Event details

 
Name: XXIV Dni Huculskie - II Mistrzostwa Polski Koni Rasy Huculskiej
Type: National competition
Place, organizer: Regietów, SKH Gładyszów
Start date: 2018-09-21
End date: 2018-09-23

List of horses


Jumping
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Lotek [Hasan z Sadyby - Lotka ]Stańska Aleksandra skoki - konkurs 6 barier 
Czapla [Rewir - Całka ]Szyba-Giżyńska Marta II skoki - konkurs 6 barier 
Lotka [Neszor - Lilijka ]Stańska Aleksandra III skoki - konkurs 6 barier 
Ogień [Puszkar - Wenus ]Kurowski Rafał IV skoki - konkurs 6 barier 
Opończa [Piaf - Olsza ]Stec Jakub skoki - konkurs 6 barier 
Świteź [Wers - Wisienka ]Błaszczak Aleksandra skoki - konkurs 6 barier 
Lennik [Sonet - Salamandra ]Wróbel Marlon skoki - konkurs 6 barier 
Lokaj z Bacówki [Puszkar - Laka ]Holewa Beata skoki - konkurs 6 barier 
Skawa [Powiew - Sobótka ] skoki - konkurs 6 barier 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ] skoki - konkurs 6 barier 
Syrenka [Waluch - Natasza ] skoki - konkurs 6 barier 
Loża [Promień - Legia ] skoki - konkurs 6 barier 
Pączek [Natan - Pantera ] skoki - konkurs 6 barier 
Ousor Vadoc [Ousor V (Ousor IX-17 Sanyi) - Hroby XXI-3 Erna ] skoki - konkurs 6 barier 
Ousor Gavallier [Ousor Eger - Unknown ] skoki - konkurs 6 barier 
Prislop Alma [Unknown - Unknown ] rezygnacja skoki - konkurs 6 barier 

Harness racing
 
Horse [father mother] Driver Position Notes 
Hroby Demes (Jambor) [Grad (Hroby Grad) - Polan Orgona ]Gabor Jona (Węgry) powożenie - pary - ujeżdżenie 
Pietrosu Fatyol [Jadeit - Goral Sari ]
Bajus [Sonet - Bogini ]Zygadło Tadeusz II powożenie - pary - ujeżdżenie 
Janczar [Sonet - Janulka ]
Natan [Pardon - Nektarynka ]Michalak Janusz III powożenie - pary - ujeżdżenie 
Gorczyca [Piaf - Gruzja ]
Pin [Promień - Parada ]Chruszcz Władysław IV powożenie - pary - ujeżdżenie 
Juror [Len - Iliada ]
Nerwus [Nasir - Nerpa ]Szymczyk Krzysztof powożenie - pary - ujeżdżenie 
Obeliks [Puszkar - Obawa ]
Pasjonata-O [Ważniak - Pyza ]Boruta Mariusz VI powożenie - pary - ujeżdżenie 
Pyza [Tuhaj-Bej - Pszczelina ]
Lando-O [Ważniak - Lira ]Dąbkowski Rafał rezygnacja powożenie - pary - ujeżdżenie 
Wieśniak [Ważniak - Wibracja ]
Bajus [Sonet - Bogini ]Zygadło Tadeusz powożenie - pary - maraton kombinowany 
Janczar [Sonet - Janulka ]
Gorczyca [Piaf - Gruzja ]Michalak Janusz II powożenie - pary - maraton kombinowany 
Natan [Pardon - Nektarynka ]
Hroby Demes (Jambor) [Grad (Hroby Grad) - Polan Orgona ]Gabor Jona (Węgry) III powożenie - pary - maraton kombinowany 
Pietrosu Fatyol [Jadeit - Goral Sari ]
Nerwus [Nasir - Nerpa ]Szymczyk Krzysztof IV powożenie - pary - maraton kombinowany 
Obeliks [Puszkar - Obawa ]
Pin [Promień - Parada ]Chruszcz Władysław eliminacja powożenie - pary - maraton kombinowany 
Juror [Len - Iliada ]
Pasjonata-O [Ważniak - Pyza ]Boruta Mariusz eliminacja powożenie - pary - maraton kombinowany 
Pyza [Tuhaj-Bej - Pszczelina ]
Bajus [Sonet - Bogini ]Zygadło Tadeusz powożenie - pary - klasyfikacja końcowa 
Janczar [Sonet - Janulka ]
Hroby Demes (Jambor) [Grad (Hroby Grad) - Polan Orgona ]Gabor Jona (Węgry) II powożenie - pary - klasyfikacja końcowa 
Pietrosu Fatyol [Jadeit - Goral Sari ]
Gorczyca [Piaf - Gruzja ]Michalak Janusz III powożenie - pary - klasyfikacja końcowa 
Natan [Pardon - Nektarynka ]
Nerwus [Nasir - Nerpa ]Szymczyk Krzysztof IV powożenie - pary - klasyfikacja końcowa 
Obeliks [Puszkar - Obawa ]

