Event details

 
Name: Zasadnicza próba dzielności koni rasy huculskiej
Type: National competition
Place, organizer: Gozdowo
Start date: 2020-09-09
End date: 2020-09-09

List of horses


Hucul's Path
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Orzechówka-Goran [Larry - Olinka ]Kozakowski Oliwer I - 80 ścieżka do próby 
Olcha [Amant - Okaryna ]Pszczółkowska Natalia II - 80 ścieżka do próby 
Wiki [Lider - Wizja-CBR ]Kozakowski Oliwer III - 80 ścieżka do próby 
Pacanka [Wieśniak - Pustelniczka ]Iwanowska Anastazja IV - 80 ścieżka do próby 
Partita [Gejzer - Pełnia Tabun ]Iwanowska Anastazja V - 80 ścieżka do próby 
Zwinka z Dzikich Pól [Gejzer - Orlica z Izb ]Iwanowska Anastazja VI - 80 ścieżka do próby 
Fatyga z Mieleszynka [Sambor-W - Feta Tabun ]Bednarska Natalia VII - 76,50 ścieżka do próby 
Piwonia z Białołęki [Lando-O - Otella ]Dąbkowski Rafał VIII - 72 ścieżka do próby 
Wilista [Lawin - Polisa ]Nencka Martyna IX - 64,25 ścieżka do próby 
Afryka-Solo [Waluch - Amanda ]Witak Zuzanna X - 47 ścieżka do próby 
Słowik [Polo - Siklawa ]Kamińska Magdalena start poza konkursem - 80 ścieżka do próby 
Jurta [Fikus - Purynka (Kurytka) ]Redecka Wiktoria start poza konkursem - 47 ścieżka do próby 

Other
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Pacanka [Wieśniak - Pustelniczka ]Iwanowska Anastazja I - 122,00 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Zwinka z Dzikich Pól [Gejzer - Orlica z Izb ]Iwanowska Anastazja II - 121,67 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Orzechówka-Goran [Larry - Olinka ]Kozakowski Oliwer III - 120,17 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Wiki [Lider - Wizja-CBR ]Kozakowski Oliwer IV - 120,17 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Olcha [Amant - Okaryna ]Pszczółkowska Natalia V - 119,17 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Partita [Gejzer - Pełnia Tabun ]Iwanowska Anastazja VI - 119,00 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Fatyga z Mieleszynka [Sambor-W - Feta Tabun ]Bednarska Natalia VII - 117,83 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Piwonia z Białołęki [Lando-O - Otella ]Dąbkowski Rafał VIII - 113,83 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Wilista [Lawin - Polisa ]Nencka Martyna IX - 104,08 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Afryka-Solo [Waluch - Amanda ]Witak Zuzanna X - 85 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Słowik [Polo - Siklawa ]Kamińska Magdalena start poza konkursem - 116,17 próba dzielności (płyta + ścieżka) 
Jurta [Fikus - Purynka (Kurytka) ]Redecka Wiktoria start poza konkursem - 85 próba dzielności (płyta + ścieżka) 




 
polski english