Event details

 
Name: Czempionat Hodowlany Koni Rasy Huculskiej
Type: National competition
Place, organizer: Chorzów
Start date: 2021-06-05
End date: 2021-06-06

List of horses


Harness racing
 
Horse [father mother] Driver Position Notes 
Opra [Junior - Orisa ]Malmuk Adam powożenie - pary 
Sora [Junior - Unknown ]
Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ]Pelc Konrad II powożenie - pary 
Peira [Wieśniak - Padżerka ]
Prognoza [Unknown - Unknown ]Stasiowski Stanisław III powożenie - pary 
Frezja z Dworu [Unknown - Unknown ]
Gniewczyna [Puszkar - Grażda ]Stańko Małgorzata IV powożenie - pary 
Wintojra [Orman - Wróżbitka ]
Odessa-O [Zefirek - Oaza-O ]Jachym Kazimierz powożenie - pary 
Lawina-O [Unknown - Unknown ]
Odessa-W [Nefryt - Ona ]Stasiowski Stanisław VI powożenie - pary 
Obca-W [Nefryt - Ola ]
Bols [Puszkar - Secunda ]Malec Bogdan VII powożenie - pary 
Opard [Unknown - Unknown ]
Wicher [Sambor-W - Wichurka ]Dudka Piotr VIII powożenie - pary 
Parys [Nośnik - Potęga ]

Hucul's Path
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Grom [Puszkar - Grafina ] I - 80,00 ścieżka eliminacyjna 
Pokuska [Owar-Kur - Parysa (Paryska) ] II - 77,00 ścieżka eliminacyjna 
Wicher [Sambor-W - Wichurka ] III - 77,00 ścieżka eliminacyjna 
Bols [Puszkar - Secunda ] IV - 77,00 ścieżka eliminacyjna 
Wiki [Lexus - Waszta ] V - 76,75 ścieżka eliminacyjna 
Azalia-W [Ousor VIII-50 - Astelia ] VI - 75,00 ścieżka eliminacyjna 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ] VII - 74,00 ścieżka eliminacyjna 
Puchar [Ozi - Pompeja-Bies ] VIII - 74,00 ścieżka eliminacyjna 
Gniewczyna [Puszkar - Grażda ] IX - 73,50 ścieżka eliminacyjna 
Pączek [Natan - Pantera ] X - 73,10 ścieżka eliminacyjna 
Obca-W [Nefryt - Ola ] XI - 73,00 ścieżka eliminacyjna 
Linda [Lando-O - Liana ] XII - 73,00 ścieżka eliminacyjna 
Orawa [Puszkar - Olcha-W ] XIII - 71,50 ścieżka eliminacyjna 
Zosia [Grajek - Zuzia ] XIV - 70,00 ścieżka eliminacyjna 
Parys [Nośnik - Potęga ] XV - 69,00 ścieżka eliminacyjna 
Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ] XVI - 68,50 ścieżka eliminacyjna 
Oregona [Puszkar - Olga ] XVII - 62,50 ścieżka eliminacyjna 
Pędziwiatr [Prislop IX-81 - Plamka ] XVIII - 59,25 ścieżka eliminacyjna 
Alpejczyk [Piaf - Alma ] XIX - 46,25 ścieżka eliminacyjna 
Wróżbitka [Puszkar - Warta ] XX - 25,75 ścieżka eliminacyjna 
Wenirka [Otto - Wikuna ] XXI - 25,75 ścieżka eliminacyjna 
Selen [Omar z Brzezia - Stokrotka ] XXII - 20,25 ścieżka eliminacyjna 
Szarlotka z Izb [Saturn - Sonia z Izb ] XXIII - 18,75 ścieżka eliminacyjna 
Oreda [Wieśniak - Oktawia ] XXIV - 8,50 ścieżka eliminacyjna 
Parla [Słowik - Sonatinka ] XXVI - 0,00 ścieżka eliminacyjna 
Puszta z Brzezia [Baca - Ponowa ] XXVII - 0,00 ścieżka eliminacyjna 
Pagoda [Witalis-O - Perła ] XXV - 0,00 ścieżka eliminacyjna 
Paczula [Unknown - Unknown ] I - 80,00 ścieżka do próby 
Lewit (Gurgul) [Orman - Lewada-O (Lewanda-O) ] II - 80,0 ścieżka do próby 
Lara [Unknown - Unknown ] III - 80,00 ścieżka do próby 
Anpol [Oscypek-O - Juniorka ] IV - 80,00 ścieżka do próby 
Zamana (Gurgul) [Amand - Zalotna ] V - 80,00 ścieżka do próby 
Wiera-Solo (Gurgul) [Apacz-Solo - Wiosna-W ] VI - 80,00 ścieżka do próby 
Parawa [Unknown - Unknown ] VII - 80,00 ścieżka do próby 
Wegass [Gejzer - Wierna ] VIII - 80,00 ścieżka do próby 
Wirda (Gurgul) [Orman - Włościanka ] IX - 80,00 ścieżka do próby 
Gazela KS [Amand - Goplana ] X - 79,00 ścieżka do próby 
Pieszczoch (Hroby) [Baszar - Przełęcz Tabun ] XI - 76,00 ścieżka do próby 
Pysia-Solo (Hroby) [Alex - Pigonia ] XII - 73,75 ścieżka do próby 
Osełka [Poter - Omega ] XIII - 62,75 ścieżka do próby 
Ochota [Potencjał - Olsza ] XIV - 62,00 ścieżka do próby 
Oryda [Orman - Oliwka-W ] XV - 60,25 ścieżka do próby 