Endurance riding
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Leksja-O [Ważniak - Lemona ]Szczęsna Oliwia I - 80,00 rajd 
Pędziwiatr [Prislop IX-81 - Plamka ]Bielanin Karolina II - 80,00 rajd 
Syrenka [Waluch - Natasza ]Urban Aleksandra III - 80,00 rajd 
Pączek [Natan - Pantera ]Szyba-Giżyńska Marta IV - 80,00 rajd 
Ogień [Puszkar - Wenus ]Żołnierczyk Oliwia V - 80,00 rajd 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ]Dziula Krystian VI - 80,00 rajd 
Puszta z Brzezia [Baca - Ponowa ]Biernat Marek VII - 80,00 rajd 
Otto [Rygor - Otawa ]Kurowski Rafał VIII - 80,00 rajd 
Lokaj z Bacówki [Puszkar - Laka ]Holewa Beata IX - 80,00 rajd 
Lotka [Neszor - Lilijka ]Grelewicz Oliwia X - 80,00 rajd 
Oaza-O [Weksel-O - Oda-O ]Górowski Konrad XI - 80,00 rajd 
Soplica [Sajgon - Siwarna ]Ruta Sylwia XII - 80,00 rajd 
Ankara-W [Nefryt - Alaska-W ]Gładkowski Jacek XIII - 80,00 rajd 
Gerta [Orzeł-O - Grafina ]Hetman Katarzyna XIV - 80,00 rajd 
Orawa [Puszkar - Olcha-W ]Kliczka Joanna XV - 80,00 rajd 
Jedlina [Powiew - Janulka ]Czajka Kamila XVI - 80,00 rajd 
Świteź [Wers - Wisienka ]Błaszczak Aleksandra XVII - 80,00 rajd 
Pokuska [Owar-Kur - Parysa (Paryska) ]Dąbska Marzena XVIII - 76,00 rajd 
Ozi [Wikt - Oktawia ]Chojniak Anna XIX - 76,00 rajd 
Loża [Promień - Legia ]Marmuźniak Julia XX - 76,00 rajd 
Szarlotka z Izb [Saturn - Sonia z Izb ]Rojan Weronika XXI - 76,00 rajd 
Grabina [Fryderyko - Gotka (Goral XIX-16) ]Siciarz Mateusz XXII - 76,00 rajd 
Alpejczyk [Piaf - Alma ]Dudek Zuzanna XXIII - 76,00 rajd 
Lotek [Hasan z Sadyby - Lotka ]Czopek Jolanta XXIV - 72,00 rajd 
Arizona [Paw - Armenia-W ]Hojda Zuzanna XXV - 72,00 rajd 
Ozyr [Fant - Renoma ]Nowak Mikałaj XXVI - 72,00 rajd 
Neron [Puszkar - Nela ]Dobrowolska Katarzyna XXVII - 72,00 rajd 
Jeżyk [Len - Jaworzyna ]Tełyczka Piotr XXVIII - 72,00 rajd 
Czapla [Rewir - Całka ]Giżyński Jakub XXIX - 68,00 rajd 
Judym [Len - Iliada ]Pupczyk Łukasz XXX - 68,00 rajd 
Skawa [Powiew - Sobótka ]Wróbel Oliwia XXXI - 64,00 rajd 
Lennik [Sonet - Salamandra ]Wróbel Marlon XXXII - 64,00 rajd 
Peira [Wieśniak - Padżerka ]Pelc Konrad XXXIII - 60,00 rajd 
Azalia-W [Ousor VIII-50 - Astelia ]Pelc Damian XXXIV - 60,00 rajd 
Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ]Malmuk Adam XXXV - 60,00 rajd 
Opończa [Piaf - Olsza ]Maczuga Kinga XXXVI - 48,00 rajd 
Sanderus [Hroby XXI-50 - Selma ]Kowalkowski Marek dyskwalifikacja tętno na bramce rajd 
Serbia [Promień - Sewilla ]Stec Jakub dyskwalifikacja tętno na bramce rajd 
Pretoria [Szok - Palestyna ]Polaszek Robert dyskwalifikacja tętno na bramce rajd 
Selma [Paw - Sawa ]Kita Sebastian dyskwalifikacja tętno na bramce rajd 

