Event details

 
Name: XI Galicyjskie Lato z Koniem
Type: National competition
Place, organizer: Bieździedza
Start date: 2022-08-06
End date: 2022-08-07

List of horses


Harness racing
 
Horse [father mother] Driver Position Notes 
Bajus [Sonet - Bogini ]Zygadło Tadeusz powożenie - ujeżdżenie 
Szeląg [Lansjer - Serencza ]
Figlarna [Powiew - Fryga ]Tełyczka Piotr II powożenie - ujeżdżenie 
Skrytka (Pietrosu) [Wiśnicz - Sereda ]
Lawina-O [Zefirek - Lawa-O ]Jachym Kazimierz III powożenie - ujeżdżenie 
Odessa-O [Zefirek - Oaza-O ]
Sora [Junior - Polemika ]Malmuk Adam IV powożenie - ujeżdżenie 
Opra [Junior - Orisa ]
Orianka (Hroby) [Unknown - Unknown ]Krajewski Tomasz powożenie - ujeżdżenie 
Azja GJ (Polan) [Kupidyn z Sadyby - Abra GJ ]
Bajus [Sonet - Bogini ]Zygadło Tadeusz powożenie - maraton 
Szeląg [Lansjer - Serencza ]
Figlarna [Powiew - Fryga ]Tełyczka Piotr II/III powożenie - maraton 
Skrytka (Pietrosu) [Wiśnicz - Sereda ]
Sora [Junior - Polemika ]Malmuk Adam II/III powożenie - maraton 
Opra [Junior - Orisa ]
Orianka (Hroby) [Unknown - Unknown ]Krajewski Tomasz IV powożenie - maraton 
Azja GJ (Polan) [Kupidyn z Sadyby - Abra GJ ]
Lawina-O [Zefirek - Lawa-O ]Jachym Kazimierz eliminacja powożenie - maraton 
Odessa-O [Zefirek - Oaza-O ]
Bajus [Sonet - Bogini ]Zygadło Tadeusz powożenie - kegle 
Szeląg [Lansjer - Serencza ]
Orianka (Hroby) [Unknown - Unknown ]Krajewski Tomasz II powożenie - kegle 
Azja GJ (Polan) [Kupidyn z Sadyby - Abra GJ ]
Sora [Junior - Polemika ]Malmuk Adam III powożenie - kegle 
Opra [Junior - Orisa ]
Figlarna [Powiew - Fryga ]Tełyczka Piotr IV powożenie - kegle 
Skrytka (Pietrosu) [Wiśnicz - Sereda ]
Lawina-O [Zefirek - Lawa-O ]Jachym Kazimierz powożenie - kegle 
Odessa-O [Zefirek - Oaza-O ]
Bajus [Sonet - Bogini ]Zygadło Tadeusz powożenie - klasyfikacja końcowa 
Szeląg [Lansjer - Serencza ]
Figlarna [Powiew - Fryga ]Tełyczka Piotr II powożenie - klasyfikacja końcowa 
Skrytka (Pietrosu) [Wiśnicz - Sereda ]
Sora [Junior - Polemika ]Malmuk Adam III powożenie - klasyfikacja końcowa 
Opra [Junior - Orisa ]
Orianka (Hroby) [Unknown - Unknown ]Krajewski Tomasz IV powożenie - klasyfikacja końcowa 
Azja GJ (Polan) [Kupidyn z Sadyby - Abra GJ ]

