Event details

 
Name: XXVIII Dni Huculskie - V Mistrzostwa Polski Koni Rasy Huculskiej 
Type: National competition
Place, organizer: SKH Gładyszów, Regietów 
Start date: 2022-09-16
End date: 2022-09-18

List of horses


Endurance riding
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Pączek [Natan - Pantera ]Szyba-Giżyńska Marta I - 80,00 rajd 
Wag-W [Nefryt / Goral XXII - Figa ]Bielanin Karolina II - 80,00  rajd 
Ogień [Puszkar - Wenus ]Kurowski Rafał III - 80,00 rajd 
Pokusa Tabun [Saracen - Prowcza Tabun ]Hetman-Matyjasik Katarzyna IV - 80,00 rajd 
Figlarna [Powiew - Fryga ]Marmuźniak Julia V - 80,00 rajd 
Piękna-O [Ważniak - Polana ]Brejta Małgorzata VI - 80,00 rajd 
Beksa [Lamon - Beti ]Rojan Weronika VII - 80,00 rajd 
Jubiler [Len - Ilza / Izla ]Szczęsna Oliwia VIII - 80,00 rajd 
Ata [Wantos - Aula ]Hołowieniec Piotr IX - 80,00 rajd 
Wać Panna z Załpy (Goral) [Literek-O - Wella ]Kita Gabriela X - 76,00 rajd 
Armi z Załpy [Literek-O - Armenia-W ]Hojda Zuzanna XI - 76,00 rajd 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ]Grelewicz Oliwia XII - 76,00 rajd 
Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ]Pelc Damian XIII - 76,00 rajd 
Liga [Orzeł-O - Laponka ]Hetman-Matyjasik Katarzyna XIV - 76,00 rajd 
Sora [Junior - Polemika ]Malmuk Adam XIV - 76,00 rajd 
Jeżówka [Czerchan - Jagienka ]Gładkowski Maciej XVI - 76,00 rajd 
Gniewczyna [Puszkar - Grażda ]Buła Iwona XVII - 76,00 rajd 
Czumka GJ [Kupidyn z Sadyby - Czarka ]Gładkowski Jacek XVIII - 76,00 rajd 
Buzia [Wicher - Bałałajka ]Piątkowska Julia XIX - 76,00 rajd 
Pędziwiatr [Prislop IX-81 - Plamka ]Majuch Milena XX - 72,00 rajd 
Pamirka Tabun [Saracen - Puszcza ]Biel Kinga XXI - 72,00 rajd 
Zamieć Tabun [Saracen - Wisienka ]Michalik Katarzyna XXII - 72,00 rajd 
Jugla [Nominał - Istria ]Nowak Anna XXIII - 72,00 rajd 
Lotek [Hasan z Sadyby - Lotka ]Kaźmierowska Milena XXIV - 72,00 rajd 
Wróżbitka [Puszkar - Warta ]Szylar Oliwia XXV - 68,00 rajd 
Odessa-W [Nefryt / Goral XXII - Ona ]Żygłowicz Karolina XXVI - 68,00 rajd 
Limara [Azja-W - Linda ]Siciarz Mateusz XXVII - 68,00 rajd 
Tytus [Czerchan - Trzcinka ]Pupczyk Łukasz XXVIII - 68,00 rajd 
Skawa [Powiew - Sobótka ]Harnik Katarzyna XXIX - 68,00 rajd 
Alaska z Załpy [Literek-O - Arizona ]Skoczeń Karolina XXX - 64,00 rajd 
Selen [Omar z Brzezia - Stokrotka ]Hetman Daniel XXXI - 64,00 rajd 
Lennik [Sonet - Salamandra ]Maczuga Kinga XXXII - 32,00 rajd 
Skrytka (Pietrosu) [Wiśnicz - Sereda ]Tełyczka Piotr rezygnacja rajd 
Pociask [Jarosz - Hawajka ]Kita Sebastian eliminacja - za późno na bramce rajd 
Zumba z Majerza [Potencjał - Z-Olisa ]Abram Małgorzata eliminacja - za późno na bramce rajd 
Istria [Powiew - Iryska ]Dobrowolska Maja eliminacja za ruch rajd 
Panorama-K [Wrzos-W - Pamirka Tabun ]Biel Wiktoria eliminacja za tętno na bramce rajd 
Janecka [Grot - Jagła ]Majewska-Górska Anna eliminacja za tętno na bramce rajd 
Bagienka z Izb [Zawilec - Begonia z Izb ]Węgrzyn Katarzyna eliminacja za tętno na bramce rajd 
Wilga-W [Nefryt / Goral XXII - Figa ]Kowalczyk Karolina eliminacja za tętno na bramce rajd 
Puszta z Brzezia [Baca - Ponowa ]Drewno Julia eliminacja za tętno na bramce rajd 
Patka [Sonet - Pokora ]Zawadowicz Maria eliminacja za tętno na bramce rajd 