Hucul's Path
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Ozi [Wikt - Oktawia ]Chojniak Anna I - 67,00 ścieżka czempionatowa 
Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ]Malmuk Adam II - 63,00 ścieżka czempionatowa 
Świteź [Wers - Wisienka ]Błaszczak Aleksandra III - 61,00 ścieżka czempionatowa 
Ankara-W [Nefryt - Alaska-W ]Gładkowski Jacek IV - 61,00 ścieżka czempionatowa 
Lennik [Sonet - Salamandra ]Wróbel Marlon V - 59,00 ścieżka czempionatowa 
Lotek [Hasan z Sadyby - Lotka ]Dziula Krystian VI - 56,50 ścieżka czempionatowa 
Ogień [Puszkar - Wenus ]Kurowski Rafał VII - 56,00 ścieżka czempionatowa 
Gerta [Orzeł-O - Grafina ]Hetman Katarzyna VIII - 55,00 ścieżka czempionatowa 
Lokaj z Bacówki [Puszkar - Laka ]Holewa Beata IX - 55,00 ścieżka czempionatowa 
Opończa [Piaf - Olsza ]Stec Jakub X - 55,00 ścieżka czempionatowa 
Leksja-O [Ważniak - Lemona ]Górowski Konrad XI - 54,00 ścieżka czempionatowa 
Ozyr [Fant - Renoma ]Holewa Beata XII - 53,00 ścieżka czempionatowa 
Serbia [Promień - Sewilla ]Stec Jakub XIII - 51,75 ścieżka czempionatowa 
Oaza-O [Weksel-O - Oda-O ]Górowski Konrad XIV - 51,50 ścieżka czempionatowa 
Judym [Len - Iliada ]Pupczyk Łukasz XV - 51,50 ścieżka czempionatowa 
Ousor Gavallier [Ousor Eger - Unknown ]Barna Eszter (Węgry) XVI - 50,75 ścieżka czempionatowa 
Skawa [Powiew - Sobótka ]Wróbel Marlon XVII - 49,00 ścieżka czempionatowa 
Pokuska [Owar-Kur - Parysa (Paryska) ]Chojniak Anna XVIII - 48,00 ścieżka czempionatowa 
Azalia-W [Ousor VIII-50 - Astelia ]Pelc Konrad XVIII - 47,50 ścieżka czempionatowa 
Loża [Promień - Legia ]Tełyczka Piotr XX - 47,50 ścieżka czempionatowa 
Jeżyk [Len - Jaworzyna ]Tełyczka Piotr XXI - 47,00 ścieżka czempionatowa 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ]Biernat Marek XXII - 44,00 ścieżka czempionatowa 
Czapla [Rewir - Całka ]Szyba-Giżyńska Marta XXIII - 39,50 ścieżka czempionatowa 
Pędziwiatr [Prislop IX-81 - Plamka ]Bielanin Karolina XXIV - 38,75 ścieżka czempionatowa 
Arizona [Paw - Armenia-W ]Hojda Zuzanna XXV - 37,00 ścieżka czempionatowa 
Grabina [Fryderyko - Gotka (Goral XIX-16) ]Siciarz Mateusz XXVI - 33,50 ścieżka czempionatowa 
