Event details

 
Name: XXV Dni Huculskie - III Mistrzostwa Polski Koni Rasy Huculskiej
Type: National competition
Place, organizer: Regietów, SKH Gładyszów
Start date: 2019-09-13
End date: 2019-09-15

List of horses


Jumping
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Puszta z Brzezia [Baca - Ponowa ]Czopek Jolanta skoki - juniorzy 
Lotka [Neszor - Lilijka ]Czopek Jolanta II skoki - juniorzy 
Pin [Promień - Parada ]Michalak Borys III skoki - juniorzy 
Opończa [Piaf - Olsza ] eliminacja - pomylenie trasy skoki - juniorzy 
Istria [Powiew - Iryska ] eliminacja - pomylenie trasy skoki - juniorzy 
Lotek [Hasan z Sadyby - Lotka ]Grelewicz Oliwia skoki 
Ogień [Puszkar - Wenus ]Kurowski Rafał II skoki 
Odessa [Pac - Olimpiada ]Żygłowicz Karolina III skoki 
Pędziwiatr [Prislop IX-81 - Plamka ]Bielanin Karolina skoki 
Świteź [Wers - Wisienka ] skoki 
Ceregiela [Lansjer - Czuha ] rezygnacja skoki 
Wiki [Lexus - Waszta ] rezygnacja skoki 

Harness racing
 
Horse [father mother] Driver Position Notes 
Juror [Len - Iliada ]Michalak Janusz powożenie - ujeżdżenie 
Frakcja [Ousor VIII-50 - Figura ]
Bajus [Sonet - Bogini ]Zygadło Tadeusz II powożenie - ujeżdżenie 
Janczar [Sonet - Janulka ]
Gorczyca [Piaf - Gruzja ]Michalak Janusz III powożenie - ujeżdżenie 
Natan [Pardon - Nektarynka ]
Pin [Promień - Parada ]Chruszcz Władysław IV powożenie - ujeżdżenie 
Obrona [Promień - Ottawa ]
Nerwus [Nasir - Nerpa ]Szymczyk Krzysztof powożenie - ujeżdżenie 
Obeliks [Puszkar - Obawa ]
Goral Vackor [Goral XVI-82 Zeno (Goral XIX) - Ousor Legenda ]Laszlo Adam (Węgry) VI powożenie - ujeżdżenie 
Hroby Demes (Jambor) [Grad (Hroby Grad) - Polan Orgona ]
Bajka [Piaf - Bircza ]Stasiowski Stanisław VII powożenie - ujeżdżenie 
Bystra [Piaf - Bircza ]
Jedlina [Powiew - Janulka ]Woźnica Bartłomiej VIII powożenie - ujeżdżenie 
Rosa z Bacówki [Pac - Pinia ]
Bajus [Sonet - Bogini ]Zygadło Tadeusz powożenie - konkurs kombinowany 
Janczar [Sonet - Janulka ]
Nerwus [Nasir - Nerpa ]Szymczyk Krzysztof II powożenie - konkurs kombinowany 
Obeliks [Puszkar - Obawa ]
Gorczyca [Piaf - Gruzja ]Michalak Janusz III powożenie - konkurs kombinowany 
Natan [Pardon - Nektarynka ]
Juror [Len - Iliada ]Michalak Janusz IV powożenie - konkurs kombinowany 
Frakcja [Ousor VIII-50 - Figura ]
Goral Vackor [Goral XVI-82 Zeno (Goral XIX) - Ousor Legenda ]Laszlo Adam (Węgry) powożenie - konkurs kombinowany 
Hroby Demes (Jambor) [Grad (Hroby Grad) - Polan Orgona ]
Pin [Promień - Parada ]Chruszcz Władysław VI powożenie - konkurs kombinowany 
Obrona [Promień - Ottawa ]
Odessa-W [Nefryt - Ona ]Stasiowski Stanisław VII powożenie - konkurs kombinowany 
Obca-W [Nefryt - Ola ]
Jedlina [Powiew - Janulka ]Woźnica Bartłomiej eliminacja powożenie - konkurs kombinowany 
Rosa z Bacówki [Pac - Pinia ]
Bajka [Piaf - Bircza ]Stasiowski Stanisław eliminacja powożenie - konkurs kombinowany 
Bystra [Piaf - Bircza ]
Juror [Len - Iliada ]Michalak Janusz powożenie - wyniki ogólne 
Frakcja [Ousor VIII-50 - Figura ]
Bajus [Sonet - Bogini ]Zygadło Tadeusz II powożenie - wyniki ogólne 
Janczar [Sonet - Janulka ]
Gorczyca [Piaf - Gruzja ]Michalak Janusz III powożenie - wyniki ogólne 
Natan [Pardon - Nektarynka ]
Nerwus [Nasir - Nerpa ]Szymczyk Krzysztof IV powożenie - wyniki ogólne 
Obeliks [Puszkar - Obawa ]
Pin [Promień - Parada ]Chruszcz Władysław powożenie - wyniki ogólne 
Obrona [Promień - Ottawa ]
Goral Vackor [Goral XVI-82 Zeno (Goral XIX) - Ousor Legenda ]Laszlo Adam (Węgry) VI powożenie - wyniki ogólne 
Hroby Demes (Jambor) [Grad (Hroby Grad) - Polan Orgona ]

