Szczegóły imprezy

 
Nazwa: Czempionat Hodowlany Koni Rasy Huculskiej
Typ: Zawody krajowe
Miejsce, organizator: Chorzów
Data rozpoczęcia: 2018-07-14
Data zakończenia: 2018-07-15

Lista koni


Powożenie
 
Koń [ojciec matka]  Powożący Miejsce Uwagi 
Obeliks [Puszkar - Obawa ]Szymczyk Krzysztof powożenie - kegle 
Nerwus [Nasir - Nerpa ]
Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ]Pelc Konrad II powożenie - kegle 
Peira [Wieśniak - Padżerka ]
Bajka [Piaf - Bircza ]Jachym Kazimierz III powożenie - kegle 
Bystra [Piaf - Bircza ]
Wenirka [Otto - Wikuna ]Stańko Małgorzata IV powożenie - kegle 
Fiks [Owar-Kur - Falbana-Bies ]
Bajka [Piaf - Bircza ]Stasiowski Stanisław powożenie - kegle 
Bystra [Piaf - Bircza ]
Gniewczyna [Puszkar - Grażda ]Stańko Małgorzata VI powożenie - kegle 
Wróżbitka [Puszkar - Warta ]
Barbórka [Nieznany - Nieznana ]Malec Klaudiusz VII powożenie - kegle 
Kasztanka [Nieznany - Nieznana ]
Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ]Malmuk Adam VIII powożenie - kegle 
Peira [Wieśniak - Padżerka ]
Bols [Puszkar - Secunda ]Malec Bogdan IX powożenie - kegle 
Nana-Solo [Waluch - Plamka ]
Obeliks [Puszkar - Obawa ]Woźnica Bartłomiej powożenie - kegle 
Nerwus [Nasir - Nerpa ]

Ścieżka huculska
 
Koń [ojciec matka]  Jeździec Miejsce Konkurs 
Syrenka [Waluch - Natasza ] I - 80,00 ścieżka do próby 
Welma-O [Weksel-O - Wenezuela-O ] II - 80,00 ścieżka do próby 
Cieciorka [Nieznany - Nieznana ] III - 80,00 ścieżka do próby 
Brodka z Izb [Zawilec - Bagietka ] IV - 80,00 ścieżka do próby 
Owsiana [Oscypek-O - Opla ] V - 80,00 ścieżka do próby 
Cuszka [Hasan z Sadyby - Czata ] VI - 80,00 ścieżka do próby 
Oleńka-Kus [War - Orawica ] VII - 80,00 ścieżka do próby 
Nigora [Nieznany - Nieznana ] VIII - 80,00 ścieżka do próby 
Pumba [Lamon - Patra ] IX - 80,00 ścieżka do próby 
Piękna-O [Nieznany - Nieznana ] X - 80,00 ścieżka do próby 
Loska [Sambor-W - Litwa ] XI - 79,00 ścieżka do próby 
Brekinia [Puchacz - Borżawa ] XII - 76,00 ścieżka do próby 
Jena [Piorun - Ajsza ] XIII - 75,00 ścieżka do próby 
Waria [Sambor-W - Wera-O ] XIV - 74,50 ścieżka do próby 
Pieszczota-O [Ważniak - Platynka ] XV - 74,00 ścieżka do próby 
Pomona [Nieznany - Nieznana ] XVI - 70,00 ścieżka do próby 
Bonera [Nieznany - Nieznana ] XVII - 69,50 ścieżka do próby 
Owalna [Beniko - Wierna II ] XVIII - 60,75 ścieżka do próby 
Lotka [Hetman - Lidzia ] XIX - 60,50 ścieżka do próby 
Azalia-W [Ousor VIII-50 - Astelia ] I - 80,00 ścieżka eliminacyjna 
Czajka [Grajek - Bajeczka ] II - 78,00 ścieżka eliminacyjna 
Orawa [Puszkar - Olcha-W ] III - 76,00 ścieżka eliminacyjna 
Gniewczyna [Puszkar - Grażda ] IV - 75,00 ścieżka eliminacyjna 
Ogień [Puszkar - Wenus ] V - 75,00 ścieżka eliminacyjna 
Gerta [Orzeł-O - Grafina ] VI - 75,00 ścieżka eliminacyjna 
Gniewka [Puszkar - Gracjanka ] VII - 75,00 ścieżka eliminacyjna 
Puszta z Brzezia [Baca - Ponowa ] VIII - 74,75 ścieżka eliminacyjna 
Szarlotka z Izb [Saturn - Sonia z Izb ] IX - 74,25 ścieżka eliminacyjna 
Syrenka [Waluch - Natasza ] X - 74,00 ścieżka eliminacyjna 
Prymus [Czerchan - Prima-O ] XI - 73,00 ścieżka eliminacyjna 
Nurt [Len - Neretwa ] XII - 71,00 ścieżka eliminacyjna 
Brodka z Izb [Zawilec - Bagietka ] XIII - 71,00 ścieżka eliminacyjna 
Nana-Solo [Waluch - Plamka ] XIV - 71,00 ścieżka eliminacyjna 
Pokuska [Owar-Kur - Parysa (Paryska) ] XV - 70,00 ścieżka eliminacyjna 
Pędziwiatr [Prislop IX-81 - Plamka ] XVI - 68,00 ścieżka eliminacyjna 
Werona [Lando-O - Wibracja ] XVII - 68,00 ścieżka eliminacyjna 
Arizona [Paw - Armenia-W ] XVIII - 68,00 ścieżka eliminacyjna 
Azja-W [Sambor-W - Girgonia ] XIX - 67,00 ścieżka eliminacyjna 
Alpejczyk [Piaf - Alma ] XX - 66,50 ścieżka eliminacyjna 
Wróżbitka [Puszkar - Warta ] XXI - 66,25 ścieżka eliminacyjna 
Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ] XXII - 66,00 ścieżka eliminacyjna 
Fiks [Owar-Kur - Falbana-Bies ] XXIII - 66,00 ścieżka eliminacyjna 
Lando-O [Ważniak - Lira ] XXIV - 64,75 ścieżka eliminacyjna 
Pumba [Lamon - Patra ] XXV - 64,50 ścieżka eliminacyjna 
Bols [Puszkar - Secunda ] XXVII - 63,00 ścieżka eliminacyjna 
Otok-W [Nefryt - Obnoga-W ] XXVIII - 59,75 ścieżka eliminacyjna 
Bajadera [Lamon - Borówka ] XXIX - 59,00 ścieżka eliminacyjna 
Grabina [Fryderyko - Gotka (Goral XIX-16) ] XXX - 55,75 ścieżka eliminacyjna 
Wilga-W [Nefryt - Figa ] XXXI - 50,50 ścieżka eliminacyjna 
Linda [Lando-O - Liana ] XXXII - 48,50 ścieżka eliminacyjna 
Cieciorka [Nieznany - Nieznana ] XXXIII - 48,25 ścieżka eliminacyjna 
Czerszla [Waldi - Burka ] XXXIV - 42,50 ścieżka eliminacyjna 
Wiza-O [Junior - Winnica-O ] XXXV - 33,50 ścieżka eliminacyjna 
Brekinia [Puchacz - Borżawa ] XXXVI - 33,00 ścieżka eliminacyjna 

