Event details

 
Name: XVIII Pożegnanie waka­cji w Rudawce Rymanowskiej
Type: National competition
Place, organizer: Rudawka Rymanowska
Start date: 2018-08-24
End date: 2018-08-26

List of horses


Jumping
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Wichren [Waldi - Wigilia ]Ruta Jan skoki 
Pędziwiatr [Prislop IX-81 - Plamka ]Bielanin Karolina II skoki 
Lokaj z Bacówki [Puszkar - Laka ]Holewa Beata III skoki 
Orawa [Sputnik - Ostoja ]Kliczka Joanna IV skoki 
Nadia [Lansjer - Nemezja ]Brzostowska Barbara skoki 
Poter [Ousor VIII-50 - Pożoga ]Grelewicz Oliwia VI skoki 
Syrenka [Waluch - Natasza ]Bielanin Karolina VII skoki 
Loża [Promień - Legia ]Tełyczka Piotr VIII skoki 
Neron [Puszkar - Nela ]Dobrowolska Katarzyna IX skoki 
Wróżbitka [Puszkar - Warta ]Wrucha Julia skoki 
Gerta [Orzeł-O - Grafina ]Hetman Katarzyna rezygnacja skoki 
Serbia [Promień - Sewilla ]Stec Jakub rezygnacja skoki 
Suzi [Baca - Sawana ]Czepek Aleksandra rezygnacja skoki 
Lotka [Neszor - Lilijka ]Grelewicz Oliwia rezygnacja skoki 
Grom [Puszkar - Grafina ]Brzostowska Barbara rezygnacja skoki 

Harness racing
 
Horse [father mother] Driver Position Notes 
Bajus [Sonet - Bogini ]Zygadło Tadeusz powożenie - kegle - pary 
Janczar [Sonet - Janulka ]
Pyza [Tuhaj-Bej - Pszczelina ]Boruta Mariusz II powożenie - kegle - pary 
Pasjonata-O [Ważniak - Pyza ]
Gniewczyna [Puszkar - Grażda ]Stańko Małgorzata III powożenie - kegle - pary 
Wróżbitka [Puszkar - Warta ]
Peira [Wieśniak - Padżerka ]Malmuk Adam IV powożenie - kegle - pary 
Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ]
Lando-O [Ważniak - Lira ]Dąbkowski Rafał powożenie - kegle - pary 
Wieśniak [Ważniak - Wibracja ]
Nerwus [Nasir - Nerpa ]Szymczyk Krzysztof VI powożenie - kegle - pary 
Obeliks [Puszkar - Obawa ]
Bajka [Piaf - Bircza ]Jachym Kazimierz VII powożenie - kegle - pary 
Bystra [Piaf - Bircza ]
Natan [Pardon - Nektarynka ]Michalak Janusz VIII powożenie - kegle - pary 
Gorczyca [Piaf - Gruzja ]
Czajka [Grajek - Bajeczka ]Malec Bogdan IX powożenie - kegle - pary 
Oaza [Puszkar - Olga ]