Jedlina [Powiew - Janulka ]Siudyła Joanna XXVII - 32,50 ścieżka czempionatowa 
Pączek [Natan - Pantera ]Szyba-Giżyńska Marta XXVIII - 30,75 ścieżka czempionatowa 
Lotka [Neszor - Lilijka ]Grelewicz Oliwia XXIX - 28,00 ścieżka czempionatowa 
Syrenka [Waluch - Natasza ]Bielanin Karolina XXX - 27,00 ścieżka czempionatowa 
Pretoria [Szok - Palestyna ]Polaszek Robert XXXI - 26,75 ścieżka czempionatowa 
Alpejczyk [Piaf - Alma ]Dudek Zuzanna XXXII - 23,50 ścieżka czempionatowa 
Puszta z Brzezia [Baca - Ponowa ]Biernat Marek XXXIII - 16,00 ścieżka czempionatowa 
Orawa [Puszkar - Olcha-W ]Kliczka Joanna XXXIV - 14,00 ścieżka czempionatowa 
Sanderus [Hroby XXI-50 - Selma ]Kowalkowski Marek XXXV/XXXVI - 0,00 ścieżka czempionatowa 
Ousor Vadoc [Ousor V (Ousor IX-17 Sanyi) - Hroby XXI-3 Erna ]Hartyan Nikoletta (Węgry) XXXV/XXXVI - 0,00 ścieżka czempionatowa 
Szarlotka z Izb [Saturn - Sonia z Izb ]Rojan Weronika eliminacja pomylenie trasy ścieżka czempionatowa 
Peira [Wieśniak - Padżerka ]Pelc Konrad rezygnacja ścieżka czempionatowa 
Soplica [Sajgon - Siwarna ]Ruta Sylwia rezygnacja ścieżka czempionatowa 
Otto [Rygor - Otawa ]Kurowski Rafał rezygnacja ścieżka czempionatowa 
Prislop Alma [Unknown - Unknown ]Hartyan Zsofia (Węgry) rezygnacja ścieżka czempionatowa 
Opończa [Piaf - Olsza ]Stec Jakub ścieżka sportowa 
Figlarna [Powiew - Fryga ]Tełyczka Piotr II ścieżka sportowa 
Lokaj z Bacówki [Puszkar - Laka ]Holewa Beata III ścieżka sportowa 
Wichren [Waldi - Wigilia ]Ruta Jan IV ścieżka sportowa 
Serbia [Promień - Sewilla ]Stec Jakub ścieżka sportowa 
Skawa [Powiew - Sobótka ]Wróbel Marlon VI ścieżka sportowa 
Lennik [Sonet - Salamandra ]Wróbel Marlon VII ścieżka sportowa 
Pędziwiatr [Prislop IX-81 - Plamka ]Bielanin Karolina VIII ścieżka sportowa 
Soplica [Sajgon - Siwarna ]Ruta Sylwia IX ścieżka sportowa 
Ousor Gavallier [Ousor Eger - Unknown ]Barna Eszter (Węgry) ścieżka sportowa 
Ousor Vadoc [Ousor V (Ousor IX-17 Sanyi) - Hroby XXI-3 Erna ]Hartyan Nikoletta (Węgry) XI ścieżka sportowa 
Prislop Alma [Unknown - Unknown ]Hartyan Zsofia (Węgry) eliminacja ścieżka sportowa 