Endurance riding
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Wiki [Lexus - Waszta ]Przysucha Karolina I - 80,00 rajd 
Pędziwiatr [Prislop IX-81 - Plamka ]Bielanin Karolina II - 80,00 rajd 
Pączek [Natan - Pantera ]Szyba-Giżyńska Marta III - 80,00 rajd 
Świteź [Wers - Wisienka ]Błaszczak Aleksandra IV - 80,00 rajd 
Ogień [Puszkar - Wenus ]Kurpiewski Rafał V - 80,00 rajd 
Jedlina [Powiew - Janulka ]Siudyła Joanna VI - 80,00 rajd 
Pretoria [Szok - Palestyna ]Polaszek Zuzanna VII - 80,00 rajd 
Liga [Orzeł-O - Laponka ]Hetman-Matyjasik Katarzyna VIII - 80,00 rajd 
Pamirka Tabun [Saracen - Puszcza ]Kowalkowski Zbigniew IX - 80,00 rajd 
Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ]Malmuk Adam X - 76,00 rajd 
Azalia-W [Ousor VIII-50 - Astelia ]Malmuk Adam XI - 76,00 rajd 
Jubiler [Len - Ilza ]Górowski Konrad XII - 76,00 rajd 
Pokuska [Owar-Kur - Parysa (Paryska) ]Bielanin Karolina XIII - 76,00 rajd 
Czarka [Piaf - Czacza ]Lewińska Jagoda XIV - 76,00 rajd 
Orawa [Puszkar - Olcha-W ]Kliczka Joanna XV - 76,00 rajd 
Waćpan-W [Len - Niezapominajka ]Gładkowski Jacek XVI - 76,00 rajd 
Czapla [Rewir - Całka ]Rutkowska Kamila XVII - 76,00 rajd 
Brodka z Izb [Zawilec - Bagietka ]Motyka Justyna XVIII - 76,00 rajd 
Puszta z Brzezia [Baca - Ponowa ]Czopek Jolanta XIX - 72,00 rajd 
Piątek [Wtorek - Pristilla ]Gładkowski Maciej XX - 68,00 rajd 
Szarlotka z Izb [Saturn - Sonia z Izb ]Rojan Weronika XXI - 68,00 rajd 
Arizona [Paw - Armenia-W ]Hojda Zuzanna XXII - 68,00 rajd 
Grom [Puszkar - Grafina ]Brzostowska Barbara XXIII - 68,00 rajd 
Bols [Puszkar - Secunda ]Malec Klaudiusz XXIV - 64,00 rajd 
Peira [Wieśniak - Padżerka ]Pelc Konrad XXV - 64,00 rajd 
Oregona [Puszkar - Olga ]Majewska Anna XXVI - 64,00 rajd 
Jugla [Nominał - Istria ]Romanova Adela XXVII - 64,00 rajd 
Tytus [Czerchan - Trzcinka ]Pupczyk Łukasz XXVIII - 64,00 rajd 
Smolik [Czerchan - Sekcja ]Ogorzały Marcin XXIX - 64,00 rajd 
Jeżyk [Len - Jaworzyna ]Tełyczka Piotr XXX - 36,00 rajd 
Obca-W [Nefryt - Ola ]Madejczyk Klaudia XXXI - 36,00 rajd 
Ceregiela [Lansjer - Czuha ]Maczuga Kinga XXXII - 36,00 rajd 
Loża [Promień - Legia ]Marmuźniak Julia XXXIII - 36,00 rajd 
Suzi [Baca - Sawana ]Krzewińska Dominika XXXIV - 28,00 rajd 
Lotka [Neszor - Lilijka ]Biernat Marek eliminacja za tętno na bramce rajd 
Lotek [Hasan z Sadyby - Lotka ]Grelewicz Oliwia eliminacja za tętno na bramce rajd 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ]Drewno Julia eliminacja za tętno na bramce rajd 
Serbia [Promień - Sewilla ]Stec Jakub eliminacja za tętno na bramce rajd 
Sanderus [Hroby XXI-50 - Selma ]Kowalkowski Zbigniew eliminacja za ruch rajd 