Hucul's Path
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Gerta [Orzeł-O - Grafina ]Hetman-Matyjasik Katarzyna I - 80,00 ścieżka eliminacyjna 
Wag-W [Nefryt / Goral XXII - Figa ]Bielanin Karolina II - 80,00 ścieżka eliminacyjna 
Janecka [Grot - Jagła ]Majewska-Górska Anna III - 80,00 ścieżka eliminacyjna 
Orawa [Puszkar - Olcha-W ]Kliczka Joanna IV - 80,00 ścieżka eliminacyjna 
Jesion [Paw - Jodełka ]Czopek Jolanta V - 80,00 ścieżka eliminacyjna 
Pączek [Natan - Pantera ]Szyba-Giżyńska Marta VI - 80,00 ścieżka eliminacyjna 
Piękna-O [Ważniak - Polana ]Szczęsna Oliwia VII - 80,00 ścieżka eliminacyjna 
Gipsi (Hroby) [Grom - Grzywa ]Kaźmierowska Milena VIII - 80,00 ścieżka eliminacyjna 
Wilga-W [Nefryt / Goral XXII - Figa ]Kowalczyk Karolina IX - 80,00 ścieżka eliminacyjna 
Lennik [Sonet - Salamandra ]Maczuga Kinga X - 80,00 ścieżka eliminacyjna 
Jeżówka [Czerchan - Jagienka ]Gładkowski Jacek XI - 80,00 ścieżka eliminacyjna 
Pędziwiatr [Prislop IX-81 - Plamka ]Majuch Milena XII - 79,50 ścieżka eliminacyjna 
Beksa [Lamon - Beti ]Rojan Weronika XIII - 78,00 ścieżka eliminacyjna 
Istria [Powiew - Iryska ]Dobrowolska Maja XIV - 77,75 ścieżka eliminacyjna 
Zumba z Majerza [Potencjał - Z-Olisa ]Siciarz Mateusz XV - 77,50 ścieżka eliminacyjna 
Jagoda [Poter - Jodełka ]Szczęsna Oliwia XVI - 77,00 ścieżka eliminacyjna 
Sora [Junior - Polemika ]Malmuk Adam XVII - 76,00 ścieżka eliminacyjna 
Jugla [Nominał - Istria ]Pupczyk Łukasz XVIII - 76,00 ścieżka eliminacyjna 
Panorama-K [Unknown - Unknown ]Kita Sebastian XIX - 76,00 ścieżka eliminacyjna 
Jedlina [Powiew - Janulka ]Siudyła Joanna XX - 76,00 ścieżka eliminacyjna 
Pokusa Tabun [Saracen - Prowcza Tabun ]Hetman-Matyjasik Katarzyna XXI - 75,00 ścieżka eliminacyjna 
Skrytka (Pietrosu) [Wiśnicz - Sereda ]Tełyczka Piotr XXII - 75,00 ścieżka eliminacyjna 
Skawa [Powiew - Sobótka ]Tełyczka Piotr XXIII - 75,00 ścieżka eliminacyjna 
Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ]Pelc Konrad XXIV - 75,00 ścieżka eliminacyjna 
Pociask [Jarosz - Hawajka ]Kita Sebastian XXV - 75,00 ścieżka eliminacyjna 
Selen [Omar z Brzezia - Stokrotka ]Hetman Daniel XXVI - 74,00 ścieżka eliminacyjna 
