Event details

 
Name: XII Galicyjski Konkurs Powożenia Zaprzęgami Konnymi
Type: National competition
Place, organizer: Ujanowice
Start date: 2021-07-25
End date: 2021-07-25

List of horses


Harness racing
 
Horse [father mother] Driver Position Notes 
Sora [Junior - Unknown ]Malmuk Adam powożenie - kegle - małe konie 
Opra [Junior - Orisa ]
Jedlina [Powiew - Janulka ]Woźnica Bartłomiej II powożenie - kegle - małe konie 
Rosa z Bacówki [Pac - Pinia ]
Peira [Wieśniak - Padżerka ]Malmuk Adam III powożenie - kegle - małe konie 
Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ]
Prognoza [Unknown - Unknown ]Stasiowski Stanisław IV powożenie - kegle - małe konie 
Freza z Raju [Kastor z Sadyby - Foresta ]
Szeląg [Lansjer - Serencza ]Zygadło Tadeusz powożenie - kegle - małe konie 
Bajus [Sonet - Bogini ]
Forsa [Powiew - Forteca ]Tełyczka Piotr VI powożenie - kegle - małe konie 
Jarsa [Powiew - Janulka ]
Lando-O [Ważniak - Lira ]Dąbkowski Rafał VII powożenie - kegle - małe konie 
Bosna [Potencjał - Bella ]
Pin [Promień - Parada ]Pupczyk Łukasz VIII powożenie - kegle - małe konie 
Obrona [Promień - Ottawa ]
Irys [Unknown - Unknown ]Panek Łukasz IX powożenie - kegle - małe konie 
Hasan Anwele [PL Nemo - Hulanka ]
Odessa-O [Zefirek - Oaza-O ]Jachym Kazimierz powożenie - kegle - małe konie 
Lawina-O [Unknown - Unknown ]
Alpejczyk [Piaf - Alma ]Dudek Zuzanna XII powożenie - kegle - małe konie 
Jedlina [Powiew - Janulka ]Woźnica Bartłomiej powożenie - pary - eliminacje do "Kryształowej Kuli" 
Rosa z Bacówki [Pac - Pinia ]
Peira [Wieśniak - Padżerka ]Malmuk Adam II powożenie - pary - eliminacje do "Kryształowej Kuli" 
Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ]
Prognoza [Unknown - Unknown ]Stasiowski Stanisław III powożenie - pary - eliminacje do "Kryształowej Kuli" 
Freza z Raju [Kastor z Sadyby - Foresta ]
Szeląg [Lansjer - Serencza ]Zygadło Tadeusz IV powożenie - pary - eliminacje do "Kryształowej Kuli" 
Bajus [Sonet - Bogini ]
Forsa [Powiew - Forteca ]Tełyczka Piotr powożenie - pary - eliminacje do "Kryształowej Kuli" 
Jarsa [Powiew - Janulka ]
Lando-O [Ważniak - Lira ]Dąbkowski Rafał VI powożenie - pary - eliminacje do "Kryształowej Kuli" 
Bosna [Potencjał - Bella ]
Odessa-O [Zefirek - Oaza-O ]Jachym Kazimierz VII powożenie - pary - eliminacje do "Kryształowej Kuli" 
Lawina-O [Unknown - Unknown ]
Nilo [Jantar - Nika ]Łazarz Mariusz powożenie - zaprzęgi tradycyjne - pary - konie małe 
Negat [Jantar - Nerina ]
Wigra [Burzan - Panda ]Uryga Michał II powożenie - zaprzęgi tradycyjne - pary - konie małe 
Szeląg [Lansjer - Serencza ]Zygadło Tadeusz powożenie - furmanka w lesie 
Bajus [Sonet - Bogini ]
Nilo [Jantar - Nika ]Łazarz Mariusz III powożenie - furmanka w lesie 
Negat [Jantar - Nerina ]
Pin [Promień - Parada ]Pupczyk Łukasz IV powożenie - furmanka w lesie 
Obrona [Promień - Ottawa ]




 
polski english