Event details

 
Name: Czempionat Hodowlany Koni Rasy Huculskiej
Type: National competition
Place, organizer: Chorzów
Start date: 2021-06-05
End date: 2021-06-06

List of horses


Harness racing
 
Horse [father mother] Driver Position Notes 
Opra [Junior - Orisa ]Malmuk Adam powożenie - pary 
Sora [Junior - Unknown ]
Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ]Pelc Konrad II powożenie - pary 
Peira [Wieśniak - Padżerka ]
Prognoza [Unknown - Unknown ]Stasiowski Stanisław III powożenie - pary 
Frezja z Dworu [Unknown - Unknown ]
Gniewczyna [Puszkar - Grażda ]Stańko Małgorzata IV powożenie - pary 
Wintojra [Orman - Wróżbitka ]
Odessa-O [Zefirek - Oaza-O ]Jachym Kazimierz powożenie - pary 
Lawina-O [Unknown - Unknown ]
Odessa-W [Nefryt - Ona ]Stasiowski Stanisław VI powożenie - pary 
Obca-W [Nefryt - Ola ]
Bols [Puszkar - Secunda ]Malec Bogdan VII powożenie - pary 
Opard [Unknown - Unknown ]
Wicher [Sambor-W - Wichurka ]Dudka Piotr VIII powożenie - pary 
Parys [Nośnik - Potęga ]

Hucul's Path
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Grom [Puszkar - Grafina ] I - 80,00 ścieżka eliminacyjna 
Pokuska [Owar-Kur - Parysa (Paryska) ] II - 77,00 ścieżka eliminacyjna 
Wicher [Sambor-W - Wichurka ] III - 77,00 ścieżka eliminacyjna 
Bols [Puszkar - Secunda ] IV - 77,00 ścieżka eliminacyjna 
Wiki [Lexus - Waszta ] V - 76,75 ścieżka eliminacyjna 
Azalia-W [Ousor VIII-50 - Astelia ] VI - 75,00 ścieżka eliminacyjna 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ] VII - 74,00 ścieżka eliminacyjna 
Puchar [Ozi - Pompeja-Bies ] VIII - 74,00 ścieżka eliminacyjna 
Gniewczyna [Puszkar - Grażda ] IX - 73,50 ścieżka eliminacyjna 
Pączek [Natan - Pantera ] X - 73,10 ścieżka eliminacyjna 
Obca-W [Nefryt - Ola ] XI - 73,00 ścieżka eliminacyjna 
Linda [Lando-O - Liana ] XII - 73,00 ścieżka eliminacyjna 
Orawa [Puszkar - Olcha-W ] XIII - 71,50 ścieżka eliminacyjna 
Zosia [Grajek - Zuzia ] XIV - 70,00 ścieżka eliminacyjna 
Parys [Nośnik - Potęga ] XV - 69,00 ścieżka eliminacyjna 
Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ] XVI - 68,50 ścieżka eliminacyjna 
Oregona [Puszkar - Olga ] XVII - 62,50 ścieżka eliminacyjna 
Pędziwiatr [Prislop IX-81 - Plamka ] XVIII - 59,25 ścieżka eliminacyjna 
Alpejczyk [Piaf - Alma ] XIX - 46,25 ścieżka eliminacyjna 
Wróżbitka [Puszkar - Warta ] XX - 25,75 ścieżka eliminacyjna 

Other
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Grom [Puszkar - Grafina ] I - 121,17 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Wiki [Lexus - Waszta ] II - 119,08 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Pokuska [Owar-Kur - Parysa (Paryska) ] III - 118,50 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Azalia-W [Ousor VIII-50 - Astelia ] IV - 118,50 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Wicher [Sambor-W - Wichurka ] V - 117,50 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Bols [Puszkar - Secunda ] VI - 116,67 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ] VII - 114,33 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Puchar [Ozi - Pompeja-Bies ] VIII - 113,83 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Linda [Lando-O - Liana ] IX - 113,67 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Pączek [Natan - Pantera ] X - 113,50 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Orawa [Puszkar - Olcha-W ] XI - 112,67 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Zosia [Grajek - Zuzia ] XII - 112,33 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Gniewczyna [Puszkar - Grażda ] XIII - 112,17 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ] XIV - 110,50 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Obca-W [Nefryt - Ola ] XV - 110,50 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Parys [Nośnik - Potęga ] XVI - 109,17 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Oregona [Puszkar - Olga ] XVII - 102,83 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Pędziwiatr [Prislop IX-81 - Plamka ] XVIII - 100,58 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Alpejczyk [Piaf - Alma ] XIX - 85,92 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Wróżbitka [Puszkar - Warta ] XX - 66,58 eliminacja (płyta+ścieżka) 




 
polski english