Event details

 
Name: XXI Majówka w Regietowie
Type: National competition
Place, organizer: Regietów, SKH Gładyszów
Start date: 2021-05-22
End date: 2021-05-23

List of horses


Jumping
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Nigora [Szaman - Narnia Tabun ]Wolińska Nadia II skoki 

Hucul's Path
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Skrytka (Pietrosu) [Wiśnicz - Sereda ]Tełyczka Piotr I - 80 ścieżka do próby 
Gienia-O [Junior - Galia-O ]Boruta Mariusz II - 80 ścieżka do próby 
Susza (Polan) [Jeżyk - Szarada ]Tełyczka Piotr III - 80 ścieżka do próby 
Nachajka (Goral) [Nefryt - Narada ]Tełyczka Piotr IV - 80 ścieżka do próby 
Torga [Unknown - Unknown ]Gładkowski Maciej V - 80 ścieżka do próby 
Artystka (Goral) [Nefryt - Aktorka ]Tełyczka Piotr VI - 80 ścieżka do próby 
Jata (Pietrosu) [Wiśnicz - Iliada / Iluzja ]Tełyczka Piotr VII - 75 ścieżka do próby 
Litwinka-O [Unknown - Unknown ]Boruta Mariusz VIII - 74 ścieżka do próby 
Ogień [Puszkar - Wenus ]Kurowski Rafał I - 80,00 ścieżka eliminacyjna 
Grom [Puszkar - Grafina ]Brzostowska Barbara II - 72,75 ścieżka eliminacyjna 
Pączek [Natan - Pantera ]Szyba-Giżyńska Marta III - 71,25 ścieżka eliminacyjna 
Torun [Watażka - Tigra ]Szyba-Giżyńska Marta IV - 70,50 ścieżka eliminacyjna 
Forsa [Powiew - Forteca ]Tełyczka Piotr V - 69,00 ścieżka eliminacyjna 
Angora-W [Szpak - Girgonia ]Polaszek Robert VI - 69,00 ścieżka eliminacyjna 
Folder [Potencjał - Fala ]Bielanin Katarzyna VII - 65,25 ścieżka eliminacyjna 
Puszta z Brzezia [Baca - Ponowa ]Dziula Krystian VIII - 63,50 ścieżka eliminacyjna 
Pokuska [Owar-Kur - Parysa (Paryska) ]Rojan Weronika IX - 59,50 ścieżka eliminacyjna 
Czapla [Rewir - Całka ]Augustyniak Wiktoria X - 59,00 ścieżka eliminacyjna 
Armi z Załpy [Literek-O - Armenia-W ]Hojda Zuzanna XI - 56,75 ścieżka eliminacyjna 
Puchar [Ozi - Pompeja-Bies ]Rojan Weronika XII - 55,75 ścieżka eliminacyjna 
Odessa-W [Nefryt - Ona ]Żygłowicz Halina XIII - 52,50 ścieżka eliminacyjna 
Jarsa [Powiew - Janulka ]Tełyczka Piotr XIV - 52,00 ścieżka eliminacyjna 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ]Biernat Marek XV - 50,00 ścieżka eliminacyjna 
Jesion [Paw - Jodełka ]Czopek Jolanta XVI - 48,00 ścieżka eliminacyjna 
Alaska z Załpy [Literek-O - Arizona ]Hojda Zuzanna XVII - 45,25 ścieżka eliminacyjna 
Pędziwiatr [Prislop IX-81 - Plamka ]Majuch Milena XVIII - 44,00 ścieżka eliminacyjna 
Torga [Unknown - Unknown ]Gładkowski Maciej XIX - 43,00 ścieżka eliminacyjna 
Lotek [Hasan z Sadyby - Lotka ]Grelewicz Oliwia XIX - 36,50 ścieżka eliminacyjna 
Obca-W [Nefryt - Ola ]Madejczyk Klaudia XXI - 32,50 ścieżka eliminacyjna 
Czumka GJ [Kupidyn z Sadyby - Czarka ]Gładkowski Jacek XXII - 32,00 ścieżka eliminacyjna 
Jubiler [Len - Ilza / Izla ]Szczęsna Oliwia XXIII - 30,50 ścieżka eliminacyjna 
Orinoko Tabun / Ognik Tabun [Jasmon - Winna ]Błaszczak Aleksandra XXIV - 30,50 ścieżka eliminacyjna 
Alpejczyk [Piaf - Alma ]Dudek Zuzanna XXV - 29,50 ścieżka eliminacyjna 
Nocek Tabun [Saracen - Wiktoria ]Jasińska Marta XXVI - 29,50 ścieżka eliminacyjna 
Postura [Sonet - Pasenka ]Michałowska Anna XXVII - 24,75 ścieżka eliminacyjna 
Pliżga [Olgierd-O - Panna ]Kubicka Natalia XXVII - 15,75 ścieżka eliminacyjna 
Suzi [Baca - Sawana ]Krzewińska Dominika XXIX - 3,75 ścieżka eliminacyjna 
Juror [Len - Iliada / Iluzja ]Michalak Justyna XXX - 0,00 ścieżka eliminacyjna 
Breda [Czerchan - Bursa ]Harnik Katarzyna XXXI - 0,00 ścieżka eliminacyjna 
Jawa [Powiew - Iryska ]Dobrowolska Maja XXXIII - 0,00 ścieżka eliminacyjna 
Nigora [Szaman - Narnia Tabun ]Wolińska Nadia XXXIII - eliminacja ścieżka eliminacyjna 