Inne
 
Koń [ojciec matka]  Jeździec Miejsce Konkurs 
Welma-O [Weksel-O - Wenezuela-O ] I - 123,17 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Syrenka [Waluch - Natasza ] II - 122,67 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Piękna-O [Nieznany - Nieznana ] III - 122,50 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Nigora [Nieznany - Nieznana ] IV - 121,17 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Brodka z Izb [Zawilec - Bagietka ] V - 120,67 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Cieciorka [Nieznany - Nieznana ] VI - 120,00 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Cuszka [Hasan z Sadyby - Czata ] VII - 120,00 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Oleńka-Kus [War - Orawica ] VIII - 119,50 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Pumba [Lamon - Patra ] IX - 119,50 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Owsiana [Oscypek-O - Opla ] X - 119,00 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Loska [Sambor-W - Litwa ] XI - 117,67 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Waria [Sambor-W - Wera-O ] XII - 116,83 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Jena [Piorun - Ajsza ] XIII - 115,50 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Brekinia [Puchacz - Borżawa ] XIV - 115,33 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Pieszczota-O [Ważniak - Platynka ] XV - 113,67 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Pomona [Nieznany - Nieznana ] XVI - 112,00 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Bonera [Nieznany - Nieznana ] XVII - 110,50 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Owalna [Beniko - Wierna II ] XVIII - 100,25 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Lotka [Hetman - Lidzia ] XIX - 98,83 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Azalia-W [Ousor VIII-50 - Astelia ] I - 124,00 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Czajka [Grajek - Bajeczka ] II - 118,60 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Szarlotka z Izb [Saturn - Sonia z Izb ] III - 117,68 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Ogień [Puszkar - Wenus ] IV - 117,60 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Puszta z Brzezia [Baca - Ponowa ] V - 117,42 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Syrenka [Waluch - Natasza ] VI - 116,67 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Gniewczyna [Puszkar - Grażda ] VII - 116,17 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Prymus [Czerchan - Prima-O ] VIII - 115,83 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Orawa [Puszkar - Olcha-W ] IX - 115,83 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Gerta [Orzeł-O - Grafina ] X - 115,67 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Gniewka [Puszkar - Gracjanka ] XI - 115,33 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Nurt [Len - Neretwa ] XII - 113,60 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Pokuska [Owar-Kur - Parysa (Paryska) ] XIII - 112,83 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Brodka z Izb [Zawilec - Bagietka ] XIV - 111,67 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Nana-Solo [Waluch - Plamka ] XV - 111,60 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Werona [Lando-O - Wibracja ] XVI - 111,17 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Pędziwiatr [Prislop IX-81 - Plamka ] XVII - 110,60 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Arizona [Paw - Armenia-W ] XVIII - 110,00 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Azja-W [Sambor-W - Girgonia ] XIX - 109,50 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ] XX - 109,33 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Lando-O [Ważniak - Lira ] XXI - 107,92 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Alpejczyk [Piaf - Alma ] XXII - 107,83 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Wróżbitka [Puszkar - Warta ] XXIII - 107,58 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Fiks [Owar-Kur - Falbana-Bies ] XXIV - 104,83 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Pumba [Lamon - Patra ] XXV - 104,00 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Otok-W [Nefryt - Obnoga-W ] XXVI - 101,92 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Bajadera [Lamon - Borówka ] XXVII - 101,83 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Bols [Puszkar - Secunda ] XXVIII - 100,67 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Grabina [Fryderyko - Gotka (Goral XIX-16) ] XXIX - 98,08 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Wilga-W [Nefryt - Figa ] XXX - 93,67 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Linda [Lando-O - Liana ] XXXII - 91,50 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Cieciorka [Nieznany - Nieznana ] XXXIII - 88,25 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Czerszla [Waldi - Burka ] XXXIV - 84,83 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Wiza-O [Junior - Winnica-O ] XXXV - 75,33 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Brekinia [Puchacz - Borżawa ] XXXVI - 72,33 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 




 
polski english