Event details

 
Name: XX Majówka w Regietowie
Type: National competition
Place, organizer: Regietów, SKH Gładyszów
Start date: 2019-05-25
End date: 2019-05-26

List of horses


Jumping
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Opończa [Piaf - Olsza ]Harnik Katarzyna skoki - juniorzy 
Istria [Powiew - Iryska ]Michałowska A. II skoki - juniorzy 
Ceregiela [Lansjer - Czuha ]Maczuga Kinga III skoki - juniorzy 
Świteź [Wers - Wisienka ]Błaszczak Aleksandra skoki 
Serbia [Promień - Sewilla ]Stec Jakub II skoki 

Hucul's Path
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Juror [Len - Iliada ]Michalak J. ścieżka huculska - juniorzy 
Pin [Promień - Parada ]Michalak Borys II ścieżka huculska - juniorzy 
Granda [Piaf - Gruzja ]Dobrowolska Maja III ścieżka huculska - juniorzy 
Istria [Powiew - Iryska ]Michałowska A. IV ścieżka huculska - juniorzy 
Forteca [Rewir - Fryga ]Smereczniak P. ścieżka huculska - juniorzy 
Opończa [Piaf - Olsza ]Harnik Katarzyna ścieżka huculska - juniorzy 
Loża [Promień - Legia ]Tełyczka Piotr I - 80,00 ścieżka eliminacyjna 
Piątek [Wtorek - Pristilla ]Gładkowski Jacek II - 78,00 ścieżka eliminacyjna 
Smolik [Czerchan - Sekcja ]Stec Jakub III - 77,00 ścieżka eliminacyjna 
Okrasa-W [Nefryt - Oktawia ]Polaszek Robert IV - 77,00 ścieżka eliminacyjna 
Brodka z Izb [Zawilec - Bagietka ]Rojan Weronika V - 75,75 ścieżka eliminacyjna 
Jugla [Nominał - Istria ]Pupczyk Łukasz VI - 73,00 ścieżka eliminacyjna 
Gerta [Orzeł-O - Grafina ]Hetman Katarzyna VII - 73,00 ścieżka eliminacyjna 
Peira [Wieśniak - Padżerka ]Malmuk Adam VIII - 71,00 ścieżka eliminacyjna 
Sanderus [Hroby XXI-50 - Selma ]Kowalkowski Marek IX - 70,25 ścieżka eliminacyjna 
Lotka [Neszor - Lilijka ]Dziula Krystian X - 68,00 ścieżka eliminacyjna 
Jeżyk [Len - Jaworzyna ]Tełyczka Piotr XI - 68,00 ścieżka eliminacyjna 
Szarlotka z Izb [Saturn - Sonia z Izb ]Rojan Weronika XII - 67,75 ścieżka eliminacyjna 
Ceregiela [Lansjer - Czuha ]Maczuga Kinga XIII - 67,50 ścieżka eliminacyjna 
Orawa [Puszkar - Olcha-W ]Kliczka Joanna XIV - 66,25 ścieżka eliminacyjna 
Pędziwiatr [Prislop IX-81 - Plamka ]Bielanin Karolina XV - 66,00 ścieżka eliminacyjna 
Odeon-O [Lotnik - Olimpia-O ]Ogorzały Marcin XVI - 63,75 ścieżka eliminacyjna 
Tytus [Czerchan - Trzcinka ]Pupczyk Łukasz XVII - 62,75 ścieżka eliminacyjna 
Serbia [Promień - Sewilla ]Stec Jakub XVIII - 61,00 ścieżka eliminacyjna 
Nocek Tabun [Saracen - Wiktoria ]Borodziuk Danuta XIX - 60,50 ścieżka eliminacyjna 
Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ]Malmuk Adam XX - 60,00 ścieżka eliminacyjna 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ]Biernat Marek XXI - 58,25 ścieżka eliminacyjna 
Aralia [Wieśniak - Azalia-W ]Kurpiewski Rafał XXII - 56,75 ścieżka eliminacyjna 
Świteź [Wers - Wisienka ]Błaszczak Aleksandra XXIII - 51,75 ścieżka eliminacyjna 
Lotek [Hasan z Sadyby - Lotka ]Gralewicz Oliwia XXIV - 51,00 ścieżka eliminacyjna 
Arizona [Paw - Armenia-W ]Hojda Zuzanna XXV - 50,00 ścieżka eliminacyjna 
Nieśminka [Nośnik - Nemezja ]Bielanin Natalia XXVI - 48,25 ścieżka eliminacyjna 
Arabia [Owar-Kur - Arizona ]Hojda Zuzanna XXVII - 42,75 ścieżka eliminacyjna 
Jeżówka [Czerchan - Jagienka ]Polaszek Robert XXVIII - 38,25 ścieżka eliminacyjna 
Waćpan-W [Len - Niezapominajka ]Gładkowski Jacek XXIX - 37,00 ścieżka eliminacyjna 
Pumba [Lamon - Patra ]Serafin Zuzanna XXX - 33,00 ścieżka eliminacyjna 
Obietnica [Promień - Okowa ]Romanova Adela XXXI - 31,25 ścieżka eliminacyjna 
Bajadera [Lamon - Borówka ]Żydek Martyna XXXII - 16,50 ścieżka eliminacyjna 
Aster [Wicherek - Akacja-W ]Bogdanowicz Hanna XXXIII/XXXIV - 0,00 ścieżka eliminacyjna 
Opończa [Piaf - Olsza ]Harnik Katarzyna eliminacja ścieżka eliminacyjna 
Sawa [Wiwat - Szyszka ]Krzewińska Dominika eliminacja ścieżka eliminacyjna 
Puszta z Brzezia [Baca - Ponowa ]Cieśniarska Jadwiga XXXIII/XXXIV - 0,00 ścieżka eliminacyjna 

