batman Joker Cup 
Floyd [Casall (Casall Ask, Casall la Silla) - Texas M ]Wasilewski Łukasz 19 Batman Joker Cup 
Domino [Dandys - Wanessa ]Pawlicka Dajana 20 Batman Joker Cup 
Colina [Clearway - Estha ]Czernik Natalia 21 Batman Joker Cup 
Turbud Consul [Con Capitol - Staranda ]Polednia Henryk elim. Batman Joker Cup 
Brodway [Placido (Placido-K) - Bianka ]Kośnik Aleksandra Konkurs pocieszenia 
Farezzo B [Arezzo VDL (Amant Mc) - Toberlina ]Lusina Aleksandra Konkurs pocieszenia 
Chacco Amicor [Chacco Blue - Quickcent ]Bobik Jan Konkurs pocieszenia 
Easy Zone ex. Zet - Żądło [Emar - Zorza ]Grzywacz Jacek Konkurs pocieszenia 
Courtney 11 [Chacco Blue - Lambada ]Bawłowicz Katarzyna Konkurs pocieszenia 
Fly Away [Landor - Finezja ]Ćwik Magdalena Konkurs pocieszenia 
Floyd [Casall (Casall Ask, Casall la Silla) - Texas M ]Wasilewski Łukasz Konkurs pocieszenia 
Moulin Rouge G. [Ekwador - Malanda ]Lusina Aleksandra Konkurs pocieszenia 
Anarion d'Oz [Kannan - Tiwele d'Oz ]Kubiak Grzegorz Konkurs pocieszenia 
Casillas [Caretino - Flanell ]Głużkowski Maciej 10 Konkurs pocieszenia 
Fantazja [Unknown - Unknown ]Głużkowski Maciej 11 Konkurs pocieszenia 
Imperial [Quamiro - Izana ]Jóskowiak Michał 12 Konkurs pocieszenia 
Silver Star [Legolas - Sunshine ]Lehmann Dalia elim. Konkurs pocieszenia 
Caretina Shostakov [Caretino - Heissa ]Lehmann Dalia rez. Konkurs pocieszenia 
My Zeal Melloni [Mylord Carthago - Zoldika ]Polowczyk Hubert 4-letnie 
Quamar [Quaid I ex. Quaid - Luzy ]Skrzyczyński Jarosław 4-letnie 
Atomium L [Clarimo (Clarimo Ask) - Welfin ]Gramza Leszek 4-letnie 
H-Canterino [Cantoblanco - Hataria ]Fimmel Arkadiusz 4-letnie 
Valenzia [Now or Never M (Ninko H) - Cha Cha ]Roszkiewicz Hanna 4-letnie 
Giraldo L [Zirocco Blue VDL (Quamikase des Forets, VDL Zirocco Blue N.O.P.) - Cersina I ]Krajewski Łukasz 4-letnie 
Zirocco Air [Zirocco Blue VDL (Quamikase des Forets, VDL Zirocco Blue N.O.P.) - Zalza ]Appel Łukasz 7= 4-letnie 
Glitter [Carambole (Coloccini, Carambole N.O.P) - Wepekezwiggy ]Uchwat Sławomir 7= 4-letnie 
Gucci [Flamenco de Semilly - Boderna B ]Pomiankowska Joanna 4-letnie 
Ascot L [Connor (Connor 48) - Theresa V ]Rakoczy Dawid 10 4-letnie 
Daring Queen [Cassini I - Pretty Queen ]Rosicka Joanna 11 4-letnie 
Alan [Tjungske - Alabama ]Woźniak Łukasz 12 4-letnie 
Diavisto [Diarado - Urte ]Dąbrowski Mieszko 13 4-letnie 
Quicklensky [Quick Fire - Cornetta ]Brzóska Łukasz 14 4-letnie 
Anka Lazar [Cachas - Why Not II ]Appel Łukasz 15 4-letnie 
Chin Champer [Chin Champ - E-Lanetta (Lavita) ]Czarnecki Dawid 16 4-letnie 
Rubin S [Romeo des Vaux - Riada-R ]Pawlicki Tomasz 17 4-letnie 