Hucul's Path
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Ogień [Puszkar - Wenus ]Kurowski Rafał I - 76,00 ścieżka eliminacyjna 
Jubiler [Len - Ilza ]Górowski Konrad II - 76,00 ścieżka eliminacyjna 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ]Biernat Marek III - 75,75 ścieżka eliminacyjna 
Oaza-O [Weksel-O - Oda-O ]Górowski Konrad IV - 75,50 ścieżka eliminacyjna 
Peira [Wieśniak - Padżerka ]Malmuk Adam V - 72,00 ścieżka eliminacyjna 
Syrenka [Waluch - Natasza ]Bielanin Karolina VI - 72,00 ścieżka eliminacyjna 
Ozi [Wikt - Oktawia ]Chojniak Anna VII - 71,00 ścieżka eliminacyjna 
Loża [Promień - Legia ]Tełyczka Piotr VIII - 69,00 ścieżka eliminacyjna 
Grabina [Fryderyko - Gotka (Goral XIX-16) ]Uryga Michał IX - 67,00 ścieżka eliminacyjna 
Serbia [Promień - Sewilla ]Stec Jakub X - 66,75 ścieżka eliminacyjna 
Lokaj z Bacówki [Puszkar - Laka ]Holewa Beata XI - 66,50 ścieżka eliminacyjna 
Neron [Puszkar - Nela ]Dobrowolska Katarzyna XII - 61,50 ścieżka eliminacyjna 
Liga [Orzeł-O - Laponka ]Hetman Katarzyna XIII - 58,25 ścieżka eliminacyjna 
Pędziwiatr [Prislop IX-81 - Plamka ]Bielanin Karolina XIV - 57,00 ścieżka eliminacyjna 
Gerta [Orzeł-O - Grafina ]Hetman Katarzyna XV - 56,00 ścieżka eliminacyjna 
Wróżbitka [Puszkar - Warta ]Wrucha Julia XVI - 56,00 ścieżka eliminacyjna 
Pumba [Lamon - Patra ]Serafin Zuzanna XVII - 55,00 ścieżka eliminacyjna 
Lotka [Neszor - Lilijka ]Dziula Krystian XVIII - 54,75 ścieżka eliminacyjna 
Linda [Lando-O - Liana ]Majewska Anna XIX - 54,00 ścieżka eliminacyjna 
Jugla [Nominał - Istria ]Pupczyk Łukasz XX - 53,00 ścieżka eliminacyjna 
Cykada [Playboy - Caryca ]Król Jadwiga XXI - 52,50 ścieżka eliminacyjna 
Grom [Puszkar - Grafina ]Brzostowska Barbara XXII - 52,00 ścieżka eliminacyjna 
Nadia [Lansjer - Nemezja ]Brzostowska Barbara XXIII - 52,00 ścieżka eliminacyjna 
Wichren [Waldi - Wigilia ]Ruta Jan XXIV - 50,75 ścieżka eliminacyjna 
Gniewczyna [Puszkar - Grażda ]Stańko Małgorzata XXV - 50,00 ścieżka eliminacyjna 
Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ]Malmuk Adam XXVI - 50,00 ścieżka eliminacyjna 
Orawa [Sputnik - Ostoja ]Kiczka Joanna XXVII - 49,75 ścieżka eliminacyjna 
Prymus [Czerchan - Prima-O ]Górski Krystian XXVIII - 49,25 ścieżka eliminacyjna 
Arktyka-W [Nefryt - Alaska-W ]Kowalkowski Zbigniew XXIX - 48,00 ścieżka eliminacyjna 
Selma [Paw - Sawa ]Kita Sebastian XXX - 46,25 ścieżka eliminacyjna 
Czajka [Grajek - Bajeczka ]Malec Klaudiusz XXXI - 44,50 ścieżka eliminacyjna 
Opel-O [Weksel-O - Oda-O ]Kaszewicz Dawid XXXII - 43,25 ścieżka eliminacyjna 
Arizona [Paw - Armenia-W ]Hojda Zuzanna XXXIII - 42,25 ścieżka eliminacyjna 
Soplica [Sajgon - Siwarna ]Ruta Sylwia XXXIV - 40,00 ścieżka eliminacyjna 
War [Hroby XXI-50 - Wilga II ]Uryga Michał XXXV - 38,00 ścieżka eliminacyjna 
Oaza [Puszkar - Olga ]Malec Klaudiusz XXXVI - 36,25 ścieżka eliminacyjna 
Paulinka-O [Giewont - Proxima-O ]Szczęsna Oliwia XXXVII - 35,50 ścieżka eliminacyjna 
Olimpia-O [Ważniak - Omega-O ]Kaszewicz Dawid XXXVIII - 34,00 ścieżka eliminacyjna 
Suzi [Baca - Sawana ]Biernat Marek XXXIX - 33,00 ścieżka eliminacyjna 
Alpejczyk [Piaf - Alma ]Dudek Zuzanna XL - 32,75 ścieżka eliminacyjna 