Other
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Grom [Puszkar - Grafina ] I - 121,17 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Wiki [Lexus - Waszta ] II - 119,08 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Pokuska [Owar-Kur - Parysa (Paryska) ] III - 118,50 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Azalia-W [Ousor VIII-50 - Astelia ] IV - 118,50 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Wicher [Sambor-W - Wichurka ] V - 117,50 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Bols [Puszkar - Secunda ] VI - 116,67 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ] VII - 114,33 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Puchar [Ozi - Pompeja-Bies ] VIII - 113,83 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Linda [Lando-O - Liana ] IX - 113,67 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Pączek [Natan - Pantera ] X - 113,50 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Orawa [Puszkar - Olcha-W ] XI - 112,67 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Zosia [Grajek - Zuzia ] XII - 112,33 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Gniewczyna [Puszkar - Grażda ] XIII - 112,17 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ] XIV - 110,50 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Obca-W [Nefryt - Ola ] XV - 110,50 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Parys [Nośnik - Potęga ] XVI - 109,17 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Oregona [Puszkar - Olga ] XVII - 102,83 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Pędziwiatr [Prislop IX-81 - Plamka ] XVIII - 100,58 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Alpejczyk [Piaf - Alma ] XIX - 85,92 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Wróżbitka [Puszkar - Warta ] XX - 66,58 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Wenirka [Otto - Wikuna ] XXI - 64,17 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Szarlotka z Izb [Saturn - Sonia z Izb ] XXII - 62,42 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Selen [Omar z Brzezia - Stokrotka ] XXII - 59,75 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Oreda [Wieśniak - Oktawia ] XXIV - 50,50 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Parla [Słowik - Sonatinka ] XXV - 40,83 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Puszta z Brzezia [Baca - Ponowa ] XXVI - 40,33 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Pagoda [Witalis-O - Perła ] XXVII - 38,00 eliminacja (płyta+ścieżka) 
Wirda (Gurgul) [Orman - Włościanka ] I - 121,67 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Lara [Unknown - Unknown ] II - 121,50 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Anpol [Oscypek-O - Juniorka ] III - 121,17 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Lewit (Gurgul) [Orman - Lewada-O (Lewanda-O) ] IV - 120,50 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Paczula [Unknown - Unknown ] V - 120,17 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Wiera-Solo (Gurgul) [Apacz-Solo - Wiosna-W ] VI - 120,00 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Wegass [Gejzer - Wierna ] VII - 119,50 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Zamana (Gurgul) [Amand - Zalotna ] VIII - 119,17 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Parawa [Unknown - Unknown ] IX - 117,67 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Gazela KS [Amand - Goplana ] X - 117,67 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Pysia-Solo (Hroby) [Alex - Pigonia ] XI - 114,25 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Pieszczoch (Hroby) [Baszar - Przełęcz Tabun ] XII - 113,67 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Oryda [Orman - Oliwka-W ] XIII - 101,08 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Ochota [Potencjał - Olsza ] XIV - 100,67 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Osełka [Poter - Omega ] XV - 100,42 próba dzielności (ścieżka+płyta) 




 
polski english