Hucul's Path
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ]Czopek Jolanta I - 80,00 ścieżka huculska - juniorzy 
Pędziwiatr [Prislop IX-81 - Plamka ]Bielanin Natalia II - 80,00 ścieżka huculska - juniorzy 
Pokusa [Sokół - Hewia ]Bielanin Natalia III - 78,00 ścieżka huculska - juniorzy 
Opończa [Piaf - Olsza ]Harnik Katarzyna IV - 74,00 ścieżka huculska - juniorzy 
Pin [Promień - Parada ]Michalak Borys V - 73,75 ścieżka huculska - juniorzy 
Puszta z Brzezia [Baca - Ponowa ]Czopek Jolanta VI - 68,00 ścieżka huculska - juniorzy 
Istria [Powiew - Iryska ]Michałowska Anna VII - 65,00 ścieżka huculska - juniorzy 
Jugla [Nominał - Istria ]Dobrowolska Maja VIII - 62,00 ścieżka huculska - juniorzy 
Juror [Len - Iliada ]Michalak Justyna IX - 42,25 ścieżka huculska - juniorzy 
Oregona [Puszkar - Olga ]Majewska Anna sportowa ścieżka huculska 
Pędziwiatr [Prislop IX-81 - Plamka ]Bielanin Karolina II sportowa ścieżka huculska 
Świteź [Wers - Wisienka ]Błaszczak Aleksandra III sportowa ścieżka huculska 
Serbia [Promień - Sewilla ]Stec Jakub IV sportowa ścieżka huculska 
Arizona [Paw - Armenia-W ]Hojda Zuzanna sportowa ścieżka huculska 
Wag-W [Nefryt - Figa ]Świderska Karolina VI sportowa ścieżka huculska 
Pierwiosnek [Powojnik - Piwonia ]Borodziuk Danuta VII sportowa ścieżka huculska 
Lotek [Hasan z Sadyby - Lotka ]Grelewicz Oliwia eliminacja sportowa ścieżka huculska 
Opończa [Piaf - Olsza ]Romanova Adela rezygnacja sportowa ścieżka huculska 
Pączek [Natan - Pantera ]Szyba-Giżyńska Marta I - 74,00 ścieżka czempionatowa 
Ogień [Puszkar - Wenus ]Kurowski Rafał II - 72,00 ścieżka czempionatowa 
Loża [Promień - Legia ]Tełyczka Piotr III - 71,00 ścieżka czempionatowa 
Piątek [Wtorek - Pristilla ]Gładkowski Maciej IV - 70,00 ścieżka czempionatowa 
Liga [Orzeł-O - Laponka ]Hetman-Matyjasik Katarzyna V - 67,00 ścieżka czempionatowa 
Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ]Malmuk Adam VI - 67,00 ścieżka czempionatowa 
Jeżyk [Len - Jaworzyna ]Tełyczka Piotr VII - 67,00 ścieżka czempionatowa 
Pędziwiatr [Prislop IX-81 - Plamka ]Bielanin Karolina VIII - 63,00 ścieżka czempionatowa 
Czapla [Rewir - Całka ]Szyba-Giżyńska Marta IX - 63,00 ścieżka czempionatowa 