Other
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Ozi [Wikt - Oktawia ]Chojniak Anna I - 173,39 czempionat użytkowy 
Ankara-W [Nefryt - Alaska-W ]Gładkowski Jacek II - 169,77 czempionat użytkowy 
Świteź [Wers - Wisienka ]Błaszczak Aleksandra III - 167,53 czempionat użytkowy 
Ogień [Puszkar - Wenus ]Kurowski Rafał IV - 162,40 czempionat użytkowy 
Gerta [Orzeł-O - Grafina ]Hetman Katarzyna V - 161,79 czempionat użytkowy 
Leksja-O [Ważniak - Lemona ] VI - 161,50 czempionat użytkowy 
Lokaj z Bacówki [Puszkar - Laka ]Holewa Beata VII - 160,35 czempionat użytkowy 
Oaza-O [Weksel-O - Oda-O ]Górowski Konrad VIII - 157,74 czempionat użytkowy 
Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ]Malmuk Adam IX - 157,51 czempionat użytkowy 
Lotek [Hasan z Sadyby - Lotka ] X - 154,47 czempionat użytkowy 
Lennik [Sonet - Salamandra ]Wróbel Marlon XI - 154,07 czempionat użytkowy 
Ozyr [Fant - Renoma ] XII - 153,13 czempionat użytkowy 
Judym [Len - Iliada ]Pupczyk Łukasz XIII - 150,74 czempionat użytkowy 
Loża [Promień - Legia ] XIV - 150,06 czempionat użytkowy 
Pokuska [Owar-Kur - Parysa (Paryska) ] XV - 149,32 czempionat użytkowy 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ] XVI - 147,80 czempionat użytkowy 
Jeżyk [Len - Jaworzyna ]Tełyczka Piotr XVI - 144,83 czempionat użytkowy 
Skawa [Powiew - Sobótka ] XVII - 142,77 czempionat użytkowy 
Pędziwiatr [Prislop IX-81 - Plamka ]Bielanin Karolina XIX - 141,56 czempionat użytkowy 
Azalia-W [Ousor VIII-50 - Astelia ] XX - 139,66 czempionat użytkowy 
Opończa [Piaf - Olsza ] XXI - 138,51 czempionat użytkowy 
Arizona [Paw - Armenia-W ]Hojda Zuzanna XXII - 134,25 czempionat użytkowy 
Czapla [Rewir - Całka ] XXIII - 132,22 czempionat użytkowy 
Grabina [Fryderyko - Gotka (Goral XIX-16) ]Siciarz Mateusz XXIV - 132,16 czempionat użytkowy 
Jedlina [Powiew - Janulka ] XXV - 132,07 czempionat użytkowy 
Pączek [Natan - Pantera ]Szyba-Giżyńska Marta XXVI - 129,56 czempionat użytkowy 
Lotka [Neszor - Lilijka ]Grelewicz Oliwia XXVII - 128,52 czempionat użytkowy 
Syrenka [Waluch - Natasza ] XXVIII - 126,87 czempionat użytkowy 
Alpejczyk [Piaf - Alma ]Dudek Zuzanna XXIX - 117,66 czempionat użytkowy 
Puszta z Brzezia [Baca - Ponowa ]Biernat Marek XXX - 113,60 czempionat użytkowy 
Orawa [Puszkar - Olcha-W ]Kliczka Joanna XXXI - 110,06 czempionat użytkowy 
Serbia [Promień - Sewilla ]Stec Jakub XXXII - 97,65 czempionat użytkowy 
Szarlotka z Izb [Saturn - Sonia z Izb ]Rojan Weronika XXXIII - 92,36 czempionat użytkowy 
Soplica [Sajgon - Siwarna ]Ruta Sylwia XXXIV - 91,12 czempionat użytkowy 
Otto [Rygor - Otawa ]Kurpiewski Rafał XXXV - 90,72 czempionat użytkowy 
Neron [Puszkar - Nela ]Dobrowolska Katarzyna XXXVI - 84,64 czempionat użytkowy 
Peira [Wieśniak - Padżerka ]Pelc Konrad XXXVI - 78,68 czempionat użytkowy 
Pretoria [Szok - Palestyna ]Polaszek Robert XXXVII - 65,60 czempionat użytkowy 
Sanderus [Hroby XXI-50 - Selma ]Kowalkowski Marek XXXVIII - 32,80 czempionat użytkowy 




 
polski english