L'Colantos [Cola (Cola 10) - Lotte ]Urbańska Malwina 18 4-letnie 
Quentin Z [Quamiro - Zilandra ]Lusina Aleksandra 19 4-letnie 
Geronimo [Numero Uno ex Norton - Contica (Contiva) ]Głużkowski Maciej 20 4-letnie 
Casablanca L [Che Guevara L - Colina L ]Gramza Leszek 21 4-letnie 
Harles [Rapsod - Haidi ]Woźniak Łukasz 22 4-letnie 
Tullamore Dew [Tangelo van de Zuuthoeve (Otangelo) - Foria ]Podgórny Jakub 23 4-letnie 
Gibanta [Harley VDL ex Ursel - Zibanta ]Appel Łukasz 24 4-letnie 
Casablanca (Casablanka) [Cassin - Mona II ]Pawlicka Dajana 25 4-letnie 
Newton JP Z [Nabab de Reve - Piminidou ]Kubiak Grzegorz 26 4-letnie 
Caiero [Connor (Connor 48) - Nusella ]Pawlicka Dajana 27 4-letnie 
Maximus ZK [Cancoon (Cocoon) - Miss Sajgon L ]Sorokina Olga 28 4-letnie 
Pico del Teide L [Cardino - Rebekka ]Gramza Leszek 29 4-letnie 
Maestro ZK [Cancoon (Cocoon) - Miss Neel ]Shalohin Andrey (KRG) 30 4-letnie 
Darco van Overis Z (Darco Melloni) [Darco - Ferline ]Appel Łukasz 5-letnie 
Clarima [Clarimo (Clarimo Ask) - Raja II ]Podgórny Jakub 5-letnie 
For Vito [For Pleasure - Gracyona d'Amain ]Miśkiewicz Tomasz 5-letnie 
Choco Lady [Chap I - Cyrena ]Shalohin Andrey (KRG) 5-letnie 
Floris Nita (G & C Wolf) [Harley VDL ex Ursel - Anna-Nita ]Appel Łukasz 5-letnie 
Cosmic Love [Cannavaros - Regina IV ]Uchwat Sławomir 5-letnie 
Malavaletto-P [Contendor - Mala Cerra P ]Słuszniak- Marchwicka Aleksandra 5-letnie 
Clivia [Clinton I - Ravenna ]Vinckier Jan (BEL) 5-letnie 
Chacco Nann [Chacco Blue - Gold Anna ]Lewicki Marek 5-letnie 
Boccaccio [Baloubet du Rouet - Pretty Queen ]Dąbrowski Mieszko 10 5-letnie 
Fargita [Afellay (Affelay) - Urgita ]Sorokina Olga 11 5-letnie 
Chocolate Blue [Chacco Blue - Carousa 2 ]Miśkiewicz Tomasz 12 5-letnie 
Fun Risk L [Upgrade - All Risk B ]Krajewski Łukasz 13 5-letnie 
Cofertina [Lordanos - Nefertina ]Rosicka Joanna 14 5-letnie 
Quidams Star Melloni [Quidam de Revel - Taki ]Polowczyk Hubert 15 5-letnie 
Casalletto [Casquetto - Utopia IX ]Brzóska Łukasz 16 5-letnie 
Kentucky's Picobello [Mr. Blue (Burg's Mr. Blue) - Copy Picobello Z ]Rosicka Joanna 17 5-letnie 
Inteligo [Corlensky G - Ines ]Tęcza Szymon 18 5-letnie 
Carmen P [Cascavello - Riana ]Pawlicka Dajana 19 5-letnie 
Marika [Cantanis - Milady ]Maczuga Joanna 20 5-letnie 
Classic Dream [Colestus - Wicky ]Nowak Wiesław 21 5-letnie 
Ulanos [Lordanos - Urielle ]Tęcza Szymon 22 5-letnie 
Rodrigo Cassin [Quaide Cassin - Rewia ]Podgórny Jakub 23 5-letnie 
Famiebur B [Quasimodo van de Molendreef - Ajanibur B ]Pawlicki Tomasz 24 5-letnie 