Other
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Loża [Promień - Legia ]Tełyczka Piotr I - 124,00 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Smolik [Czerchan - Sekcja ]Stec Jakub II - 117,33 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Piątek [Wtorek - Pristilla ]Gładkowski Jacek III - 117,33 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Okrasa-W [Nefryt - Oktawia ]Polaszek Robert IV - 116,83 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Brodka z Izb [Zawilec - Bagietka ]Rojan Weronika V - 116,75 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Jugla [Nominał - Istria ]Pupczyk Łukasz VI - 115,33 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Peira [Wieśniak - Padżerka ]Malmuk Adam VII - 71,00 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Gerta [Orzeł-O - Grafina ]Hetman Katarzyna VIII - 113,17 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Sanderus [Hroby XXI-50 - Selma ]Kowalkowski Marek IX - 111,42 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Szarlotka z Izb [Saturn - Sonia z Izb ]Rojan Weronika X - 111,25 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Lotka [Neszor - Lilijka ]Dziula Krystian XI - 110,50 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Jeżyk [Len - Jaworzyna ]Tełyczka Piotr XII - 109,33 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Ceregiela [Lansjer - Czuha ]Maczuga Kinga XIII - 108,83 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Pędziwiatr [Prislop IX-81 - Plamka ]Bielanin Karolina XIV - 108,50 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Tytus [Czerchan - Trzcinka ]Pupczyk Łukasz XV - 104,92 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Orawa [Puszkar - Olcha-W ]Kliczka Joanna XVI - 104,92 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Odeon-O [Lotnik - Olimpia-O ]Ogorzały Marcin XVII - 104,75 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Serbia [Promień - Sewilla ]Stec Jakub XVIII - 103,00 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ]Malmuk Adam XIX - 102,67 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ]Biernat Marek XX - 100,42 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Nocek Tabun [Saracen - Wiktoria ]Borodziuk Danuta XXI - 99,83 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Aralia [Wieśniak - Azalia-W ]Kurowski Rafał XXII - 98,25 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Arizona [Paw - Armenia-W ]Hojda Zuzanna XXIII - 93,17 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Lotek [Hasan z Sadyby - Lotka ]Gralewicz Oliwia XXIV - 92,00 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Świteź [Wers - Wisienka ]Błaszczak Aleksandra XXV - 90,42 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Nieśminka [Nośnik - Nemezja ]Bielanin Natalia XXVI - 85,92 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Arabia [Owar-Kur - Arizona ]Hojda Zuzanna XXVII - 84,25 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Jeżówka [Czerchan - Jagienka ]Polaszek Robert XXVIII - 80,08 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Waćpan-W [Len - Niezapominajka ]Gładkowski Jacek XXIX - 78,00 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Pumba [Lamon - Patra ]Serafin Zuzanna XXX - 73,33 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Obietnica [Promień - Okowa ]Romanova Adela XXXI - 70,42 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Bajadera [Lamon - Borówka ]Żydek Martyna XXXII - 58,33 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 




 
polski english