Event details

 
Name: Czempionat Hodowlany Koni Rasy Huculskiej
Type: National competition
Place, organizer: Chorzów
Start date: 2019-06-15
End date: 2019-06-16

List of horses


Hucul's Path
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Ożanna [Ousor VIII-50 - Ożanka ]Januszkiewicz Karol I - 80,00 ścieżka do próby 
Patania [Grot - Polatucha ]Malmuk Adam II - 80,00 ścieżka do próby 
Werida [Sambor-W - Wilejka ]Malec Klaudiusz III - 80,00 ścieżka do próby 
Wangart [Wafelek-O - Wołga ]Malec Klaudiusz IV - 80,00 ścieżka do próby 
Pestka [Słowik - Wołosata ]Hetman Daniel V - 80,00 ścieżka do próby 
Piniata-O [Unknown - Unknown ]Januszkiewicz Karol VI - 80,00 ścieżka do próby 
Lucja-O [Unknown - Unknown ]Januszkiewicz Karol VII - 80,00 ścieżka do próby 
Gratka KS [Amand - Unknown ]Malec Klaudiusz VIII - 80,00 ścieżka do próby 
Nana [Jowal - Nizina ]Malmuk Adam IX - 75,00 ścieżka do próby 
Oreda [Wieśniak - Oktawia ]Malmuk Adam X - 75,00 ścieżka do próby 
Obara [Olgierd-O - Olga ]Majewska Anna XI - 74,00 ścieżka do próby 
Laba [Junior - Loteria ]Malmuk Adam XII - 70,00 ścieżka do próby 
Wadia-O [Unknown - Unknown ]Gołojuch Krystyna XIII - 69,00 ścieżka do próby 
Pliżga [Olgierd-O - Panna ]Malec Klaudiusz XIV - 69,00 ścieżka do próby 
Ostrożna [Grot - Unknown ]Januszkiewicz Karol XV - 68,25 ścieżka do próby 
Wiliana [Wiwat - Walentynka ]Sobek Alicja XVI - 67,50 ścieżka do próby 
Wiva [Porter - Wiera ]Januszkiewicz Karol XVII - 64,00 ścieżka do próby 
Parafina-O [Lotnik - Panisima-O ]Gołojuch Krystyna XVIII - 33,75 ścieżka do próby 
Wiwer [Wiwat - Wera-O ]Krzyżanowska Dominika start poza konkursem - 34,25 ścieżka do próby 
Bols [Puszkar - Secunda ]Malec Klaudiusz I - 80,00 ścieżka eliminacyjna 
Brodka z Izb [Zawilec - Bagietka ]Rojan Weronika II - 76,00 ścieżka eliminacyjna 
Ata [Wantos - Aula ]Hołowieniec Piotr III - 75,75 ścieżka eliminacyjna 
Pestka [Słowik - Wołosata ]Hetman Daniel IV - 75,50 ścieżka eliminacyjna 
Szarlotka z Izb [Saturn - Sonia z Izb ]Rojan Weronika V - 75,50 ścieżka eliminacyjna 
Orawa [Puszkar - Olcha-W ]Kliczka Joanna VI - 75,00 ścieżka eliminacyjna 
Grom [Puszkar - Grafina ]Brzostowska Barbara VII - 73,50 ścieżka eliminacyjna 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ]Biernat Marek VIII - 73,00 ścieżka eliminacyjna 
Oaza [Puszkar - Olga ]Malec Klaudiusz IX - 72,75 ścieżka eliminacyjna 
Belmonda [Puszkar - Secunda ]Januszkiewicz Karol X - 71,75 ścieżka eliminacyjna 
Peira [Wieśniak - Padżerka ]Pelc Konrad XI - 70,00 ścieżka eliminacyjna 
Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ]Malmuk Adam XII - 68,00 ścieżka eliminacyjna 
Azalia-W [Ousor VIII-50 - Astelia ]Pelc Damian XIII - 66,25 ścieżka eliminacyjna 
Lotek [Hasan z Sadyby - Lotka ]Grelewicz Oliwia XIV - 65,00 ścieżka eliminacyjna 
Wolwer [Wiwat - Wikuna ]Wrucha Julia XV - 62,00 ścieżka eliminacyjna 
Prymus [Czerchan - Prima-O ]Pelc Konrad XVI - 60,50 ścieżka eliminacyjna 
Oregona [Puszkar - Olga ]Majewska Anna XVII - 59,50 ścieżka eliminacyjna 
Nurt [Len - Neretwa ]Januszkiewicz Karol XVIII - 55,75 ścieżka eliminacyjna 
Pumba [Lamon - Patra ]Serafin Zuzanna XIX - 52,75 ścieżka eliminacyjna 
Gniewczyna [Puszkar - Grażda ]Chodkowska Dorota XX - 51,75 ścieżka eliminacyjna 
Fiks [Owar-Kur - Falbana-Bies ]Żółkowska Gabriela XXI - 49,25 ścieżka eliminacyjna 
Prażynka [Wiwat - Pasja z Izb ]Biernat Marek XXII - 43,25 ścieżka eliminacyjna 
Obara [Olgierd-O - Olga ]Majewska Anna XXIII - 36,50 ścieżka eliminacyjna 
Ontaria [Amand - Opoka ]Sobek Alicja XXIV - 36,50 ścieżka eliminacyjna 
Wenirka [Otto - Wikuna ]Ziółkowska Karolina XXV - 34,75 ścieżka eliminacyjna 
Omega [Orzeł-O - Oliwka ]Pasek Julia XXVI - 28,00 ścieżka eliminacyjna 
Oskoła-W [Nefryt - Osika-W ]Nowak Kornelia XXVII - 0,00 ścieżka eliminacyjna 
Puszta z Brzezia [Baca - Ponowa ]Cieśniarska Jadwiga XXVIII - 0,00 ścieżka eliminacyjna 
Bonita [Lansjer - Barka ]Pasternak Julia eliminacja ścieżka eliminacyjna 
Aster [Wicherek - Akacja-W ]Bogdanowicz Hanna eliminacja ścieżka eliminacyjna 