Lotek [Hasan z Sadyby - Lotka ]Bugaj Martyna XLI - 32,75 ścieżka eliminacyjna 
Leksja-O [Ważniak - Lemona ]Szczęsna Oliwia XLII - 32,50 ścieżka eliminacyjna 
Szarlotka z Izb [Saturn - Sonia z Izb ]Siwiec Grzegorz XLIII - 30,25 ścieżka eliminacyjna 
Puszta z Brzezia [Baca - Ponowa ]Siwiec Wiktoria XLIV - 28,75 ścieżka eliminacyjna 
Nurt [Len - Neretwa ]Malec Bogdan XLV - 26,50 ścieżka eliminacyjna 
Nasturcja [Junior (Junior-J) - Nocka Tabun ]Siciarz Mateusz XLVI - 23,00 ścieżka eliminacyjna 
Pepina [Nośnik - Procajka ]Urban Aleksandra XLVII - 18,00 ścieżka eliminacyjna 
Pokuska [Owar-Kur - Parysa (Paryska) ]Chojniak Anna XLVIII - 17,75 ścieżka eliminacyjna 
Poter [Ousor VIII-50 - Pożoga ]Grelewicz Oliwia XLIX - 5,25 ścieżka eliminacyjna 
Wataha [Promień - Werbena ]Urban Aleksandra L - 1,00 ścieżka eliminacyjna 
Omega [Orzeł-O - Oliwka ]Pluta Wiktoria eliminacja ścieżka eliminacyjna 
Palma [Puszkar - Ruta ]Januszkiewicz Karol eliminacja ścieżka eliminacyjna 
Czerszla [Waldi - Burka ]Gruszka Roksana eliminacja ścieżka eliminacyjna 
Ozyr [Fant - Renoma ]Holewa Beata eliminacja ścieżka eliminacyjna 
Bajadera [Lamon - Borówka ]Żydek Martyna eliminacja ścieżka eliminacyjna 
Prażynka [Wiwat - Pasja z Izb ]Cieśniarska Jadwiga eliminacja ścieżka eliminacyjna 
Ogień [Puszkar - Wenus ]Żołnierczyk Oliwia I - 90,00 ścieżka huculska dla dzieci 
Puszta z Brzezia [Baca - Ponowa ]Dąbek Patrycja II - 90,00 ścieżka huculska dla dzieci 
Lotek [Hasan z Sadyby - Lotka ]Czopek Jolanta III - 80,00 ścieżka huculska dla dzieci 
Paulinka-O [Giewont - Proxima-O ]Kozłowska Amelia IV - 90,00 ścieżka huculska dla dzieci 
Wataha [Promień - Werbena ]Bielanin Natalia V - 90,00 ścieżka huculska dla dzieci 
Wataha [Promień - Werbena ]Saj Wiktoria VI - 90,00 ścieżka huculska dla dzieci 
Liga [Orzeł-O - Laponka ]Szewczyk Katarzyna VII - 90,00 ścieżka huculska dla dzieci 
Pepina [Nośnik - Procajka ]Janusz Wiktoria VIII - 90,00 ścieżka huculska dla dzieci 
Orawa [Puszkar - Olcha-W ]Pasek Julia IX - 90,00 ścieżka huculska dla dzieci 
Pepina [Nośnik - Procajka ]Jakubiec Barbara X - 90,00 ścieżka huculska dla dzieci 
Olimpia-O [Ważniak - Omega-O ]Maksymik Julita XI - 90,00 ścieżka huculska dla dzieci 
Gniewczyna [Puszkar - Grażda ]Bukowy Martyna XII - 84,00 ścieżka huculska dla dzieci 
Paulinka-O [Giewont - Proxima-O ]Brejta Daria XIII - 84,00 ścieżka huculska dla dzieci 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ]Cichacka Maja XIV - 84,00 ścieżka huculska dla dzieci 
Lotka [Neszor - Lilijka ]Szczygieł Karolina XV - 84,00 ścieżka huculska dla dzieci 
Puszta z Brzezia [Baca - Ponowa ]Cezary Natalia XVI - 75,75 ścieżka huculska dla dzieci 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ]Szczygieł Roksana XVII - 72,00 ścieżka huculska dla dzieci 
Neron [Puszkar - Nela ]Kapuścińska Natalia XVIII - 61,75 ścieżka huculska dla dzieci 
Lokaj z Bacówki [Puszkar - Laka ]Zgłobiś Martyna XIX - 59,00 ścieżka huculska dla dzieci 
Omega [Orzeł-O - Oliwka ]Pluta Patrycja XX - 52,75 ścieżka huculska dla dzieci 
Prażynka [Wiwat - Pasja z Izb ]Kulpa Wiktoria XXI - 51,00 ścieżka huculska dla dzieci 
Ozyr [Fant - Renoma ]Nowak Mikałaj rezygnacja ścieżka huculska dla dzieci 

