Event details

 
Name: XX Majówka w Regietowie
Type: Breeding result
Place, organizer: Regietów, SKH Gładyszów
Start date: 2019-05-25
End date: 2019-05-26

List of horses


Breeding championship
 
Horse [father mother] Position Mark Notes 
Pędziwiatr [Prislop IX-81 - Plamka ]I - vice czempion 42,50 ocena płytowa - ogiery 
Tytus [Czerchan - Trzcinka ]II - czempion 42,17 ocena płytowa - ogiery 
Jeżyk [Len - Jaworzyna ]III 41,33 ocena płytowa - ogiery 
Sanderus [Hroby XXI-50 - Selma ]IV 41,17 ocena płytowa - ogiery 
Odeon-O [Lotnik - Olimpia-O ]41,00 ocena płytowa - ogiery 
Waćpan-W [Len - Niezapominajka ]VI 41,00 ocena płytowa - ogiery 
Lotek [Hasan z Sadyby - Lotka ]VII 41,00 ocena płytowa - ogiery 
Smolik [Czerchan - Sekcja ]VIII 40,33 ocena płytowa - ogiery 
Jeżówka [Czerchan - Jagienka ]I - czempionka klaczy młodszych 41,83 ocena płytowa - klacze młodsze 
Grodka [Judym - Gaża ]II - vice czempionka klaczy młodszych 41,83 ocena płytowa - klacze młodsze 
Bosna [Potencjał - Bella ]III 41,67 ocena płytowa - klacze młodsze 
Ceregiela [Lansjer - Czuha ]IV 41,33 ocena płytowa - klacze młodsze 
Wełtawa-O [Zefirek - Wstęga ]41,33 ocena płytowa - klacze młodsze 
Lalka-O [Ważniak - Lutnia ]VI 41,17 ocena płytowa - klacze młodsze 
Sonia [Czerchan - Sekcja ]VII 41,00 ocena płytowa - klacze młodsze 
Lekcja [Czerchan - Loża ]VIII 41,00 ocena płytowa - klacze młodsze 
Breda [Czerchan - Bursa ]IX 40,83 ocena płytowa - klacze młodsze 
Celesta [Judym - Cedna ]40,67 ocena płytowa - klacze młodsze 
Pumba [Lamon - Patra ]XI 40,33 ocena płytowa - klacze młodsze 
Pocieszka [Lansjer - Persja ]XII 39,83 ocena płytowa - klacze młodsze 
Gawiorka [Lansjer - Gratka ]XIII 39,83 ocena płytowa - klacze młodsze 
Fizyka [Nefryt - Fasolka ]XIV 39,67 ocena płytowa - klacze młodsze 
Sawa [Wiwat - Szyszka ]XV 39,50 ocena płytowa - klacze młodsze 
Obietnica [Promień - Okowa ]XVI 39,17 ocena płytowa - klacze młodsze 
Finlandia [Nominał - Figlarna ]XVII 39,00 ocena płytowa - klacze młodsze 
Weczeria [Ousor VIII-50 - Wizawa ]XVIII 38,17 ocena płytowa - klacze młodsze 
Jagoda [Ousor VIII-50 - Jutrznia ]XIX 38,17 ocena płytowa - klacze młodsze 
Loża [Promień - Legia ]I - czempionka klaczy starszych 44,00 ocena płytowa - klacze starsze 
Szarlotka z Izb [Saturn - Sonia z Izb ]II - vice czempionka klaczy starszych 43,50 ocena płytowa - klacze starsze 
Arizona [Paw - Armenia-W ]III 43,17 ocena płytowa - klacze starsze 
Peira [Wieśniak - Padżerka ]IV 42,83 ocena płytowa - klacze starsze 
Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ]42,67 ocena płytowa - klacze starsze 
Lotka [Neszor - Lilijka ]VI 42,50 ocena płytowa - klacze starsze 
Jugla [Nominał - Istria ]VII 42,33 ocena płytowa - klacze starsze 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ]VIII 42,17 ocena płytowa - klacze starsze 
Serbia [Promień - Sewilla ]IX 42,00 ocena płytowa - klacze starsze 
Bajadera [Lamon - Borówka ]41,83 ocena płytowa - klacze starsze 
Puszta z Brzezia [Baca - Ponowa ]XI 41,50 ocena płytowa - klacze starsze 
Arabia [Owar-Kur - Arizona ]XII 41,50 ocena płytowa - klacze starsze 
Opończa [Piaf - Olsza ]XIII 41,50 ocena płytowa - klacze starsze 
Aralia [Wieśniak - Azalia-W ]XIV 41,50 ocena płytowa - klacze starsze 
Brodka z Izb [Zawilec - Bagietka ]XV 41,00 ocena płytowa - klacze starsze 
Gerta [Orzeł-O - Grafina ]XVI 40,17 ocena płytowa - klacze starsze 
Okrasa-W [Nefryt - Oktawia ]XVII 39,83 ocena płytowa - klacze starsze 
Orawa [Puszkar - Olcha-W ]XVIII 38,67 ocena płytowa - klacze starsze 
Nieśminka [Nośnik - Nemezja ]XIX 37,67 ocena płytowa - klacze starsze 
Aster [Wicherek - Akacja-W ]39,50 ocena płytowa - wałachy 
Piątek [Wtorek - Pristilla ]II 39,33 ocena płytowa - wałachy 
Nocek Tabun [Saracen - Wiktoria ]III 39,33 ocena płytowa - wałachy 
Świteź [Wers - Wisienka ]IV 38,67 ocena płytowa - wałachy 




 
polski english