Other
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Pestka [Słowik - Wołosata ]Hetman Daniel I - 122,50 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Werida [Sambor-W - Wilejka ]Malec Klaudiusz II - 121,33 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Wangart [Wafelek-O - Wołga ]Malec Klaudiusz III - 120,83 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Ożanna [Ousor VIII-50 - Ożanka ]Januszkiewicz Karol IV - 120,17 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Patania [Grot - Polatucha ]Malmuk Adam V - 120,00 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Lucja-O [Unknown - Unknown ]Januszkiewicz Karol VI - 119,33 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Piniata-O [Unknown - Unknown ]Januszkiewicz Karol VII - 119,17 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Gratka KS [Amand - Unknown ]Malec Klaudiusz VIII - 118,83 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Oreda [Wieśniak - Oktawia ]Malmuk Adam IX - 118,67 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Nana [Jowal - Nizina ]Malmuk Adam X - 116,00 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Obara [Olgierd-O - Olga ]Majewska Anna XI - 115,00 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Pliżga [Olgierd-O - Panna ]Malec Klaudiusz XII - 112,00 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Laba [Junior - Loteria ]Malmuk Adam XIII - 110,67 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Wadia-O [Unknown - Unknown ]Gołojuch Krystyna XIV - 108,67 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Ostrożna [Grot - Unknown ]Januszkiewicz Karol XV - 107,42 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Wiliana [Wiwat - Walentynka ]Sobek Alicja XVI - 106,50 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Wiva [Porter - Wiera ]Januszkiewicz Karol XVII - 104,33 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Parafina-O [Lotnik - Panisima-O ]Gołojuch Krystyna XVIII - 71,42 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Bols [Puszkar - Secunda ]Malec Klaudiusz I - 121,17 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Szarlotka z Izb [Saturn - Sonia z Izb ]Rojan Weronika II - 120,33 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Brodka z Izb [Zawilec - Bagietka ]Rojan Weronika III - 119,67 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Ata [Wantos - Aula ]Hołowieniec Piotr IV - 119,25 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Pestka [Słowik - Wołosata ]Hetman Daniel V - 118,00 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Orawa [Puszkar - Olcha-W ]Kliczka Joanna VI - 116,83 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ]Biernat Marek VII - 114,83 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Oaza [Puszkar - Olga ]Malec Klaudiusz VIII - 114,42 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Grom [Puszkar - Grafina ]Brzostowska Barbara IX - 114,17 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Peira [Wieśniak - Padżerka ]Pelc Konrad X - 113,67 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Belmonda [Puszkar - Secunda ]Januszkiewicz Karol XI - 113,58 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ]Malmuk Adam XII - 111,17 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Azalia-W [Ousor VIII-50 - Astelia ]Pelc Damian XIII - 110,42 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Lotek [Hasan z Sadyby - Lotka ]Grelewicz Oliwia XIV - 105,67 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Prymus [Czerchan - Prima-O ]Pelc Konrad XV - 104,00 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Wolwer [Wiwat - Wikuna ]Wrucha Julia XVI - 102,50 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Oregona [Puszkar - Olga ]Majewska Anna XVII - 101,17 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Nurt [Len - Neretwa ]Januszkiewicz Karol XVIII - 97,75 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Pumba [Lamon - Patra ]Serafin Zuzanna XIX - 94,25 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Gniewczyna [Puszkar - Grażda ]Chodkowska Dorota XX - 92,92 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Fiks [Owar-Kur - Falbana-Bies ]Żółkowska Gabriela XXI - 88,25 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Prażynka [Wiwat - Pasja z Izb ]Biernat Marek XXII - 82,92 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Obara [Olgierd-O - Olga ]Majewska Anna XXIII - 77,50 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Ontaria [Amand - Opoka ]Sobek Alicja XXIV - 77,17 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Wenirka [Otto - Wikuna ]Ziółkowska Karolina XXV - 76,25 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Omega [Orzeł-O - Oliwka ]Pasek Julia XXVI - 71,33 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Oskoła-W [Nefryt - Osika-W ]Nowak Kornelia XXVII - 42,00 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Puszta z Brzezia [Baca - Ponowa ]Cieśniarska Jadwiga XXVIII - 41,33 eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 




 
polski english