Other
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ]Biernat Marek I - 118,25 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Oaza-O [Weksel-O - Oda-O ]Górowski Konrad II - 117,17 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Jubiler [Len - Ilza ]Górowski Konrad III - 117,00 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Ogień [Puszkar - Wenus ]Kurowski Rafał IV - 116,83 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Peira [Wieśniak - Padżerka ]Malmuk Adam V - 115,67 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Syrenka [Waluch - Natasza ]Bielanin Karolina VI - 114,33 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Ozi [Wikt - Oktawia ]Chojniak Anna VII - 112,67 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Loża [Promień - Legia ]Tełyczka Piotr VIII - 111,83 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Serbia [Promień - Sewilla ]Stec Jakub IX - 109,42 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Grabina [Fryderyko - Gotka (Goral XIX-16) ]Uryga Michał X - 109,17 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Lokaj z Bacówki [Puszkar - Laka ]Holewa Beata XI - 107,00 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Neron [Puszkar - Nela ]Dobrowolska Katarzyna XII - 102,17 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Pędziwiatr [Prislop IX-81 - Plamka ]Bielanin Karolina XIII - 100,67 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Liga [Orzeł-O - Laponka ]Hetman Katarzyna XIV - 99,75 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Gerta [Orzeł-O - Grafina ]Hetman Katarzyna XV - 98,00 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Wróżbitka [Puszkar - Warta ]Wrucha Julia XVI - 97,50 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Lotka [Neszor - Lilijka ]Dziula Krystian XVII - 97,08 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Jugla [Nominał - Istria ]Pupczyk Łukasz XVIII - 95,67 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Linda [Lando-O - Liana ]Majewska Anna XIX - 95,33 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ]Malmuk Adam XX - 93,50 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Pumba [Lamon - Patra ]Serafin Zuzanna XXI - 93,33 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Grom [Puszkar - Grafina ]Brzostowska Barbara XXII - 92,83 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Cykada [Playboy - Caryca ]Król Jadwiga XXIII - 92,50 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Nadia [Lansjer - Nemezja ]Brzostowska Barbara XXIV - 91,83 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Orawa [Puszkar - Olcha-W ]Kiczka Joanna XXV - 90,42 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Prymus [Czerchan - Prima-O ]Górski Krystian XXVI - 90,25 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Wichren [Waldi - Wigilia ]Ruta Jan XXVII - 90,08 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Arktyka-W [Nefryt - Alaska-W ]Kowalkowski Zbigniew XXVIII - 89,33 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Gniewczyna [Puszkar - Grażda ]Stańko Małgorzata XXIX - 89,33 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Selma [Paw - Sawa ]Kita Sebastian XXX - 86,92 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Arizona [Paw - Armenia-W ]Hojda Zuzanna XXXI - 85,25 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Czajka [Grajek - Bajeczka ]Malec Klaudiusz XXXII - 85,00 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Opel-O [Weksel-O - Oda-O ]Kaszewicz Dawid XXXIII - 84,08 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
War [Hroby XXI-50 - Wilga II ]Uryga Michał XXXIV - 79,50 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Paulinka-O [Giewont - Proxima-O ]Szczęsna Oliwia XXXV - 78,33 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Soplica [Sajgon - Siwarna ]Ruta Sylwia XXXVI - 77,33 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Olimpia-O [Ważniak - Omega-O ]Kaszewicz Dawid XXXVII - 76,50 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Oaza [Puszkar - Olga ]Malec Klaudiusz XXXVIII - 75,75 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Leksja-O [Ważniak - Lemona ]Szczęsna Oliwia XXXIX - 75,67 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Suzi [Baca - Sawana ]Biernat Marek XL - 74,33 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Alpejczyk [Piaf - Alma ]Dudek Zuzanna XLI - 73,25 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Szarlotka z Izb [Saturn - Sonia z Izb ]Siwiec Grzegorz XLII - 72,25 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Lotek [Hasan z Sadyby - Lotka ]Bugaj Martyna XLIII - 71,92 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Puszta z Brzezia [Baca - Ponowa ]Siwiec Wiktoria XLIV - 70,42 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Nurt [Len - Neretwa ]Malec Bogdan XLV - 67,17 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Nasturcja [Junior (Junior-J) - Nocka Tabun ]Siciarz Mateusz XLVI - 63,00 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Pokuska [Owar-Kur - Parysa (Paryska) ]Chojniak Anna XLVII - 60,75 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Pepina [Nośnik - Procajka ]Urban Aleksandra XLVIII - 58,83 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Poter [Ousor VIII-50 - Pożoga ]Grelewicz Oliwia XLIX - 45,75 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Wataha [Promień - Werbena ]Urban Aleksandra L - 41,17 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 




 
polski english