Event details

 
Name: VI Małopolskie Mistrzostwa w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi
Type: National competition
Place, organizer: Klikowa
Start date: 2019-06-23
End date: 2019-06-23

List of horses


Harness racing
 
Horse [father mother] Driver Position Notes 
Juror [Len - Iliada ]Michalak Janusz powożenie - konie małe - pary - ujeżdżenie 
Frakcja [Ousor VIII-50 - Figura ]
Pin [Promień - Parada ]Chruszcz Władysław II powożenie - konie małe - pary - ujeżdżenie 
Obrona [Promień - Ottawa ]
Jedlina [Powiew - Janulka ]Woźnica Bartłomiej III powożenie - konie małe - pary - ujeżdżenie 
Rosa z Bacówki [Pac - Pinia ]
Bajus [Sonet - Bogini ]Zygadło Tadeusz IV powożenie - konie małe - pary - ujeżdżenie 
Janczar [Sonet - Janulka ]
Bajka [Piaf - Bircza ]Stasiowski Stanisław powożenie - konie małe - pary - ujeżdżenie 
Bystra [Piaf - Bircza ]
Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ]Malmuk Adam VI powożenie - konie małe - pary - ujeżdżenie 
Peira [Wieśniak - Padżerka ]
Obeliks [Puszkar - Obawa ]Szymczyk Krzysztof VII powożenie - konie małe - pary - ujeżdżenie 
Nerwus [Nasir - Nerpa ]
Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ]Malmuk Adam maraton kombinowany - konie małe - pary - ujeżdżenie 
Peira [Wieśniak - Padżerka ]
Bajus [Sonet - Bogini ]Zygadło Tadeusz II maraton kombinowany - konie małe - pary - ujeżdżenie 
Janczar [Sonet - Janulka ]
Jedlina [Powiew - Janulka ]Woźnica Bartłomiej III maraton kombinowany - konie małe - pary - ujeżdżenie 
Rosa z Bacówki [Pac - Pinia ]
Bajka [Piaf - Bircza ]Stasiowski Stanisław IV maraton kombinowany - konie małe - pary - ujeżdżenie 
Bystra [Piaf - Bircza ]
Obeliks [Puszkar - Obawa ]Szymczyk Krzysztof maraton kombinowany - konie małe - pary - ujeżdżenie 
Nerwus [Nasir - Nerpa ]
Juror [Len - Iliada ]Michalak Janusz VI maraton kombinowany - konie małe - pary - ujeżdżenie 
Frakcja [Ousor VIII-50 - Figura ]
Pin [Promień - Parada ]Chruszcz Władysław VII maraton kombinowany - konie małe - pary - ujeżdżenie 
Obrona [Promień - Ottawa ]
Bajus [Sonet - Bogini ]Zygadło Tadeusz klasyfikacja ogólna - konie małe - pary - ujeżdżenie 
Janczar [Sonet - Janulka ]
Jedlina [Powiew - Janulka ]Woźnica Bartłomiej II klasyfikacja ogólna - konie małe - pary - ujeżdżenie 
Rosa z Bacówki [Pac - Pinia ]
Juror [Len - Iliada ]Michalak Janusz III klasyfikacja ogólna - konie małe - pary - ujeżdżenie 
Frakcja [Ousor VIII-50 - Figura ]
Pin [Promień - Parada ]Chruszcz Władysław IV klasyfikacja ogólna - konie małe - pary - ujeżdżenie 
Obrona [Promień - Ottawa ]
Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ]Malmuk Adam klasyfikacja ogólna - konie małe - pary - ujeżdżenie 
Peira [Wieśniak - Padżerka ]
Bajka [Piaf - Bircza ]Stasiowski Stanisław VI klasyfikacja ogólna - konie małe - pary - ujeżdżenie 
Bystra [Piaf - Bircza ]
Obeliks [Puszkar - Obawa ]Szymczyk Krzysztof VII klasyfikacja ogólna - konie małe - pary - ujeżdżenie 
Nerwus [Nasir - Nerpa ]
Lando-O [Ważniak - Lira ]Dąbkowski Rafał jedyny zawodnik konkurs do klasyfikacji Kryształowej Kuli dla koni huculskich 
Werona [Lando-O - Wibracja ]




 
polski english