Fabrice Galdini D [Namelus R - Pimone B ]Okła Krzysztof 25 5-letnie 
Corsa [Connor (Connor 48) - Eira ]Lusina Aleksandra 26 5-letnie 
Moulin Rouge G. [Ekwador - Malanda ]Lusina Aleksandra 27 5-letnie 
Cassia de Lys L [Champion de Cord - Al Italia ]Skrzyczyński Jarosław 6-letnie 
Chacclana [Chacco Blue - Ramilana ]Skrzyczyński Jarosław 6-letnie 
Credendo ex. Claps [Clarimo (Clarimo Ask) - Stella III ]Tyszko Mateusz 6-letnie 
Vanilla [Now or Never M (Ninko H) - Cualite ]Vinckier Jan (BEL) 6-letnie 
Gerd KG [Casiro I - Graefin ]Feliksiewicz-Gibała Iwona 6-letnie 
Chintablue [Chintan - Dociacca ]Wojcianiec Wojciech 6-letnie 
Catoki [Catoki - Coca Cola ]Rozynek Martin 6-letnie 
Viva [Now or Never M (Ninko H) - Capris ]Roszkiewicz Hanna 6-letnie 
Chicharito Blue [Chacco Blue - Chiara ]Okła Krzysztof 6-letnie 
Landliebe [Lord Pezi / Böckmanns Lord Pezi - Landmaid ]Lewicki Marek 10 6-letnie 
Borneo [Placido (Placido-K) - Baronesse Piccadilly ]Pekaniec Maciej 11 6-letnie 
Larifari [Larimar - Shacira ]Dąbrowski Mieszko 12 6-letnie 
Numerus [Numero Uno ex Norton - Calkalas ]Rakoczy Dawid 13 6-letnie 
Colly [Cornado I (Cornado NRW) - Polly 378 ]Głoskowski Andrzej 14 6-letnie 
Silver Shine [Califax - Agronda ]Skrzyczyński Jarosław 15 6-letnie 
Naccord Melloni ex. Encore Nabab [Nabab de Reve - Oberlina ]Wojcianiec Wojciech 16 6-letnie 
Narcotin [Nekton - V-Arcadia ]Uchwat Sławomir 17 6-letnie 
Arpeggio II L [Arpeggio - Polyana ]Bętkowski Marcin 18 6-letnie 
Iton [Taunus - Ikea ]Bobik Jan 19 6-letnie 
Elabitha Dyloma [Tangelo van de Zuuthoeve (Otangelo) - Wilian ]Okła Krzysztof 20 6-letnie 
Elano [Zavall VDL ex. Zivago - Violet ]Mazur Krzysztof 21 6-letnie 
Calvin Klein [Cyrkon - Odilia ]Głoskowski Andrzej 22 6-letnie 
Elegance M [Berlin (Caspar, Eurocommerce Berlin) - Ragazza Di Olympia ]Appel Łukasz 23 6-letnie 
Pearl Night [Nightcarry - P-Veronique ]Reszuta Dominika 24 6-letnie 
Quintus [Quidam de Revel - Jung Pamplona ]Gauza Bartosz 25 6-letnie 
Tajlandia [Landor - Trojanka ]Mazur Krzysztof 26 6-letnie 
Centroplast Dinar [Qulester - Dixi ]Głoskowski Andrzej 7-letnie 
Casablanca [Caballo d'Altiere - Conca ]Grzegorzewski Adam 7-letnie 
Romina L [Potential - Romira ]Kiecoń Mściwój 7-letnie 
Dantos [Cantos (HBC Cantos) - Tomke H ]Kiecoń Mściwój 7-letnie 
Icarus de Beauty [Cardento (VDL Cardento) - Quibelle de la Cour ]Gramza Leszek 7-letnie 
Davide [Colman - Zafnalita ]Wasilewski Łukasz 7-letnie 
Cabo [Concreto - Coletta ]Prasek Krzysztof 7-letnie 
Farmer [Rovetto - Feola ]Bobik Jan 7-letnie 
Donatello [Tangelo van de Zuuthoeve (Otangelo) - Vichella ]Uchwat Sławomir 7-letnie 