Lotek [Hasan z Sadyby - Lotka ]Grelewicz Oliwia X - 62,00 ścieżka czempionatowa 
Orawa [Puszkar - Olcha-W ]Kliczka Joanna XI - 62,00 ścieżka czempionatowa 
Wiki [Lexus - Waszta ]Przysucha Karolina XII - 61,25 ścieżka czempionatowa 
Jubiler [Len - Ilza ]Górowski Konrad XIII - 59,00 ścieżka czempionatowa 
Arizona [Paw - Armenia-W ]Hojda Zuzanna XIV - 59,00 ścieżka czempionatowa 
Pokuska [Owar-Kur - Parysa (Paryska) ]Bielanin Karolina XV - 58,75 ścieżka czempionatowa 
Świteź [Wers - Wisienka ]Błaszczak Aleksandra XVI - 58,00 ścieżka czempionatowa 
Brodka z Izb [Zawilec - Bagietka ]Rojan Weronika XVII - 56,25 ścieżka czempionatowa 
Oregona [Puszkar - Olga ]Majewska Anna XVIII - 56,00 ścieżka czempionatowa 
Czarka [Piaf - Czacza ]Lewińska Jagoda XIX - 54,25 ścieżka czempionatowa 
Azalia-W [Ousor VIII-50 - Astelia ]Malmuk Adam XX - 54,00 ścieżka czempionatowa 
Jugla [Nominał - Istria ]Pupczyk Łukasz XXI - 54,00 ścieżka czempionatowa 
Serbia [Promień - Sewilla ]Stec Jakub XXII - 51,50 ścieżka czempionatowa 
Ceregiela [Lansjer - Czuha ]Maczuga Kinga XXIII - 45,00 ścieżka czempionatowa 
Pretoria [Szok - Palestyna ]Polaszek Robert XXIV - 43,50 ścieżka czempionatowa 
Obca-W [Nefryt - Ola ]Madejczyk Klaudia XXV - 41,50 ścieżka czempionatowa 
Bols [Puszkar - Secunda ]Malec Klaudiusz XXVI - 36,25 ścieżka czempionatowa 
Grom [Puszkar - Grafina ]Brzostowska Barbara XXVII - 36,00 ścieżka czempionatowa 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ]Biernat Marek XXVIII - 34,00 ścieżka czempionatowa 
Lotka [Neszor - Lilijka ]Biernat Marek XXIX - 32,00 ścieżka czempionatowa 
Suzi [Baca - Sawana ]Krzewińska Dominika XXX - 29,00 ścieżka czempionatowa 
Jedlina [Powiew - Janulka ]Siudyła Joanna XXXI - 20,00 ścieżka czempionatowa 
Puszta z Brzezia [Baca - Ponowa ]Cieśniarska Jadwiga XXXII - 0,00 ścieżka czempionatowa 
Smolik [Czerchan - Sekcja ]Stec Jakub rezygnacja ścieżka czempionatowa 
Waćpan-W [Len - Niezapominajka ]Gładkowski Jacek eliminacja - pomylenie trasy ścieżka czempionatowa 
Tytus [Czerchan - Trzcinka ]Pupczyk Łukasz eliminacja ścieżka czempionatowa 
Peira [Wieśniak - Padżerka ]Pelc Konrad eliminacja ścieżka czempionatowa 
Pamirka Tabun [Saracen - Puszcza ]Kowalkowski Zbigniew eliminacja ścieżka czempionatowa 