Other
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Skrytka (Pietrosu) [Wiśnicz - Sereda ]Tełyczka Piotr I - 121,67 próba dzielności 
Gienia-O [Junior - Galia-O ]Boruta Mariusz II - 121,00 próba dzielności 
Artystka (Goral) [Nefryt - Aktorka ]Tełyczka Piotr III - 120,83 próba dzielności 
Susza (Polan) [Jeżyk - Szarada ]Tełyczka Piotr IV - 120,83 próba dzielności 
Torga [Unknown - Unknown ]Gładkowski Maciej V - 120,67 próba dzielności 
Nachajka (Goral) [Nefryt - Narada ]Tełyczka Piotr VI - 118,50 próba dzielności 
Jata (Pietrosu) [Wiśnicz - Iliada / Iluzja ]Tełyczka Piotr VII - 116,67 próba dzielności 
Litwinka-O [Unknown - Unknown ]Boruta Mariusz VIII - 115,17 próba dzielności 
Ogień [Puszkar - Wenus ]Kurowski Rafał I - 121,33 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Grom [Puszkar - Grafina ]Brzostowska Barbara II - 114,42 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Forsa [Powiew - Forteca ]Tełyczka Piotr III - 112,67 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Pączek [Natan - Pantera ]Szyba-Giżyńska Marta IV - 112,08 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Torun [Watażka - Tigra ]Szyba-Giżyńska Marta V - 110,67 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Angora-W [Szpak - Girgonia ]Polaszek Robert VI - 108,00 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Folder [Potencjał - Fala ]Bielanin Katarzyna VII - 106,92 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Puszta z Brzezia [Baca - Ponowa ]Dziula Krystian VIII - 104,33 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Pokuska [Owar-Kur - Parysa (Paryska) ]Rojan Weronika IX - 103,00 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Czapla [Rewir - Całka ]Augustyniak Wiktoria X - 100,00 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Armi z Załpy [Literek-O - Armenia-W ]Hojda Zuzanna XI - 99,75 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Puchar [Ozi - Pompeja-Bies ]Rojan Weronika XII - 96,25 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Jarsa [Powiew - Janulka ]Tełyczka Piotr XIII -93,17 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ]Biernat Marek XIV - 91,83 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Odessa-W [Nefryt - Ona ]Żygłowicz Halina XV - 89,83 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Alaska z Załpy [Literek-O - Arizona ]Hojda Zuzanna XVI - 86,08 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Pędziwiatr [Prislop IX-81 - Plamka ]Majuch Milena XVII - 85,00 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Jesion [Paw - Jodełka ]Czopek Jolanta XVIII - 84,17 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Torga [Unknown - Unknown ]Gładkowski Maciej XIX - 83,67 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Lotek [Hasan z Sadyby - Lotka ]Grelewicz Oliwia XX - 77,67 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Czumka GJ [Kupidyn z Sadyby - Czarka ]Gładkowski Jacek XXI - 73,00 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Jubiler [Len - Ilza / Izla ]Szczęsna Oliwia XXII - 71,17 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Nocek Tabun [Saracen - Wiktoria ]Jasińska Marta XXIII - 70,83 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Alpejczyk [Piaf - Alma ]Dudek Zuzanna XXIV - 69,67 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Obca-W [Nefryt - Ola ]Madejczyk Klaudia XXV - 69,67 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Orinoko Tabun / Ognik Tabun [Jasmon - Winna ]Błaszczak Aleksandra XXVI - 67,00 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Postura [Sonet - Pasenka ]Michałowska Anna XXVII - 66,08 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Pliżga [Olgierd-O - Panna ]Kubicka Natalia XXVIII - 57,25 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Suzi [Baca - Sawana ]Krzewińska Dominika XXIX - 45,08 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Breda [Czerchan - Bursa ]Harnik Katarzyna XXX - 41,50 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Juror [Len - Iliada / Iluzja ]Michalak Justyna XXXI - 41,33 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Jawa [Powiew - Iryska ]Dobrowolska Maja XXXII - 41,33 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Nigora [Szaman - Narnia Tabun ]Wolińska Nadia XXXIII - 39,00 eliminacja (płyta+ścieżka) 




 
polski english