Event details

 
Name: XIX Regionalny Czempionat Hodowlany i Użytkowy Koni Rasy Huculskiej
Type: National competition
Place, organizer: Rudawka Rymanowska
Start date: 2019-08-23
End date: 2019-08-25

List of horses


Jumping
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Ogień [Puszkar - Wenus ]Kurowski Rafał skoki 
Liga [Orzeł-O - Laponka ]Hetman-Matyjasik Katarzyna II skoki 
Grom [Puszkar - Grafina ]Brzostowska Barbara III skoki 
Wag-W [Nefryt - Figa ] skoki 
Pędziwiatr [Prislop IX-81 - Plamka ]Bielanin Karolina skoki 
Orawa [Puszkar - Olcha-W ] skoki 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ] skoki 
Puszta z Brzezia [Baca - Ponowa ] skoki 
Grudka [Puszkar - Gwiazdeczka ] skoki 

Harness racing
 
Horse [father mother] Driver Position Notes 
Bajka [Piaf - Bircza ]Stasiowski Stanisław powożenie - pary 
Bystra [Piaf - Bircza ]
Jedlina [Powiew - Janulka ]Woźnica Bartłomiej II powożenie - pary 
Rosa z Bacówki [Pac - Pinia ]
Gniewczyna [Puszkar - Grażda ]Stańko Małgorzata III powożenie - pary 
Wróżbitka [Puszkar - Warta ]
Bajka [Piaf - Bircza ]Stasiowski Stanisław powożenie - pary - eliminacje do Kryształowej Kuli 
Bystra [Piaf - Bircza ]
Jedlina [Powiew - Janulka ]Woźnica Bartłomiej II powożenie - pary - eliminacje do Kryształowej Kuli 
Rosa z Bacówki [Pac - Pinia ]
Frakcja [Ousor VIII-50 - Figura ]Michalak Janusz III powożenie - pary - eliminacje do Kryształowej Kuli 
Juror [Len - Iliada ]

Hucul's Path
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Pędziwiatr [Prislop IX-81 - Plamka ]Bielanin Karolina ścieżka eliminacyjna 
Jubiler [Len - Ilza ]Górowski Konrad II ścieżka eliminacyjna 
Brodka z Izb [Zawilec - Bagietka ]Rojan Weronika III ścieżka eliminacyjna 
Folder [Potencjał - Fala ] ścieżka eliminacyjna 
Prymus [Czerchan - Prima-O ] ścieżka eliminacyjna 
Smolik [Czerchan - Sekcja ] ścieżka eliminacyjna 
Bols [Puszkar - Secunda ] ścieżka eliminacyjna 
Wag-W [Nefryt - Figa ] ścieżka eliminacyjna 
Lotek [Hasan z Sadyby - Lotka ] ścieżka eliminacyjna 
Bekcham [Person - Branka ] ścieżka eliminacyjna 
Alex [Midas - Atrakcja ] ścieżka eliminacyjna 
Grom [Puszkar - Grafina ] ścieżka eliminacyjna 
Zojka [Grajek - Zuzia ] ścieżka eliminacyjna 
Smyk [Lando-O - Stokrotka ] ścieżka eliminacyjna 
Ogień [Puszkar - Wenus ]Kurowski Rafał ścieżka eliminacyjna 
Zamieć Tabun [Saracen - Wisienka ] ścieżka eliminacyjna 
Saga-Solo [Sambor-W - Słonka Tabun ] ścieżka eliminacyjna 
Niesforna [Czerchan - Niezapominajka ] ścieżka eliminacyjna 
Ontaria [Amand - Opoka ] ścieżka eliminacyjna 
Obara [Olgierd-O - Olga ] ścieżka eliminacyjna 
Oskoła-W [Nefryt - Osika-W ] ścieżka eliminacyjna 
Pepina [Nośnik - Procajka ] ścieżka eliminacyjna 
Jugla [Nominał - Istria ] ścieżka eliminacyjna 
Oregona [Puszkar - Olga ] ścieżka eliminacyjna 
Pokuska [Owar-Kur - Parysa (Paryska) ] ścieżka eliminacyjna 
Jutona [Prymus - Aksa ] ścieżka eliminacyjna 
Loża [Promień - Legia ] ścieżka eliminacyjna 
Peira [Wieśniak - Padżerka ] ścieżka eliminacyjna 
Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ] ścieżka eliminacyjna 
Szarlotka z Izb [Saturn - Sonia z Izb ] ścieżka eliminacyjna 
Omega [Orzeł-O - Oliwka ] ścieżka eliminacyjna 
Polly [Nośnik - Polonia ] ścieżka eliminacyjna 
Wella [Fryderyko - Wiklina ] ścieżka eliminacyjna 
Orawa [Puszkar - Olcha-W ] ścieżka eliminacyjna 
Prażynka [Wiwat - Pasja z Izb ] ścieżka eliminacyjna 
Ata [Wantos - Aula ] ścieżka eliminacyjna 
Furora (Furora z Raju) [Piaf - Fala ] ścieżka eliminacyjna 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ] ścieżka eliminacyjna 
Puszta z Brzezia [Baca - Ponowa ] ścieżka eliminacyjna 
Arizona [Paw - Armenia-W ] ścieżka eliminacyjna 
Liryka [Nasir - Literka ] ścieżka eliminacyjna 
Liga [Orzeł-O - Laponka ]Hetman-Matyjasik Katarzyna ścieżka eliminacyjna 
Wiki [Lexus - Waszta ] ścieżka eliminacyjna 
Czerszla [Waldi - Burka ] ścieżka eliminacyjna 
Oaza [Puszkar - Olga ] ścieżka eliminacyjna 
S-Nuka [Puszkar - Narewka ] ścieżka eliminacyjna 
Grabina [Fryderyko - Gotka (Goral XIX-16) ] ścieżka eliminacyjna 
Grudka [Puszkar - Gwiazdeczka ] ścieżka eliminacyjna 
Suzi [Baca - Sawana ] ścieżka eliminacyjna 
Lotka [Neszor - Lilijka ] ścieżka eliminacyjna 
Prażynka [Wiwat - Pasja z Izb ]Kulpa Wiktoria ścieżka huculska - juniorzy 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ]Cichacka Maja II ścieżka huculska - juniorzy 
Pepina [Nośnik - Procajka ] III ścieżka huculska - juniorzy 

Other
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Pędziwiatr [Prislop IX-81 - Plamka ]Bielanin Karolina eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Brodka z Izb [Zawilec - Bagietka ]Rojan Weronika II eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 
Jubiler [Len - Ilza ]Górowski Konrad III eliminacje do czempionatu (płyta + ścieżka) 




 
polski english