Event details

 
Name: XV Wielkopolski Czempionat Koni Huculskich
Type: National competition
Place, organizer: Racot
Start date: 2021-08-14
End date: 2021-08-14

List of horses


Hucul's Path
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Osanka-RW (Gurgul) [Unknown - Unknown ]Raczak Weronika I - 80,0 ścieżka do próby 
Ważka [Unknown - Unknown ]Legierska Karolina II - 80,0 ścieżka do próby 
Joga GJ (Polan) [Kupidyn z Sadyby - Jeżówka ]Hegyi Emilia III - 75,0 ścieżka do próby 
Jura GJ (Gurgul) [Juhas - Jutrzenka ]Kubicka Wiktoria IV - 75,0 ścieżka do próby 
Azja GJ (Polan) [Kupidyn z Sadyby - Abra GJ ]Naskręt Zuzanna V - 74,00 ścieżka do próby 
Orbitka-RW (Gurgul) [Unknown - Unknown ]Raczak Weronika VI - 71,0 ścieżka do próby 
Wikalina [Ping-Pong - Waterka ]Legierska Karolina VII - 66,0 ścieżka do próby 
Fiona z Mieleszynka (Gurgul) [Sambor-W - Fantazja ]Gładkowski Jacek VIII - 65,0 ścieżka do próby 
Caldera z Antoniowa [Waldi - Balbinka ]Prokopiuk Agata IX - 58,0 ścieżka do próby 
Wywerna [Unknown - Unknown ]Gajowiak Jacek X - 35,5 ścieżka do próby 
Orena [Unknown - Unknown ]Deminiak Dariusz XI - 32,75 ścieżka do próby 
Pedra [Witalis-O - Pastuszka ]Gajowiak Jacek XII - 2,0 ścieżka do próby 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ]Dziula Krystian I - 80,0 ścieżka eliminacyjna 
Lotek [Hasan z Sadyby - Lotka ]Grelewicz Oliwia II - 72,0 ścieżka eliminacyjna 
Buzia [Wicher - Bałałajka ]Drewno Oliwia III - 72,0 ścieżka eliminacyjna 
Czarka [Piaf - Czacza ]Gładkowski Jacek IV - 70,75 eliminacje (płyta+ścieżka) 
Torga [Unknown - Unknown ]Gładkowski Maciej V - 68,0 ścieżka eliminacyjna 
Abra GJ [Wtorek - Akra ]Naskręt Zuzanna VI - 66,0 ścieżka eliminacyjna 
Bogota [Napis / Goral Napis - Betania ]Pawlak Piotr VII - 66,0 ścieżka eliminacyjna 
Puszta z Brzezia [Baca - Ponowa ]Kulpa Wiktoria VIII - 66,0 ścieżka eliminacyjna 
Jesion [Paw - Jodełka ]Czopek Jolanta IX - 65,00 ścieżka eliminacyjna 
Juwena [Wieśniak - Jagła ]Kubicka Wiktoria X - 64,00 ścieżka eliminacyjna 
Fuma GJ [Kupidyn z Sadyby - Fera ]Hegyi Emilia XI - 54,75 ścieżka eliminacyjna 
Suzi [Baca - Sawana ]Drewno Teresa XII - 32,0 ścieżka eliminacyjna 
Caldera z Antoniowa [Waldi - Balbinka ]Prokopiuk Agata XIII - 21,75 ścieżka eliminacyjna 
Poter [Ousor VIII-50 - Pożoga ]Torbicka Agata XIV - 2,50 ścieżka eliminacyjna 
Angora-W [Szpak - Girgonia ]Polaszek Robert eliminacja ścieżka eliminacyjna 
Amarant [Szpak - Alexis ]Grelewicz Oliwia eliminacja ścieżka eliminacyjna 
Grant [Person - Gryczka ]Bielicki Paweł dyskwalifikacja ścieżka eliminacyjna 

Other
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Osanka-RW (Gurgul) [Unknown - Unknown ]Raczak Weronika I - 122,5 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Jura GJ (Gurgul) [Juhas - Jutrzenka ]Kubicka Wiktoria II - 117,0 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Ważka [Unknown - Unknown ]Legierska Karolina III - 116,67 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Joga GJ (Polan) [Kupidyn z Sadyby - Jeżówka ]Hegyi Emilia IV - 114,5 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Azja GJ (Polan) [Kupidyn z Sadyby - Abra GJ ]Naskręt Zuzanna V - 113,83 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Orbitka-RW (Gurgul) [Unknown - Unknown ]Raczak Weronika VI - 112,17 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Wikalina [Ping-Pong - Waterka ]Legierska Karolina VII - 106,67 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Fiona z Mieleszynka (Gurgul) [Sambor-W - Fantazja ]Gładkowski Jacek VIII - 104,67 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Caldera z Antoniowa [Waldi - Balbinka ]Prokopiuk Agata IX - 97,0 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Wywerna [Unknown - Unknown ]Gajowiak Jacek X - 76,16 - nie zaliczyła próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Orena [Unknown - Unknown ]Deminiak Dariusz XI - 71,92 - nie zaliczył próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Pedra [Witalis-O - Pastuszka ]Gajowiak Jacek XII - 41,5 - nie zaliczyła próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ]Dziula Krystian I - 121,33 eliminacje (płyta+ścieżka) 
Lotek [Hasan z Sadyby - Lotka ]Grelewicz Oliwia II - 115,67 eliminacje (płyta+ścieżka) 
Buzia [Wicher - Bałałajka ]Drewno Oliwia III - 113,33 eliminacje (płyta+ścieżka) 
Czarka [Piaf - Czacza ]Gładkowski Jacek IV - 112,08 eliminacje (płyta+ścieżka) 
Bogota [Napis / Goral Napis - Betania ]Pawlak Piotr V - 108,50 eliminacje (płyta+ścieżka) 
Torga [Unknown - Unknown ]Gładkowski Maciej VI - 107,33 eliminacje (płyta+ścieżka) 
Puszta z Brzezia [Baca - Ponowa ]Kulpa Wiktoria VII - 107,00 eliminacje (płyta+ścieżka) 
Abra GJ [Wtorek - Akra ]Naskręt Zuzanna VIII - 106,50 eliminacje (płyta+ścieżka) 
Juwena [Wieśniak - Jagła ]Kubicka Wiktoria IX - 105,33 eliminacje (płyta+ścieżka) 
Jesion [Paw - Jodełka ]Czopek Jolanta X - 101,17 eliminacje (płyta+ścieżka) 
Fuma GJ [Kupidyn z Sadyby - Fera ]Hegyi Emilia XI - 92,58 eliminacje (płyta+ścieżka) 
Angora-W [Szpak - Girgonia ]Polaszek Robert XII - 86,67 eliminacje (płyta+ścieżka) 
Amarant [Szpak - Alexis ]Grelewicz Oliwia XIII - 81,00 eliminacje (płyta+ścieżka) 
Suzi [Baca - Sawana ]Drewno Teresa XIV - 71,83 eliminacje (płyta+ścieżka) 
Caldera z Antoniowa [Waldi - Balbinka ]Prokopiuk Agata XV - 60,75 eliminacje (płyta+ścieżka) 
Poter [Ousor VIII-50 - Pożoga ]Torbicka Agata XVI - 45,50 eliminacje (płyta+ścieżka) 
Grant [Person - Gryczka ]Bielicki Paweł XVII - 29,33 eliminacje (płyta+ścieżka) 




 
polski english