Event details

 
Name: XVI Wielkopolski Czempionat Koni Huculskich
Type: National competition
Place, organizer: Racot
Start date: 2022-07-16
End date: 2022-07-16

List of horses


Hucul's Path
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Wyborowa-O [Unknown - Unknown ] I - 80,00 ścieżka do próby 
Forsycja z Mieleszynka [Ping-Pong - Feta Tabun ] II - 80,00 ścieżka do próby 
Tatarka z Dzikich Pól (Gurgul) [Tuhaj-Bej - Unknown ] III - 74,00 ścieżka do próby 
Nocka RW [Unknown - Unknown ] IV - 75,00 ścieżka do próby 
Omega RW (Gurgul) [Juhas - Ożanka-W ] V - 74,00 ścieżka do próby 
Ara GJ (Ousor) [Unknown - Unknown ] VI - 73,75 ścieżka do próby 
Psotka [Opałek-O - Pola ] VII - 70,00 ścieżka do próby 
Pela (Hroby) [Unknown - Unknown ] VIII - 67,00 ścieżka do próby 
Sroga (Hroby) [Unknown - Unknown ] IX - 64,00 ścieżka do próby 
Aston (Gurgul) [Unknown - Unknown ] X - 57,50 ścieżka do próby 
Gipsi (Hroby) [Grom - Grzywa ] I - 80,00 ścieżka eliminacyjna 
Wag-W [Nefryt / Goral XXII - Figa ] II - 80,00 ścieżka eliminacyjna 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ] III - 80,00 ścieżka eliminacyjna 
Buzia [Wicher - Bałałajka ] IV - 80,00 ścieżka eliminacyjna 
Lennik [Sonet - Salamandra ] V - 80,00 ścieżka eliminacyjna 
Wać Panna z Załpy (Goral) [Literek-O - Wella ] VI - 79,50 ścieżka eliminacyjna 
Czumka GJ [Kupidyn z Sadyby - Czarka ] VII - 76,00 ścieżka eliminacyjna 
Wilga-W [Nefryt / Goral XXII - Figa ] VIII - 76,00 ścieżka eliminacyjna 
Wieszczka [Piaf - Wiosna ] IX - 76,00 ścieżka eliminacyjna 
Pączek [Natan - Pantera ] X - 76,00 ścieżka eliminacyjna 
Lotek [Hasan z Sadyby - Lotka ] XI - 71,00 ścieżka eliminacyjna 
Torga [Orkan-W - Tanga ] XII - 71,00 ścieżka eliminacyjna 
Puszta z Brzezia [Baca - Ponowa ] XIII - 70,50 ścieżka eliminacyjna 
Forsycja z Mieleszynka [Ping-Pong - Feta Tabun ] XIV - 67,00 ścieżka eliminacyjna 
Bogota [Napis / Goral Napis - Betania ] XV - 65,75 ścieżka eliminacyjna 
Patora [Grot - Peira ] XVI - 68,00 ścieżka eliminacyjna 
Psotka [Opałek-O - Pola ] XVII - 67,25 ścieżka eliminacyjna 
Armi z Załpy [Literek-O - Armenia-W ] XVIII - 64,00 ścieżka eliminacyjna 
Juwena [Wieśniak - Jagła ] XIX - 63,00 ścieżka eliminacyjna 
Jeżówka [Czerchan - Jagienka ] XX - 50,50 ścieżka eliminacyjna 
Passat z Antoniowa [Poter - Pliszka ] XXI - 20,75 ścieżka eliminacyjna 
Jura GJ (Gurgul) [Juhas - Jutrzenka ] XXII - -45,75 ścieżka eliminacyjna 
Ważka-CBR [Unknown - Unknown ] XXIII - #ARG! ścieżka eliminacyjna 

Other
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Wyborowa-O [Unknown - Unknown ] I - 122,17 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Forsycja z Mieleszynka [Ping-Pong - Feta Tabun ] II - 121,67 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Tatarka z Dzikich Pól (Gurgul) [Tuhaj-Bej - Unknown ] III - 116,50 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Nocka RW [Unknown - Unknown ] IV - 116,50 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Omega RW (Gurgul) [Juhas - Ożanka-W ] V - 114,17 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Ara GJ (Ousor) [Unknown - Unknown ] VI - 111,58 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Psotka [Opałek-O - Pola ] VII - 110,50 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Pela (Hroby) [Unknown - Unknown ] VIII - 109,50 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Sroga (Hroby) [Unknown - Unknown ] IX - 103,83 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Aston (Gurgul) [Unknown - Unknown ] X - 97,00 próba dzielności (ścieżka+płyta) 
Gipsi (Hroby) [Grom - Grzywa ] I - 122,33 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Wag-W [Nefryt / Goral XXII - Figa ] II - 121,83 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ] III - 121,83 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Wać Panna z Załpy (Goral) [Literek-O - Wella ] IV - 121,33 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Buzia [Wicher - Bałałajka ] V - 121,00 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Lennik [Sonet - Salamandra ] VI - 119,50 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Czumka GJ [Kupidyn z Sadyby - Czarka ] VII - 118,83 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Wilga-W [Nefryt / Goral XXII - Figa ] VIII - 118,83 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Wieszczka [Piaf - Wiosna ] IX - 118,17 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Pączek [Natan - Pantera ] X - 118,00 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Lotek [Hasan z Sadyby - Lotka ] XI - 114,17 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Puszta z Brzezia [Baca - Ponowa ] XII - 113,00 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Torga [Orkan-W - Tanga ] XIII - 110,67 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Forsycja z Mieleszynka [Ping-Pong - Feta Tabun ] XIV - 108,67 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Bogota [Napis / Goral Napis - Betania ] XV - 108,25 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Patora [Grot - Peira ] XVI - 108,00 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Psotka [Opałek-O - Pola ] XVII - 107,75 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Armi z Załpy [Literek-O - Armenia-W ] XVIII - 106,33 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Juwena [Wieśniak - Jagła ] XIX - 104,50 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Jeżówka [Czerchan - Jagienka ] XX - 91,67 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Passat z Antoniowa [Poter - Pliszka ] XXI - 61,08 eliminacje (płyta + ścieżka) 




 
polski english