Nadia [Lansjer - Nemezja ]Finek Zofia XXVII - 72,00 ścieżka eliminacyjna 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ]Grelewicz Oliwia XXVIII - 72,00 ścieżka eliminacyjna 
Wiremia [Grot - Wibracja ]Malmuk Adam XXIX - 72,00 ścieżka eliminacyjna 
Odessa-W [Nefryt / Goral XXII - Ona ]Żygłowicz Karolina XXX - 72,00 ścieżka eliminacyjna 
Limara [Azja-W - Linda ] XXXI - 69,00 ścieżka eliminacyjna 
Wać Panna z Załpy (Goral) [Literek-O - Wella ]Hojda Zuzanna XXXII - 68,00 ścieżka eliminacyjna 
Puszta z Brzezia [Baca - Ponowa ]Drewno Julia XXXIII - 67,75 ścieżka eliminacyjna 
Ata [Wantos - Aula ]Hołowieniec Piotr XXXIV - 65,50 ścieżka eliminacyjna 
Fuma GJ [Kupidyn z Sadyby - Fera ]Gładkowski Maciej XXXV - 65,00 ścieżka eliminacyjna 
Armi z Załpy [Literek-O - Armenia-W ]Hojda Zuzanna XXXVI - 64,75 ścieżka eliminacyjna 
Bagienka z Izb [Zawilec - Begonia z Izb ]Węgrzyn Katarzyna XXXVII - 62,00 ścieżka eliminacyjna 
Toga-Gór [Azja-W - Tewia ]Majewska-Górska Anna XXXVIII - 61,50 ścieżka eliminacyjna 
Simona z Izb [Saturn - Sonia z Izb ]Turek Aleksandra XXXIX - 56,00 ścieżka eliminacyjna 
Portos-GT (Ousor) [Poter - Puszta z Brzezia ]Szewczyk Katarzyna XL - 52,75 ścieżka eliminacyjna 
Grzywa [Fryderyko - Grzywka ]Zyzak Kornelia XLI - 50,00 ścieżka eliminacyjna 
Freza z Raju [Kastor z Sadyby - Foresta ]Ochałek Katarzyna XLII - 47,50 ścieżka eliminacyjna 
Grom [Puszkar - Grafina ]Panz Marlena XLIII - 47,00 ścieżka eliminacyjna 
Oreda [Wieśniak - Oktawia ]Pelc Konrad XLIV - 40,00 ścieżka eliminacyjna 
Zamieć Tabun [Saracen - Wisienka ] XLV - 36,50 ścieżka eliminacyjna 
Alaska z Załpy [Literek-O - Arizona ]Skoczeń Karolina XLVI - 35,25 ścieżka eliminacyjna 
Azja GJ (Polan) [Kupidyn z Sadyby - Abra GJ ]Dębosz Dawid XLVII - 20,50 ścieżka eliminacyjna 
Lacky Luck [Ping-Pong - Liryka ]Skrzypek Nela XLVIII - 20,00 ścieżka eliminacyjna 
Welonka-O [Junior - Werwa-O ]Pluta Patrycja XLIX - 11,75 ścieżka eliminacyjna 
Obca-W [Nefryt / Goral XXII - Ola ]Rak Karolina L - 9,50 ścieżka eliminacyjna 
Wiwien [Waluch - Noris ]Samborska Zuzanna LI - 1,75 ścieżka eliminacyjna 
Wika-GT [Poter - Wanilia z Brzezia ]Krzewińska Gabriela LII - 0,00 ścieżka eliminacyjna 
Syrenka [Waluch - Natasza ]Jakubiec Barbara LIII - 0,00 ścieżka eliminacyjna 
Prym [Sonet - Pokora ]Sołek-Majuch Barbara rezygnacja ścieżka eliminacyjna 