Qualidam [Quality Touch Z - Helise Pierville ]Aftyka Krzysztof 10 7-letnie 
Ulisses [Rammstein - Urabelle ]Wójtowicz Tomasz 11 7-letnie 
Doravella [Aravel II - Doretta Z ]Grzywacz Jacek 12 7-letnie 
DonJuan H [Zapatero VDL (Zapatero, Zegna) - Raylonie ]Lewicki Filip 13 7-letnie 
Haton [Taunus - Holana ]Nicpoń Adam 14 7-letnie 
Reasy Easy [Recaro - Aransha ]Nicpoń Adam 15 7-letnie 
Comet 235 [Contendro I - Aribeska ]Szmytka Michalina 16 7-letnie 
Iseline van Dorperheide [Cabrio van de Heffinck (Cassiolino, Cassio, Cabrio Z) - Romina C D'10 ]Bawłowicz Katarzyna 17 7-letnie 
Genco KG [Vandamme - Gina KG ]Gogołek Tomasz 18 7-letnie 
Lakira [Lord Pezi / Böckmanns Lord Pezi - Fronde de Valois ]Tyszko Mateusz Memoriał 
Allilah [Ever For Pleasure - Astra ]Mazur Krzysztof Memoriał 
Okarino [Pavarotti Van De Helle - Obella ]Grzegorzewski Adam Memoriał 
Epoka [Diades - Epika ]Sorokina Olga Memoriał 
Casablanca [Contendro I - Artemida ]Słuszniak- Marchwicka Aleksandra Memoriał 
Celana Z [Chellano Z - Lavendel ]Kiecoń Mściwój Memoriał 
Codetia VDL [Hold Up Premier - Godetia ]Lewicki Marek Memoriał 
Santisa [Cantanis - Samanta ]Bobik Jan Memoriał 
Polka [Walor - Polana ]Nowak Wiesław Memoriał 
Caretino Kama [Caretino - Hostess I ]Kuśmierkowska Kamila 10 Memoriał 
Djembe vant het Schaarbroek [Gem of India - Granica van het Schaarbroek ]Okła Krzysztof 11 Memoriał 
Grand Robin [Nurjev - Gracja ]Klein Tomasz 12 Memoriał 
Chassot [Chacco Blue - Pilot's Rendezvous ]Klein Tomasz 13 Memoriał 
Vascuale [Unknown - Unknown ]Kuśmierkowska Kamila 14 Memoriał 
Tola Z [Cartree Z - Toscania ]Bętkowski Marcin 15 Memoriał 
Full Pleasure [Full House - Fritzi ]Bawłowicz Katarzyna 16 Memoriał 
Al Gran Land P [Landos II - Aloette P ]Polowczyk Hubert 17 Memoriał 
Colina [Clearway - Estha ]Czernik Natalia 18 Memoriał 
Withney [For Pleasure - Tequilla I ]Dąbrowski Mieszko 19 Memoriał 
Nicolette L [Chardonnay L - Nadin L ]Stasiak Szymon 20 Memoriał 
August [Lupicor H (Nashua S) - Paulien ]Wasilewski Łukasz 21 Memoriał 
Spartan L [Stakkato Gold - Romira ]Jończyk Łukasz 22 Memoriał 
Aplauz Miralex [Love Soprem - Andromeda ]Brzóska Łukasz 23 Memoriał 
Linsabelle Rouge [Linton 3 (HH Linton) - Jesabelle de Baugy ]Klein Olaf 24 Memoriał 
Digisport Callista [Contendro I - Erle ]Kiecoń Mściwój elim. Memoriał 
Che Guevara L [Cassini I - O-Contendra ]Bętkowski Marcin elim. Memoriał 
Kannelle Z (Kanelle Z) [Kannan - Signora ]Grzegorzewski Adam rez. Memoriał 
Stakudo Miralex [Satisfaction I - Elvita ]Brzóska Łukasz rez. Memoriał 
Farina [Contact Me - Fucera ]Lusina Aleksandra rez. Memoriał 




 
polski english