Other
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Pączek [Natan - Pantera ]Szyba-Giżyńska Marta I - 183,94 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Ogień [Puszkar - Wenus ]Kurowski Rafał II - 183,36 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Liga [Orzeł-O - Laponka ]Hetman-Matyjasik Katarzyna III - 176,79 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ]Malmuk Adam IV - 174,67 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Pędziwiatr [Prislop IX-81 - Plamka ]Bielanin Karolina V - 173,47 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Piątek [Wtorek - Pristilla ]Gładkowski Maciej VI - 169,54 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Wiki [Lexus - Waszta ]Przysucha Karolina VII - 169,20 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Czapla [Rewir - Całka ] VIII - 168,63 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Orawa [Puszkar - Olcha-W ]Kliczka Joanna IX - 165,78 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Jubiler [Len - Ilza ]Górowski Konrad X - 164,75 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Pokuska [Owar-Kur - Parysa (Paryska) ]Bielanin Karolina XI - 163,96 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Świteź [Wers - Wisienka ]Błaszczak Aleksandra XII - 163,94 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Brodka z Izb [Zawilec - Bagietka ] XIII - 160,91 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Arizona [Paw - Armenia-W ]Hojda Zuzanna XIV - 159,63 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Azalia-W [Ousor VIII-50 - Astelia ]Malmuk Adam XV - 159,54 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Czarka [Piaf - Czacza ]Lewińska Jagoda XVI - 157,21 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Loża [Promień - Legia ] XVII - 150,23 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Oregona [Puszkar - Olga ]Majewska Anna XVIII - 149,44 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Jugla [Nominał - Istria ] XIX - 149,34 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Pretoria [Szok - Palestyna ] XX - 145,74 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Jeżyk [Len - Jaworzyna ]Tełyczka Piotr XXI - 144,11 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Grom [Puszkar - Grafina ]Brzostowska Barbara XXII - 128,64 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Bols [Puszkar - Secunda ]Malec Klaudiusz XXIII - 124,83 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Ceregiela [Lansjer - Czuha ]Maczuga Kinga XXIV - 116,37 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Jedlina [Powiew - Janulka ]Siudyła Joanna XXV - 115,56 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Obca-W [Nefryt - Ola ]Madejczyk Klaudia XXVI - 109,92 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Lotek [Hasan z Sadyby - Lotka ]Grelewicz Oliwia XXVII - 109,74 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Serbia [Promień - Sewilla ]Stec Jakub XXVIII - 97,98 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Pamirka Tabun [Saracen - Puszcza ]Kowalkowski Zbigniew XXIX - 93,20 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Suzi [Baca - Sawana ]Krzewińska Dominika XXX - 89,09 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Waćpan-W [Len - Niezapominajka ]Gładkowski Jacek XXXI - 88,92 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Puszta z Brzezia [Baca - Ponowa ] XXXII - 86,64 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Szarlotka z Izb [Saturn - Sonia z Izb ]Rojan Weronika XXXIII - 86,44 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Peira [Wieśniak - Padżerka ]Pelc Konrad XXXIV - 82,16 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Smolik [Czerchan - Sekcja ] XXXV - 81,12 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Tytus [Czerchan - Trzcinka ]Pupczyk Łukasz XXXVI - 80,80 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ] XXXVII - 75,70 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Lotka [Neszor - Lilijka ]Biernat Marek XXXVIII - 73,20 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Sanderus [Hroby XXI-50 - Selma ]Kowalkowski Zbigniew XXXIX - 33,12 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 




 
polski english