Other
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Wag-W [Nefryt / Goral XXII - Figa ]Bielanin Karolina I - 124,67 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Wilga-W [Nefryt / Goral XXII - Figa ]Kowalczyk Karolina II - 124,67 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Gerta [Orzeł-O - Grafina ]Hetman-Matyjasik Katarzyna III - 122,50 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Pędziwiatr [Prislop IX-81 - Plamka ]Majuch Milena IV - 122,33 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Piękna-O [Ważniak - Polana ]Szczęsna Oliwia V - 122,17 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Jeżówka [Czerchan - Jagienka ]Gładkowski Jacek VI - 121,67 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Janecka [Grot - Jagła ]Majewska-Górska Anna VII - 121,50 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Pączek [Natan - Pantera ]Szyba-Giżyńska Marta VIII - 120,83 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Istria [Powiew - Iryska ]Dobrowolska Maja IX - 120,75 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Orawa [Puszkar - Olcha-W ]Kliczka Joanna X - 120,67 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Lennik [Sonet - Salamandra ]Maczuga Kinga XI - 120,50 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Gipsi (Hroby) [Grom - Grzywa ]Kaźmierowska Milena XII - 120,33 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Jugla [Nominał - Istria ]Pupczyk Łukasz XIII - 120,00 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Beksa [Lamon - Beti ]Rojan Weronika XIV - 119,83 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Jagoda [Poter - Jodełka ]Szczęsna Oliwia XV - 119,50 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Skawa [Powiew - Sobótka ]Tełyczka Piotr XVI - 118,00 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ]Pelc Konrad XVII - 117,67 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Skrytka (Pietrosu) [Wiśnicz - Sereda ]Tełyczka Piotr XVIII - 117,50 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Pokusa Tabun [Saracen - Prowcza Tabun ]Hetman-Matyjasik Katarzyna XIX - 117,50 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Sora [Junior - Polemika ]Malmuk Adam XX - 117,50 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Jesion [Paw - Jodełka ]Czopek Jolanta XXI - 117,33 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Jedlina [Powiew - Janulka ]Siudyła Joanna XXII - 116,50 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Zumba z Majerza [Potencjał - Z-Olisa ]Siciarz Mateusz XXIII - 115,83 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Panorama-K [Unknown - Unknown ]Kita Sebastian XXIV - 115,67 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ]Grelewicz Oliwia XXV - 114,83 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Selen [Omar z Brzezia - Stokrotka ]Hetman Daniel XXVI - 114,50 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Wiremia [Grot - Wibracja ]Malmuk Adam XXVII - 114,50 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Pociask [Jarosz - Hawajka ]Kita Sebastian XXVIII - 113,83 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Nadia [Lansjer - Nemezja ]Finek Zofia XXIX - 113,33 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Odessa-W [Nefryt / Goral XXII - Ona ]Żygłowicz Karolina XXX - 111,33 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Wać Panna z Załpy (Goral) [Literek-O - Wella ]Hojda Zuzanna XXXI - 110,33 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Ata [Wantos - Aula ]Hołowieniec Piotr XXXII - 108,83 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Limara [Azja-W - Linda ] XXXIII - 108,33 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Puszta z Brzezia [Baca - Ponowa ]Drewno Julia XXXIV - 107,58 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Armi z Załpy [Literek-O - Armenia-W ]Hojda Zuzanna XXXV - 106,25 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Fuma GJ [Kupidyn z Sadyby - Fera ]Gładkowski Maciej XXXVI - 105,67 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Bagienka z Izb [Zawilec - Begonia z Izb ]Węgrzyn Katarzyna XXXVII - 104,00 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Toga-Gór [Azja-W - Tewia ]Majewska-Górska Anna XXXVIII - 101,67 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Simona z Izb [Saturn - Sonia z Izb ]Turek Aleksandra XXXIX - 92,83 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Portos-GT (Ousor) [Poter - Puszta z Brzezia ]Szewczyk Katarzyna XL - 91,42 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Freza z Raju [Kastor z Sadyby - Foresta ]Ochałek Katarzyna XLI - 89,67 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Grom [Puszkar - Grafina ]Panz Marlena XLII - 89,67 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Grzywa [Fryderyko - Grzywka ]Zyzak Kornelia XLIII - 87,50 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Oreda [Wieśniak - Oktawia ]Pelc Konrad XLIV - 81,17 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Alaska z Załpy [Literek-O - Arizona ]Hojda Zuzanna XLV - 77,42 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Zamieć Tabun [Saracen - Wisienka ] XLVI - 77,33 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Lacky Luck [Ping-Pong - Liryka ]Skrzypek Nela XLVII - 59,67 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Azja GJ (Polan) [Kupidyn z Sadyby - Abra GJ ]Dębosz Dawid XLVIII - 59,00 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Welonka-O [Junior - Werwa-O ]Pluta Patrycja XLIX - 53,92 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Obca-W [Nefryt / Goral XXII - Ola ]Rak Karolina L - 48,33 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Wika-GT [Poter - Wanilia z Brzezia ]Krzewińska Gabriela LI - 41,17 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Syrenka [Waluch - Natasza ]Jakubiec Barbara LII - 41,00 eliminacje (płyta + ścieżka) 
Wiwien [Waluch - Noris ]Samborska Zuzanna LIII - 40,25 eliminacje (płyta + ścieżka) 




 
polski english