Event details

 
Name: XXVI Dni Huculskie
Type: National competition
Place, organizer: Regietów, SKH Gładyszów
Start date: 2020-09-19
End date: 2020-09-20

List of horses


Jumping
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Ogień [Puszkar - Wenus ]Kurowski Rafał II skoki - seniorzy 

Hucul's Path
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Arizona [Paw - Armenia-W ]Hojda Zuzanna I - 76,00 ścieżka huculska 
Figlarna [Powiew - Fryga ]Tełyczka Piotr II - 75,00 ścieżka huculska 
Ogień [Puszkar - Wenus ]Kurowski Rafał III - 69,00 ścieżka huculska 
Grom [Puszkar - Grafina ]Brzostowska Barbara IV - 69,00 ścieżka huculska 
Pokuska [Owar-Kur - Parysa (Paryska) ]Motyka Justyna V - 68,50 ścieżka huculska 
Forsa [Powiew - Forteca ]Tełyczka Piotr VI - 68,00 ścieżka huculska 
Lotka [Neszor - Lilijka ]Dziula Krystian VII - 66,75 ścieżka huculska 
Tytus [Czerchan - Trzcinka ]Pupczyk Łukasz VIII - 64,00 ścieżka huculska 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ]Biernat Marek IX - 63,50 ścieżka huculska 
Jedlina [Powiew - Janulka ]Siudyła Joanna X - 60,5 ścieżka huculska 
Puszta z Brzezia [Baca - Ponowa ]Biernat Marek XI - 60,50 ścieżka huculska 
Folder [Potencjał - Fala ]Bielanin Karolina XII - 60,25 ścieżka huculska 
Puchar [Ozi - Pompeja-Bies ]Bielanin Karolina XIII - 60,00 ścieżka huculska 
Nadia [Lansjer - Nemezja ]Brzostowska Barbara XIV - 57,00 ścieżka huculska 
Angora-W [Szpak - Girgonia ]Polaszek Robert XV - 54,50 ścieżka huculska 
Skawa [Powiew - Sobótka ]Harnik Katarzyna XVI - 54,50 ścieżka huculska 
Jarem [Len - Jagienka ]Pupczyk Łukasz XVII - 52,75 ścieżka huculska 
Obca-W [Nefryt - Ola ]Żygłowicz Karolina XVIII - 52,25 ścieżka huculska 
Alpejczyk [Piaf - Alma ]Dudek Zuzanna XIX - 51,00 ścieżka huculska 
Pączek [Natan - Pantera ]Szyba-Giżyńska Marta XX - 48,00 ścieżka huculska 
Pretoria [Szok - Palestyna ]Polaszek Zuzanna XXI - 47,25 ścieżka huculska 
Jaglanka [Czerchan - Jawa ]Ciepluch Filip XXII - 45,00 ścieżka huculska 
Abra GJ [Wtorek - Akra ]Gładkowski Maciej XXIII - 44,50 ścieżka huculska 
Lotek [Hasan z Sadyby - Lotka ]Drylewicz Oliwia XXIV - 44,25 ścieżka huculska 
Suzi [Baca - Sawana ]Krzewińska Dominika XXV - 44,25 ścieżka huculska 
Juror [Len - Iliada ]Ciepluch Filip XXVI - 43,00 ścieżka huculska 
Ceregiela [Lansjer - Czuha ]Ciepluch Nina XXVII - 33,75 ścieżka huculska 
Torun [Watażka - Tigra ]Giżyński Jakub XXVIII - 33,00 ścieżka huculska 
Juwena [Wieśniak - Jagła ]Lewińska Jagoda XXIX - 30,50 ścieżka huculska 
Bagietka z Izb [Zawilec - Begonia z Izb ]Myśliwiec Julia XXX - 24,25 ścieżka huculska 
Grzywa [Fryderyko - Grzywka ]Myśliwiec Julia XXXI - 21,50 ścieżka huculska 
Bardotka z Izb [Zawilec - Bajka z Izb ]Myśliwiec Karolina eliminacja ścieżka huculska 
Tisun [Baca - Nulka ]Myśliwiec Karolina eliminacja ścieżka huculska 
Prażynka [Wiwat - Pasja z Izb ]Prokopiuk Agata rezygnacja ścieżka huculska 
Suzi [Baca - Sawana ]Krzewińska Gabriela I - 80,00 ścieżka huculska - juniorzy 
Pin [Promień - Parada ]Michalak Borys II - 80,00 ścieżka huculska - juniorzy 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ]Zaleńska Wiktoria III - 72,50 ścieżka huculska - juniorzy 
Postura [Sonet - Pasenka ]Michałowska Anna IV - 71,50 ścieżka huculska - juniorzy 
Puszta z Brzezia [Baca - Ponowa ]Cicharska Maja V - 68,00 ścieżka huculska - juniorzy 
Ilza [Powiew - Iryska ]Dobrowolska Maja VI - 64,50 ścieżka huculska - juniorzy 
Grabina [Fryderyko - Gotka ex Goral XIX-16 ]Kądziołka Anna VII - 39,00 ścieżka huculska - juniorzy 
Prażynka [Wiwat - Pasja z Izb ]Kulpa Wiktoria VIII - 25,00 ścieżka huculska - juniorzy 
Lotka [Neszor - Lilijka ]Gołąb Wiktoria eliminacja ścieżka huculska - juniorzy 




 
polski english