Hucul's Path
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Wag-W [Nefryt / Goral XXII - Figa ]Bielanin Karolina I - 80,00 ścieżka czempionatowa 
Pączek [Natan - Pantera ]Szyba-Giżyńska Marta II - 75,00 ścieżka czempionatowa 
Gniewczyna [Puszkar - Grażda ]Szylar Oliwia III - 73,00 ścieżka czempionatowa 
Liga [Orzeł-O - Laponka ]Hetman-Matyjasik Katarzyna IV - 70,00 ścieżka czempionatowa 
Figlarna [Powiew - Fryga ]Tełyczka Piotr V - 70,00 ścieżka czempionatowa 
Odessa-W [Nefryt / Goral XXII - Ona ]Żygłowicz Karolina VI - 67,00 ścieżka czempionatowa 
Ogień [Puszkar - Wenus ]Kurowski Rafał VII - 66,00 ścieżka czempionatowa 
Zumba z Majerza [Potencjał - Z-Olisa ]Abram Małgorzata VIII - 65,50 ścieżka czempionatowa 
Ata [Wantos - Aula ]Hołowieniec Piotr IX - 65,00 ścieżka czempionatowa 
Jubiler [Len - Ilza / Izla ]Szczęsna Oliwia X - 63,00 ścieżka czempionatowa 
Pokusa Tabun [Saracen - Prowcza Tabun ]Hetman-Matyjasik Katarzyna XI - 62,00 ścieżka czempionatowa 
Tytus [Czerchan - Trzcinka ]Pupczyk Łukasz XII - 61,00 ścieżka czempionatowa 
Buzia [Wicher - Bałałajka ]Kowalczyk Karolina XIII - 60,00 ścieżka czempionatowa 
Pędziwiatr [Prislop IX-81 - Plamka ]Majuch Milena XIV - 60,00 ścieżka czempionatowa 
Piękna-O [Ważniak - Polana ]Szczęsna Oliwia XV - 60,00 ścieżka czempionatowa 
Pamirka Tabun [Saracen - Puszcza ]Kita Sebastian XVI - 58,75 ścieżka czempionatowa 
Wilga-W [Nefryt / Goral XXII - Figa ]Kowalczyk Karolina XVII - 58,00 ścieżka czempionatowa 
Skawa [Powiew - Sobótka ]Harnik Katarzyna XVIII - 54,00 ścieżka czempionatowa 
Lennik [Sonet - Salamandra ]Maczuga Kinga XIX - 53,50 ścieżka czempionatowa 
Sora [Junior - Polemika ]Malmuk Adam XX - 52,00 ścieżka czempionatowa 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ]Grelewicz Oliwia XXI - 52,00 ścieżka czempionatowa 
Limara [Azja-W - Linda ]Siciarz Mateusz XXII - 52,00 ścieżka czempionatowa 
Wać Panna z Załpy (Goral) [Literek-O - Wella ]Hojda Zuzanna XXIII - 49,50 ścieżka czempionatowa 
Selen [Omar z Brzezia - Stokrotka ]Hetman Daniel XXIV - 49,50 ścieżka czempionatowa 
Beksa [Lamon - Beti ]Rojan Weronika XXV - 48,00 ścieżka czempionatowa 
Pociask [Jarosz - Hawajka ]Kita Sebastian XXVI - 48,00 ścieżka czempionatowa 
Patka [Sonet - Pokora ]Zawadowicz Maria XXVII - 47,50 ścieżka czempionatowa 
Janecka [Grot - Jagła ]Majewska-Górska Anna XXVIII - 44,00 ścieżka czempionatowa 
Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ]Pelc Damian XXIX - 43,50 ścieżka czempionatowa 
Lotek [Hasan z Sadyby - Lotka ]Kaźmierowska Milena XXX - 43,25 ścieżka czempionatowa 
Puszta z Brzezia [Baca - Ponowa ]Drewno Julia XXXI - 39,25 ścieżka czempionatowa 
Czumka GJ [Kupidyn z Sadyby - Czarka ]Gładkowski Jacek XXXII - 36,50 ścieżka czempionatowa 
Alaska z Załpy [Literek-O - Arizona ]Skoczeń Karolina XXXIII - 35,75 ścieżka czempionatowa 
Wróżbitka [Puszkar - Warta ]Szylar Oliwia XXXIV - 34,50 ścieżka czempionatowa 
Armi z Załpy [Literek-O - Armenia-W ]Hojda Zuzanna XXXV - 33,75 ścieżka czempionatowa 
Panorama-K [Wrzos-W - Pamirka Tabun ]Abram Małgorzata XXXVI - 27,75 ścieżka czempionatowa 
Zamieć Tabun [Saracen - Wisienka ]Siciarz Mateusz XXXVII - 21,00 ścieżka czempionatowa 
Jeżówka [Czerchan - Jagienka ]Gładkowski Maciej XXXVIII - 1,00 ścieżka czempionatowa 
Bagienka z Izb [Zawilec - Begonia z Izb ]Węgrzyn Katarzyna XXXIX - 0,00 ścieżka czempionatowa 
Jugla [Nominał - Istria ]Nowak Anna XL - 0,00 ścieżka czempionatowa 

