Event details

 
Name: XXVII Dni Huculskie - IV Mistrzostwa Polski Koni Rasy Huculskiej
Type: National competition
Place, organizer: Regietów, SKH Gładyszów
Start date: 2021-09-17
End date: 2021-09-19

List of horses


Jumping
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Pokusa Tabun [Saracen - Prowcza Tabun ]Abramek Zuzanna skoki - juniorzy 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ] II skoki - juniorzy 
Selen [Omar z Brzezia - Stokrotka ]Abramek Zuzanna III skoki - juniorzy 
Jawa [Powiew - Iryska ] IV skoki - juniorzy 
Lennik [Sonet - Salamandra ]Maczuga Kinga skoki - seniorzy 
Wiki [Lexus - Waszta ] II skoki - seniorzy 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ] III skoki - seniorzy 
Ogień [Puszkar - Wenus ]Kurowski Rafał skoki - seniorzy 
Lennik [Sonet - Salamandra ]Maczuga Kinga skoki - konkurs specjalny z jokerem 
Wiki [Lexus - Waszta ] II skoki - konkurs specjalny z jokerem 
Pędziwiatr [Prislop IX-81 - Plamka ] III skoki - konkurs specjalny z jokerem 
Grom [Puszkar - Grafina ] skoki - konkurs specjalny z jokerem 

Harness racing
 
Horse [father mother] Driver Position Notes 
Bajus [Sonet - Bogini ]Zygadło Tadeusz powożenie - pary - kegle 
Szeląg [Lansjer - Serencza ]
Forsa [Powiew - Forteca ]Tełyczka Piotr II (dwa konie w konkursie) powożenie - pary - kegle 
Jarsa [Powiew - Janulka ]

Endurance riding
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Pączek [Natan - Pantera ]Szyba-Giżyńska Marta I - 80,00 rajd 
Pędziwiatr [Prislop IX-81 - Plamka ]Majuch Milena II - 80,00 rajd 
Ogień [Puszkar - Wenus ]Kurowski Rafał III - 80,00 rajd 
Wag-W [Nefryt - Figa ]Kowalczyk Karolina IV - 80,00 rajd 
Folder [Potencjał - Fala ]Bielanin Karolina V - 80,00 rajd 
Angora-W [Szpak - Girgonia ]Polaszek Robert VI - 80,00 rajd 
Grom [Puszkar - Grafina ]Holewa Beata VII - 80,00 rajd 
Nigora [Szaman - Narnia Tabun ]Wolińska Nadia VIII - 80,00 rajd 
Alpejczyk [Piaf - Alma ]Dudek Zuzanna IX - 80,00 rajd 
Jedlina [Powiew - Janulka ]Siudyła Joanna X - 80,00 rajd 
Wiki [Lexus - Waszta ]Hetman-Matyjasik Katarzyna XI - 80,00 rajd 
Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ]Pelc Damian XII - 80,00 rajd 
Czapla [Rewir - Całka ]Augustyniak Wiktoria XIII - 80,00 rajd 
Bogota [Napis / Goral Napis - Betania ]Pawlak Piotr XIV - 80,00 rajd 
Pokusa Tabun [Saracen - Prowcza Tabun ]Hetman-Matyjasik Katarzyna XV/XVI - 80,00 rajd 
Pokuska [Owar-Kur - Parysa (Paryska) ]Buła Iwona XV/XVI - 80,00 rajd 
Armi z Załpy [Literek-O - Armenia-W ]Hojda Zuzanna XVII - 80,00 rajd 
Puchar [Ozi - Pompeja-Bies ]Rojan Weronika XVIII - 80,00 rajd 
Grabina [Fryderyko - Gotka ex Goral XIX-16 ]Cisowska Ewelina XIX - 76,00 rajd 
Orawa [Puszkar - Olcha-W ]Kliczka Joanna XX - 76,00 rajd 
Torga [Unknown - Unknown ]Gładkowski Maciej XXI - 76,00 rajd 
Zosia [Grajek - Zuzia ]Hołowieniec Piotr XXII - 76,00 rajd 
Odessa-W [Nefryt - Ona ]Żygłowicz Karolina XXIII - 76,00 rajd 
Alaska z Załpy [Literek-O - Arizona ]Skoczeń Karolina XXIV - 72,00 rajd 
Jarsa [Powiew - Janulka ]Tełyczka Piotr XXV - 72,00 rajd 
Peira [Wieśniak - Padżerka ]Pelc Damian XXVI - 72,00 rajd 
Forsa [Powiew - Forteca ]Tełyczka Piotr XXVII - 68,00 rajd 
Furora / Furora z Raju [Piaf - Fala ]Uryga Michał XXVIII - 68,00 rajd 
Pociask [Jarosz - Hawajka ]Siciarz Mateusz XXIX - 68,00 rajd 
Tytus [Czerchan - Trzcinka ]Pupczyk Łukasz XXX - 64,00 rajd 
Oregona [Puszkar - Olga ]Majewska-Górska Anna XXXI - 64,00 rajd 
Linda [Lando-O - Liana ]Górski Krystian XXXII - 64,00 rajd 
Zumba z Majerza [Potencjał - Z-Olisa ]Jawor Stefan XXXIII - 64,00 rajd 
Jesion [Paw - Jodełka ]Czopek Jolanta dyskwalifikacja - brak możliwości pomiaru tętna rajd 
Selen [Omar z Brzezia - Stokrotka ]Hetman Daniel dyskwalifikacja za tętno na bramce rajd 
Jubiler [Len - Ilza / Izla ]Szczęsna Oliwia dyskwalifikacja za tętno na bramce rajd 
Lotek [Hasan z Sadyby - Lotka ]Grelewicz Oliwia dyskwalifikacja za tętno na bramce rajd 
Abra GJ [Wtorek - Akra ]Gładkowski Jacek dyskwalifikacja za tętno na bramce rajd 
Jawa [Powiew - Iryska ]Dobrowolska Maja dyskwalifikacja za tętno na bramce rajd 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ]Biernat Marek dyskwalifikacja za tętno na bramce rajd 
Puszta z Brzezia [Baca - Ponowa ]Cieśniarska Jadwiga dyskwalifikacja za tętno na bramce rajd 
Buzia [Wicher - Bałałajka ]Dziula Krystian dyskwalifikacja za tętno na bramce rajd 
Azalia-W [Ousor VIII-50 - Astelia ]Pelc Damian dyskwalifikacja za tętno na bramce rajd 
Lennik [Sonet - Salamandra ]Maczuga Kinga dyskwalifikacja za tętno na bramce rajd 

Hucul's Path
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ]Bonarski Jakub ścieżka huculska dla dzieci 
Lotek [Hasan z Sadyby - Lotka ]Kądziela Piotr II ścieżka huculska dla dzieci 
Buzia [Wicher - Bałałajka ]Drewno Julia III ścieżka huculska dla dzieci 
Nigora [Szaman - Narnia Tabun ]Wolińska Nadia IV ścieżka huculska dla dzieci 




 
polski english