Szczegóły imprezy

 
Nazwa: XIII Wielkopolski Czempionat Koni Huculskich
Typ: Zawody krajowe
Miejsce, organizator: Racot
Data rozpoczęcia: 2018-08-18
Data zakończenia: 2018-08-19

Lista koni


Ścieżka huculska
 
Koń [ojciec matka]  Jeździec Miejsce Konkurs 
Ostropesta [Prymus - Odważna ] I - 74,00 ścieżka do próby 
Wieszczka-O [Giewont - Wistula-O ]Gładkowski Jacek II - 72,75 ścieżka do próby 
Wieliczka [Bandita - Wadera ] III - 70,75 ścieżka do próby 
Patra GJ [Wtorek - Ptysia ] IV - 59,50 ścieżka do próby 
P-Fanaberia [Bandita - Porzeczka Tabun ] V - 55,75 ścieżka do próby 
Waćpan-W [Len - Niezapominajka ]Gładkowski Jacek VI - 55,25 ścieżka do próby 
Orbita [Polak - Orawa ] VII - 5,75 ścieżka do próby 
Czapla [Rewir - Całka ] I/II - 80,00 ścieżka eliminacyjna 
Lotka [Neszor - Lilijka ] I/II - 80,00 ścieżka eliminacyjna 
Ankara-W [Nefryt - Alaska-W ]Gładkowski Jacek III - 79,50 ścieżka eliminacyjna 
Ożanka-W [Nefryt - Ostróżka-W ] IV - 77,00 ścieżka eliminacyjna 
Sanderus [Hroby XXI-50 - Selma ] V/VI - 76,00 ścieżka eliminacyjna 
Neron [Puszkar - Nela ] V/VI - 76,00 ścieżka eliminacyjna 
Okrasa-W [Nefryt - Oktawia ] VII - 73,00 ścieżka eliminacyjna 
Pączek [Natan - Pantera ] VIII - 72,00 ścieżka eliminacyjna 
Pako [Puchacz - Paprotka ] IX/X - 70,00 ścieżka eliminacyjna 
Pretoria [Szok - Palestyna ] IX/X - 70,00 ścieżka eliminacyjna 
Juhas [Nasir - Jurga ] XI - 65,50 ścieżka eliminacyjna 
Poter [Ousor VIII-50 - Pożoga ] XII - 64,50 ścieżka eliminacyjna 
Lotek [Hasan z Sadyby - Lotka ] XIII - 64,00 ścieżka eliminacyjna 
Abra GJ [Wtorek - Akra ]Gładkowski Maciej XIV - 55,25 ścieżka eliminacyjna 
Suzi [Baca - Sawana ] XV - 56,00 ścieżka eliminacyjna 
Juwena [Wieśniak - Jagła ] XVI - 43,25 ścieżka eliminacyjna 
Arktyka-W [Nefryt - Alaska-W ] XVII - 40,00 ścieżka eliminacyjna 
Puszta z Brzezia [Baca - Ponowa ] XVIII - 39,00 ścieżka eliminacyjna 
Wersal-O [Lotnik - Wódka ] XIX - 6,00 ścieżka eliminacyjna 
Wieszczka-O [Giewont - Wistula-O ]Gładkowski Jacek XX - 0,00 ścieżka eliminacyjna 
Wisky [Sułtan - Wisia ] XXI - -8,50 ścieżka eliminacyjna 
Neron [Puszkar - Nela ] ścieżka huculska dla dzieci 
Abra GJ [Wtorek - Akra ] ścieżka huculska dla dzieci 
Werwa (Livia) [Olaf - Luneta ] ścieżka huculska dla dzieci 

Inne
 
Koń [ojciec matka]  Jeździec Miejsce Konkurs 
Wieszczka-O [Giewont - Wistula-O ]Gładkowski Jacek I - 113,58 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Ostropesta [Prymus - Odważna ] II - 112,50 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Wieliczka [Bandita - Wadera ] III - 108,58 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Patra GJ [Wtorek - Ptysia ] IV - 97,83 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
P-Fanaberia [Bandita - Porzeczka Tabun ] V - 94,25 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Waćpan-W [Len - Niezapominajka ]Gładkowski Jacek VI - 94,08 - nie zaliczona próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Orbita [Polak - Orawa ] VII - 46,25 - nie zaliczyła próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Czapla [Rewir - Całka ] I - 122,83 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Lotka [Neszor - Lilijka ] II - 120,17 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Ankara-W [Nefryt - Alaska-W ]Gładkowski Jacek III - 119,00 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Ożanka-W [Nefryt - Ostróżka-W ] IV - 117,67 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Sanderus [Hroby XXI-50 - Selma ] V - 115,17 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Neron [Puszkar - Nela ] VI - 114,83 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Pączek [Natan - Pantera ] VII - 112,67 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Okrasa-W [Nefryt - Oktawia ] VIII - 112,33 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Pako [Puchacz - Paprotka ] IX - 111,17 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Pretoria [Szok - Palestyna ] X - 109,50 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Juhas [Nasir - Jurga ] XI - 107,83 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Poter [Ousor VIII-50 - Pożoga ] XII - 103,67 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Lotek [Hasan z Sadyby - Lotka ] XIII - 102,33 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Abra GJ [Wtorek - Akra ]Gładkowski Maciej XIV - 95,75 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Suzi [Baca - Sawana ] XV - 94,83 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Juwena [Wieśniak - Jagła ] XVI - 82,75 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Arktyka-W [Nefryt - Alaska-W ] XVII - 82,50 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Puszta z Brzezia [Baca - Ponowa ] XVIII - 79,67 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Wersal-O [Lotnik - Wódka ] XIX - 45,00 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Wieszczka-O [Giewont - Wistula-O ]Gładkowski Jacek XX - 40,83 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Wisky [Sułtan - Wisia ] XXI - 32,67 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 




 
polski english