Other
 
Horse [father mother] Rider Position Contest 
Wag-W [Nefryt / Goral XXII - Figa ]Bielanin Karolina I - 194,13 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Pączek [Natan - Pantera ]Szyba-Giżyńska Marta II - 185,08 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Figlarna [Powiew - Fryga ] III - 182,83 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Gniewczyna [Puszkar - Grażda ] IV - 180,98 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Liga [Orzeł-O - Laponka ]Hetman-Matyjasik Katarzyna V - 178,17 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Ata [Wantos - Aula ]Hołowieniec Piotr VI - 175,92 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Ogień [Puszkar - Wenus ]Kurowski Rafał VII - 175,90 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Jubiler [Len - Ilza / Izla ]Szczęsna Oliwia VIII - 171,55 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Pokusa Tabun [Saracen - Prowcza Tabun ]Hetman-Matyjasik Katarzyna IX - 170,03 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Piękna-O [Ważniak - Polana ] X - 168,07 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Odessa-W [Nefryt / Goral XXII - Ona ]Żygłowicz Karolina XI - 165,55 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Buzia [Wicher - Bałałajka ] XII - 164,13 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Pędziwiatr [Prislop IX-81 - Plamka ]Majuch Milena XIII - 163,67 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Tytus [Czerchan - Trzcinka ]Pupczyk Łukasz XIV - 161,25 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Pamirka Tabun [Saracen - Puszcza ] XV - 160,50 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Sora [Junior - Polemika ]Malmuk Adam XVI - 155,40 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Orka-Kur [Otto - Wanta II ]Grelewicz Oliwia XVII - 155,20 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Beksa [Lamon - Beti ]Rojan Weronika XVIII - 153,67 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Skawa [Powiew - Sobótka ]Harnik Katarzyna XIX - 153,30 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Wać Panna z Załpy (Goral) [Literek-O - Wella ] XX - 152,28 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Limara [Azja-W - Linda ]Siciarz Mateusz XXI - 146,47 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Wieróżka [Olgierd-O - Wibracja ]Pelc Damian XXII - 145,38 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Selen [Omar z Brzezia - Stokrotka ]Hetman Daniel XXIII - 142,74 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Lotek [Hasan z Sadyby - Lotka ]Kaźmierowska Milena XXIV - 141,06 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Czumka GJ [Kupidyn z Sadyby - Czarka ]Gładkowski Jacek XXV - 137,89 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Armi z Załpy [Literek-O - Armenia-W ]Hojda Zuzanna XXVI - 133,25 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Wróżbitka [Puszkar - Warta ]Szylar Oliwia XXVII - 126,79 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Alaska z Załpy [Literek-O - Arizona ]Skoczeń Karolina XXVIII - 126,79 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Lennik [Sonet - Salamandra ]Maczuga Kinga XXIX - 123,41 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Zumba z Majerza [Potencjał - Z-Olisa ]Abram Małgorzata XXX - 112,88 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Zamieć Tabun [Saracen - Wisienka ] XXXI - 111,85 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Wilga-W [Nefryt / Goral XXII - Figa ]Kowalczyk Karolina XXXII - 106,83 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Patka [Sonet - Pokora ]Zawadowicz Maria XXXIII - 93,98 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Pociask [Jarosz - Hawajka ]Kita Sebastian XXXIV - 92,13 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Jeżówka [Czerchan - Jagienka ]Gładkowski Maciej XXXV - 90,78 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Puszta z Brzezia [Baca - Ponowa ]Drewno Julia XXXVI - 82,66 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Jugla [Nominał - Istria ]Nowak Anna XXXVII - 88,27 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Janecka [Grot - Jagła ]Majewska-Górska Anna XXXVIII - 87,73 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Panorama-K [Wrzos-W - Pamirka Tabun ] XXXIX - 66,69 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 
Bagienka z Izb [Zawilec - Begonia z Izb ]Węgrzyn Katarzyna XL - 66,69 czempionat użytkowy (płyta + rajd + ścieżka) 




 
polski english